Kurti / Sighthounds / Borziye

Dog Breeds

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby donna-tonna » 21 Jan 2010, 21:33

Martini, man arī facelift te ne pārāk, kaut kā lēnāk viss sašķirojās :twisted:
Noise, tie 70 jūsu tugriki ir tikai dalības maksa? :shock: Vai kopā izmaksas? Mums par Ls 70 var uz tuvējām ārzemēm aizlaist :lol:
Tāāāda konkurence - tas ir porši!!! Kas tiesāja? Nutčips pēdējā laikā dauz vinnē - kā viš ir IRL, smuks? Vai pareizie henleri pavadas galā? :mrgreen:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Noise » 21 Jan 2010, 21:57

donna-tonna wrote:Martini, man arī facelift te ne pārāk, kaut kā lēnāk viss sašķirojās :twisted:
Noise, tie 70 jūsu tugriki ir tikai dalības maksa? :shock: Vai kopā izmaksas? Mums par Ls 70 var uz tuvējām ārzemēm aizlaist :lol:
Tāāāda konkurence - tas ir porši!!! Kas tiesāja? Nutčips pēdējā laikā dauz vinnē - kā viš ir IRL, smuks? Vai pareizie henleri pavadas galā? :mrgreen:


donna, a avatara facelifts izdevies :lol:

£30 pieteikuma maksa + katalogs; £30 vilciens; £16 taksiitis no stacijas uz showgroundu turp un atpakalj.

Graham Hill (Dimland), bet arii no citiem par vinju nav labaakaas atsauksmes, apparently, visu vienmeer atdod Nevedith un... :mrgreen: velsieshiem (kaa cilveekiem no Velsas ne terjeriem).

jaa, Nut Chips shodien panjeema savu 10 CC. hendleris galaa tas pats, kas vienmeer Edith Newton, nevedith iipashniece. zini, es daudz par vinju domaaju :D kustaas vinjsh labi, viss ir savaas vietaas, bet man vinjsh liekas taads jociigs, vinjsh neizskataas ne peec viena cita sunja, vinjsh pat iisti neizskataas kaa paareejie Nevedith sunji. vinjam ir taa, ko Tu sauc par anaalo kraasu - it kaa fawn, bet taada zilgani peleeka.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby donna-tonna » 21 Jan 2010, 22:03

Noise wrote:£30 pieteikuma maksa + katalogs; £30 vilciens; £16 taksiitis no stacijas uz showgroundu turp un atpakalj.

Principā mums šitā izmaksā 1 CACIBs EST vai LTU, vietējās izstādes LKF klubu bieriem ir kudī lētākas.

Noise wrote:hendleris galaa tas pats, kas vienmeer Edith Newton, nevedith iipashniece. zini, es daudz par vinju domaaju :D kustaas vinjsh labi, viss ir savaas vietaas, bet man vinjsh liekas taads jociigs, vinjsh neizskataas ne peec viena cita sunja, vinjsh pat iisti neizskataas kaa paareejie Nevedith sunji. vinjam ir taa, ko Tu sauc par anaalo kraasu - it kaa fawn, bet taada zilgani peleeka.

:twisted:
nevedišiem šad tad uzrodās kaut kas tāds, kas... nu, visi skatās un nesaprot - kas tur TĀDS, bet TAS ir absolut nonsenss :roll:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Noise » 21 Jan 2010, 22:09

donna-tonna wrote:
Noise wrote:£30 pieteikuma maksa + katalogs; £30 vilciens; £16 taksiitis no stacijas uz showgroundu turp un atpakalj.

Principā mums šitā izmaksā 1 CACIBs EST vai LTU, vietējās izstādes LKF klubu bieriem ir kudī lētākas.

Noise wrote:hendleris galaa tas pats, kas vienmeer Edith Newton, nevedith iipashniece. zini, es daudz par vinju domaaju :D kustaas vinjsh labi, viss ir savaas vietaas, bet man vinjsh liekas taads jociigs, vinjsh neizskataas ne peec viena cita sunja, vinjsh pat iisti neizskataas kaa paareejie Nevedith sunji. vinjam ir taa, ko Tu sauc par anaalo kraasu - it kaa fawn, bet taada zilgani peleeka.

:twisted:
nevedišiem šad tad uzrodās kaut kas tāds, kas... nu, visi skatās un nesaprot - kas tur TĀDS, bet TAS ir absolut nonsenss :roll:


nu mums CACIBus nedod :twisted: plika maksa shkjirnei izstaadee, kur dod CC (bez kataloga) ir ~£25, taam shkjirneem, kur CC nav pieteikums ir £12.

a uz open izstaadi, kur CC nav pliks pieteikums maksaa ap £5.

shodien satiku sho meiteni http://thewhippetarchives.net/details.php?id=79143, ljoti labi kusteejaas. man vispaar patiik taa audzeetava un audzeetaaja.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby donna-tonna » 21 Jan 2010, 22:30

Noise wrote: shodien satiku sho meiteni http://thewhippetarchives.net/details.php?id=79143, ljoti labi kusteejaas. man vispaar patiik taa audzeetava un audzeetaaja.

Neko meitene, tips nav mans. pedigrīlī daži labi zināmi un smuki suņi. Paps paliels priekš angļu standarta :roll:
a ko dod piedalīšanās izstādē, kurā nav CC?
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Noise » 21 Jan 2010, 23:23

vinja pati ir maza, nu vispaar normaala, standarta vidus, tikai labaak nestaaveet blakus kaadai brashaakai kucei.
vinji ir no ziemelj Irijas un paarsvaraa piedalaas izstaadees irija, kura, protams, ir zem FCI. UK arii ir lieli sunji, es domaaju ka videejais aritmeetiskais noteikti ir savi 52cm.

vai tad Latvijaa visaas izstaadees dod vismaz CAC?

ko dod - nu pupiju vecumaa pieredze, veel var kraat junior warrant punktus (1. vieta puppy vai junior klasee, ja ringaa nav mazaak par triis sunjiem ir 1 punkts, CC izstaadees par taadu pashu sheemu dod 3 punktus, kopaa vajag 18). veel var dabuut kaut kaadu show certificate of merit (ShCM) par cik tur taam pirmajaam vietaam.
protams, tur var arii sastapt piecgadiigus sunjus, kuri lielajaas izstaadees neko nedabuu, bet vinji joprojaam katru nedeeljas nogali tiek vazaati pa shiim izstaadeem.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby madzhy » 21 Jan 2010, 23:53

Noise wrote:vinjam ir taa, ko Tu sauc par anaalo kraasu - it kaa fawn, bet taada zilgani peleeka.


Oi, Noise :mrgreen:, (kopā ar donnu-tonnu) jau vienu potenciaalo "gada teicienu" iebalsoji :lol:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Noise » 21 Jan 2010, 23:56

madzhy wrote:
Noise wrote:vinjam ir taa, ko Tu sauc par anaalo kraasu - it kaa fawn, bet taada zilgani peleeka.


Oi, Noise :mrgreen:, (kopā ar donnu-tonnu) jau vienu potenciaalo "gada teicienu" iebalsoji :lol:


orgjinaalajaa kontekstaa tas bija par vipet meichu - zilu tiigjeri, cik atceros Tev arii zilie sunji patiik?! :)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby madzhy » 22 Jan 2010, 00:01

Nu tipa. Man šitas Nutchips ļoti patīk pēc uzbūves (iedomājos, cik tas smieklīgi izklausās no nezinātāja mutes) :lol:
Un kolors arī. :D Lai vai kā- vnk patīk. Man, ja kas ,īpaši simpatizē bēšīgie vipeti ar melno masku- tie man šķiet kā mūžīgie kucēni pēc paskata.. :) nu fifīgie tādi :P
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Noise » 22 Jan 2010, 08:27

Nut Chipam ir balta seja :P dziivee taa kraasa izskataas savaadaak. ieveertee vinja meitu New Novelty of Nevedith, taa ir zila ;)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Noise » 22 Jan 2010, 08:34

piemirsu par izstaazhu maksaam - shjirnes un grupas izstaades ar CC maksaa £10 - £15.

p.s. Nut Chips kaa izraadaas panjeema grupu.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby madzhy » 22 Jan 2010, 11:45

Nevarēju šamo uz pirmo sitienu atrast. :oops:
Bet zils vipets man droši vien atgādinātu levreti. Melnbaltie eleganti..
A kas titas?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ien_pp.jpg
Vipets ar stāvošām ausīm? Dauzos, bet neizskatās slikti :mrgreen:
Un šitas- malinua? :D
http://www.sweetexpressions.info/images/brett_2.jpg
(iepriekš biju skatījusies tos "kucikus" ar melnajiem purniņiem, kam vēl balts strīpuks pa vidu iet :D)
Interesanti tie pipeti, ir no kā izvēlēties gan tipos, gan krāsās, kas gan seekundāri
(apsolos vairs daudz nespamot)
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Lapsa » 22 Jan 2010, 12:38

Man ir radies viens tīri praktiskas dabas jautājums: cik ļoti kurtiem ir nepieciešamas Martingale kaklasiksniņas? Viņām ir kaut kāda īpaša praktiska nozīme vai tas vairāk ir glīts aksesuārs?
User avatar
Lapsa
Baby
Baby
 
Posts: 70
Joined: 13 Jan 2010, 16:26
Location: Baile Átha Cliath

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby freda » 22 Jan 2010, 12:52

Šitie ir pipetu "skrienošais" atzars, izstāžu variantam tādi kolori ir retāk, bet visiem variantiem ir savi cienītāji 8-) Jā tas ir forši , ka tāda dažādība, tāpēc izstādes vienmēr ir savs pārsteiguma moments :twisted:
freda
Baby
Baby
 
Posts: 93
Joined: 14 Jan 2010, 11:02

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Noise » 22 Jan 2010, 19:11

madzhy wrote:Nevarēju šamo uz pirmo sitienu atrast. :oops:
Bet zils vipets man droši vien atgādinātu levreti. Melnbaltie eleganti..
A kas titas?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ien_pp.jpg
Vipets ar stāvošām ausīm? Dauzos, bet neizskatās slikti :mrgreen:
Un šitas- malinua? :D
http://www.sweetexpressions.info/images/brett_2.jpg
(iepriekš biju skatījusies tos "kucikus" ar melnajiem purniņiem, kam vēl balts strīpuks pa vidu iet :D)
Interesanti tie pipeti, ir no kā izvēlēties gan tipos, gan krāsās, kas gan seekundāri
(apsolos vairs daudz nespamot)


tas pirmais pat nav sliktaakais melnais vipets ko esmu redzeejusi, ja neskaita ausis, mums vakar viens melns bija, bet nu vinjam blakus pat Eskils izskatiitos miesiigs :lol: diezgan smuki melnie vipeti ir audzeetavaa PetrezselyemProjekt Ungaarijaa.
a tas otrais pavisam parasta kraasa, fawn ar melnu masku.

Lapsa wrote:Man ir radies viens tīri praktiskas dabas jautājums: cik ļoti kurtiem ir nepieciešamas Martingale kaklasiksniņas? Viņām ir kaut kāda īpaša praktiska nozīme vai tas vairāk ir glīts aksesuārs?


nu, es nevareetu uzticeeties martingeilam :roll: jaa, ja vinjsh peekshnji rautu uz priekshu, aptureetu, bet Eskilam ir mode atkaapties uz atpakalju, ja siksna nesavelkas, mieriigi vareetu izkaapt aaraa. shkjiet, ka donna saveejiem izmanto savelkoshaas.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby donna-tonna » 22 Jan 2010, 19:57

vai tad Latvijaa visaas izstaadees dod vismaz CAC?

jā, mums visas izstādes ir vai nu CAC (nacionālās, specializētās, klubu) vai CACIB... Tas nozīmē, ka jr cīnās par savu kandidāta sertifikātu, lielie - par savu. Mums nav tāu, tipa, mach show. 8-)
Savelkošās siksas es neizmantoju, man liekas, ka pastaigām viņas nav īpaši ērtas. Vai nu tai siksnai jābūt (atvērtā veidā) pieguļošai, vai arī, laižot suni vaļā, tā jāņem nost. Nē, manējiem pastaigās ir EzyDog smukās parastās, tikai Sienāzim ir Hurtta ziemas pūkainā savelkošā, bet viņam viņa nost nekrīt. Manējie nemēdz atkāpties, līdz ar to nekad nav sanācis nomaukt suni :D
Par zilajiem un melnajiem vipetiem samērā plaša klača bija vecajā forumā... Jā, man ir pretenzijas pret zilo krāsu suņu apmatojumā (un ne tikai) :roll:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Noise » 22 Jan 2010, 22:43

kaapeec man likaas, ka Taviem vairaakiem bija hurttas? man vislabaak patiik smukas, miikstas kurtu aadas kaklasiksnas.

par zilo kraasu - var pajautaat kaapeec? vai juusu galaa ir kaadi anatomiski smuki zilie vipeti?

man patiik. BET nu ljoooti reti, ka kaadam show vipetu audzeetaajam gadaas shiis kraasas sunji. gliishaakie ko var atrast naak no kursinga liinijaam. arii ringaa ekspertiem pret shiem sunjiem ir iebildumi, vinji redz tikai kraasu - un ar to viss ir izteikts. ja neskaita jau manis piemineeto new novelty of nevedith, vinja protams, ka vinnee :twisted:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby donna-tonna » 22 Jan 2010, 22:57

Man ir - Džesperam izejamā Hurtta, bet vispār man vislabāk patīk pavisam tieviņas ādas siksniņas 8-)
Zilā krāsa ir novājināts pigments, kas sev līdz velk visas ar to saistītās problēmas. Citam tās varbūt neizpaužas nekā, bet ievazājot šķirnē zilo krāsu, ārāk vai vēlāk tas dilute liks sevi manīt ne tikai piem. plānākā ādā un gaišās acīs, bet vēl visāās šaizēs. Jā, mūsu šķirnē melna un zila krāsa liecina par netālām "darba asinīm" :twisted: izņēmums, protams, ir amīšu suņi, kur smuki, melni pipeti nav retums arī izstāžu līnijās.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby freda » 23 Jan 2010, 12:00

Tie Ungāru melnie man ne visai, milzīgi lieli. Leišos arī ir melni, bet tie ir no "smalkajiem". Un šausmīgi prepotents jau tas melnums un zilums, pēcāk n-tajās paaudzēs "sit cauri". No zili brindlajiem man patīk leišu Bicolour Tourmaline Dominija.
freda
Baby
Baby
 
Posts: 93
Joined: 14 Jan 2010, 11:02

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby donna-tonna » 23 Jan 2010, 12:32

melnie ungāri ir ar samērā labām amīšu asinīm un tur no begavuškām nav ne smakas, katrā ziņā pati Willow ir smuks izstāžu vipets, nujā, priekš FCI liela gan. Par bērniem - vai tie attaisnoja cerības, vai nē - lai spriež citi, bet krāsa viņiem (tie, kuri ir melni) ir baigi smuka.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 26 guests