Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

All About Dogs

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby acerbis » 27 Jul 2011, 11:25

Demix, :kanepe: es pārsmējos....
Mans rotveilers ar brabrantas grifonu ir mammīte ar bērniņu :D :D
Un, ja vēl ejam tādā kombinācijā = rotveilers, bokseris, brabrantas grifons, tad ir pilna ģimene- tētis, mamma, bērniņš.. :aptracis:
User avatar
acerbis
Puppy
Puppy
 
Posts: 203
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 15:19

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Demix » 27 Jul 2011, 14:27

acerbis wrote:Demix, :kanepe: es pārsmējos....

Man galīgi smiekli nenāca,ka katru otro dienu ik pēc stundas zvans pie durvīm-A", Džedis nāks ārā? Bāc, nu viņš kāds cilvēkpuika,ko saukt šitādā veidā laukā :aknee: Tad vēl zem loga stāv un sauc-Džēēēdīīī,Džēēēēdīīī!
Un nevar ieskaidrot,ka suns ies ārā tad,kad vajadzēs,es jau rupja kļuvu! A cikos viņš ies ārā ???? :histerija: :histerija: :histerija:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby lauva » 27 Jul 2011, 14:28

Demix,tā smējos :D
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby AliseM » 09 Aug 2011, 15:17

Mani vakar sašokēja pēdējais dzirdētais ļaužu viedoklis par manu suņu kompāniju: izrādās, ka tā lielākā - tā, kas dzīvē ir franču buldogs, ir mamma tiem diviem mazākajiem - nu tiem, kas patiesībā ir jorkšīras terjeri! Tā lūk! :aknee:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby OrlandoSeaHorse » 15 Aug 2011, 20:00

Tas mammas un bernu attiecibas jau megina piekarinat absoluti visiem: Rodezijas Ridzbeks ir mamma 2 iru terjeriem. 2 iru terjeru puikas ir tetis un mamma jorksiras terjeram.... Nu labi, ja nav tetis un mamma, tad vismaz sava starpa tacu ir brali? Ari ne, nav pat radinieki. Pavisam mulsinosi.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Andrushka » 15 Aug 2011, 20:36

Dažas dienas atpakaļ no garāmgājējiem uzzināju, ka LVdz ir boicovaja sobaka :o
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby ikucis » 16 Aug 2011, 08:50

Nu manu brabantas grifonu tikai reizes 3 ir nosaukuši par mopsīti, pārsvarā cilvēki mulst un pat nemēģina minēt šķirni, tā kā tālāk par "vai kāds smuks sunīts" mēs netiekam. :rej:
User avatar
ikucis
Puppy
Puppy
 
Posts: 192
Joined: 14 Jan 2010, 19:53
Location: Valmiera

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby bali » 16 Aug 2011, 12:01

Mums jau ir klasika- oi kakoj labradorcik!!! Bet viena kaiminiene ar savu viiru man veel joprojaam megina iestastit, ka esmu nopirkusi bezskirnes suni, jo luuk vins man ir balts un vinam tak nav taada gara spalva, kaa jaabuut.
Image
bali
Baby
Baby
 
Posts: 13
Images: 0
Joined: 19 Jul 2011, 14:59
Location: Riga

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sympathy » 16 Nov 2011, 09:12

manu 3 mēnešus veco bernieti sauc par lāčuku, bet šķirne mums esot kaukāzietis :D vai āzijas suns :D:D:D
Image
Opuss visā savā krāšumā ;)
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby ruu » 16 Nov 2011, 09:45

Lai arī baseti nav no izplatītākajām šķirnēm, tomēr mūs parasti atpazīst un zina, ka tas ir basets... kaut gan esam nosaukti arī par bīglu :) Bet smieklīgi bija pirms pāris dienām - iet garām divi skolnieki, un viens saka otram - tas ir ĪSTAIS taksis :rej:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby čība » 20 Nov 2011, 11:48

Pēc iepazīšanās ar šo mājaslapu es vairs nebrīnos "ko tik nesaka par mūsu suņiem" - nesaprotu, smieties vai raudāt :neparliecinats:

http://www.lsaa.eu/
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby OSENNIJ BRIZ » 20 Nov 2011, 15:10

Mēs jau vairs sen neprotestējam,ka Roncis ir Keitas mamma..Pieaugušie tak redz,ka suns pacēlis kāju iezīmē koku,bet bērnam stāsta-redz kur mamma ar bērniņu(Keita ir maza auguma,salīdzinot ar Rondo).
Tāpat suņenieki-viena bīgla saimniece mūs jau pāris gadus redz staigājam,Keitai īstās dienas-viņa no attāluma palaiž vaļā suni,tas protams auļiem pie mums.Pati nāk smaidīdama,es saku,ka viņa gan riskē,jo Roncis varētu konkurentu ņemt ļaunā,labi ka tāds mierīgs puika..Vai-vai,es domāju ka kucēns jums-tā atbilde.
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby kaija » 21 Nov 2011, 08:44

Visi mazi sunīši ir bērniņi lielākiem suņiem. Es pat vairs necenšos neko stāstīt, bet kādu laiciņu man ir ļoti :medos: jautri.(skotu terjers ir bērns briāram)

Bet tas, ka mamma ceļ kāju, lai pačurātu ......tas ir vairāk kā jautri :histerija:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sympathy » 21 Nov 2011, 08:46

haha xD manu pekīnieti dažas dienas atpakaļ kāda tantiņā nosauca " vai kāds jauks mincītis, kapēc pie siksniņas " :D
es gandriz nokritu, sasmējos :D
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby zalagaida » 22 Nov 2011, 10:40

Sympathy wrote:manu 3 mēnešus veco bernieti sauc par lāčuku, bet šķirne mums esot kaukāzietis :D vai āzijas suns :D:D:D
Image
Opuss visā savā krāšumā ;)

Izaugs, sauks par sanbernāru. Mana meitene esot ļoti skaists sanbernārs :) Bēthovenu taču visi redzējuši. Nesaprotu, kur līdzība ar bernieti :)

ikucis
Pirms neiepazinu _Fendi_, nezināju par grifoniem neko, bet par to, ka tas, kas nāk pretim, ir šķirnes suns - nešaubījos :sarkstosa:
Palēnām iepazīstam šķirnes :rej:
Properly trained, a man can be dog's best friend. ~Corey Ford

http://rheaneedle.jimdo.com/
zalagaida
Junior
Junior
 
Posts: 648
Joined: 17 Jan 2010, 15:56

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby zalagaida » 28 Nov 2011, 15:17

Atcerējos vēl vienu jautru šķirnes nosaukumu :)

Kādā no Paklausības rallijiem, pienāca pie mums ģimenīte ar šādu tekstu:
"ā! tas taču ir Bukinu suns!" prasīja, vai tā ir taisnība. Vai drīks nofotogrāfēties :) Es sākumā nesapratu, bet, kad atcerējos seriālu http://liveportal.org.ua/film/serials/2119-schastlivy-vmeste-sezon-1-10-serijj-iz.html, pati sasmējos :jautri:
Berniešus sauc arī pat Bukinu suņiem :)
Properly trained, a man can be dog's best friend. ~Corey Ford

http://rheaneedle.jimdo.com/
zalagaida
Junior
Junior
 
Posts: 648
Joined: 17 Jan 2010, 15:56

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby adze » 04 Dec 2011, 17:57

Kopš man ir otrs Vipets, cilvēki vairs nav tik droši savos izteikumos, jo otrs tāds pats pierāda to, ka tas pirmais nav nekāds pārpratums, vai potēts greihaunds, vai pārbarota levrete. Dzīvojam mazpilsētā, kur 2 gadu laikā vēl nav paspējuši pierast pie maniem"ērmiem". Katrā ziņā man patīk mazo bērnu neuzspēlētā sajūsma:"Mammu, paskaties kāds....(klusums)Mammīt, varu pajāt!?" :)
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby maksis » 18 Dec 2011, 11:42

Nebūs gluži par tēmu, bet tomēr saistīti... Brālis (nav suņinieks, pašam suņa nav) Kalnciema ielas tirdziņā ieraudzījis dāmu ar baltu vidēja lieluma suni,kas viņam licies skaists un piegājis pajautāt, vai tas esot samojeds (nu vismaz līdzīgs esot bijis). Uz ko saimniece nicīgi saraukusi degunu un ļoti augstprātīgā tonī paziņojusi: "Samojeds taču ir savādāks!". Un viss, pagriezusies un aizgājusi.
Tad nu man gribas teikt - suņinieki, neesiet šādi stulbeņi! Priecājieties, ja cilvēkiem patīk jūsu suņi! Esiet laipni! Jo pretējā gadījumā pēc kāda laika varēsiet komunicēt tikai ar tiem, kam jūsu suņi (un suņi vispār) riebjas. Un tie tad nu būs tie, kas nebaidīsies izteikt savas domas skaļi. Atšķirībā no pārējiem, kam būs pārgribējies saņemt nicīgu attieksmi par savu šausmīgo nezināšanu...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Danute » 18 Dec 2011, 11:48

Mūsu sammiju Jelgavā ir nokristījuši par albinosu. :) Vienkāršajam cilvēkam laikam ir pagrūti atcerēties šķirnes nosaukumu, bet albinoss saistās ar balto krāsu un attiecīgi vieglāk atcerēties. :pukudupsis:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby čība » 18 Dec 2011, 12:19

maksis wrote:Nebūs gluži par tēmu, bet tomēr saistīti... Brālis (nav suņinieks, pašam suņa nav) Kalnciema ielas tirdziņā ieraudzījis dāmu ar baltu vidēja lieluma suni,kas viņam licies skaists un piegājis pajautāt, vai tas esot samojeds (nu vismaz līdzīgs esot bijis). Uz ko saimniece nicīgi saraukusi degunu un ļoti augstprātīgā tonī paziņojusi: "Samojeds taču ir savādāks!". Un viss, pagriezusies un aizgājusi.
Tad nu man gribas teikt - suņinieki, neesiet šādi stulbeņi! Priecājieties, ja cilvēkiem patīk jūsu suņi! Esiet laipni! Jo pretējā gadījumā pēc kāda laika varēsiet komunicēt tikai ar tiem, kam jūsu suņi (un suņi vispār) riebjas. Un tie tad nu būs tie, kas nebaidīsies izteikt savas domas skaļi. Atšķirībā no pārējiem, kam būs pārgribējies saņemt nicīgu attieksmi par savu šausmīgo nezināšanu...


:apstulbis: Tas ir drausmīgi, ka suņinieks vispār ko tādu var pateikt...
Viens ir pasmaidīt par to, ko tad par mūsu suņiem saka un ierakstīt to šeit, lai pasmaidītu arī citi, pavisam kas cits ir šādi atbildēt :(

Es gan šaubos, ka šķirnes entuziasts un mīļotājs šādi vispār atbildētu... :grr:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests