Basets / Basset Hound

Dog Breeds

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 15 May 2014, 15:05

Nemāku bildes te ielikt, bet ieliku Crazy bildes, ko man uzreiz sūtīja, savā galerijā.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 15 May 2014, 15:19

Aprilia wrote:Vīrietis jau ņurd... kā mēs viņu dabūsim, tas nav reāli, blablabla...

Tas tā kā par to, ka uz Lietuvu jābrauc pakaļ? :D

Vai man tikai tā izliekas, vai šitas jaukums drīz būs Latvijā? :jiihaa:
Image
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 15 May 2014, 15:27

Nu jā, par LT braucienu... mums sīkais galīgi negrib auto braukt, bļaustās... būs jādomā varianti.
Tūlīt uzcepšu papildmeilu par Crazy. Nu smuks jau bezgalīgi! Visi viņi tur gan glīti :)
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 15 May 2014, 15:32

Ā, un vīrietim vēl purpināmais par manu suņtrakumu, ka viņam patīk divkrāsu baseti. Un no tiem, kas pieejami- Cosmic Dancer.
Draudzene arī mani biedē ar tekstiem, ka viņas vets nerekomendē iegādāties basetu 3bērnu ģimenei, kur viens ir smagi nepilngadīgs... :neparliecinats:
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 15 May 2014, 15:47

Pats brauciens jau ir tikai tehniskas dabas jautājums, tāpat, kā krāsas izvēle.
Kāds vetam ir pamatojums? Kaut gan ļauj man minēt - basets ir pārāk stulbs un slinks priekš ģimenes ar bērniem?
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 15 May 2014, 15:49

ruu wrote:Pats brauciens jau ir tikai tehniskas dabas jautājums, tāpat, kā krāsas izvēle.
Kāds vetam ir pamatojums? Kaut gan ļauj man minēt - basets ir pārāk stulbs un slinks priekš ģimenes ar bērniem?

Basets ir darba suns. Spītīgs, nevadāms, nemīl bērnus.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ash » 15 May 2014, 16:04

kucēns ļoti mīlīgs :pukudupsis:
Last edited by ash on 15 May 2014, 16:14, edited 1 time in total.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Basets / Basset Hound

Postby ash » 15 May 2014, 16:05

man personīgi arī grūti iedomāties basetu ar maziem bērniem. ne tajā ziņā, ka tur notiks kāda pāri darīšana vai kā, bet tajā ziņā, ka bērniem jau patīk spēlēties ar suni - pamētāt mantiņu, kociņu, dauzīties un trenkāt vienam otru. un lai arī nevaru teikt, ka man ir bijusi personiska saskarsme ar šīs šķirnes suņiem, tomēr man neliekas, ka viņiem ir tāds temperaments, lai kļūtu par rotaļu biedru bērniem. :pastaiga: iespējams kļūdos.
man ir pieredze ar terjeru, kuram ir ļoti neatkarīgs un samērā spītīgs raksturs. viņš ir ļoti mīļš, draudzīgs, uzmanīgs pret cilvēkiem, bērnam pāri nekad nav nodarījis un ir pacietis visus dēla izgājienus (forumā jau nevar stāstīt kas tik nav bijis, būs publisks nosodījums :paukojas: ) . bet suns bērnu "neņem par pilnu" - bumbu klāt nepienesīs, komandas pilda tikai tad ja es stāvu bērnam aiz muguras, īpaši rotaļāties ar bērnu negrib. jā, vakarā apguļas blakus dēla gultai, nolaiza ausi, nerauj no rokām ārā ēdienu. bet aukle, rotaļbiedrs - nē. (uzsveru -mans suns vispār nav īpaši orientēts uz cilvēku)
līdz ar to bērnam interese par suni ir visai neliela, jo viņiem vienam ar otru nav interesanti. ar labradoru vai citu klasisku ģimenes suni visticamāk attiecības izveidotos daudz ciešākas.
būtu jauki, ja šķirnes pazinēji pastāstītu par basetu temperamentu, lai ir priekšstats, ko sagaidīt. :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Basets / Basset Hound

Postby ash » 15 May 2014, 16:12

gribēju gan piebilst - nekas nav neiespējams - īru terjerus arī neiesaka ģimenēs ar maziem bērniem, bet ir ok, ja ir jau vecāki bērni. bet es ne mirkli nessmu nožēlojusi un piestrādāju pēdējā laikā, lai veidotu kontaktu starp bērnu un suni (pēdējā laikā tāpēc, ka bērns ir paaudzies un sāk saprast vairāk, 2 gadu vecumā tas nav reāli izpildāms)
un būtiski ir zināt ko var gaidīt no suņa, lai nav vilšanās sajūta pēc tam. godīgi sakot - es gribētu lai suns un bērns vairāk sadarbojas, tāpēc veltu tam laiku un uzmanību. cits savukārt samierinātos ar situāciju kā ir, bet justos vīlies sunī.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 15 May 2014, 16:18

Es jau minēju, ka nemeklēju suni-aukli. Bērni nav īpaši tendēti uz lopiņiem... pai, pai kaķīšam, sunīšam un savās gaitās. Nezinu par jaunāko, viņš tikai pagaidām rāpo un niķojas....
Būtībā sagaidu no baseta 4o bērnu. Savs raksturs, paradumi, prasības.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Boulevard » 15 May 2014, 16:54

Starp citu, interesanti, ka Cesar Millan - pie kura vispasaules VIP personas griežas suņu jautājumos :foto: - kā vienu no piemērotākajiem ģimenes suņiem iesaka bīglu.
http://www.cesarsway.com/dog-behavior/b ... Dog-Breeds Droši vien bīglu un basetu mīļotāji sašutīs, ja es tagad teikšu - man bīgls un basets šķiet rakstura ziņā diezgan līdzīgi, ja neskaita, ka basets ir domīgāks un lēnāks :kanepe:
P.S. Ieraudzīju šo bildi un sāku domāt, vai man arī nevajadzētu basetu :velnins:
Image
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Basets / Basset Hound

Postby Maruta » 15 May 2014, 20:59

:sirsninas2: Crazy for You Baby ir vienkārši burvīgs! Pieminētai vetārstei taisnība ir tikai daļēji - visticamāk,basets par bērniem nekādu interesi neizrādīs :jaa: ,baseti ir pietiekoši apmierināti ar sevi,ar savu domu gājienu,ietiepīgi,bet ne ļauni .Turklāt jau bildē redzams,ka viņš ir nedaudz iedomīgs un drusciņ viltīgs - ar viņu būs interesanti,tikai no pirmās dienas ar mīlestību,bet stingrību,pacietību - un viss izdosies. :alinji:
Ar terjeriem raksturā basetam NAV ne mazākās līdzības. :alinji:
Mums ir īru setera kucēni
User avatar
Maruta
Baby
Baby
 
Posts: 65
Joined: 25 Mar 2013, 08:52
Location: Valmiera

Re: Basets / Basset Hound

Postby ash » 15 May 2014, 22:00

Es arī nesaku ka ir līdzība, izsaku pieņēmumu, ka ar bērniem komunicēt negribēs. ;)
Tas basets pēdējā bildē ļoti simpātisks. :samilejies:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 16 May 2014, 09:37

Sveiki!

Basetu epopeja turpinās :) sarakstos ar Varnalešu (2 puikas 800 un 1tk) un ar Bassetmem (Crazy un Cosmic).
Varnalešas saimnieks ļoti slavē savus kucēnus, stāsta par iegildīto darbu un ir gatavs nedaudz piekāpties cenā, ja kucēnu sterilizēs. Kāpēc tā?
No otriem gaidu papildinfo par puikiem....

Vakar tas vets vēl bilda, ka basetiem ir lielas problēmas ar veselību- mugura, ausis. Par ausu ķēpu laikam piekritīšu, bērnībā man bija angļu kokers, ausis bija jākopj biežāk un vasarā mēdza iekaist.
Kā ar to muguru? Mums ir (tūlīt būs) privātmāja, bet otrā stāvā negribētos sunci laist... tur plikas guļamistabas. Cik lasīju, tieši trepes ir ļoti nevēlamas, ja?
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 16 May 2014, 09:58

GOOD MORNING,Usually we sell for 800eur when puppies goes abroad. 1 goes to Canada, 2 - to UK for 800eur + delivery cost.But in Baltics is not possible to get this amount. And we want to sell them. 2 stays in LT for the same price as I offer to you.Crazy is more calm and quiet then Cosmic. But he will be bigger.They are absolutely healthy. No allergies at the moment. Main thing to cut their nails and clean ears in time. Till one year you must to protect them against jumping from sofas and down the stares. And they are absolutely friendly, specially with kids.You can check our web site: www.bassetmem.ltThere is some pictures of their mother and father: Molly and Cirus. And of course we can send more pictures of those 2 puppies if you wish.We can't go to Latvia. No time. Maybe we can meet somewhere in the middle of way?? this would be possible.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 16 May 2014, 10:38

ir gatavs nedaudz piekāpties cenā, ja kucēnu sterilizēs. Kāpēc tā?

Uz šo laikam labāk var atbildēt kāds pieredzējušāks suņinieks.

Ausīm ir jāpievērš vairāk uzmanības, tas tiesa. Es no savas pieredzes negribētu teikt, ka tā ir ļoti liela problēma un prasa pārāk daudz laika.

Tam vetam vienkārši nepatīk baseti :D
Kamēr nav nostiprinājušies muskuļi un saites, kāpšana lejā pa kāpnēm un lekšana no dīvāniem ir pārāk liela slodze priekškājām un mugurai, var satraumēties vai iedzīvoties muguras problēmās. Tas nav tikai basetiem, bet visiem lielo šķirņu suņiem. Es savu suni nēsāju lejā pa kāpnēm līdz kamēr viņš palika pārāk smags, tad mācījāmies lēnām un ar pieturēšanu tikt lejā.
Ja mājai ir otrais stāvs, suns mierīgi var dzīvoties tikai pa pirmo! Visdrīzāk, ka viņš tur viens pavadīs tikai naktis, un, manuprāt, tas ir normāli.

Un vēl te laikam nekur nebija minēts, bet ir jārēķinās ar to, ka spalvas krīt ārā vairāk vai mazāk visu gadu, un vēders slapjā laikā vienmēr būs netīrs :)
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 16 May 2014, 11:21

ruu

Spalvas... mjā... bet viņu taču mazāk kā no kokera? Tas gan bija spalvu kamols. Un tā ķemmēšana... :pagalvu:
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 16 May 2014, 11:59

Aprilia, man nav pieredzes ar kokeriem, bet domāju, ka kopšana un ķemmēšana basetam ir vieglāka. Par spalvu daudzumu attiecību nemācēšu komentēt... Savu suni intensīvās spalvas maiņas periodos ķemmēju apmēram 2x nedēļā, vienu reizi ar parasto ķemmi, un vienu reizi - ar furminatoru + grīdu slaucīšana katru vakaru. Pārējā laikā tomēr mēģinu 1x nedēļā paķemmēt, bet tāpat tās spalvas salasās, sevišķi guļvietā. Vēl viņām ir nelāga īpašība iedurties apģērbā, tāpēc ar lipīgo rullīti nepietiek. Salīdzinājumam - man bija persietis, kura spalvas arī bija gandrīz visur, bet tās ar mitru roku viegli varēja savākt, suņam gan tā nav.

Bet cik tālu esat šobrīd? Esat jau nonākuši pie lēmuma, vai joprojām :paukojas: ?
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 16 May 2014, 12:09

ruu
Domaajam par Crazy vs Cosmic. Bet nu taa kopumaa- jaa, esam nobriedushi :) vieniigais mumsbuutu eertaak,ja audzeetaajs piekristu sunci paaudzeet liidz Jaanjiem, kameer tiekam jaunajaas maajaas. Meilojamies.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Imagine » 16 May 2014, 12:18

Mani nedaudz bažīgu dara tas, ka mazā suņa mammai ir visai izteikta plakstiņu ektropija (apakšējais plakstiņš ir izliecies uz āru). Lai arī sunim tas dzīves laikā var arī problēmas neradīt, pastāv risks hroniskam acs gļotādas kairinājumam, keratītam un konjunktivītam. Šķirnes aprakstā gan "'bēdīgais" izskats ir iekļauts, taču es jūsu vietā tomēr meklētu kucēnu no vecākiem, kuriem šī patoloģija nav tik izteikta. Varbūt basetu saimnieki var šo pakomentēt.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron