Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Dog Breeds

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby bralitis » 11 Feb 2010, 21:48

Ko uzreiz pārdod pārdod, es te vienkārši gribu saprast šīs šķirnes jēgu, pagaidām neredzu, atvainojiet. Lieku lielās cerības uz mežu.
Pakomentējiet lūdzu par radiosētu, tikai tie kam privātmājas, dzīvokļu cilvēki nesapratīs, jo tiem suņi visu laiku pie striķa ejot ārā.
bralitis
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 11 Feb 2010, 15:34

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 11 Feb 2010, 22:03

bralīti !!! Ko Tu mels un runā pij]lnīgi aplam !!!! :( Ja Tavs suns skrien kur grib,pilnīgi Tevi neklausa ,visiem skrien līdzi ,tad arī mežs nebūs glābējs :roll: Palaidīsi mežā un čau ! Arī medību suņus vajag mācīt ,ja Tu ar viņu nenodarbosies ,tad arī mežā rezultātu negaidi ,.
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 11 Feb 2010, 22:17

Un pirms iegādājies šīs šķirnes suni ,vajadzēja painteresēties kas un kā ,tad arī VARBŪT būtu sapratis šīs vienreizīgās šķirnes jēgu ;)
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 11 Feb 2010, 22:30

bralitis wrote: dzīvokļu cilvēki nesapratīs, jo tiem suņi visu laiku pie striķa ejot ārā.


Ar Tevi kaut kas nav labi!
Jā, pa ietvi, kur ir arī citi cilvēki, suņi iet pie pavadām, pie kreisās kājas un es par so disciplīnu lepojos. Vietā, kur viņi brīvi skraida, man nav problēmu atsaukt. Kucīte klausa uz vārda, puika atsaucams no 3 reizes, jo kā jau vīrišķim, katra zariņa apzīmēšana ir svarīgāka par visu.
Un zini, mani audzinātie kucēni, kuri pārsvarā dzīvo laukos bez dažādiem žogiem, ir paklausīgi, cik nu kuceni vispar var klausīt, jo kā jau bija ieporiekš minēts, viss atkarigs no saimnieka. Paldies, Dievam, maniem "kucēniem" saimnieki nemeklē vienkāršākos celus, bet pat ir, kas -15 grādu salā apmeklē skolu, lai gan dzīvo laukos. Maca komandām, māca iet blakus, lai gan dzīvo laukos meža malā.
Ar Tavu attieksmi, suns medībām noteikti nebūs derīgs.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby PIKSIS » 11 Feb 2010, 22:32

Par promskriešanu, neklausīšanu utt. Mēs arī cīnijāmies ar Kūperu, likās, ka nekas nesanāks, ka vispār mežā nevarēs laist. Viņš pat bija iemācījies kā čūska izlīst caur žoga pinumu un aidā... No šīs nodarbes viņu atradinājām ar elektrisko ganu-novilkām pa visu perimetru. Pāris reizes dabūja puisis redzēt, kurš galvenais un nu jau sen problēmas garā. Ar promskriešnu un ŠURP igmorēšanu tikām galā tikai ar stingras treneres un 5m garās pavadas palīdzību. Cītīgi apmeklējām paklausības skoliņu un, kad ŠURP arī tur neizdevās pa labam , tad pēc tam kad trenere viņu bez žēlastības norāva 2x gar zemi brīdī, kad viņš uz manu ŠURP nereaģēja, mums beidzās arī neklausīšanas problēma. Cīnieties, būs labi. Es zinu, ka mēs saimnieki paši dažkārt esam mīkstsirdīgi, tāpēc ir vērts pameklēt pieredzējušu treneri un gala rezultātā visi ir laimīgi. Lai veicas!
User avatar
PIKSIS
Puppy
Puppy
 
Posts: 239
Joined: 17 Jan 2010, 23:20
Location: AIZPUTE

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby bralitis » 12 Feb 2010, 09:38

Beidzot kādu prātīgu vārdu dzirdu , Paldies PIKSIS. Uz potēm ejot pie vetārsta tas arī teica ka tik hiperaktīvu suni neatceroties kad vēl būtu redzējis. Tā kā mežs pie mājas tad bieži tiek apmeklēts kopā ar suni, tur gan prom neskrien vislaik uzmana vai esmu blakus jo zin ja aizskries tad arī tur var palikt. Man galvenais, lai suns zinātu savu teritoriju kur var un kur nevar viens pats iet un neskrietu pakaļ.
bralitis
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 11 Feb 2010, 15:34

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 12 Feb 2010, 09:44

Pa manam, neiet jau runa par dzivokla cilvekiem vai majas cilvekiem, bet par atbildibu par SAVU suni!! Kad esam laukos pie kada ciemos, suns nestaiga pavada pie kreisas kajas man, bet pa lauku skraida TIKAI mana uzraudziba un mana redzeslauka!! Man nav vajadzigs, lai vins sakautos ar kadu kaiminsetas bobi (kas gluzi pamatoti sargatu terit. no svesa tevina) vai aiznestos pakal kadam zvaram pa celu!!

Piem., Janos bija ciemos, kur apkart seta - suns staigaja sava vala, vienu bridi skatos - kaut ka ticis otra zoga puse - uz manu brecienu ka rakete ir atpakal - izradas - stieplu zogs tikai lidz zemai, nav tacu gruti vel bisku pacesties!! Skatos - pec briza kaut ko tur atkal nemas - aizgaju un paskaidroju, ka nevar list te ara - saprata!! bet man vienlaga tas nozime - suns visu laiku jauzmana, jo zogs nav 100% dross
Last edited by brex on 12 Feb 2010, 10:50, edited 1 time in total.
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby PIKSIS » 12 Feb 2010, 10:36

Brālītis! Es zinu, ko nozīmē hiperaktīvs suns.... man dažbrīd liekas, ka viņš vienlaicīgi var būt vismaz 5 vietās! Arī tagad, gad būs jau 3 gadi. Viņš ir lielisks kompanjons un draugs. Vēl no svas puses ko iesaku-nevajag mācīt un mudināt kāpt jebkurā mašīnā . Zinu, ka parasti 'medībās tā dara- suns iznāk uz mednieku un nu tik visus pa mašīnām un aidā. Mēs varam būt mierīgi- Kūpers ne sizdams nekāpj svešā mašīnā, bet gaida, kad savējie aizbrauks un savāks. Citi veči dusmojas, kas jums par stulbu suni, bet es saku GUDRS SUNS! Man ir tik ļoti bail no tā, ka gadījumā, ja viņš noklīst, uzrodas kāds labvēlis atver mašīnas durvis un čau ! varam par savu mīļimu aizmirst. Vai mazums tagad zog suņus?@!
User avatar
PIKSIS
Puppy
Puppy
 
Posts: 239
Joined: 17 Jan 2010, 23:20
Location: AIZPUTE

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 12 Feb 2010, 10:51

Nu, ja kads Ldz butu pasivs, butu jajauta - kas ar so noticies!! :) Skirnes standarta tak rakstits - Uzvedības tips: nosvērti kustīgais
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby AMIGA » 12 Feb 2010, 11:42

Sveicināti! Iereģistrejos šeit jau uzreiz pēc portāla atvēršanas bet tikai tagad saradās runājamais.
Grieta nu jau mēnesi cītīgi iet uz suņu skoliņu. Visādi mums iet, bet skaidrs, ka garīgās nodarbības ir tikpat nogurdinošas kā fiziskās, jo atpakaļceļā no skoliņas - visu laiku mašīnā guļ, pat nepaceļoties pie pagriezieniem vai luksoforiem :)

Ta kā sāku jau ilgoties pēc pavasara tad arī jautājums par medībām. Ja mums neviens ģimenē nenodarbojas ar medībām, bet labprāt gribētu ļautu sunim tajās piedalīties. Vai tā vispār, ja pati ar to nenodarbojos, var iesaistīt suni medībās? Man šķiet, ka sunim tas būtu ļoti liels prieks, un gribētos ļaut viņai šo prieku.

Ā, un vēl - varbūt varētu kādu sniegotu tusiņu tuvākajā laikā sarīkot. Tā gribētos ar sugas brāļiem padauzīties.
AMIGA
Baby
Baby
 
Posts: 12
Joined: 13 Jan 2010, 14:19

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby AMIGA » 12 Feb 2010, 13:35

Un te dažas bildes no LV polārā loka
Image
Image
AMIGA
Baby
Baby
 
Posts: 12
Joined: 13 Jan 2010, 14:19

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 12 Feb 2010, 13:39

AMIGA ! Runājot par medībām ,var sarunāt ar kādu medību kolektīvu ,un iet par dzinēju (100%gan nezinu vai tā drīkst :roll: )ja pats neesi kolektīva biedrs :roll: painteresējies ,suņām tas tiešām būtu ļoti liels prieks ! Tagad gan dzinējmedību sezona beigusies .
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 12 Feb 2010, 14:10

Amiga, foršas bildes, tiešām kā ziemeļos. :)
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 12 Feb 2010, 18:52

Amiga, un vasarā Dalderos, kur mežacūku aploks, pļavas, karjers, līdz vēlam rudenim tak atkal būs mācību tusiņi, gan nopietni, gan ne tik nopietni. :P
Man jau arī gribētos ietusēt tagad, bet nezinu vai ir tāda vieta, kur var iebrist ar vidēja augstuma zābakiem. Ja nu vienīgi Ligita Vārnukrogā ir ieminusi pamatīgas takas. :D
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 12 Feb 2010, 19:48

pie mums Ogre meza - apkart briezu darzam skure celu, var staigat ar videja garuma zabakiem :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 12 Feb 2010, 20:18

Oho :shock: , man pat pie mājām nešķūrē :evil: Uz darbu šodien 20 min.vietā gāju 40minūtes.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 12 Feb 2010, 20:31

nu, ka apkart briezu darzam staiga 2 LDz :) ciena tacu jaizrada :)

Patiesiba skure - lai darza uzrau gs var veikt ikdienas apbraucienu
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 12 Feb 2010, 21:04

Būs jāpārcelas uz Ogri. :)

Ka iet ar mazo skuķi? Vai vēl kāda bilde ir? Varbūt ir stājā?
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 12 Feb 2010, 21:21

Šodienas pastaiga :)
Image
Image
Image

Ieraudzīja ""draugus" :twisted: slēpotājus
Image
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 12 Feb 2010, 21:29

A te Čilka brīnās ,kur palika māsa :twisted: a māsa palīda zem sniega ,pats astes gals tikai laukā
:twisted:
Image
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests