LKA - LKF

All About Dogs

Re: LKA - LKF

Postby Vendeta » 21 Jan 2013, 22:52

LKBA nemaz netaisās apstāties nestandarta suņu ražošanā un pat tādi vēl pelna Latvijas jaunā čempiona titulus
- vai tad par šo organizāciju (un tai līdzīgajām) vēl kādam ir ilūzijas? :jautri: :koslene:

Kāpēc gan viņiem būtu jāapstājas?! Neies taču cilvēkiem teikt - Jums standartam neatbilstošs suns.
- tā suņa saimnieki arī, izskatās, ir par slinku, lai vismaz savas šķirnes standartu izlasītu (tajā pašā forumā ir pieejams) :ieraujpoda: Vai nu ir pilnīgi akli, vai :akes: Un cik "politkorekta" ir pārējā publika tajā forumā - visi, kā viens, tik "uci-puci, cik smuks sunītis". Nu jā, pateiks, ka krancis, tūlīt dabūs bietē :kompisbietee: - tālu jau nav jāmeklē - ne tik sen JRT sadaļā favorītnieki savējos dedzīgi aizstāvēja (arī - štrunts par standartu, ka tik labas attiecības savā starpā) :estevisamilosu:, a suņu šķirnīgums - kuru gan tas interesē, ja jau pat tādus pašus pārdot var pavisam neslikti (galvenais pircējam piestāstīt pilnas ausis par vecāku "tituliem" un pavicināt pāris rozetes un kausiņus) :kanepe:
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: LKA - LKF

Postby Kriste » 22 Jan 2013, 09:18

obrija wrote:Iegāju akitu forumā un gandrīz apgāzos, izrādās LKBA nemaz netaisās apstāties nestandarta suņu ražošanā un pat tādi vēl pelna Latvijas jaunā čempiona titulus :aknee:

ē, paga, tā ir AKITA???? Es saku, ka Rietumsibīrijas laika! :kanepe:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: LKA - LKF

Postby NARDICUM » 22 Jan 2013, 09:27

Kriste
Es jau arī teicu, ka laika :kanepe:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 22 Jan 2013, 09:39

Meitenes, Jūs neko nesaprotat.... tā ir akita un vēl piedevām Latvjais JAUNAIS ČEMPIONS :kanepe:
Un cik "politkorekta" ir pārējā publika tajā forumā - visi, kā viens, tik "uci-puci, cik smuks sunītis"

Nu ja, sunīts jau smuks, neviens jau neraksta cik smuka akita, visi tik aiz muguras ņirdz, un saimnieki ir tik :akes: un lepni ka nemaz to neno'jauš, un audzētājs ir tāda cūka ka nemaz nevēlās saimniekiem pateikt kas par lietu, bet redz vēl iesaka uz izstādēm iet, ķipa vienīgā akita, jau dabūs savu titulu :x
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Rotija » 22 Jan 2013, 09:44

Upsī, es tādu ieraudzītu,100pkt noturētu par simpatisku jaukteni, a izrādās vēl čempions. :sarkstosa:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: LKA - LKF

Postby Bpa4 » 22 Jan 2013, 11:12

:ninja:
Last edited by Bpa4 on 22 Jan 2013, 11:25, edited 1 time in total.
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: LKA - LKF

Postby Kriste » 22 Jan 2013, 11:17

A mūsu mājā dzīvo Austrālijas haskijs... Izskatās pēc Karēlijas laikas bēšīgā krāsā ar ZILĀM acīm. Bet nu, cik es sapratu, papīru nav, tikai ir zināma vecāku izcelsmes organizācija. a kaut gan var būt atsevišķām organizācijām jāuzņemās aktīvāka jaunu šķirņu ieviešana? :kanepe: Tad augstākminētais suns varētu pretendēt uz lakitas vai jakitas šķirni :velnins: .
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 22 Jan 2013, 11:28

Bpa4 wrote:Nē, tā ir āzijas tatāru pelēkā Jakita :ninja:

:kanepe:
Redz kā audzētājam nāk atpakaļ, vēl pavisam nesen šis cilvēks ārprātā nolika vienu citu kucēnu (sauca par kranci utt), http://www.akita-forum.ru/viewtopic.php ... &start=420
kas tika pirkts no viņas konkurentes un aizbrauca uz Narvu, mani ''muļķi'', kas toreiz viņu aizstāvēja, rīdīja šai forumā rakstīt un apd... to suni, līdz ar to es ieguvu sev ienaidnieku, kucēna audzētājas izskatā, kaut kucēna audzētāja nemaz neiedomājās kurš ir viņas īstais ienaidnieks. Diemžēl viņai par skādi, viņas apdirs... kucēns, salīdzinot ar pašas audzēto izskatās pēc pasaules čempiona. :)
Dots, devējam atdodas :sarkstosa:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Demiana » 05 Feb 2013, 10:40

ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: LKA - LKF

Postby čība » 05 Feb 2013, 11:10

Demiana wrote:žests un komenti par izstādēm :o
http://www.draugiem.lv/user/3336196/#/u ... =133522678


Emm... Konkrēti Rutu esmu redzējusi ļoti daudzās izstādēs (arī LKF). Tikko bija arī Liepājā :)
No vienas puses atbalsta ar savu naudu briesmīgas izstādes, no otras puses noliek :D Tā noteikti nav ne pirmā, ne pēdējā izstāde, kur viņa parādās.

Bet vispār bilde ir tāda, ko vēlāk liek dažos portālos zem nosaukuma "draugiem.lv pērles" :kanepe:

Nu par komentāriem... Ilzei ir neapskaužamā situācijā... No Pavlovska neko citu nesagaidīsi, viņš ir tads starptautiskais eksperts, ka bail. Laikam tieši starptautiskā prakse viņam ir palīdzējusi nogremdēt LKA, jo šī organizācija praktiski vairs nedarbojas.

Edit: uzzināju, ka Ruta palīdz izstādīt citus suņus, ar savu naudu šos pasākumus neatbalsta. Atvainojos par pieņēmumu.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 05 Mar 2013, 16:08

Paskat kas notiek ar Favorītu, lai cilvēki zin, ja kāds taisās no turienes kucēnu pirkt. Pēdējos postos kur BKF raksta.
http://wonder.ucoz.ru/forum/2-1799-1
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Kriste » 05 Mar 2013, 16:29

A var lūdzu īsumā un latv. valodā?! Man ar to kr.v. ļoti lēni iet... :sarkstosa:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron