Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Dog Breeds

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 21 Jan 2010, 11:34

Greylove wrote:just ERGO, nu fantastiski skaists Ergo! :P Suņi tak vienmēr ir skaistāki par kucītēm! :) Eh, tā galva! :P


Paldies par komplimentiem! ;)

Par Ergo - jau pāris dienas puisis tāds baigais negantnieks palicis, vairāk neklausa, nekā klausa, vai nu kaut kādas mēness fāzes vai tārpi vēderā ;), nezinam. Daži paziņas teica, ka šiem arī dzīvnieki pēdējās pāris dienās mainījušies uz slikto pusi uzvedības ziņā.
Mēs jau sākām apsvērt iespēju, rakstura koriģēšanas nolūkos, paciemoties pie Elfiņas :D :D :lol:
Šodien prettārpu tabletes diena pirms potes, tad jau manīs, varbūt arī uzvedība atgriezīsies, iepriekšējā, mīļā ;)

Kā Elfiņai ar nagu griešanu, jūs jau laikam speci šajā lietā, bet nu mums baigi šitā lieta nepatīk :x rezultātā, sanāk nošaut greizi, pašam sāp, mums kreņķis, nu kaut kā tā :roll:
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Greylove » 21 Jan 2010, 15:31

just ERGO wrote:Kā Elfiņai ar nagu griešanu, jūs jau laikam speci šajā lietā, bet nu mums baigi šitā lieta nepatīk


Mums ar nagu griešanu? :oops: Nu patiesībā ir tā, ka mums ir ļooti bail no nagu griešanas. :oops: Jā, lasīt tieši tā kā rakstīts - bail ir mums, Elfiņa gan jau ka izturētu. :P Tā kā Beketam nagi neaug, tad nev bijs vajadzības griezt, bet nu laikam patiešām ir pēdējais laiks saņemties. Lai gan, nekādas uberbaisās briesmeklības saaugušas nav.
just ERGO wrote:Mēs jau sākām apsvērt iespēju, rakstura koriģēšanas nolūkos, paciemoties pie Elfiņas :D :D :lol:

Droši brauciet ciemos - mēs pa nedēļas nogali mājās. :D Tik laiciņu gan nekādu skaisto nesola. :)

Elfa ir dāma ar raksturu, šodien ar bijām mežā, kad nu atpakaļ braucot bija jāiebrauc tirgū, abus suņus atstāju mašīnā (nu Elfu tāpēc, ka negribas pa baciļiem apkārt vazāt, Beketu tāpēc, ka mašīnai jumts paceltos, ja Elfu vienu tur atstātu :mrgreen:), kad izkāpu no mašīnas, tas skats Elfai bija ģeniāls, austiņas "uztaisītas", actiņas "uztaisītas", visa ķermeņa valoda saka: Tu pat neiedomājies mani te mašīnā atstāt! Tūliņ pat kāp atpakaļ un ved mani mājās! :evil:

Jā, man izdevās atrast, kur Teodoru lapā ir 3 mēnešu bildes - bildes skaistas, bet es laikam neņemos zīlēt, kura Elfa, visi / visas tik līdzīgi izskatās! :)

Ai, patiesībā tiiik forši, kad mājās ir 2 suņi, es pat nesaprotu, kāpēc tik ilgi šaubījāmies! :D Pirmkārt jau tik sirdi sildoša sajūta, kad abus no pagalma jāsauc mājās, tagad var uzrunāt daudzskaitlī "Suņi, ejam mājās :)", un 2x 4 ķepas klausa un ļepato uz durvīm! :) Un kā viņi abi mājās spēlējas! To varētu stundām vērot! :) Un abiem tik interesanti, jo īpaši tad, ja nomedī ko aizliegtu, piem. saimnieces cimdu, vai grīdaslupatu, un tad cenšas viens otram atņemt! :lol:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Ezis » 21 Jan 2010, 17:02

Greylove wrote:Jā, man izdevās atrast, kur Teodoru lapā ir 3 mēnešu bildes - bildes skaistas, bet es laikam neņemos zīlēt, kura Elfa, visi / visas tik līdzīgi izskatās! :)
Links uz bildēm nav uzlikts, jo baigās miglenes, bet galvenais - gribēju vēl safočēt tos kas mājās ir un pielikt vēl klāt. :roll:

Greylove wrote:Ai, patiesībā tiiik forši, kad mājās ir 2 suņi, es pat nesaprotu, kāpēc tik ilgi šaubījāmies! :D Pirmkārt jau tik sirdi sildoša sajūta, kad abus no pagalma jāsauc mājās, tagad var uzrunāt daudzskaitlī "Suņi, ejam mājās :)", un 2x 4 ķepas klausa un ļepato uz durvīm! :) Un kā viņi abi mājās spēlējas! To varētu stundām vērot! :) Un abiem tik interesanti, jo īpaši tad, ja nomedī ko aizliegtu, piem. saimnieces cimdu, vai grīdaslupatu, un tad cenšas viens otram atņemt! :lol:
Vai ne? Man ar patīk skats, kad Trakās Trejmeitiņas pilniem auļiem laiž uz māju, jo zin ka dabūs kārumus. Protams, viena ir dāma, bet tas viņai piestāv (šo joku izstāstīšu pēcāk, ja viss notiksies kā plānoC ;) )

Gribēju jau jautāt, vai kāda no Jums netaisās pieteikt bebjus specenē bēbīšu klasē, bet tad atcerējos - mūsu specenes tak ir īpašas un tur tādas klases nemaz nav... Būs jāpiesaka tad kāds lielais :D
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 21 Jan 2010, 18:25

Ezis wrote:
Gribēju jau jautāt, vai kāda no Jums netaisās pieteikt bebjus specenē bēbīšu klasē, bet tad atcerējos - mūsu specenes tak ir īpašas un tur tādas klases nemaz nav... Būs jāpiesaka tad kāds lielais :D



Ja drīkst jautāt :oops: kas tās par bēbju specenēm? :?
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Greylove » 21 Jan 2010, 21:05

Ezis wrote:Gribēju jau jautāt, vai kāda no Jums netaisās pieteikt bebjus specenē bēbīšu klasē, bet tad atcerējos - mūsu specenes tak ir īpašas un tur tādas klases nemaz nav... Būs jāpiesaka tad kāds lielais :D


Būs šogad izstādē arī bebīšu klase! ;) Un mēs startēsim pilnā komplektā! :) (Toties uz Valmieru gan nebrauksim).
just ERGO wrote:Ja drīkst jautāt :oops: kas tās par bēbju specenēm? :?

Runa ir par retrīveru specializēto izstādi (informāciju var atrast http://www.retriever.lv), kas notiks 11.aprīlī, un to, vai šajā izstādē būs arī bebīšu klase kucēniem vecumā 4-6mēn. :)
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Ezis » 21 Jan 2010, 21:27

Greylove wrote:Būs šogad izstādē arī bebīšu klase! ;) Un mēs startēsim pilnā komplektā! :)

:shock: Kas tad tās par pēkšņām izmaiņām? :mrgreen:
Tad Elfiņa ies, es tā saprotu. :roll: Ļoti labi ;)
Ergo ar saorganizēsim ;)
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 21 Jan 2010, 21:33

Ezis wrote:
Greylove wrote:Būs šogad izstādē arī bebīšu klase! ;) Un mēs startēsim pilnā komplektā! :)

:shock: Kas tad tās par pēkšņām izmaiņām? :mrgreen:
Tad Elfiņa ies, es tā saprotu. :roll: Ļoti labi ;)
Ergo ar saorganizēsim ;)



JAAAAAA....mēs gribam, mēs ļoti gribam!!!!! Lūdzu izglītojiet mūs, kas mums līdz tam jāiemācās!!!!! ;) un kā un kad jāpiesakās?
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Ezis » 21 Jan 2010, 22:03

just ERGO wrote:JAAAAAA....mēs gribam, mēs ļoti gribam!!!!! Lūdzu izglītojiet mūs, kas mums līdz tam jāiemācās!!!!! ;) un kā un kad jāpiesakās?

:mrgreen: Es te izstāstīšu tādu pareiz variantu, vairāk ne tieši priekš Jums, bet priekš visiem.
Tātad vispirms jāiestājas klubā. Principā jebkurā LKF klubā - šķirnes (tātad labradoru) vai kādā no reģionālajiem. Lai to izdarītu, parasti līdzi vēlams paņemt suni, ciltsrakstus un naudu (parasti ir iestāšanās maksa un gada maksa).
Kad esat kļuvuši par kāda LKF kluba biedru, tad pašiem savlaicīgi jāseko līdzi izstāžu sarakstam. JO - piesakoties savlaicīgi, maksas ir lētākas. Šobrīd šī gada izstādes diezgan normāli ir sarakstītas http://www.retriever.lv Tas ļaus saprast, kuras izstādes der tieši labradoriem. BET - tur diemžēl nav termiņi, cenas utt, tādēļ nāksies apmeklēt http://www.dogs.lv sadaļu Izstādes.

Bet - šonedēļ vēl nedariet neko. Par konkrēto izstādi sarunāsim ;)
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Plincese » 23 Jan 2010, 21:00

Miiliishi pacelju lapinju, a to pa apakshu vien!:) :cry:
Plincese
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 14:36

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 23 Jan 2010, 22:30

Plincese wrote:Miiliishi pacelju lapinju, a to pa apakshu vien!:) :cry:



Paldies ! ;)

Image
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Osja » 23 Jan 2010, 22:56

just ERGO wrote:...
Image


Ļoti skaista bilde!
ImageImageImage
User avatar
Osja
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 14 Jan 2010, 14:51
Location: Ventspils, Latvija

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Plincese » 24 Jan 2010, 00:06

just ERGO

kas par flirteetaaju! 8-)
Plincese
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 14:36

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 24 Jan 2010, 15:57

Plincese wrote:just ERGO

kas par flirteetaaju! 8-)



Man jau likās, ka iepriecināsim forumiešus ar šo bildi! ;)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 25 Jan 2010, 13:19

Lapas pacelšanas nolūkos pajautāšu ar:
vai vēl kadam suns nepilnos 3 mēnešos ir patvaļīgi pārgājis uz 2reizēju ēdināšanu, tā man tagad sāk izskatīties!!!
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Greylove » 25 Jan 2010, 16:12

Ergo super bilde ir to piemiegto aci! :D Tā koķetē ar forumiešiem! :lol:
just ERGO wrote:vai vēl kadam suns nepilnos 3 mēnešos ir patvaļīgi pārgājis uz 2reizēju ēdināšanu

T.i., suns pats grib tik 2x ēst, vai saimnieki grib 2x barot? Nu mēs savulaik Beketam ap 3 mēn. pārgājām uz barošanu 2x dienā, lai gan vēl ilgi pēc teorijas varadzēja 3x dot. Izaudzis, sveiks un vesels, tikai slinks ēdājs, tas varbūt tāpēc ka bērnībā pārāk reti ēda. :lol: Mēs toreiz uz 2x pārgājām tāpēc, ka pārāk neregulāros laikos sanāca tā otrā dienas ēdienreize, man kaut kā šķita pareizāk tad labāk pāriet uz divām reizēm.
Elfa tagad, un vēl kādu laiciņu noteikti ēdīs 3x, arī baigi pēc pulksteņa nesanāk, bet gan jau būs ok. :)
Ezi, zini, kas abiem maniem ir mīļākā mantiņa? Par ko cīnīties, staipīt apkārt, vilkt? (Protams, pēc "nelegālajām lietām - saimnieku čībām, zeķēm, spilveniem. :mrgreen: ) Tā mīkstā mantiņa, ko Tava meita iedeva Elfai līdzi. :) Sākumā nemaz Elfai viņu neiedevu, ar domu, lai uzreiz nenoplosa, lai paliek, kad mazliet paaugsies, bet Bekets pēc pāris dienām pats atrada,un izvilka no maisa. :twisted: Tas lāčuks ir reāli topā, un par spīti tam, ka tiek ļoti aktīvi ekspluatēts, ir vēljoprojām sveiks un veseles.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 25 Jan 2010, 16:32

Greylove wrote:Ergo super bilde ir to piemiegto aci! :D Tā koķetē ar forumiešiem! :lol:
just ERGO wrote:vai vēl kadam suns nepilnos 3 mēnešos ir patvaļīgi pārgājis uz 2reizēju ēdināšanu

T.i., suns pats grib tik 2x ēst, vai saimnieki grib 2x barot? Nu mēs savulaik Beketam ap 3 mēn. pārgājām uz barošanu 2x dienā, lai gan vēl ilgi pēc teorijas varadzēja 3x dot. Izaudzis, sveiks un vesels, tikai slinks ēdājs, tas varbūt tāpēc ka bērnībā pārāk reti ēda. :lol: Mēs toreiz uz 2x pārgājām tāpēc, ka pārāk neregulāros laikos sanāca tā otrā dienas ēdienreize, man kaut kā šķita pareizāk tad labāk pāriet uz divām reizēm.
Elfa tagad, un vēl kādu laiciņu noteikti ēdīs 3x, arī baigi pēc pulksteņa nesanāk, bet gan jau būs ok. :)


Nu pats, pats....no rīta need, ēd tikai pa dienu un vēlā vakarā pirms dusas, ļoti slinks ēdājs....es vēl domāju, varbūt tāpēc, ka nav pietiekami aktīvs, pats saprot, ka nav ko te izēsties un resnēt:) Nezinu, bet saprotu, ka Beketam bija līdzīgi, tad jau nesatraukšos ;)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Ezis » 25 Jan 2010, 18:48

Greylove wrote:Tā mīkstā mantiņa, ko Tava meita iedeva Elfai līdzi. :) Sākumā nemaz Elfai viņu neiedevu, ar domu, lai uzreiz nenoplosa, lai paliek, kad mazliet paaugsies, bet Bekets pēc pāris dienām pats atrada,un izvilka no maisa. :twisted: Tas lāčuks ir reāli topā, un par spīti tam, ka tiek ļoti aktīvi ekspluatēts, ir vēljoprojām sveiks un veseles.
Zinot, cik ātri man te kucēnmeičas saplosīja zilonīti, es domāju ka arī Elfa & Bekets drīz noskaidros, kas lācītim vēderā :mrgreen: Bet meitai iedevu izlasīt Tevis rakstīto ;)

just ERGO wrote:Nu pats, pats....no rīta need, ēd tikai pa dienu un vēlā vakarā pirms dusas, ļoti slinks ēdājs....es vēl domāju, varbūt tāpēc, ka nav pietiekami aktīvs, pats saprot, ka nav ko te izēsties un resnēt:)
Manuprāt, tieši tā arī ir. Nav viņam kur noskriet to enerģiju. Bet drīz varēs iet ielās un atgūt nokavēto. Jo brīvdienās bik paskrienot ar trennētajām māšelēm, diezgan ātri jau Ergo biju nokusis. :roll:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Greylove » 25 Jan 2010, 20:35

Ezis wrote:Zinot, cik ātri man te kucēnmeičas saplosīja zilonīti, es domāju ka arī Elfa & Bekets drīz noskaidros, kas lācītim vēderā :mrgreen: Bet meitai iedevu izlasīt Tevis rakstīto ;)

Es jau ar domaju, cik ilgi galu gala iztures, bet nu jau būs 3 nedēļas. :P
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Rotbi » 30 Jan 2010, 15:12

Labradoru saimnieki, gribu jums pavēstīt, ka uz doto momentu uz Daugavpils izstādi (06-07.03) ir piereģistrējies tikai viens labradors, ja kāds grib un kādam vajag , droši reģistrējaties, reģistrācija vēl notiek!
www.rotbi.jimdo.com
User avatar
Rotbi
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 21:21

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Plincese » 01 Feb 2010, 15:26

Pacelju lapu!!pavisam slinki runaataaji esam!!:D
Plincese
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 14:36

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 23 guests