Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Dog Breeds

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 25 Jan 2010, 12:14

Te- brālītis Cardinal:
Image
Māsiņa Cairo (Kaira):
Image
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 25 Jan 2010, 12:52

Credo:
Image
Caroline:
Image
Image
(Carolines bildes ņemtas no saimnieces izveidotās mājas lapas)
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 27 Jan 2010, 09:48

:P Mīļā Ilzīte no Talsiem daudz,daudz laimītes vārda dienā ! Paldies Tev tie jaukajiem un mīļajiem buldodziņiem ko Tu ar tādu mīlestību esi izaudzējusi!
Safohaus,neaizmirsti apsveikt tos no kurienes cēlušies Tavi buldodziņi! ;)
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 28 Jan 2010, 01:09

Tagad- Safijas pēdējais metiens, dzim.2007.gada martā.
Vufali Duka x Stern Snow Kingdom
Image

Image
Nezinu kāpēc, bet pēc iepriekšējā metiena, kas, kā jau rakstīju, tiek plaši pārstāvēts izstādēs, šie kucēni pamatā priecē savus saimniekus mājās :D
Sternduko Nelson from Safohouse ( bildē- 1 gads):
Image
Image
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 28 Jan 2010, 01:19

Naira:
Image
Nu, un, protams no šā metiena ir arī mana Norabella:
Image
10 mēnešos
Image
2g.vecumā:
Image


EDIT(Sintija): un es taisni laboju Tavas bildes, lai smuki būtu, bet Tu padevies, ka rīt mēģināsi, nekas, bet tagad Tev būs smukas bildes. Citreiz samazini - garākā mala ne garāka par 640 pikseļiem!
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 28 Jan 2010, 16:51

Sintij,
paldies! Milzīgs bija mans pārsteigums, no rīta ieraugot bildes forumā!
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 28 Jan 2010, 17:30

Unkas wrote:Safohaus,neaizmirsti apsveikt tos no kurienes cēlušies Tavi buldodziņi! ;)


Laikam Unkas aizrādījums vietā. Ne gluži apsveikšu, bet savu lielo PALDIES teikšu gan. Paldies Cilvēkam, kam man visvairāk jāpateicas par to, ka pie manis nonāca Safija- fantastiskākais suns pasaulē. Suns, kas man no vaigiem laizīja asaras, kad zaudēju mammu, kas, man ienākot mājā, uzreiz juta manu noskaņojumu, suns, kas bija iedibinājis kārtību visā mājas četrkājaino kompanijā tā, ka man nekad nebija jāsaskaras ar kādiem konfliktiem. Safija, lai gan ienāca mūsu mājā, jau gandrīz divus gadus veca, ir gan apguvusi apmācības kursu, gan kļuvusi par 3 valstu čempioni un interčempioni, ļaujot man izbaudīt saldos uzvaras mirkļus un neizsakāmu gandarījumu. Safija to spēja, taču ne es ne mediķi nespējām viņai palīdzēt...
Mans vislielākais PALDIES, cieņa un apbrīna SIMONAI- cilvēkam, kam es būšu pateicīga vienmēr!!!! Paldies, ka savāci Safiju, kas izbadusi klīda pa Tukuma ielām, jo "saimnieks", kam suns tikai uzticēts, to bija vienkārši izmetis. Paldies, ka man atdevi viņu pabarotu, izārstētu un atguvušu ticību cilvēkiem. Tas, ko Tu, Simona, izdari, ir apbrīnojams, un to nevar novērtēt ne naudas izteiksmē, ne vārdos, ne kā citādi. Paldies Tev par to, ka esi steigusies pie manis palīgā arī tad, kad man ir gadījušās kādas problēmas. (Ar smaidu atceros Tavu šausmu pārņemto skatienu, kad ieraudzīji, kā Safija pilnībā bija izdemolējusi manu viesistabu, neatstājot veselu nevienu mēbeļu fragmentu :D . Toreiz Tev bija tikai viena doma- vest suni atpakaļ, bet es Tev solīju, ka mēs tiksim galā, atceries? Tā arī bija vienīgā reize, kad Safija kaut ko tādu sastrādāja- man pat šķita, ka viņa mūs pārbaudīja: vai beidzot ir īstais saimnieks, kas viņu pieņems un mīlēs..) Ne katrs audzētājs brauc un pārbauda, kā suņukam klājas jaunajās mājās. Tev tas nešķiet ne par grūtu, ne nevajadzīgu, Tev sirds sāp par katru bijušo patversmes iemītnieku.
Paldies Tev ne tikai par Safiju, bet arī Pandu (Arfanbri Andora), Remo (Double Dough), Lakiju, Bono un pārējiem amerikāņu buldogiem, kuru liktenis Tev rūpēja, kuriem Tu nevarēji paiet garām, lai arī cik pārpildīta tajā brīdī bija patversme un cik ārti tukšojās ledusskapis un barības maisi, jo citu jau nebija, kas varētu palīdzēt!
SIMONA, Tu esi visjaukākais, vismīļākais un visnesavtīgākais cilvēks pasaulē! Paldies Tev par to!
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Andrushka » 01 Feb 2010, 18:54

Te atkal viena sunīte kļuvusi lieka, :( atrodas "Dzīvnieku draugs"patversmē...
Image

Saimniece (uzv.Medne) Forgiju atveda uz patversmi 31.janvāra vakarā. Uz lūgumu pagaidīt ar dzīvnieka nodošanu, jo patversmē ir parvovīrusa karantīna, saimniece atbildēja noraidoši: "Ja neņems patversmē, tad izlaidīšu viņu parkā..." Tāda bija iepriekšējo saimnieku attieksme pret nabaga Forgiju. Ironiski, bet viņas īstais vārds iepriekšējā ģimenē bija Forgetmenot - Neaizmirstulīte... Šobrīd sunīte ļoti skumst, viņai ir jāpieņemas spēkā, jo iepriekšējie saimnieki nebija par viņu rūpējušies - viņa nav ne vakcinēta, ne sterilizēta, bet tikai izmantota kucēnu radīšanai... Forgija ilgojas pēc labiem cilvēkiem.
Forgijai 8 gadi, tetovējums 1954(7), audzētāja vairs neesot Latvijā. Sune ir jautra, grib spēlēties.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 01 Feb 2010, 19:04

Lai arī bēdīga un tieva , bet izskatās labi kopta. Nekoptam buldogam āda nav tīri balta. Jebkurā gadījumā sunīte pelnījusi labākus saimniekus un jācer ka tādi drīz atradīsies.
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Andrushka » 01 Feb 2010, 19:08

Vai Safija patversmē nonāca ar ciltsrakstiem?
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 01 Feb 2010, 19:42

Bez. Es Kristīni atradu piezvanot Simonai un visu izstāstot un izlūdzoties jauno saimnieku telefonu.Par to liels PALDIES Simonai!
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Andrushka » 01 Feb 2010, 21:28

Tad nesaprotu, suns bez ciltsrakstiem iet uz izstādēm? :roll:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 01 Feb 2010, 21:46

Kāpēc domā ka viņai nebija ciltsrakstu? Vufali Duka kā alimentu kucēns, ne vairs kucēna vecumā tika pārdota ar līgumu vīrietim no Tukuma(it kā normāls precēts vīrietis ar 2 gadīgu bēnu un sievu, strādāja gaķlas kombinātā) . Normāli sazvanījāmies pirmjā laikā, nekas neliecināja par to ka suns varētu nokļūt uz ielas. Līdz man draudzene piezvanīja un teica ka vietējā avīzītē bija sludinājums par to ka suns līdzīgs Dukai atrodas patversmē. Tā laika Dukas īpašnieks telefonu necēla un uz zvaniem vairs netsaucās. Sazvanīju Tukuma patversmi, uzzināju kam Duka atdota, atradu Kristīni, mēs satikāmies un es esmu ļoti laimīga ka Kristīne ir tik lieliska saimniece, turpināja iet uz izstādēm, jo es Duku jau biju paspējusi izstādīt un pat kausu nopelnīt AKO klubā, kur bija reģistrēts šis metiens. Nu un tā man izdevās ievilkt Kristīni buldogos,tad pierunāju no Ingas paņemt pinčerīti un ķīnas cekulaino. :P
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 01 Feb 2010, 22:00

Jā, tieši tā arī viss notika. Sunes ciltsraksti nebija atdoti iepriekšējam saimniekam, tādēļ tos saņēmu no Unkas dažas dienas pēc tam, kad Safija bija ieradusies mūsmājās. (Atzīšos, ka ne mūžam neticēju Unkas stāstītajam, ka Safija ir viena no labākajām savas šķirnes pārstāvēm. Šī apjausma man sāka rasties pēc tam, kad viņa bija ieguvusi šķirnes labākā pārstāvja titulu trešajā izstādē pēc kārtas :D )
Jau iepriekš pieminēju iznīcinātās mēbeles. Tad, lūk, jaunas mēbeles meklējot, Tukuma veikalā sastapos ar kādu pāri, kuri bija noskatījušies tieši to pašu iekārtu, ko es. Teicu, ka man tā bija ļoti piemērota, jo suns ar īsu, baltu spalvu. Ātri vien sarunā noskaidrojās, ka tie bija Safijas audzētāji no Talsiem :).
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Andrushka » 01 Feb 2010, 22:09

Tagad skaidrs.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 01 Feb 2010, 22:15

Andrushka,
ieraudzīju to patversmē nonākušo meiteni. Viņa ir nenormāli vāja, taču ar visu to redzams, ka meitene šķirnīga.
Viņai tiešām bijuši kucēni? Pupiņi izskatās tādi pavisam maziņi...
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 01 Feb 2010, 22:17

Un arī Tev Andruška esmu pateicību parādā par to aprūpi un pašatdevi patversmē tiem dažiem haskēniem. PALDIES Tev, es jau Tev vienmēr zvanu kad redzu kādu sev pazīstamu suņuseju patversmē, vienkārši varbūt mani nepazīsti pēc balss. Es tālāk dodu komandu vainīgajam saimniekam lai brauc pēc suņa.
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 01 Feb 2010, 22:20

Safohaus viņa var būt pēc savas konstitūcijas sausa tipa. Tādi bija daļa buldogi no Fantastik Dog , piemēram mana Baby Fantastik Dog. Un nekad nevarēja viņu uzbarot.
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 04 Feb 2010, 21:54

:P LUCKI 2 pozdravljaju s Dnem Rozdenija ! Daudz, daudz laimītes, lai piepildās viss ko vēlies, lai viss izdodās!
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby aquarius6 » 05 Feb 2010, 10:21

š.g. 14.martā Jaunolainē notiks suņu izstāde (CAC), speciālizēta amerikāņu buldogu izstāde, tiesnesis no Krievijas (Vjačeslavs Roševkins). Ļoti gaidam visus amerikāņu buldodziņus! reģistrācija līdz 10.februārim - 12 ls, pēc tam līdz 1.martam - 15 ls.
aquarius6
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 05 Feb 2010, 09:53

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron