DRAUDI privātmāju suņiem

All About Dogs

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby maksis » 07 Feb 2012, 14:32

čība wrote:Bet ok, ASV vispār ir mājas, kuras kaimiņi vērtē vai vēlas sev TĀDU kaimiņu un balso - būs tev tur dzīvot vai nē :D

Tas ir tas, par ko es teicu, kad gilroy un Angliju pieminēju. Un tie, kas nīst suņus un domā, ka šitā "kaimiņu atļaujas" prasīšana tikai pret suņiem strādās, tie ir naivuļi... Ja šo iesāk, tas process kļūst nekontrolējams un absurds.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby AnitaJ » 07 Feb 2012, 21:01

Šodien pie Mūkusalas apļa Maximas arī bija divi vilkveidīgi suņi - gaišs un tumšs. Un gribi, vai nē, uzreiz prātā nāk jautājums, vai šie arī nemīl sirot un vai nav no līdzīgas bandas, vai tās pašas. It kā absurds tagad uz katru suni noraudzīties ar aizdomām, bet laikam tas ir neizbēgami, ja nesāks nopietnāk izskaust klaiņojošu suņu atrašanos uz ielām visas Latvijas mērogā. Un baidos, ka to neizskaudīs, ja saimniekiem netiks piemēroti nopietni sodi par savu suņu brīvsoļiem.
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby undd » 07 Feb 2012, 21:55

kaija wrote:Jūs spriežat ir vai nav tādas piekrišanas vajadzīgas, bet es pati esmu tādu lūgusi mājas saimniekam.


Tas iz sērijas mani šitā, tad lai citiem arī. Un Jums šķiet, ka šādas atļaujas prasīšana bija pamatota?
Cilvēks nu ir tāds indivīds, kuram daudz kas traucē, tikai ne viņš pats, ja varētu, aizliegtu vispār kaimiņiem elpot, bet pats rīkotu ballītes katru nakti.
Aizvakar satiku kaimiņu, kurš dzīvo salīdzinoši attālākā mājā no manis, suņinieks, tāpēc aprunājāmies, viņš izstāstīja, ka dēls mūsu mājā, tikai citā kāpņu telpā, ir nopircis dzīvoklis, gribot pārveidot, esot kaut kāds projekts, bet pirms pilnīga akcepta, esot jāsaskaņo ar kaimiņiem, VISIEM tajā mājā dzīvojošiem, ne tikai konkrētajā kāpņu telpā. Aļļõ, kāds gan man varētu būt sakars ar to, ko viņš dara 2 kāpņutelpas tālāk savā dzīvoklī?! Visus šitos būv"likumus" nepārzinu, iespējams kaimiņš kaut ko sajaucis, lai vai kā, man tas likās absurdi, jo uzskatu, ka tikai arhitekts ir spējīgs izvērtēt, vai konkrēta cilvēka projekts neapdraud ēku, nevis kaimiņi, kā es, piemēram, kuri no tā vispār neko nejēdz. Ok, to ka urbšana, borēšana, u.c. ar remontu saistīti darbi var reāli izbesīt, tas ir viens, bet, visi tak esam cilvēki, ir tomēr jārēķinās ar citiem, nav jau tas uz mūžīgiem laikiem, nevar domāt tikai par sevi. Ja kādam traucē kaimiņa noklepošanās, pērc māju vai pārvācies uz mežu, kur nevienam un nekad nepatraucēsi, lai gan, kas to lai zina, vai nekad un nevienu.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby obrija » 08 Feb 2012, 00:24

Es te lasu un domāju..., visi te kaut ko apspriež, bet kā ir ar to ka man ir privātmāja, balakus kur mums guļamistaba, kurā guļ jaundzimis mazulis, izlien kaimiņs un visu doienu urbj un zāģē un betonē..., bet viņam lūk maisot mani suņi, kas ierejās reizi trijās sutkās, man nervi neiturēja, zīdainis tikko iemieg, šis slēdz savu betonmaisītāju un davaj pasaucis meistarus alkaholiķus, un tik notiks darbi un nedomājiet neko, tas viss tracis sākās kā saule aust, vasarā ap 6-7.
Ko tad, davai neturam kaķus, cik tādi nemaisa kaimiņiem, nepiemīž un piešpricē kāpņutelpas, ka pat ieiet nevar, smird visa apkārtne :x
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby kaija » 08 Feb 2012, 09:30

undd Nav man tā :noliedz: Tas iz sērijas mani šitā, tad lai citiem arī.
Tajā brīdī man padsmitniecei tas likās tik normāli, jo mēs gribējām ņemt lielu suni. Kaimiņi bija forši, saimnieks arī. Var jau būt, ka mums ar kaimiņiem un saimnieku bija noveicies, bet, ja visiem tas liekas tik aplami - iedomājos kam jūs dzīvojat blakus.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby taksis.lv » 08 Feb 2012, 11:26

Marika&Bernardo wrote:Starp citu lielu lielais paldies jāsaka mūsu policijai, kuri palīdzēja atrisināt to suņu un kaķu galināšanu iekšsētās, neizlaižot nevienu privātmāju iedzīvotājus, aptaujājot par melno suni, un atrada, kā jau minēju pāris kvartālus no Bernieša.


Tas nudien priecē... :)
Marika, varbūt tev ir kāda informācija, kā šobrīd jūtas bernietis? :pedinja:
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby Marika&Bernardo » 08 Feb 2012, 12:15

taksis.lv wrote:Marika, varbūt tev ir kāda informācija, kā šobrīd jūtas bernietis? :pedinja:

Paldies, Bosītis jūtas ļoti labi, šuves izņemtas, beidzot var staigāt bez tās apkakles, ir atgriezies optimisms un prieks ^^
izskatās, ka arī psiholoģiski tās šausmas būs pārdzīvojis :estevisamilosu:
User avatar
Marika&Bernardo
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 13 Jan 2010, 14:41

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby Sympathy » 08 Feb 2012, 12:26

Marika&Bernardo wrote:
taksis.lv wrote:Marika, varbūt tev ir kāda informācija, kā šobrīd jūtas bernietis? :pedinja:

Paldies, Bosītis jūtas ļoti labi, šuves izņemtas, beidzot var staigāt bez tās apkakles, ir atgriezies optimisms un prieks ^^
izskatās, ka arī psiholoģiski tās šausmas būs pārdzīvojis :estevisamilosu:


Super ! Vēlu gan viņam gan saimniekam visu to labāko! :sirsninas2:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby taksis.lv » 08 Feb 2012, 12:36

Marika&Bernardo wrote:Paldies, Bosītis jūtas ļoti labi, šuves izņemtas, beidzot var staigāt bez tās apkakles, ir atgriezies optimisms un prieks ^^
izskatās, ka arī psiholoģiski tās šausmas būs pārdzīvojis :estevisamilosu:


Prieks, ka suņuks ir atguvies... :samilejies:
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby kaija » 08 Feb 2012, 14:05

A, kā tam otram suņukam ar veselību?
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby Šarlote » 08 Feb 2012, 20:35

Tikai vakar šito ieraudzīju. Vājprāts! Ļaunākajos murgos neko tādu neiedomātos! Nabaga bernietis, skatījos un asaras acīs.... Tālāk lasu, ka ir jau pie veselības! Ārprāts. Trūkst vārdu. Un tur tak tā suņa vietā varēja būt jebkas - kaķis, mazs bērns un galu beigās paši saimnieki!
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: DRAUDI privātmāju suņiem

Postby goldfinch » 17 Feb 2012, 12:58

undd wrote: gribot pārveidot, esot kaut kāds projekts, bet pirms pilnīga akcepta, esot jāsaskaņo ar kaimiņiem, VISIEM tajā mājā dzīvojošiem, ne tikai konkrētajā kāpņu telpā. Aļļõ, kāds gan man varētu būt sakars ar to, ko viņš dara 2 kāpņutelpas tālāk savā dzīvoklī?! Visus šitos būv"likumus" nepārzinu, iespējams kaimiņš kaut ko sajaucis, lai vai kā, man tas likās absurdi, jo uzskatu, ka tikai arhitekts ir spējīgs izvērtēt, vai konkrēta cilvēka projekts neapdraud ēku, nevis kaimiņi, kā es, piemēram, kuri no tā vispār neko nejēdz.


ir lietas, kur ir nepieciešam visu kopīpašnieku piekrišana, ja pārbūves skar kopīpašumā ietilpstošo daļu, bēniņi, pagrabs, kāpņu telpa, apkures sistēma. Piem alternatīvo apkuri ierīkot :)

Man personīgi tracina manu blakus esošo kaimiņu bezatbildība iegādājoties vidusāzieti, suns nesocializēts, nekontrolējams, nemācīts, nenormāli agresīvs, ir sakodis mierīgi garām ejošus suņus, lec iekša sētā (drāšu pinums), kas no suņa svara liecas uz mūsu pusi, sabojāto sētu tā arī nav mums kārtīgi salabojuši. Labi, ka tagad ir vecs un stīvs, domāju, ka nākamo arī ņems ūber lielu un niknu, lai "sargā". Labi, ka otrā pusē normāli cilvēki ar miermīlīgu labradoru.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron