Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Dog Breeds

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Jolantina » 04 Mar 2010, 10:46

Kallas Arcticlights wrote: Jā, "kucēnu gripa" nopietna lieta! :

smuki, smuki, smuki. Un kā aug!
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Kallas Arcticlights » 09 Mar 2010, 11:44

Stāsts par suņu un kaķu draudzību!

Image
http://alaskanmalamute.777hp.com
User avatar
Kallas Arcticlights
Puppy
Puppy
 
Posts: 147
Images: 1
Joined: 15 Jan 2010, 10:48

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Korland Rein » 09 Mar 2010, 12:30

Tas ir labs!!!!! :aptracis: Tie Ukraiņu kaķi ir tadi NAGLAS?! :soks: Gultiņu sev noskatīijs, siltu, mīkstu...."pulsējošu".... :hih:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Kallas Arcticlights » 09 Mar 2010, 13:36

Korland Rein wrote:Tas ir labs!!!!! :aptracis: Tie Ukraiņu kaķi ir tadi NAGLAS?! :soks: Gultiņu sev noskatīijs, siltu, mīkstu...."pulsējošu".... :hih:


Nu jā! Ziemas matracis! :gul:
http://alaskanmalamute.777hp.com
User avatar
Kallas Arcticlights
Puppy
Puppy
 
Posts: 147
Images: 1
Joined: 15 Jan 2010, 10:48

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Jolantina » 10 Mar 2010, 12:59

http://sunys.vhost.lt/DVASIU%20VEDLYS/Img/Img/balraj_naujienos.jpg
re, kāds manai Basanti spalvains brālītis...
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Jolantina » 10 Mar 2010, 13:00

Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Jolantina » 10 Mar 2010, 13:01

Korland Rein wrote:

tieši tā, kā Jūs teicāt:))
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby lilolil » 22 Mar 2010, 10:23

Noskatījos filmu - "Hachiko: A Dog's Story" ar Ričardu Gīru...Nu tiešām laba un aizkustinoša :jaa:
lilolil
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 29 Jan 2010, 11:18

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby lilolil » 27 Mar 2010, 16:47

gribeju pakonsulteties par nagu griesanu... cik biezi Jus griezat nagus? no arzemju forumiem sapratu, ka griezt var lidz tam asinsvadam nagaa. Musejam ir veel ~3mm aiz taa asinsvada. Nav ne jausmas vai tas ir daudz vai ok. Pec ziemas meginaajaam apgriezt, bet prieksejam kepam nereali noturet vinu pat divataa. Ir dzirdets, ka var negriezt, ja sanaak biezi dziivoties pa asfaltu vai brugi - pashi nodilst.
lilolil
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 29 Jan 2010, 11:18

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Jolantina » 09 Apr 2010, 14:32

nu es pati negrieztu. Priekš tam ir vets - kucēnam te Daugavpilī par latu apcirpa tā, ka šī nepaspeja atjēgties.

Kurš būs 24ajā? :esmilu:
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby SURI » 13 Apr 2010, 08:42

24jā mēs būsim, bet tikai skatītājos.
User avatar
SURI
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 15 Feb 2010, 17:50

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Zuzanna » 13 Apr 2010, 09:05

Mūsu rajonā viens malamutiņš dzīvo-nu dikti smuks puika :esmilu: Vienmēr garāmejot nopriecājos, kas par stāju un iznesību!! Vakar ar saviem zvēriem sataigājot nespēju ticēt savām acīm, bijām netālu no tā suņuka sētas- pie sētas piebrauc saimnieks, atveras automātiskie vārti, malamuts, protams, uzreiz izskrien ārā. Jau iekrampējos pavadās, lai pieturētu savus suņus, bet šis fiksi aposta trīs tuvākos kokus, atstāj vēstuli un tikpat fiksi iemūk atpakaļ pagalmā, automātiskie vārti aizveras un viss.
Vai malamuti nav no tādiem, khmm...klaiņotājiem?? Godīgi sakot, mani pārsteidza viņa apzinīgums, nu tik paklausīgs suns!!
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Jolantina » 13 Apr 2010, 21:00

Zuzanna wrote:Mūsu rajonā viens malamutiņš dzīvo-nu dikti smuks puika :esmilu: Vienmēr garāmejot nopriecājos, kas par stāju un iznesību!! Vakar ar saviem zvēriem sataigājot nespēju ticēt savām acīm, bijām netālu no tā suņuka sētas- pie sētas piebrauc saimnieks, atveras automātiskie vārti, malamuts, protams, uzreiz izskrien ārā. Jau iekrampējos pavadās, lai pieturētu savus suņus, bet šis fiksi aposta trīs tuvākos kokus, atstāj vēstuli un tikpat fiksi iemūk atpakaļ pagalmā, automātiskie vārti aizveras un viss.
Vai malamuti nav no tādiem, khmm...klaiņotājiem?? Godīgi sakot, mani pārsteidza viņa apzinīgums, nu tik paklausīgs suns!!

nu, mana meitene ir diezgan patstāvīga - gribu-klausu, gribu - daru savas lietas. Cerams, pamazām kļūs klausīgāka, vēl jau gads tikai...censos mācīt
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby SURI » 17 Apr 2010, 20:51

Zuzanna wrote:Vai malamuti nav no tādiem, khmm...klaiņotājiem?? Godīgi sakot, mani pārsteidza viņa apzinīgums, nu tik paklausīgs suns!!


Kad izvēlējamies šo sugu, mani arī ļoti biedēja šīs fakts par malamūtiem.
Mūsu teritorija ir pārdomāti aprīkota, pat ja suns vēlēsies - neaizmuks ne zem žoga, ne starp žogu. Šobrīd mums ir gandrīz 2 gadu jauna meitene un viņa neiet prom no teritorijas, pat ja varti ir atvērti un mēs esam mājās iekšā. Prom piedzīvojumus meklēt pastaigas laikā arī neiet. Tjfu-Tjfu-Tjfu. :jaa: kapēc? kontakts? raksturs? laba asins? (Moona I love you :samilejies: )
User avatar
SURI
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 15 Feb 2010, 17:50

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby SURI » 17 Apr 2010, 21:06

освежим темку :)

вспомним зимушку!

Image


примеряем защиту хокеиста. она у нас такая - делайте со мной все что угодно, и чем больше, тем лучше, я просто обожаю быть с вами.


Image

Image

Image


Image

Image

Image
User avatar
SURI
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 15 Feb 2010, 17:50

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Jolantina » 22 Apr 2010, 22:18

SURI wrote:24jā mēs būsim, bet tikai skatītājos.

a ko tā? Izlasīju kritiku par ekspertu...sapratu, ka esam slikti trenējušās (maz:( )...un tagad ir BAIL.
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Demix » 22 Apr 2010, 22:22

Jolantina wrote:
SURI wrote:24jā mēs būsim, bet tikai skatītājos.

a ko tā? Izlasīju kritiku par ekspertu...sapratu, ka esam slikti trenējušās (maz:( )...un tagad ir BAIL.

Kur var šo kritiku palasīties,es sapratu,ka eksperts ir medību suņu specs,ne sevišķi pārzin ziemeļniekus?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Korland Rein » 23 Apr 2010, 10:56

Demix wrote:Kur var šo kritiku palasīties,es sapratu,ka eksperts ir medību suņu specs,ne sevišķi pārzin ziemeļniekus?

Ja ta, tad jau nav tik traki! :hih: Forša specene!
Demix, tu ej ringā un saki uzreiz, manam sunim labi medību instinkti, žurkas, peles, putnus ķer!!! :hih:
Es reiz Aslanu vedu pie īsās pavadas uz pirti mazgat, pirms kaut kadas izstades. Vasara. Lidoja zvirbulis garām, es pat viņu nemanīju, tik redzu sekundes simtdaļa, Aslans palecas un izspļauj zvirbuli ....ar nu jau lauztu sparnu...aij..Pats skatas lielam acīm..nesaprot, kas notika un kada viņa līzdalība šajā visā...
Tas tik pierādījums zibenīgai reakcijai un instinktiem!
Filmā "Pamestie sniegos " tas stāsts par haskomutu izdzīvošanu jebkādos apstākļos acīmredzot bija patiess!

P.S. Slinkums man to Asi mazgāt...un žāvet. Tagad tik smuks kažoks..kā uz parādi! Kaut kad jau vajadzēs viņu uz kādu shovu sapucēt! Un vispar tāds smuks liels suns līdz ar gadiem palicis, nobriedis pilnībā! :hih:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Demix » 23 Apr 2010, 11:33

Korland Rein wrote:
Demix wrote:Kur var šo kritiku palasīties,es sapratu,ka eksperts ir medību suņu specs,ne sevišķi pārzin ziemeļniekus?

Ja ta, tad jau nav tik traki! :hih: Forša specene!
Demix, tu ej ringā un saki uzreiz, manam sunim labi medību instinkti, žurkas, peles, putnus ķer!!! :hih:
Es reiz Aslanu vedu pie īsās pavadas uz pirti mazgat, pirms kaut kadas izstades. Vasara. Lidoja zvirbulis garām, es pat viņu nemanīju, tik redzu sekundes simtdaļa, Aslans palecas un izspļauj zvirbuli ....ar nu jau lauztu sparnu...aij..Pats skatas lielam acīm..nesaprot, kas notika un kada viņa līzdalība šajā visā...
Tas tik pierādījums zibenīgai reakcijai un instinktiem!
Filmā "Pamestie sniegos " tas stāsts par haskomutu izdzīvošanu jebkādos apstākļos acīmredzot bija patiess!

P.S. Slinkums man to Asi mazgāt...un žāvet. Tagad tik smuks kažoks..kā uz parādi! Kaut kad jau vajadzēs viņu uz kādu shovu sapucēt! Un vispar tāds smuks liels suns līdz ar gadiem palicis, nobriedis pilnībā! :hih:

Un ežus un caunas :( :hih: Mednieku instinkti viņiem ir fantastiski,tikai ringā jau tā īpaši izrunāties nav atļaauts :hih: Man Demona plosīja ezi,tā ka pēc tam vilku adatas no purna,nesapratu,no kurienes tās asinis šķīda,bat tās bija mana suņa,ezim protams nekas traks nenotika,tāpat arī caunu skrēju glābt,tas mazais pacēlies uz pakaļkājām brēca nelabā balsī,arī paspēju Demonu saķert!!!Viņa man mednieks :1:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Aļaskas malamuts / Alaskan Malamute

Postby Jolantina » 23 Apr 2010, 14:26

labi padomi:))) zvirbulis jānem lidz, lai nav jāstāsta, lai suns parada instinktus.
Manēja nav (paldies dievam) dikti medīga.

aiaiai. Bail. Naciet rociņu paturēt uz Ķekavu.
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests