Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Dog Breeds

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Betauri » 23 Dec 2010, 17:46

Image
SMILING MIRACLE SAMOYEDS
http://samoyeds.lv/
Betauri
Baby
Baby
 
Posts: 42
Joined: 16 Mar 2010, 19:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Ričuks » 24 Dec 2010, 18:56

Image
Ričuks
Baby
Baby
 
Posts: 26
Joined: 24 Jan 2010, 15:50

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Danute » 30 Dec 2010, 06:45

Gribas, lai baltā pasaulē
balti sniegi snieg,
Un pa baltiem lielceļiem
balti cilvēki iet.
Un, lai baltos cilvēkos
baltas domas dzimst.
Un, lai baltās darbdienās
balti svētki ir.
/I.Ziedonis/


Image
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Ričuks » 03 Jan 2011, 13:07

Image

Kas var būt labāks par sniegu - daudz sniega!
Ričuks
Baby
Baby
 
Posts: 26
Joined: 24 Jan 2010, 15:50

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby FLUFFYMARVEL » 03 Jan 2011, 18:00

Image
FLUFFYMARVEL
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 19 Feb 2010, 17:18

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby kenventaki » 19 Jan 2011, 19:25

Andrushka,link :pukudupsis: un sammiju īpašnieki sveiciens Jaunajā -baltā pūkainā truša-kaķa gadā !
VEIKSMI visiem !
paldies visiem sammiju īpašniekiem kuri atbalstīja mūsu audzētavas ,taksis.lv un žurnāla ''Astes" labdarības akciju -Dāvanu maiss Latvijas dzīvnieku patversmēm-2010
Image
Last edited by kenventaki on 21 Jan 2011, 13:39, edited 1 time in total.
http://www.kenventaki.lv
owner Ramona Kārkliņa
User avatar
kenventaki
Puppy
Puppy
 
Posts: 140
Joined: 19 Jan 2011, 17:54
Location: kennel''Kenventaki''. Smēķēšana nodara ļaunumu Jūsu veselībai !!!

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby link » 19 Jan 2011, 20:06

Oohoooo! :davinuziedus: Nu beidzot :) Sveiciens no Kokosa :kucens:
link
 

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Demix » 19 Jan 2011, 20:08

Jū,hū :jiihaa: :labipadarits:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby kenventaki » 19 Jan 2011, 20:51

link wrote:Oohoooo! :davinuziedus: Nu beidzot :) Sveiciens no Kokosa :kucens:


:labipadarits: paldies
Kokosam ar lielais sveiciens un Balilukam arī :pukudupsis:

Demix 8-)
http://www.kenventaki.lv
owner Ramona Kārkliņa
User avatar
kenventaki
Puppy
Puppy
 
Posts: 140
Joined: 19 Jan 2011, 17:54
Location: kennel''Kenventaki''. Smēķēšana nodara ļaunumu Jūsu veselībai !!!

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Eskimo » 20 Jan 2011, 07:14

Vai samojeds var dziivot istabaa, jeb vins tomeer ir tikai un vieniigi aara suns?
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby kenventaki » 20 Jan 2011, 11:34

Eskimo wrote:Vai samojeds var dziivot istabaa, jeb vins tomeer ir tikai un vieniigi aara suns?


Bieži vien "dzīvokļu" suņiem saimnieki pievērš vairāk uzmanību, dodoties ar suņiem pastaigās u.t.t, bet privātmāju suņi tā arī tālāk par savu ierobežoto teritoriju bieži vien netiek. Ja mazam kucēnam jāpavada visa diena vientulībā, arī ja tas ir privātmājas suns, tad mans uzskats labāk neņemt kucēnu vispār.
Jebkuri ziemeļu grupas šķirnes suņi var dzīvot gan āra apstākļos gan dzīvoklī, mājā. Turēšanas apstākļiem nav nekādas nozīmes dzīvoklis vai privātmājas pagalms, galvenais saimnieka attieksme. Vai izvēlētais suns ir viņa īstais, ja jā, tad viss ir kārtībā un dzīvošanas vietai nav lielas nozīmes, jo ir harmonija starp suni un saimnieku.
:pukudupsis:
http://www.kenventaki.lv
owner Ramona Kārkliņa
User avatar
kenventaki
Puppy
Puppy
 
Posts: 140
Joined: 19 Jan 2011, 17:54
Location: kennel''Kenventaki''. Smēķēšana nodara ļaunumu Jūsu veselībai !!!

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby link » 20 Jan 2011, 11:41

+1 Ramonai no manis.

Balu labakais draugs ir samojeds Kokoss, dzivo dzivokli tapat, ka Balu(haskijs). Ko redz musu suni? Juru, mezhu, darbu pajuga(ritenis un kamanas), garas pastaigas brivdienas un ne tik garas darbadienas, gulj uz divaniem, pienem cieminjus. Ko redz tepat Adazhos dzivojoshie privatmaju pagalmos haskiji, samojedi, malamuti? Neko. 0.12Ha pagalms, kursh nav pieiejams, jo jasezh voljera vai pie kjedes. Ja vini tiek ara(lasi - muk prom), tad ja, tad gan daudz ko redz: mashinas, kuras vinjus notriec, vechus ar bisem rokas, kuri gatavi shaut pa jebkuru suni. Ak, ja, shad tad shie suni satiek mus, un tad mes vedam tos atpakal uz "majam", kur saimnieki vienaldzigi zhavajas - Aaaa, atakal aizmucis. Paldies.

Viss ir atkarigs no saimnieka.
link
 

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Eskimo » 21 Jan 2011, 02:12

Paldies :)
Link, bet vai Jusu suns un draugu samojeds atrodoties dziivoklii juutas labi? Shis jautajums mani ljoti interese!
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Eskimo » 21 Jan 2011, 02:14

Un vai samojedam istabaa nav karsti?Tik bieza vilna kaa nekaa!
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby link » 21 Jan 2011, 07:38

Eskimo wrote:Paldies :)
Link, bet vai Jusu suns un draugu samojeds atrodoties dziivoklii juutas labi? Shis jautajums mani ljoti interese!


Runat suni nemak, diemzel. Bet izskatas, ka vins jutas perfekti :) Samojeds ari.
link
 

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Eskimo » 21 Jan 2011, 08:08

link, tas skan lieliski,jo patreiz tieshi esmu sava haskija-dziivoklsunja meklejumos, parsvara dzirdu tikai vienu-haskijs nav dzivoklja suns, paarak karsti,parak maz vietas ! ar haskiju ir jadarbojas, tas tacu ir galvenais, nevis platiiba, bet dazhi joprojam miil apgalvot,ka nekas labs tur neiznaaks... :jaut:
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby link » 21 Jan 2011, 08:44

Es ari panemu haskiju kad vel privatmaja dzivoju. Krize, vai zinies :velnins: parvacos uz dzivokli. Suns pec voljeras ari dzivokli tiri labi jutas. Tikai pirma spalvas maina pec voljera dzives bija :sajucis: un :shock: Ka uzvedas mans suns dzivokli? Es vinu neredzu :) Vins ka kakis - saritinasies kaut-kur kresla vai uz divana un gul. Jo viss trakums tiek atstats ara, pastaigas. Protams, ka savs pagalms ir bonuss, bet var iztikt ari bez ta. Un spalva ari nebus tada, ka ara dzivojoshajiem suniem. Dzivoklu suni tik traki ziema neapaug, un vasara staiga gandriz pliki. No minusiem - nu ja, ar puteklusuceju naksies biezhak pastradat ;)
link
 

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Eskimo » 21 Jan 2011, 08:49

Un kaa samojedam ar to vilnu dziivoklii, tiem tachu pat garaka spalva kaa haskiem!!! :)
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby link » 21 Jan 2011, 09:09

Eskimo wrote:Un kaa samojedam ar to vilnu dziivoklii, tiem tachu pat garaka spalva kaa haskiem!!! :)


Ja, Kokosam garaka spalva. Nez, es neesmu pamanijusi, ka vinam dzivoshana dzivokli sagadatu problemas. Vasara dzivokli ir vesak, neka ara voljera. Kapec citi kluse? Cik man zinams, te ir "dzivoklju samojedu" saimnieces :viltigs:
link
 

Re: Samojeds / Samoyed / Samoiedskaia Sobaka

Postby Amanda » 21 Jan 2011, 11:26

Sveiki!
Man ir milzīgs prieks, ka sammiju tēma ir atdzīvojusies!!
Lai gan mums pašiem ir privātmāja, arī es uzskatu, ka ir pilnīgi vienalga, kur sammijs dzīvo - dzīvoklī vai privātmājā, viņam pats, pats galvenais ir būt kopā ar savu baru jeb ģimeni! Ir vairāki cilvēki, kuriem nelielā dzīvoklī dzīvo pat divi un trīs sammiji, un suņi ir laimīgi!
Runājot par manu Dakotu- lai gan mums ir samērā liels pagalms, kur iztrakoties, viņa daudz, daudz labprātāk uzturas iekšā pie mums, mazliet iziet sētā nokārtot darīšanas un iekšā... Uzskatu, ka tas, ka sammijs dzīvo privātmājā, pilnīgi un nepavisam nenozīmē, ka viņam tur ari jāsēž un aktivitātes nevajag, protams, ja ir vairāk suņi, tad ir mazliet savādāk ,bet vienalga... Sammijs ir radis strādāt – skriet, darīt, darboties. Mans suns katru dienu uzticīgi gaida, kad es pārradīšos no skolas, un kad mēs dosimies kopā pastaigās gar jūru, mežu u.t.t. viņa ir vienkāršā starā, un kas ir vēl brīnišķīgāk par laimīgu suni Tev blakus! :esmilu:
Mēs neesam saskārušies ar problēmu, ka sunim iekšā būtu karsti, lai gan ir tā, ka labprāt viņa guļ vēsās vietās- uz flīzēm, pie āra durvīm... bet nu , protams, labprāt tiek izmantots arī dīvāns..
Samojeds savu spalvu maina vienreiz,divreiz gadā, tad ir jāpagaida līdz vecā spalva ir pa visam nobriedusi, un sāk nākt ļoti labi laukā, tad ir jānoziedo viena diena samojeda kārtīgai izķemmēšanai un sakopšanai, tad gan mājā tiešām izskatās kā pēc sniega vētras.. :hih:
Ikdienā, personīgi mūsmājās, putekļsūcējs ir jāizmanto mazliet biežāk, bet tas problēmas nesagādā.. :)
Sīkāk gan jau pastāstīs Ramona un tie, kam sammiji dzīvo dzīvokļos.. :)
User avatar
Amanda
Puppy
Puppy
 
Posts: 137
Joined: 13 Jan 2010, 15:58
Location: Liepāja

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests