Buldogveidīgs suns uzbrūk multimāksliniekam Rododendram

All About Dogs

Buldogveidīgs suns uzbrūk multimāksliniekam Rododendram

Postby ievish » 26 Aug 2010, 08:34

Atkal neadekvātu saimnieku dēļ tauta šūmējas un bojā suņa kā mājdzīvnieka reputāciju:
http://www.kasjauns.lv/lv/news/nikns-bu ... s_id=27356

"Kas Jauns" arī izrāda izcilu nekompetenci žurnālistikā. Uzmanību pievērsa teksts: "Suņa saimniekiem, iespējams, nāksies ne tikai kompensēt Rodija ārstēšanās izdevumus, bet arī atbildēt par mājdzīvnieku turēšanas noteikumu neievērošanu, jo suni nedrīkst vest pastaigā bez uzpurņa." "Forši", ka tiek citēts spēku zaudējis normatīvais akts...
Labi, ka vismaz kopumā raksts uzrakstīts samērā neitrāli, lai gan fakti jau paši par sevi tautu sašūmē.
ievish
Veteran
Veteran

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņinieki medijos (radio, TV, prese u.c.)

Postby energy » 26 Aug 2010, 09:02

Skumji, ka tā gadās, bet diez vai mēs uzzināsim visus apstākļus kas un kā notika.
Raksts gan ir tendeciozs. Tagad suns izrādās aizbaidījis visas meitenes :) Un vispār mākslinieks rododendrs vien izsauc smieklus :)
P.S. Ceru, ka tas niknais buldogs nebijs franču buldogs :)
energy
Veteran
Veteran

Postby ievish » 26 Aug 2010, 10:03

energy wrote: Raksts gan ir tendeciozs. Tagad suns izrādās aizbaidījis visas meitenes :) Un vispār mākslinieks rododendrs vien izsauc smieklus :)

Tādā ziņā, ka tikai vienas puses viedoklis, jā - tendenciozs, tur piekritīšu. Bet labi, ka vēl nav žurnaļugas naids pret suņiem iekšā ielikts.
Rodiju ļoti mazliet pazīstu personīgi. Rododendrs ir viņa pseidonīms. Rodijs gan ir īstais vārds. Ja kāds kāds pirms vairākiem gadiem vakaros cītīgāk klausījās radio SWH, tad varbūt atceras šo va'rdu salikumu - Rodijs Rododendrs, bija biežs zvanītājs.

Jā, par buldogu arī uzkrita, ka nav nosaukts kāds. Un, ja tā padomā, tas tikpat labi varēja būt stafs vai kas tamlīdzīgs.
ievish
Veteran
Veteran

Postby madzhy » 26 Aug 2010, 10:27

Žēl jau tā puisieša rodo..- kas?! :neparliecinats: Es te padomāju par to mistisko buldogu.. Gan jau, ka šis apzīmējums var būt pielāgots jebkuram sunim, kurš ir muskuļots un kaut kas uz to pusi. Diez vai angļu buldogs var tā iekost, varbūt tad amerikānis, bet tikpat labi stafs. Katrā ziņā nepatīkami, ka man ar savējo var gadīties pa retam tur noiet garām, a kāds varbūt salasījies padomās, ka vot, TAS "buldogs" nāk! :ninja:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
madzhy
Champion
Champion

Images: 20

Postby maksis » 26 Aug 2010, 10:51

Perfekts piemērs tam, kā viens *** ar savu suni var radīt problēmas visiem pārējiem suņiniekiem. :launigs: Lai vai kāda būtu bijusi situācija - ne jau nu džeks pats sev 00 kompostrēja.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
maksis
Veteran
Veteran

Postby irituska » 26 Aug 2010, 11:10

vai die! Šitas puisietis vēl nesen priecīgs Monču ucināja :ludzu:
irituska
Intermediate
Intermediate

Postby ievish » 26 Aug 2010, 11:18

maksis wrote:Perfekts piemērs tam, kā viens *** ar savu suni var radīt problēmas visiem pārējiem suņiniekiem. :launigs: Lai vai kāda būtu bijusi situācija - ne jau nu džeks pats sev 00 kompostrēja.

:par:
ievish
Veteran
Veteran

Postby aerial » 26 Aug 2010, 12:22

ievish wrote:
maksis wrote:Perfekts piemērs tam, kā viens *** ar savu suni var radīt problēmas visiem pārējiem suņiniekiem. :launigs: Lai vai kāda būtu bijusi situācija - ne jau nu džeks pats sev 00 kompostrēja.

:par:

Vēl +1

Vienīgi, kad lasīju šo rastu vakar (kā reiz gaidīju, kad šeit kāds ieliks - pate par slinku esmu ;) ), tad nodmāju, ka tik tas nav kaut kāds mistisks PR gājiens puisim ar dīvaino pseidonīmu Rododendrs (Nekā personīga, vienārši smieklīgi. Jācer, ka puisis pseidonīmu ir izvēlējies, lai raisītu ļaužos pozitīvas emocijas un smaidus,citādi tas pateisi ir dīvaini, bet tas akal no citas operas...). Cik jums ir zināmi gadījumi, kad suns kož nevis rokā, nevis sejā, nevis sēžamvietā, bet gan 00? :velnins: Nedomāju, ka tādu gadījumu ir daudz, bet par tiem tik noklusēts, jo džekiem kauns. ja kāds suns regulāri ķertos pie vīriešu mantības, tad vismaz statistikai no medicīnas iestāžu puses jau nu vajadzētu būt. A vispār ļoti ērti, jo šit štelli no malas redzēt nevar. Tātad arī pārbaudīt nē. Sabiedrība tevi žēlo, jo kā nekā ģimenes dārgumi cietuši. Tā kā tādu gadījumu nav daudz, īpaši ar šādu māksiniecisku subjektu piedalīšanos, tad vidrīzāk kādu brīdi visi šo Rodiju Rododendru atcerēsies. Tā kā multimāksliniekiem par izdomu nav jāsūdzas, nedodu ne pieci, ka kas tāds varēu būt kādam iešāvies prātā'. Īpaši ņemot vērā plašo negatīvo rakstu klāstu, kas manāmi uzkurbulē jau tā iekaisušos tautiešu prātus. Ja tas mistiskais ''buldogs'' būtu iekodis Jānim Bēziņam, es neko neteiktu, bet nu... Jāskatās, vai tuvākajā laikā RR nenāks klajā ar kādu multimāksas projektu ;)
aerial
Intermediate
Intermediate

Postby ievish » 26 Aug 2010, 12:41

ariel, nezinu gan Rodiju tik labi, bet jau vairākus gadus viņš man "karājas" draugos. Iepazināmies reiz 11.tramvajā Rīgā un pēc tam kādu laiku apmainījāmies vēstulēm. Bet, ņemot vērā, ka viņa draugu profilā nekādi ieraksti un reklāma uz šo rakstu nav, tad secinu, ka tas nav blefs. Ja gāž PR, tad parasti visur, kur var un draugi jau toč ir pirmā vieta, ja cilvēks tos lieto regulāri kā Rodijs.
Puisis māksliniecisks, pozitīvs.
ievish
Veteran
Veteran

Postby adzenda » 26 Aug 2010, 13:14

diez vai vīrietim šāda veida reklāma dotu kaut kādu labumu... Manuprāt kā jau ievish izteicās, tas nav blefs... Nez kuram vīrietim nez par tādām lielām būtu prāts jokot, kur nu vēl publiskā telpā...
adzenda
Intermediate
Intermediate

Images: 0

Postby aerial » 26 Aug 2010, 14:16

Nu, meitenes, es jau neko neapgalvoju, tika pateicu to, kas man ienāca prātā, kad lasīju šo rakstu ;)

Viss jau arī ar to rakstu būtu labi, ja vien nebūtu tā gaušanās par pamperiem, meitnēm, kas izvairās utt. (starp citu, manuprāt, meitenēm kā reiz vajadzētu būt viņu žēl - tāda nu to sieviešu mātišķā daba).
Kas attiecas uz vīrišķo pašcieņu, tad žēlošanās par nesaturēšanu un pamperiem, manupāt, to grauj kudi vairā kā fakts, ka kāds olās iekodis. Man personīgi būtu žēl džeku, kuram kāds iekodis bumbās, un kurš to soiciski pacieš, bet nezinu, vai varētu'pievērsties pilnvērtīgai viņa žēlošanai, ja viš visu laiku sūkstītos, ka nesā pamperu, jo ir nesaturēšana. :nagi:

Lai vai kā - lai Rodijam Rododendram viss ir kārtībā ar bumbām un daudz radošu ideju! :davinuziedus:
aerial
Intermediate
Intermediate

Postby undd » 26 Aug 2010, 19:55

Es, protams, klāt nebiju, bet domāju, ka, pat ja tas suns tur ir bijis un uzbrucis, situācijas nopietnība ir krietni pārspīlēta, un ne kas vairāk kā lēts pīārs man ar tas neliekas. Vīrietis ar satraumētām 00 nav pat fiziski spējīgs pastaigāt, kur nu vēl pats aiziet līdz am un piefiksēt tās numuru, ko redzies rododendrs ir bijis spējīgs, pārcilvēks vai? Un ak vai, neviena meitene šo nav vārdadienā apsveikusi pēc notikušā. Nu nu...

P.S. iespējams, es ne tā esmu sapratusi šīs tēmas būtību, bet man liekas, ka tā ir domāta par un ap suņiniekiem medijos, tb. par jebkuru no mums, nevis dažādu interesantu video ar dzīvnieciņiem un negadījumu ar suņiem pārpublicēšanai ;)
Image
undd
 moderator
 moderator

Postby BaibaB » 26 Aug 2010, 20:08

tas Rododendrs (nav dzirdēts tāds mākslinieks, ja kas) gan drusku jocīgs, ka stāsta visai pasaulei savu nelaimi. es tikai domāju, ja jau ir zināms suns un tā saimnieks, kāpēc nekas nav teikts par to, kas tie tādi ir un kāpēc drosmīgais žurnāls viņus neuzmeklēja. ja tas būtu bijis amerikāņu buldogs, es situāciju vēl iedomājos, bet franci vai angli es šādā procesā, nu... tajā nokošanas operācijā... :sarkstosa: vnk nespēju iedomāties. tik relatīvi mazkustīgam sunim pieskriet pie vīrieša (kurš viņu nav ne provocējis, ne kā), palēkties teju metra augstumā (iedomājieties?), izkosties cauri džinsiem (parasti vīrieši taču staigā džinsos) un vēl to mantu nokost... :hih: piedodiet, bet man tas viss kaut kā nelīmējas kopā. un tad vēl džeks par to apziņo savas draudzenes un tās visas ķiķina pa kaktiem un neapsveic Rododendru vārda dienā. nu sviests kaut kāds.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
BaibaB
Veteran
Veteran

Postby undd » 26 Aug 2010, 21:22

BaibaB wrote:džeks par to apziņo savas draudzenes un tās visas ķiķina pa kaktiem un neapsveic Rododendru vārda dienā

vaine?! :nadzinji:
Image
undd
 moderator
 moderator

Postby aerial » 26 Aug 2010, 21:52

Par sadaļu pilnīgi piekrītu, vai arī esmu parpratusi tās būtību...

Un, urā-urā, es savās domās neesmu vientuļa! :jiihaa:
aerial
Intermediate
Intermediate

Postby ievish » 26 Aug 2010, 22:01

Par sadaļu - nevarēju atrast piemērotāku. Ja tāda ir - lai admini pārliek.
Man ar šķiet, ka precīzi pēc nosaukuma neatbilst, bet tuvākais, ko varēju atrast.
Par stāsta patiesumu - grūti pateikt. Katram savas dīvainības un reakcija uz neparastām situācijām...
Bet fakts viens - buldogveidīgiem (un tur cilvēks parastais var pabāzt apakšā virkni šķirņu) suņiem šis PR par labu nenāks tikai un vienīgi stulbu saimnieku dēļ. Lai cik smagi vai nesmagi tas suns nebūtu iekodis.
ievish
Veteran
Veteran

Re: Buldogveidīgs suns uzbrūk multimāksliniekam Rododendram

Postby madzhy » 27 Aug 2010, 11:20

JAAA -man arii vakar ienaaca praataa doma par sho gadiijumu kaa savdabiigu PR! :parvertibas: Jo visas taas notikuma detaljas taadas.. kaa reiz interesantas. Pat, ja kaads buldogveidiigais vinjam ir iekodis, tad no sliktuma atlecis ari savs labums- atpaziistamiibas veicinaashana Rodijam. :muzika: Jeb- kaa man patiik vaards - multimaaksliniekam. :nadzinji:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
madzhy
Champion
Champion

Images: 20

Postby agich » 27 Aug 2010, 11:23

Man jau nu arī šis izskatās kā minimums pēc riktīga pārspīlējuma.
Ļoti jau nu nereālistiski tas izklausās un dīvaini pasniegts. It īpaši tā sūkstīšanās par meitenēm(toč laikam katru pats apzvanijis, ja reiz visas par to uzzināja jau pirms raksta tapšanas un tik ļoti iespaidojās, ka pat nespēja viņam pēc šī gadijuma pazvanīt) kas neapsveic un pamperiem.

drīzāk tiešām neveiksmīgs mēģinājums uzmanību pievērst. Par šito keksu vispār pirmoreiz dzirdu.

oi, izrādās, ka Degpunktā ar sižets par viņu ir bijis. :velnins:
tinam uz pašām beigām ~ 25min. http://www.tvnet.lv/online_tv/6468
sižets sagatavots jau nākošajā dienā pēc uzbrukuma, i nemaz neizskatās tik traumēts kā tas ir pasniegts kas jauns.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
agich
Intermediate
Intermediate

Images: 11

Postby BaibaB » 27 Aug 2010, 12:14

man tas viss rādās kā viena kārtējā daļiņa no pretsuņu kampaņas, nekas cits.
tas stāsts TV sižetā jau iztiek bez buldoga, izrādās, ka nekas nav nokosts, saimnieks ne ta pazīstams, ne ta nepazīstams, vārdu sakot, stāsts kļūst tikai samudžinātāks. ja jau ir zināms auto numurs, tad kāda vēl vēršanās pie TV skatītājiem? policija īpašnieku noskaidro 10 minūšu laikā, iesniegums par lietu ir, policija ar migalkām ierodas pie auto īpašnieka norādītajā adresē, noskaidro vārdus, konfiscē suņa pasi, pieraksta liecības, nu kaut kā tā. bet tagad Rodijs tēlo mocekli, soļo TV priekšā kā pingvīns ar stīvām kājām, bet košļeni no mutes neizņem, pēc traumu (psihisku un fizisku) guvuša neizskatās... nu taču varēja pavingrināties spoguļa priekšā un tad tikai saukt TV... :koslene:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
BaibaB
Veteran
Veteran

Postby Sandra » 27 Aug 2010, 12:28

(!)Turklāt, potēties pēc suņa koduma vajag ne vēlāk kā 24h.
Lasīju komentārus internetā, neliekas tiešām, ka tur kas būtu vairāk par pasaciņām. Ja jau tik skiasti pozē kamerām... Viss, ko varu pateikt, viņam uzmanības trūkums - "meitenes nezvanot..". Pff.. Rodijs Rododendrs(stulbāku vārdu nevarēja izdomāt, piem., Petijs Petūnija? - pirmo reizi redzu un dzirdu tādu, ceru, ka arī pēdējo.
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
Sandra
Veteran
Veteran

Images: 4

Next

Return to Viss par suņiem