Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Dog Breeds

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Mada » 23 Jan 2010, 20:38

Fency wrote:Lai gan man 2 kuces, pārot nevienu netaisos ( vismaz šobrīd tā domāju :roll: ), viņas man tā teikt - dlja sjebja 8-) , varētu teikt kokeru fanāts.



Bet ja pārdomā? ;)
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby paula » 23 Jan 2010, 21:15

Sveiki! Es ienācu uzjautāt-ar kādu summu jārēķinās, ja vēlos iegādāties izstādēm perspektīvu kokera kucēnu? Vai vispār latvijā ior audzētavas, kādi saimnieki, kas nodarbojās ar pavairošanu? man ir takšelis un uz rudeni plānoju ņemt otro suni, lai Fricim nav garlaicīgi :) bērnībā man bija krievu kokerpaniels, dikti patika-gudrs, izveicīgs, skaists un sirsnīgs zvērs. Vīrs grib arī otro suni melnu. Vai nu taksi, vai kokeru. Tā nu sāku interesēties :)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby goldfinch » 23 Jan 2010, 21:35

paula wrote:Sveiki! Es ienācu uzjautāt-ar kādu summu jārēķinās, ja vēlos iegādāties izstādēm perspektīvu kokera kucēnu? Vai vispār latvijā ior audzētavas, kādi saimnieki, kas nodarbojās ar pavairošanu? man ir takšelis un uz rudeni plānoju ņemt otro suni, lai Fricim nav garlaicīgi :) bērnībā man bija krievu kokerpaniels, dikti patika-gudrs, izveicīgs, skaists un sirsnīgs zvērs. Vīrs grib arī otro suni melnu. Vai nu taksi, vai kokeru. Tā nu sāku interesēties :)

jār''ekinās ar LAIKU, ko prasīs spalva skopšana, ja pirms tam ir bijis īspalvainais iesaku 10 reizes padomāt vai vajag tieši amerikāni, jo ja gribēs suni vest uz izstādi, tad par plosīšanos mežā, garā zālē un jūrmalā vari aizmirst, labāk īspalvaino ņemt. vai bīglu. Melnajiem tā spalva ir pateicīgāka ( ja negadās uzrauties uz vilaino paveidu) nekā gaišajiem. Melni ir Somijā, var meklēt arī AS, bet nu jāŗekinās , ka, bez rekomendācijām un pazīšanās, var pārdot arī ne show un ne breed līmeni, vispā rjau viņi pret šķirni ir ļoti prasīgi un kucēnus var izbrāķēt par nieka sīkumu. taksis ar amīti diez vai satiks, jo abi grib būt galvenie.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby goldfinch » 23 Jan 2010, 21:48

Fency wrote:O, super, vēlviens kokerfans piebiedrojies :D

kokeri man patīk, bet sirds pieder
Image
Image :oops:
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Mada » 23 Jan 2010, 22:07

paula wrote:Sveiki! Es ienācu uzjautāt-ar kādu summu jārēķinās, ja vēlos iegādāties izstādēm perspektīvu kokera kucēnu? Vai vispār latvijā ior audzētavas, kādi saimnieki, kas nodarbojās ar pavairošanu? man ir takšelis un uz rudeni plānoju ņemt otro suni, lai Fricim nav garlaicīgi :) bērnībā man bija krievu kokerpaniels, dikti patika-gudrs, izveicīgs, skaists un sirsnīgs zvērs. Vīrs grib arī otro suni melnu. Vai nu taksi, vai kokeru. Tā nu sāku interesēties :)



Goldfinch taisnība - taksis + am kokeris būs eksplozīvs savienojums un noteikti kokers vairs nebūs ringā izstādāms pēc suņu rotaļām :lol: Tur, kur kries taksis - diezvai būtu vēlams laist am kokeri. 10 minūtes skriešanas pa mežu - dažas stundas spalvas piņķerēšanas vaļā (iet runa par izstāžu kokeri).
Kā bija teikts iepriekš - tie abi ir dominanti!
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Mada » 23 Jan 2010, 22:09

Re kā, es visu laiku Eklēriņam draudu uzdāvināt am kokeri - šī man teica, ka pār slieksni mani pāri nelaidīšot :lol: Un kā par spīti, katru reizi, kad pastaigājamies kopā un gribam labu iespaidu par sevi radīt...viss sanāk otrādi un Eklēriņam "mati gaisā" :lol:
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby goldfinch » 23 Jan 2010, 22:23

Mada wrote:Re kā, es visu laiku Eklēriņam draudu uzdāvināt am kokeri - šī man teica, ka pār slieksni mani pāri nelaidīšot :lol: Un kā par spīti, katru reizi, kad pastaigājamies kopā un gribam labu iespaidu par sevi radīt...viss sanāk otrādi un Eklēriņam "mati gaisā" :lol:

pēc īspalvainā kokers būs kā ļauns murgs :lol: a otrādi gan ir labi :mrgreen: pēc kokera īspalvainais izii piizii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby paula » 23 Jan 2010, 23:40

hmm, paldies par viedokļiem!Es vēl padomāšu :lol: Ar spalvu viss skaidrs, bet ne blatu, ne rekomendāciju gan man nav, un arī no tālām zemēm kucēnu pasūtīt negribētu...:)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Fency » 24 Jan 2010, 10:07

Eu, nu nav tik traki kā to vellu mālē. Vasarā manējās ar kombinezoniem pa mežu nesās tikai tā. Un arī jūrmalas smiltīs mums patika vārtīties, tikai pēc tam kā no maisa bira arā. :lol: Ar ķemmēšanu katru dienu gan ir jārēķinās. ;)
Pasaules bīstamākie zvēri ir cilvēki.
User avatar
Fency
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 13 Jan 2010, 19:39
Location: Rīga

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby goldfinch » 24 Jan 2010, 11:55

Fency wrote:Eu, nu nav tik traki kā to vellu mālē. Vasarā manējās ar kombinezoniem pa mežu nesās tikai tā. Un arī jūrmalas smiltīs mums patika vārtīties, tikai pēc tam kā no maisa bira arā. :lol: Ar ķemmēšanu katru dienu gan ir jārēķinās. ;)

Saulīt, taviem suņiem ir pareiza spalvas struktūra :) būtu tev villainais paveids, neviss zīdainais :shock: starp raibajiem tādus gan reti kad sastapt, bet izplatīti ir palsajos, brūnajos un melnajos paveidos.
Image
Image
šiem bikses izskatās diezgan papūkainas
salīdzinājumā ar šiem:
Image
Image

re ku vēl vilnainie
Image
Image

suņi no vienas audzētavas, tātad gatavoti +- vienādi.

es savu melnbalto varu izķemmēt reizi mēnesī un ja būs kāds savēlums melnajā spalvā , tad ļoti viegli izn;aks ārā, turpretm gaišos vai katru dienu jāķemmē.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby goldfinch » 24 Jan 2010, 12:15

paula wrote:hmm, paldies par viedokļiem!Es vēl padomāšu :lol: Ar spalvu viss skaidrs, bet ne blatu, ne rekomendāciju gan man nav, un arī no tālām zemēm kucēnu pasūtīt negribētu...:)


nu LV jau nesanāks, nav jau kuču vienīgi vēl Fancy un Dzintrai ir, bet viņas jau nepāros :|
tuvākais atliek Igaunija, Lietuvā gan neieteiktu pirkt, nav viņiem labi suņi.
vēl ir arī Somija, audzētāju tur diezgan daudz, kau pēdējos gados amīši vairs nav īpaši populāri, un daudzu kokeristi pāriet uz citām šķirnēm. Krievijā arī ir labi melnie suņi.
Vislabākais iepazīsti šķirnes vēsturi , iesaku palasīt
Image
Image
vāki Fomenko grāmtām var atšķirties, atkarībā no izdevuma. ļoti noderīga grāmata.
Angliski labas ir šīs
Image ir tulkota arī krievu valodā
Image
Image
Forumi
http://www.cocker.ru
http://amercocer.narod.ru/isaykina.htm
http://www.amcockers.narod.ru/ http://www.offtop.ru/amcockers/
http://amcocker.borda.ru/

Summas
Eiropā no kādiem1000 eiro, ASV virs kādiem 2000 USD ,tas ir par labu suni :)
vidēji Eiropā 500-1000, ASV 1000

Iesaku padomāt par angļu kokeriem, tos LV ir vismaz cerība nopirkt :) pietam labus
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Fency » 24 Jan 2010, 14:02

Mada wrote:
Fency wrote:Lai gan man 2 kuces, pārot nevienu netaisos ( vismaz šobrīd tā domāju :roll: ), viņas man tā teikt - dlja sjebja 8-) , varētu teikt kokeru fanāts.



Bet ja pārdomā? ;)

Nē nu viss jau dzīvē var gadīties. :D Nekad neesmu teikusi ''nekad''
Pasaules bīstamākie zvēri ir cilvēki.
User avatar
Fency
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 13 Jan 2010, 19:39
Location: Rīga

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Fency » 24 Jan 2010, 14:07

goldfinch wrote:[Saulīt, taviem suņiem ir pareiza spalvas struktūra :) būtu tev villainais paveids, neviss zīdainais :shock: starp raibajiem tādus gan reti kad sastapt, bet izplatīti ir palsajos, brūnajos un melnajos paveidos.
.


Man pirmā melnā kucīte bija ar villaino struktūru, taisnība ir , bija grūtāk izķemmēt, vairāk savēlās un metās bumbuļi, bet tāpat tas netraucēja baudīt dzīvi pa mežu un jūru. Mums čaklas rociņas, ķemmējām. :lol: :mrgreen:
Pasaules bīstamākie zvēri ir cilvēki.
User avatar
Fency
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 13 Jan 2010, 19:39
Location: Rīga

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby goldfinch » 24 Jan 2010, 14:37

Fency wrote:
Man pirmā melnā kucīte bija ar villaino struktūru, taisnība ir , bija grūtāk izķemmēt, vairāk savēlās un metās bumbuļi, bet tāpat tas netraucēja baudīt dzīvi pa mežu un jūru. Mums čaklas rociņas, ķemmējām. :lol: :mrgreen:

jums daudz brīvā laiciņa :mrgreen: :lol:
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Fency » 24 Jan 2010, 15:11

goldfinch wrote:
Fency wrote:
Man pirmā melnā kucīte bija ar villaino struktūru, taisnība ir , bija grūtāk izķemmēt, vairāk savēlās un metās bumbuļi, bet tāpat tas netraucēja baudīt dzīvi pa mežu un jūru. Mums čaklas rociņas, ķemmējām. :lol: :mrgreen:

jums daudz brīvā laiciņa :mrgreen: :lol:

Nē, mēs apzinīgi 8-)
Pasaules bīstamākie zvēri ir cilvēki.
User avatar
Fency
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 13 Jan 2010, 19:39
Location: Rīga

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Eklēriņš » 24 Jan 2010, 19:40

Jā, jā, Mada, Tā arī ir! :twisted:
Izstādēs es tiešām ar apbrīnu skatos uz amkokeriem, viņi ir patiešām skaisti, kustības gluži kā lidojošas, par kažoku vispār nerunāsim, bet, kad zinu kā tas nāk :o nē, paldies, es palieku pie saviem - ar roku pārbrauc un ringā iekšā! :mrgreen: Kaut izskatās, ka kāds tur augšā pamazām grib mani sagatavot Madas kokerim :twisted: , jo nu man ir frizējams bīgls :lol: Deko spalva ir ļoti īsa, ar pavisam neizteiktu pavilnu, bet Filipam tās mantas ir tik daudz, ka jāsāk nodarboties ar frizēšanas mākas izkopšanu. Re, jau esmu sarunājusi vizīti pie Madas lai piecirptu visu lieko :lol:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Fency » 24 Jan 2010, 20:13

Drīkst bildi ar apcirptu bīglu ? :lol:
Pasaules bīstamākie zvēri ir cilvēki.
User avatar
Fency
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 13 Jan 2010, 19:39
Location: Rīga

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby goldfinch » 24 Jan 2010, 20:45

Fency wrote:Drīkst bildi ar apcirptu bīglu ? :lol:

arī dalmāciešus un vipetus cērp :P
nu tas gan vairāka tgādina pielīdzināšanu :mrgreen:
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Fency » 25 Jan 2010, 19:26

goldfinch wrote:
Fency wrote:Drīkst bildi ar apcirptu bīglu ? :lol:

arī dalmāciešus un vipetus cērp :P
nu tas gan vairāka tgādina pielīdzināšanu :mrgreen:

Nu, re, vienmēr var kautko jaunu uzzināt. ;)
Pasaules bīstamākie zvēri ir cilvēki.
User avatar
Fency
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 13 Jan 2010, 19:39
Location: Rīga

Re: Amerikāņu kokerspaniels / American Cocker Spaniel

Postby Andrushka » 27 Jan 2010, 14:13

"Dzīvnieku draugs" patversmē skumst 13 gadīgs angļu kokerītis. :( http://www.dzd.lv/dzivnieki/patversme/suni/5469/
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests

cron