Bedlingtonterjers / Bedlington Terrier

Dog Breeds

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 17 Apr 2014, 11:09

ievish wrote:ash, man šķiet, ka tas pa šķirnēm arī ir atšķirīgi. Piem., jagdterjeri, foksterjeri ir asāki un kauslīgāki kā daudzi citi terjeri.

Jagds, protams, ir medību suns un nekad nav bijis vienkārši mājas mīlulis, bet foksi nav īsti jēdzīgi minēt kā vienu no pašiem kauslīgākajiem. Drīzāk kerry blue, skočs. Ja godīgi, neviens no sastaptajiem fokšiem kauslīgs nav bijis, drīzāk ļoti inteliģents. Ko diemžēl nevaru teikt par skočiem :ninja:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 17 Apr 2014, 11:13

Boulevard wrote:Jagds, protams, ir medību suns un nekad nav bijis vienkārši mājas mīlulis, bet foksi nav īsti jēdzīgi minēt kā vienu no pašiem kauslīgākajiem. Drīzāk kerry blue, skočs. Ja godīgi, neviens no sastaptajiem fokšiem kauslīgs nav bijis, drīzāk ļoti inteliģents. Ko diemžēl nevaru teikt par skočiem :ninja:


Jā, par skočiem arī dzirdēts. Keriblū nav tik populāri, tādēļ redzēti mazāk. Nu, es gan esmu sastapusi ne īpaši draudzīgus fokšus. Vecāku vecajam sunim reiz tāds krāgā karājās, jo uzskatīja, ka viņam ir jāsargā sava dāma no nejauši garām ejoša suņa, kas uz viņa pusi pat īsti neskatījās :velnins: Un ir arī tādi redzēti, kas pavadas galā ārdās, nedod dievs, pieiet tuvāk.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 17 Apr 2014, 11:17

ievish wrote:Ar bedlingtoniem ir tā lieta, ka viņi izskatās pēc jēriņiem, bet patiesībā taču ir kārtīgi terjeri ar ļoti terjerisku uzvedību.

Atļaušos tomēr strīdēties :jautri: Ne TIK terjerisku kā vidēji aritmētisks terjers. Nu, jums jau arī negribētos, ka es tagad visu laiku forumā uzsvērtu, ka vipeti ir ļoti agresīvi suņi, jo man taču ir tāda pieredze :velnins:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 17 Apr 2014, 11:27

ievish wrote:Vecāku vecajam sunim reiz tāds krāgā karājās, jo uzskatīja, ka viņam ir jāsargā sava dāma no nejauši garām ejoša suņa, kas uz viņa pusi pat īsti neskatījās :velnins: Un ir arī tādi redzēti, kas pavadas galā ārdās, nedod dievs, pieiet tuvāk.

Ja es tagad sāktu sastādīt to šķirņu sarakstu, kas ir vairāk kā septiņu gadu laikā, figuratīvi izsakoties, karājušās krāgā manam bulcim, sanāktu Mazā suņu šķirņu enciklopēdija :jautri: Šo varētu rezumēt kā - izvēlies savu kucēnu no līdzsvarotiem un labsirdīgiem vecākiem, īpaši jau nu terjeru :samilejies:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 17 Apr 2014, 11:36

Boulevard wrote:
ievish wrote:Ar bedlingtoniem ir tā lieta, ka viņi izskatās pēc jēriņiem, bet patiesībā taču ir kārtīgi terjeri ar ļoti terjerisku uzvedību.

Atļaušos tomēr strīdēties :jautri: Ne TIK terjerisku kā vidēji aritmētisks terjers. Nu, jums jau arī negribētos, ka es tagad visu laiku forumā uzsvērtu, ka vipeti ir ļoti agresīvi suņi, jo man taču ir tāda pieredze :velnins:


Boulevard, atkāpjamies maķenīt soli nost no agresivitātes un paliekam pie terjeriskuma. Man ir aizdomas, ka brīžam viens no mums runā par meitu, otrs - par kleitu. Kas ir terjeriskums? Tieši attiecībā pret citiem suņiem? Tas, ka visi terjeri pret savu ģimeni ir mīļi, tas ir skaidrs. Bet tieši pret citiem suņiem izpaužas terjeriskums?

Man nav terjers, bet ir tādas šķirnes suns, kuram temperamenta apraksts standartā ir šāds:

An ideal companion. Highly adaptable in domestic and sporting surroundings. Gentle, affectionate, even disposition. ELIMINATING FAULTS : Aggressive or overly shy.

Savukārt, virknei terjeru ir šādi apraksti (vairāk bija slinkums kopēt :kanepe: ) Kā redzams, visiem, izņemot asspalvaino foksi, nepamatota agresivitāte ir diskvalificējošs trūkums, bet dabā zinām, ka tas izpaužas ļoti dažādās pakāpēs. Kas tad ir PAREIZAIS terjers? Nejautāju, lai kašķētos, bet saprastu ;)

Bedlingtons:
Spirited and game, full of confidence. An intelligent companion with strong sporting instincts. Good-tempered, having an affectionate nature, dignified, not shy or nervous. Mild in repose but full of courage when roused. ELIMINATING FAULTS: Aggressive or overly shy.

Skotu terjers:
Loyal and faithful. Dignified, independent and reserved, but courageous and highly intelligent. Bold, but never aggressive. DISQUALIFYING FAULTS: Aggressive or overly shy dogs.

Foksterjers (asspavainais):
Alert, quick of movement, keen of expression, on tiptoe of expectation at slightest provocation. Friendly, forthcoming and fearless.

Foksterjers (gludais):
Alert, quick of movement, keen of expression, on tiptoe of expectation. Friendly, forthcoming and fearless. DISQUALIFYING FAULTS: Aggressive or overly shy dogs.

Jagdterjers:
Courageous and hard, takes pleasure in work, enduring, vital, full of temperament, reliable, sociable and trainable, neither shy nor aggressive. DISQUALIFYING FAULTS: Aggressive or overly shy dogs.

Īru terjers:
The Irish Terrier, while being game and capable of holding his own with other dogs, is remarkably loyal, good tempered and affectionate with mankind, but once he is attacked, he has the courage of a lion and will fight to the bitter end.
The dog’s reputation for getting into scraps with others, sometimes even in the showring, is undeserved. Though the terrier may be fierce when the circumstances call for it, the Irish Terrier is easily trained and a gentle pet, living up to his early description as “the poor man’s sentinel, the farmer’s friend and the gentleman’s favourite”. ELIMINATING FAULTS: Aggresive or overly shy.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ash » 17 Apr 2014, 11:56

Nu man savukārt ir stāsts par nekontrolējamu foksi – saimniekam ir 2 fokši, abi tā plēšas, ka tiek turēti atsevišķās telpās, atsevišķi staidzināti utt. kopā nevar laist ne brīdi. Un ja kādreiz viens pasprūk, tad ir klope. Vienu reizi bijām 3 stundas ilgā pastaigā – mans īrs un viens no tiem fokšiem. 3 stundu garumā foksis bija tikai pie pavadas (jo vispār nav atsaucams vai kontrolējams) + nepārtraukti skatījās vai mans īrs nepienāks tik tuvu, lai mestos tam krāgā + samērā kaitinošs vokālais pavadījums. Mans īrs lielāko daļu laika pavadīja bez pavadas brīvi skraidot, pāris reizes mēģināja tuvoties foksim, lai noskaidrotu, kas par problēmu, bet pēc stingras komandas nedrīkst, saprata, ka jāliekas mierā un vairs nepievērsa uzmanību nedraudzīgajam sunim.
Par skočiem dzirdētas vispār nejaucības (tai skaitā zobu palaišana uz saimniekiem). Tāpat arī mazais, mīlīgais vestijs reiz gribēja uzklupt daudz lielākajam īru terjeram. Bet nezinu, vai būtu korekti spriest par šķirni kopumā pēc šādiem atsevišķiem gadījumiem.
Fokši un jagdi būtu jāizskata atsevišķi, jo man šķiet, ka tās ir darba šķirnes, kur augstāk tiek vērtēti tieši tie suņi, kuri spēj būt medīgi (un mana izpratnē arī zvēriski), varbūt ka kāds tiek arī turēts kā mājas mīlulis, bet pa lielam – tie ir mednieku suņi.

Bet jebkurā gadījumā – var jau atrast arī terjeru ar maigāku temperamentu, audzināt un socializēt un sanāks lielisks suns!
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ash » 17 Apr 2014, 12:12

ievish wrote:
Boulevard, atkāpjamies maķenīt soli nost no agresivitātes un paliekam pie terjeriskuma. Man ir aizdomas, ka brīžam viens no mums runā par meitu, otrs - par kleitu. Kas ir terjeriskums? Tieši attiecībā pret citiem suņiem? Tas, ka visi terjeri pret savu ģimeni ir mīļi, tas ir skaidrs. Bet tieši pret citiem suņiem izpaužas terjeriskums?



Es domāju, ka daudzi agresivitāti uztver par terjeriskumu un ar to attaisno/izskaidro terjera kauslīgo dabu. Tas taču ir terjers – tātad normāli, ja kaujas. Bet manuprāt tam tā nevajadzētu būt.
es uzskatu, ka jebkurai terjeru šķirnei nāktu par labu, ja tiktu pievērsta lielāka uzmanība, lai izkoptu suņos lielāku saticīgumu. Ar to es nedomāju, ka terjeriem vajadzētu kopā lēkāt pa pļavu kā jēriņiem, bet iet pa ielu pie pavadas un nežņaugties siksnā un nerēkt uz katru garāmejošo suni – tai vajadzētu būt normai. (un vispār – ne tikai terjeriem)
Last edited by ash on 17 Apr 2014, 13:07, edited 1 time in total.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 17 Apr 2014, 12:28

ievish wrote: Bet tieši pret citiem suņiem izpaužas terjeriskums?
Kā redzams, visiem, izņemot asspalvaino foksi, nepamatota agresivitāte ir diskvalificējošs trūkums, bet dabā zinām, ka tas izpaužas ļoti dažādās pakāpēs. Kas tad ir PAREIZAIS terjers? Nejautāju, lai kašķētos, bet saprastu ;)

Te nu bija, attopos ievilkta diskusijā :kanepe: Bet neko darīt... mīlu terjerus un esmu gatava kreklu pārplēst forumā viņu dēļ :kanepe:
Terjeriskums pret citiem suņiem izpaužas tā, ka terjers nemuks prom, ja viņam uzbruks. Un nebaidīsies. Piemēram, kad manam labsirdīgajam bulcim septiņu mēnešu vecumā uzbruka kaut kāds milzīgs kaukāzieša jauktenis, nogāza gar zemi un iekoda mugurā, tiklīdz monstrs bija aizvilkts prom, bulciņš piecēlās, nopurinājās un gāja tālāk. Bet šādas situācijas priekš terjera rakstura ir ĀRKĀRTĪGI nevēlamas, jo ar laiku terjers var sākt uzskatīt uzbrukumu par labāko aizsardzību.
Pareizais terjers arī ir tas standartos aprakstītais. Tāds, kas ir ļoti pašpārliecināts un bezbailīgs, bet nestaigās apkārt meklējot iespēju kasīties ar citiem suņiem. Un vēl - terjers ir spītīgs suns. Nevis nepaklausīgs, bet tieši spītīgs un stūrgalvīgs. Šajā ziņā galējs pretstats aitu suņiem. Ļoti patstāvīgs, kas necietīs no separation anxiety, kad saimnieks aizgājis, bet izbaudīs dzīvi savā nodabā. Šajā ziņā, manuprāt, visai piemērots tiem, kas pa dienām ir prom darbā. Var nemocīties sirdsapziņas pārmetumos, ka sunītis, nabadziņš, būs galīgi sanīcis un noraudājies :velnins: Kopumā terjeriem ir ļoti neraksturīgas trokšņu fobijas. Ir terjeri-piromāni, kas izbauda salūta skaistumu, ir tādi, kuriem tas galīgi neinteresē (mans bulcis). Terjeriem ļoti neraksturīga ir agresija pret svešiem cilvēkiem. Ļoti raksturīga - pret maziem grauzējiem :velnins: Viņš ir profesionāls grauzēju iznīcinātājs. Ja mājās ir kāmīši un žurciņas, tad ar tiem jāiepazīstina jau mazu kucēnu. Pieaugušu terjeru nevajag atstāt vienatnē ar svešu kāmīti. Viņi nesadraudzēsies :velnins: Galvenais izaicinājums, audzinot terjeru, ir pašpārliecinātība, spītība un pašpietiekamība. Viņš ir nevis padevīgs, bet diezgan lecīgs suns, kur jāatrod īsto mīlestības/stingrības balansu, bet, ja par savu stingro roku ir šaubas, tad terjers nebūs labākā izvēle. Par tām dažādajām agresijas pakāpēm - jūs jau saprotiet, pašpārliecināts un spītīgs raksturs komplektā ar paviršu attieksmi selekcijā un arī paviršu/neizglītotu attieksmi audzināšanā ir slikta kombinācija. Ja man tagad būtu jāmeklē terjera kucēnu, galvenā uzmanība būtu tieši draudzīgam raksturam, tie ir skandināvu izcelsmes suņi, rietumeiropa, īsāk, tās valstis, kur suņu temperamentam tiek pievērsta pat lielāka uzmanība kā eksterjeram (kaut gan tas arī ir svarīgs) :pedinja:
Svarīgi saprast, ka šķirnes standarts apraksta šķirnīgu suni, atvainojos par tautoloģiju. Ja suns tikai izskatās pēc attiecīgās šķirnes pārstāvja, varbūt pat visai skaista, bet viņam nav standartā aprakstītā rakstura un temperamenta, tad viņš nav šķirnīgs dzīvnieks.
Last edited by Boulevard on 17 Apr 2014, 12:58, edited 1 time in total.
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 17 Apr 2014, 12:33

ash wrote:Fokši un jagdi būtu jāizskata atsevišķi, jo man šķiet, ka tās ir darba šķirnes, kur augstāk tiek vērtēti tieši tie suņi, kuri spēj būt medīgi (un mana izpratnē arī zvēriski), varbūt ka kāds tiek arī turēts kā mājas mīlulis, bet pa lielam – tie ir mednieku suņi.

Foksterjeri ir ļoti populāri izstāžu suņi, nereti uzvar grupas bestus un BIS. Arī ļoti populāri agility un frisbee suņi. Ja gribas mājas mīluli - noteikti nevajadzētu pirkt kucēnu no darba līnijas suņiem. Tie civilizētie un inteliģentie fokši, ko pieminēju, bija izstāžu aprindās sastaptie.
Kā jau pieminēju - jagds=darba šķirne. Foksterjers nav tikai un vienīgi darba šķirne. Jebkurā gadījumā, tad līdzās foksim vērts pieminēt citus terjerus, ar kuriem reāli var medīt un to arī dara - Velsas terjers, Leiklendas, borderterjers, Džeka-Rasela, Pārsona-Rasela, bedlingtons un citi. UK ļoti populārs darba terjers ir Džeks-Rasels. Medīt iespējams arī ar izstāžu suni (bet to reti dara), bet no darba līnijas suņa izstāžu suns nesanāks.
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 17 Apr 2014, 13:28

Boulevard wrote:Te nu bija, attopos ievilkta diskusijā :kanepe:
:velnins:

Paldies, Boulevard, terjeru apraksts pietiekami izsmeļošs :jaa:

Boulevard wrote:Foksterjeri ir ļoti populāri izstāžu suņi, nereti uzvar grupas bestus un BIS. Arī ļoti populāri agility un frisbee suņi. Ja gribas mājas mīluli - noteikti nevajadzētu pirkt kucēnu no darba līnijas suņiem. Tie civilizētie un inteliģentie fokši, ko pieminēju, bija izstāžu aprindās sastaptie.


Pieņemu, ka priekšstats par lecīgajiem fokšiem ir radies tieši tā iemesla dēļ, ka gan padomju laikā, gan vēl 90-tajos, mēs vairāk esam sastapuši darba līniju pēctečus, kas netiek pietiekami nodarbināti un nav audzināti ar pietiekami stingru roku.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ash » 17 Apr 2014, 13:36

Boulevard ļoti skaisti un trāpīgi aprakstīja terjera dabu! :par:

par fokšiem jā - sadzīvē esmu sastapusi tikai mednieku audzētus fokšus. izstāžu fokšus esmu redzējusi, bet neesmu ar tiem komunicējusi. jāpiebilst - man vienmēr ir licies jokaini, ka izstādēs tie fokši ir tiiiik skaisti, bet dzīvē nu tā - ne pārāk smuki.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 17 Apr 2014, 14:02

ash wrote:jāpiebilst - man vienmēr ir licies jokaini, ka izstādēs tie fokši ir tiiiik skaisti, bet dzīvē nu tā - ne pārāk smuki.


Tā ir ar daudzu šķirņu izstāžu vs. darba līnijām, ne tikai fokšiem.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 20 Apr 2014, 20:17

Bedlingtonterjers pagaidām vēl ne reizi nav ieguvis Crufts Best in Show kausu, bet Westminster Kennel Club Dog Show gan - par 1948. gada Best in Show kļuva Ch Rock Ridge Night Rocket
Image
Image
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 20 Apr 2014, 20:24

Vintage bedlingtoni
1920.-tie
Image
1930.-tie
Image
Image
Image
Image
1950.-tie
Image
Image
Crufts, 1968.
Image
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ainsofaur » 20 Apr 2014, 21:34

Foršas fotkas. Vēsture.... :neparliecinats:

Bedlington is a town situated in South East Northumberland, United Kingdom, with a population of roughly 15,400. It is a former mining town roughly 10 miles (16 km) north of the nearest city, Newcastle upon Tyne and 4.5 miles (7 km) southeast of the county town of Morpeth. Other nearby places include Ashington to the north northeast, Blyth to the east and Cramlington to the south.

The parish of Bedlington constituted the historic exclave of County Durham called Bedlingtonshire. It is famous for giving its name to a breed of dog; the Bedlington Terrier.[1][2]
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ainsofaur » 20 Apr 2014, 22:33

Бедлингтон: вчера, сегодня, завтра
Введение. Викторова Н.Ф.
Бедлингтон терьер умное, благородное животное, с ярким темпераментным характером и оригинальной экзотической внешностью. Преданный, нежный, чуткий, с чувством собственнного достоинства ДРУГ. Элегантнейшая порода собак.

Бедлингтон очертаниями корпуса отличается от остальных терьеров, корпус и голова которых характеризуются прямыми линиями, корпус же бедлингтона очерчен, в основном, кривыми (изогнутыми). Его внешность ассоциируется с маленькой овечкой или очаровательным ягнёнком, но уверяем вас, это настоящая собака - живая, чуткая, темпераментная и очень сообразительная. Собака, любящая жить в стае и в стае опасная для любого недруга.

Происхождение породы различными авторами трактуется по разному, но все они согласны с тем, что бедлингтон-терьер происходит из графства Нортумберлэнд в Англии. Бордер-терьер и Денди-динмонт-терьер являются его самыми близкими родственниками в обширном семействе терьеров. Изначально бедлингтон терьер был известен как "Ротбери терьер из Гэннис Хилл". Нынешнее его название относительно более позднее и впервые было использовано в 1825 году, когда принадлежащая некому Джозефу Энсли, из города Бедлингтон, сука Феба была повязана кобелем Андэрс Пайпер. Потомство, родившееся от этого сочетания, стало основой разведения бедлингтон терьеров. Ещё более давняя история рассказывает, что, согласно сохранившимся письменным источникам, в 1782 году родился кобель Олд Флинт, явившийся одним из первых прародителей разведения бедлингтонов.

Вероятно, порода несколько старше, чем это обычно считается. По дошедшим описаниям, Олд Флинт имел коротковатые ноги и был более легкого телосложения, нежели позднейшие бедлингтоны. Не исключено, что предки нынешних бедлингтонов были несколько раз скрещены с гончей по выдре (оттерхаундом), с другими породами гончих, применяющихся в работе по кровяному следу, с породами борзых (уипетом), возможно с бультерьером. Но в возникновении породы скрещивание решающей роли не играло, т.к. к нему, вероятнее всего, прибегали позднее, после основного формирования породы. Эти скрещивания не оправдали ожиданий и на окончательный внешний вид породы заметного влияния не оказали.
Бедлингтон-терьеры, начало XX века Первые описания и изображения предков нынешних бедлингтонов рассказывают о средней величине терьерах с удлинённым корпусом, прямой спиной, длинными конечностями, лапы которых, по большей части, вывернуты наружу, иногда одна передняя лапа явственно вывернута больше, чем остальные.
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Bedlingtonterjers / Bedlington Terrier

Postby Boulevard » 24 Apr 2014, 20:20

Bedlingtoni šā gada Westminster Kennel Club Dog Show
http://www.westminsterkennelclub.org/vi ... pc59IrARuK
Un te Crufts 2012 https://www.youtube.com/watch?v=i5MsOSJmt1A
Var salīdzināt amerikāņu un britu bedlingtonu frizūras :smarzas:
P.S. Manas personiskās simpātijas pieder tiem bedlingtoniem, kuri ir tādā sajūsmā par notiekošo, ka šajā svinīgajā atmosfērā nevar atturēties no astes luncināšanas :kanepe:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlingtonterjers / Bedlington Terrier

Postby Boulevard » 25 Apr 2014, 13:54

Uzskatāma atšķirība starp terjeru un dekoratīvu sunīti.
Bedlingtonterjers un medījums :velnins:
Image
Franču buldogs un medījums :flirts:
Image
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlingtonterjers / Bedlington Terrier

Postby Boulevard » 26 Apr 2014, 21:01

Angļu aktieris ar skatuves vārdu Boris Karloff, kurš 1930.-os gados kļuva par Holivudas zvaigzni, atveidojot Frankenšteina briesmoni, un viņa bedlingtoni :pedinja:
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlingtonterjers / Bedlington Terrier

Postby peecis » 19 May 2014, 11:37

vakar strēlnieku laukumā manīts draudzīgs balts bedlingtons ar angliski runājošiem saimniekiem.
dabā izskatijās vēl jaukāks kā bildēs :)
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests

cron