Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Dog Breeds

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Džekas » 18 Jan 2010, 13:57

Džekas
Skatos , ka jūs no Ogresgala? Tas ir cik noprotu , kautkur aiz Ogres? Mēs dzīvojam Pie Dobelniekiem, kas ir 10 km no Ogres gan uz otru pusi, bet nu tik un tā salīdzinoši viens gals - varbūt kādreiz varam noorganizēt kādu kopīgu pastaigu :)[/quote]

jā, tas ir kādus 10 km no Ogres
puika noteikti ka priecātos ar kādu sapazīties un padauzīties :D varētu sarunāt kautkas kādu pastaigu ;)
User avatar
Džekas
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 14 Jan 2010, 10:55
Location: Latvija, Lēdmane

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Džekas » 18 Jan 2010, 14:01

[quote="Vube"]Oho! Pazīstamas sejas... Viļļuks arī forumā! :)

Lai nu kā sveiciens visiem forumā, tā teikt jaunajā versijā! ;)

Es vēljoprojām esmu Sandra [forumā - Vube] un manu meiteni sauc Vubes Velza jeb tautā saukta vienkārši par Velzu... 8-)

Priecājamies iepazīties :)
User avatar
Džekas
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 14 Jan 2010, 10:55
Location: Latvija, Lēdmane

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Janinja » 18 Jan 2010, 14:27

Kris wrote:-> Kāra ?
Pēc pozas, ka mēģina kādam nokost galvu un dominēt varētu būt viņa, arī brūnais plankums sakrīt :D :D :D


Image
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Kris » 18 Jan 2010, 14:42

Džekas wrote:Džekas
Skatos , ka jūs no Ogresgala? Tas ir cik noprotu , kautkur aiz Ogres? Mēs dzīvojam Pie Dobelniekiem, kas ir 10 km no Ogres gan uz otru pusi, bet nu tik un tā salīdzinoši viens gals - varbūt kādreiz varam noorganizēt kādu kopīgu pastaigu :)


jā, tas ir kādus 10 km no Ogres
puika noteikti ka priecātos ar kādu sapazīties un padauzīties :D varētu sarunāt kautkas kādu pastaigu ;)[/quote]

Nu tad, kad paliks bishku siltāks - mana princese sniegā salst un ziemā dod priekšroku siltām telpām, vislabāk protams dīvānam :mrgreen: , kautko sarunāsim! Arī pašreiz man otram sunim ir saoperēta krusteniskā saite un tagad ir mierīgais režīms, un līdz ar to , ka staigājam kopā, notiek šausmīga gaudošana, ja kāads kaut kur dodas bez viņa, nedod dievs vēl ar mašīnu.. Bet noteikti sazināsimies ;)
User avatar
Kris
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 16 Jan 2010, 13:20
Location: Latvija, Dobelnieki

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Džekas » 18 Jan 2010, 15:32

Nu tad, kad paliks bishku siltāks - mana princese sniegā salst un ziemā dod priekšroku siltām telpām, vislabāk protams dīvānam :mrgreen: , kautko sarunāsim! Arī pašreiz man otram sunim ir saoperēta krusteniskā saite un tagad ir mierīgais režīms, un līdz ar to , ka staigājam kopā, notiek šausmīga gaudošana, ja kāads kaut kur dodas bez viņa, nedod dievs vēl ar mašīnu.. Bet noteikti sazināsimies ;)[/quote]

sarunāts ;)
User avatar
Džekas
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 14 Jan 2010, 10:55
Location: Latvija, Lēdmane

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Vube » 18 Jan 2010, 15:54

Janinja wrote:Čau, čau! Slapja buča no Villija :D

Villijam tāpat! :*

Janinja wrote:Škiet, ka Velza jau panāca Villiju auguma ziņā :) :roll:

Nedomāju vis, bildes mēdz būt mānīgas. Tā pati mazā spindzele vien ir! :mrgreen:

Džekas wrote:Priecājamies iepazīties :)

Mēs tāpat! 8-)
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Džekas » 18 Jan 2010, 15:58

ārā aukstumā neiešu, mēs labāk pavāļāsimies
Image
tuvāk=siltāk
Image
čo nada
Image
kā divas ūdenslāses :lol:
Image
Image
User avatar
Džekas
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 14 Jan 2010, 10:55
Location: Latvija, Lēdmane

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Janinja » 18 Jan 2010, 16:10

Nu tiiiik mīlīgs! Image

Un mūsu puika arī labprāt šādi ielien gultā un tēlo dikti neapmierināto, ja kāds tam iebilst :twisted:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Janinja » 18 Jan 2010, 16:13

Vube, nu nezinu, nezinu! :roll: Lai arī cik Villijs neēstu, izmēros praktiski nemainās :? Man jau sāk likties, ka reizēm viņš ievelk vēderu, lai izskatītos slaidāks :mrgreen:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Džekas » 18 Jan 2010, 16:30

Janinja wrote:Nu tiiiik mīlīgs! Image

Un mūsu puika arī labprāt šādi ielien gultā un tēlo dikti neapmierināto, ja kāds tam iebilst :twisted:



Te viņš pie manējiem ciemos-lutina un tik pa gultām vien dzīvo...bet mājās gan tikai pēc uzaicinājuma vai cītīgas prasīšanas tiek pavārtīties :lol:
User avatar
Džekas
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 14 Jan 2010, 10:55
Location: Latvija, Lēdmane

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Janinja » 18 Jan 2010, 16:36

Džekas wrote:

Te viņš pie manējiem ciemos-lutina un tik pa gultām vien dzīvo...bet mājās gan tikai pēc uzaicinājuma vai cītīgas prasīšanas tiek pavārtīties :lol:



Vakaros mums tas ir īsts teātris :D bet no rītiem +/- rezultāts viens - izgūlies pa visu gultu :ugeek: Laikam jau viņi visi ir samērā līdzīgi :twisted:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Kris » 18 Jan 2010, 16:53

Paturpināšu " gultas" tēmu. Laikam lieki piebilst, ka mums tas pats notiek. Un ja vēl vīrs ir suņus gultā ielaidis, tad svētlaimei nav robežu, jo tas notiek reti. Man jau tā sirds tāda mīkstāka :D
Image
Un šeit gultā ar jauno saimnieku - atvainojos par kvalitāti , bildēts ar telefonuImage
User avatar
Kris
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 16 Jan 2010, 13:20
Location: Latvija, Dobelnieki

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Kris » 18 Jan 2010, 16:55

Džekas
Tev gan puisis tāds smukulis - riktīgs Džekas :) Manējā laikam ir 3 x mazāka - mums ir sportiskais variants :D
Foršas bildes!
User avatar
Kris
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 16 Jan 2010, 13:20
Location: Latvija, Dobelnieki

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Vube » 18 Jan 2010, 17:02

Janinja wrote:Vube, nu nezinu, nezinu! :roll: Lai arī cik Villijs neēstu, izmēros praktiski nemainās :? Man jau sāk likties, ka reizēm viņš ievelk vēderu, lai izskatītos slaidāks :mrgreen:


Villijs tad vismaz ēd! :mrgreen:
Nu labi jau labi, manējā arī ēd... Bet atceros, ka tad, kad es vēl barības viņai normāju, normu viņa nekad neapēda, parasti mazāk! Tā kā manējā arī piekopj slaido līniju! :twisted:
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Janinja » 18 Jan 2010, 17:40

Kris, superīgas gultas bildes! :D riktīgi spilvensuņi!

Vube, tas laikam viņiem abiem radniecisks :D Ēd ta ēd, bet kur tas viss paliek :?: :!: Šis atnāk no pastaigas, metas uzreiz pie šķīvja. Mēs ar Uzi tik priecājamies - re, kā smuki ēd :mrgreen: laikam garšo! Bet resnāks tāpat nepaliek :roll:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Kris » 18 Jan 2010, 18:46

Janinja wrote:Kris, superīgas gultas bildes! :D riktīgi spilvensuņi!

Vube, tas laikam viņiem abiem radniecisks :D Ēd ta ēd, bet kur tas viss paliek :?: :!: Šis atnāk no pastaigas, metas uzreiz pie šķīvja. Mēs ar Uzi tik priecājamies - re, kā smuki ēd :mrgreen: laikam garšo! Bet resnāks tāpat nepaliek :roll:


Mums laikam radniecības tālāka pakāpe- ēd visu, kas kustas un nekustas, un man liekas, ja viņai ļautu ēst, viņa nobeigtos no pārēšanās :mrgreen: - un arī resnāka paliek - bet tas mums nav vajdzīgs, tādēļ viņai stingrā diēta - 400 grami dienā. Vienreiz tika pie otra suņa paikas klāt - :shock: pēc tam visu vakaru gulēja un stenēja uz sāniem, man jau bail palika :D
User avatar
Kris
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 16 Jan 2010, 13:20
Location: Latvija, Dobelnieki

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Janinja » 18 Jan 2010, 18:53

Kris wrote: un arī resnāka paliek - bet tas mums nav vajdzīgs, tādēļ viņai stingrā diēta - 400 grami dienā.

Jā, kaut mums tā būtu :mrgreen:

Kris wrote: Vienreiz tika pie otra suņa paikas klāt - :shock: pēc tam visu vakaru gulēja un stenēja uz sāniem, man jau bail palika :D


:shock: Tad jau laikam tiešām pārēdās! :?
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Džekas » 19 Jan 2010, 16:37

Kris wrote:Džekas
Tev gan puisis tāds smukulis - riktīgs Džekas :) Manējā laikam ir 3 x mazāka - mums ir sportiskais variants :D
Foršas bildes!



Puika nemaz tik liels nav- ja pareizi mēru tad skaustā ar mērlentu sanāk 66 cm(bet cik zinu pareizi mērot sanāk savādāk) un tagad kopš atkopjamies no slimošanas mums ir 48 kg, arī tāds sportiskais variants.
Vismaz man ir tā laime, ka nav jāmēra dienas deva sausajai un ēd tik cik pats grib-vairāk kā paredzēts reti kad apēd 8-)
User avatar
Džekas
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 14 Jan 2010, 10:55
Location: Latvija, Lēdmane

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Vube » 19 Jan 2010, 19:10

Džekas wrote:Puika nemaz tik liels nav- ja pareizi mēru tad skaustā ar mērlentu sanāk 66 cm(bet cik zinu pareizi mērot sanāk savādāk) un tagad kopš atkopjamies no slimošanas mums ir 48 kg, arī tāds sportiskais variants.
Vismaz man ir tā laime, ka nav jāmēra dienas deva sausajai un ēd tik cik pats grib-vairāk kā paredzēts reti kad apēd 8-)


Nu priekš buldoga svars ir ok, bet, ja salīdzina ar manu sīkaļu, tad par mazulīti tavējo nenosauksi! :twisted:
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Eta » 19 Jan 2010, 19:31

Ko tad noslinkojushi esat un pirmaja posta neesat shkirnes standartu ar paraugbildem salikushi? :)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 28 guests