Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Dog Breeds

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby agrita » 30 Nov 2015, 21:34

Piekrītu par kaklasiksnu un iemauktiem. Es sākumā liktu kaklasiksnu, jo ar to suns ir vadāmāks. Mašīnai ērtākais variants man šķiet būris - suns drošībā, nav netīrumu un ir sava vietiņa, kas nevienam netraucē :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby aaairam » 24 Dec 2015, 17:39

Sveiki! Priecīgus svētkus Jums un jūsu mīluļiem. :eglite:

Esam nolēmuši papildināt ģimeni ar vēl vienu Raselu. Kāds varbūt varētu ieteikt kādu super audzētavu uz kuras pusi būtu vērts skatīties? Var atrasties vienalga kur ,kaut vēlams būtu Eiropā.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby aaairam » 03 Jan 2016, 13:18

Joprojām ļoti,ļoti aktuāli. :)

aaairam wrote:Sveiki! Priecīgus svētkus Jums un jūsu mīluļiem. :eglite:

Esam nolēmuši papildināt ģimeni ar vēl vienu Raselu. Kāds varbūt varētu ieteikt kādu super audzētavu uz kuras pusi būtu vērts skatīties? Var atrasties vienalga kur ,kaut vēlams būtu Eiropā.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Agila » 10 Mar 2016, 15:26

imantsa wrote:Sveiciens īpašniecēm un īpašniekiem!
Mēs ar sievu arī ilgu laiku meklējam JRT. Mums patīk Parsoniņi ar garo spalvu. Jūtu, ka noskaņojums ir, ka Latvijā neko prātīgu īsti dabūt nevar. Paplašinājām redzesloku arī kaimiņzemēs. Nu esam uzgājuši feinus sunīšus pie leišiem.
Mums nav svarīgi ciltsraksti, izstādēs piedalīties nedomājam, un naudu pelnīt ar sunīšiem arī neteisāmies. Mums vajag ģimenes draugu. Lai gan šķiet, šiem suņiem papīri ir kārtībā.
Ko speciālisti saka par šķirni kā tādu? Kādi viņi ir ar bērniem? Skaidrs, ka daudz jāiegulda tajā, lai viņu enerģija tiktu iztērēta laukā, nevis mājās. Mēs daudz skrienam, tad jau varētu ņemt līdzi treniņā.
Ko jūs teiktu par šiem sunīšiem? Latvijā nekā tāda nav. Lasu, ka tiek rezervēti vēl nedzimuši kucēni. Interesanti, ka šajā audzētavā no 8 kucēniem rezervēti ir tikai 3. Te kaut kas nav kārtībā? Attēli zemāk pievienotajā saitē:
http://1drv.ms/1hXJbT5

Man ir Parsons no Lietuvas. Diemžēl pievienotā bilžu atsauce neveras vaļā. Variet pateikt, kas par audzētavu? Jo par manējo, man ir ko teikt:)
Raksturs jau īpaši neatšķiras no vienkārši rasela, iespējams, ka vēl kustīgāki.
User avatar
Agila
Baby
Baby
 
Posts: 24
Images: 0
Joined: 17 Sep 2010, 14:15

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby seila » 10 Mar 2016, 19:01

Kā bez c/r suns var būt šķirnes? Ja svarīgi, lai sunītis būtu mazs ar nošļukušām aušelēm, pilnas patversmes ar tādiem,
sorry par offtopiku
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Spigana » 01 Apr 2016, 10:42

Spīgana kārtējo reizi prokrastinē, skatoties raselu vidoe iekš youtubes un man radās jautājums - vai Latvijā arī notiek raselu skriešanās sacīkstes?
Šitādas:


Mana Mio gan vēl ir pārāk maza, lai šitādus skrietu, bet kādreiz varētu būt interesanti.

Un vēl viens jautājums - vai kādā tuvā nākotnē neplānojas raselu izskriešanās tusiņš? :rej:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby sapnjutarba » 01 Apr 2016, 10:57

Spīgana, uzrakstīju Tev FB :)
Image
sapnjutarba
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 6
Joined: 15 Sep 2014, 19:55
Location: Riga, Latvija

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Tanita » 15 May 2016, 17:47

Sveicināti, JRT mīļi!

Pēc divām nedēļām pie manis ieradīsies ilgi gaidītais, četrus mēnešus vecais suņu puika Hugo.
Lai pienācīgi sagatavotos jaunā iemītnieka uzņemšanai, kā nepieredzējusi suņu saimniece, vēlos noskaidrot Jūsu pieredzi par JRT ienākšanu ģimenē. Priecāšos, ja varēsiet atbildēt, kā arī dalīties savā pieredzē par to, kā norisinājās Jūsu suņuku ienākšana ģimenē un kucēna pirmās dienas jaunajās mājās, ar ko noteikti vajadzētu rēķināties un ko nevajadzētu piemirst, lai ierašanās jaunajam draugam norisinātos pēc iespējas mierpilnāk?

Sakiet, lūdzu, kādu gultiņu Jūs iegādājāt jaunajam draugam? Saņēmu ieteikumu par plastmasas gultas iegādi, jo to vieglāk kopt. Protams, paredzu arī iespēju, ka Hugo par savu migu izvēlēsies mūsu gultu, taču, uzskatu, ka sunim tomēr būtu nepieciešama arī sava vietiņa.

Kādu siksniņu Jūs ieteiktu kucēnam? Jau iepriekš lasīju diskusiju par iemauktiem vs. siksniņu. Labprāt noskaidrotu arī citu viedokli.

Kādas rotaļlietas izvēlēties? Dzirdēju stāstus par to, ka labāk kucēnam nedot gumijas rotaļlietas - ja kucēns, ko sadriskā, tad tie gumijas gabali var nodarīt kaitējumu vēderam. Priecāšos par to, ja pastāstīsiet, ko izvēlējāties saviem JRT.

Kā ar barošanu un staidzināšanu un tualeti? Kādus tualetes paklājiņus izmantojat pirmajos mēnešos mājās? Cik ilgi sākotnēji staidzināt suņuku un kādu barību izvēlēties?

Atvainojos, ja kādu aizskaru ar muļķīgiem jautājumiem. Būšu ļoti pateicīga par Jūsu viedokli un pieredzes stāstiem! :)

Lai jauka svētdiena!
Tanita
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 15 May 2016, 17:25

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Spigana » 15 May 2016, 21:18

Man mājās samērā nesen ienāca rasels, tad nu mana pieredze.

Noteikti tikai siksniņu, ne iemauktus. Sākumā izvēlējos pavisam, pavisam mīkstu ādas siksniņu, vēlāk pārgāju uz tādu, kas nestaipās. Jārēkinās, ka kucēns strauji aug, vajadzēs tādu, kurai ir daudz caurumiņu.
Paklājiņu firmai nav absolūti nekādas nozīmes.
Kucēnu baroju pēc Raw sistēmas, bet tā ir nopietni jāpēta un jāizprot, pirms pie tās ķeras. Tepat forumā pie barošanas ir vesela sadaļa, var sākt tur, bet ir arī daudz liekas info.

Par ārā iešanu - mazliet nožēloju, ka līdz 3 mēnešu vecumam nelaidu kucēnu ārā, būtu bijis vieglāk pieradināt nokārtoties ārā. Vispār raseliem ir nepieciešams vairāk aktivitātes , nekā lielai daļai citu šķirņu, jārēķinās, ka daudz jānodarbina un jāmāca gan iekšā, gan ārā. Ar Mio ļoti strauji tikām līdz tam, ka ārā pavadījām katru reizi pusstundu un vairāk. Obligāti jāiet uz kucēnu skolu - iesācējiem citādi būs grūti tikt galā ar tik spītīgu, aktīvu un izturīgu šķirni. Kucēnu skola reāli ir viena no labākajām lietām, kas ar mani un Mio notikusi, nezinu, kā klātos bez tās. Šobrīd trenējamies agility un esam baigā sajūsmā, vienīgi jārēķinās, ka kucēns ir nopietni jānokausē jau pirms nodarbības, lai viņa varētu savākties un klausīt komandām.

Miga mums ir auduma ar sedziņu, bet reāli Mio to izmanto reti - viņa pa dienu guļ dīvānā, savukārt pa nakti liekam būrī. Jā, būra lietu iesaku nopietni apsvērt - būris ļoti atvieglo dzīvi.

Rotaļlietas - cieyas gumijas mantas un pildītas plīša mantas nav īpaši piemērotas, jo tiek iznīcinātas momentā. Bet raseliem ļoti patīk vilkšanas spēles, tāpēc piemērotas būs virves rotaļlietas. Savukārt graušanai mega labas ir tādas tā kā kaučuka mantas - tās ir faktiski neiznīcināmas, es pirku Depo.

Kopumā jāatceras, ka rasels ir nopietni jānodarbina un jāapmāca jau no pirmās dienas, kad ienāk ģimenē. Ja negribat, lai suns guļ jūsu gultā, tad pirmajā dienā nedrīkst viņu tur laist - nevajag atļaut nekādā situācijā kucēnam to, ko megribat atļaut pieaugušam sunim. Vēl pirmajos mēnešos jāpievēršas socializācijai - kucēnam jāsatiek citus suņus, bērnus, cilvēkus.

Īsāk sakot - daudz aktivitātes, daudz apmācības un konsekvences.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Spigana » 15 May 2016, 21:20

Starp citu, var blogu sadaļā palasīt manu blogu par Mio, tur diezgan sīki rakstīju par to, kā Mio ienāca mūsmājās un kā muma klājās.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Tanita » 16 May 2016, 21:03

Paldies par atbildēm. Ar vislielāko interesi iepazinos ar Tavu un Mio stāstu. Iedvesmojoši! :pukudupsis:
Tāpat steidzu iepazīt RAW barošanas pamatprincipus,kā arī pārdomāt kā to vislabāk ieviest Hugo dzīvē. Tiesa, informācijas ir ļoti daudz un jācenšas no tā atsijāt sunim piemērotāko. Jāskatās, galvenokārt, ko par to visu teiks Hugo gremošanas sistēma. :)

Palēnām jau esmu sākusi plānot iespējamos pastaigu maršrutus un risinājumus, kā maksimāli suni nodarbināt, lai gan suns, gan saimnieki būtu priecīgi. Lai arī patlaban nešķiet, ka esmu tā vislielākā aktīviste, taču, esmu optimistiski noskaņota par to, ka Hugo liks kļūt aktīvākai un vēl vairāk iemīļot garas pastaigas.

Par suņu skolu domāju kādu laiciņu - patlaban optimālākais risinājums šķiet sunusskola.lv piedāvājums Spicē, jo atrodas ļoti tuvu mājām. Tā kā Hugo ierašanās brīdī jau būs 4 mēneši, vēlējos pavaicāt par to, pēc cik ilga laika Mio aprada ar jaunajām mājām un bija gatava doties uz kucēnu skolu? Labprāt noskaidrotu pēc cik ilga laika suņuku var vest uz skoliņu. Patlaban šķiet sunim būtiski iemācīt manieres un paklausību un pēc tam skatīties uz suņu sporta aktivitāšu apmācībām :) Tas, ko patlaban izpilda Mio - super! Tā tik turpināt! Pagaidām pat vēl nespēju iedomāties, ka, ko tādu īstenošu ar Hugo, bet, saprotu, ka suns krietni izmaina salīdzinoši nepieredzējuša saimnieka iepriekšējos uzskatus un dzīvesritmu :)

Par būri - vai arvien izmantojat transportējamo būri? Kādos gadījumos Jūs to parasti izmantojat ikdienā, mājās? Cik bieži tajā mēdzat atstāt suni un kā Mio to pārdzīvo? :) Manu attieksmi pret būri pavadīja lieli aizspriedumi, taču palēnām sāku apsvērt tā iegādi..

Tā vien šķiet, ka pati vēl tāds kucēns topošajā Hugo vecāka lomā vien esmu. Tik daudz kas jāapgūst un jāpaspēj iepazīt, jo gribas taču mazo Dublinieti uzņemt un rūpēties pēc vislabākās sirdsapziņas :)
Tanita
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 15 May 2016, 17:25

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Spigana » 16 May 2016, 21:53

Raw barošana tiešām prasa baigo informācijas rakšanu, tur ir ko pasvīst.

Par iedzīvošanos - Mio pie visa pierada mega ātrumā un ja viņai būtu bijusi pēdēja vakcīna, es uz suņu skolu būtu vedusi jau nākamajā nedēļā. Bet vakcīna nebija un gaidījām vēl mēnesi, kura laikā Mio trenēju mājās pamatkomandas. Tagad atskatoties saprotu, ka uzreiz vajadzēja sākt mācīt arī trikus, jo tie raseliem patīk krietni labāk, nekā paklausības komandas un tad nu pa starpai trikiem skolā bija vieglāk mācīt arī paklausības komandas. Ja es ņemtu suni 4 mēnešu vecumā, es laikam uz suņu skolu ietu uzreiz un īpaši neko negaidītu.

Būris joprojām ir tas pats transporta. Mio būrī guļ visu nakti, būrī ēd un būrī brauc mašīnā plus pasēž būrī agility treniņu laikā, kad man vajag kaut ko darīt bez suņa. Pa dienu pagaidām Mio būrī neatstāju, bet apsveru šādu domu. Mio gan arī samērā maz paliek viena un nekad uz visu dienu, jo es kā brīvmākslinieks daudz strādāju no mājām.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby sapnjutarba » 16 May 2016, 22:12

Sveiki!

Daudz ar savu info, par Bruno jau esmu dalījusies pirms tam, tāpēc sīkumos neizplūdīšu. Bruno pie manis nonāca, kad viņam jau bija 5 mēneši, pie visa pierada zibens ātrumā, pat pie jaunā vārda (pirmajos mēnešos viņu sauca Largo).
Uz suņu skoliņu sākām iet gana ātri, kādas 2-3 nedēļas pēc tam un arī instruktors teica, ka tas ir ļoti labs vecums, lai kucēnu apmācītu turpmākajai dzīvei. Pamatlietas iemācījāmies, trikus mācījāmies ar youtube video palīdzību. Bruno ļoti ātri mācās lietas un ja man būtu vairāk laiks mācīt trikus, tad zinātu jau visus videoklipus :) Uzskatu, ka ar visiem Raseļiem nav vienādi un jāņem vērā tieši konkrētā suņa raksturs utt. Esmu dzirdējusi, ka ja suns tiešām ir hiperaktīvs visu laiku, tad ir problēmas ar psihi. Bruno man gan ir kaut kāds brīnum-bērns. Protams, ir aktīvs - kociņu karalis un reizēm jau vairs nejūt, ka pats noguris, tad tik jāpaņem klēpī un acis jau krīt ciet :D

Mantas mums ir dažādas, bet piekrītu, ka atsevišķas reizēm ir tik vienam vakaram. Ļoti patīk plastmasas pudeles izģērbt no etiķetēm un korķus noskrūvēt. Tāpat mums ir viens liels lācis, ko nedrīkst plēst, bet izmantojam kā "fukājamo" mantu, jeb ir kur izlādēt seksuālās tieksmes, lai nav jālec visiem ap kājām.

Gultas vieta mums sākumā bija banānu kaste no lielveikala, kurā ieklāta sedziņa, bet pēc laikam uztaisījām paši līdzīga izmēra koka kastīti, kurā Bruno vienmēr aiziet gulēt, bet pamostas tāpat blakus gultā. Būri neizmantojam, jo neredzu nekādu iemeslu tam. Mājās paliek arī viens pats, bez nekādiem nožogojumiem un ja viņam ir pietiekami daudz savu mantu, neizrāda vispār nekādu interesi par kurpēm vai citiem priekšmetiem, kas atstāti viņam pieejamās vietās. Guļ vai sēž uz palodzes un gaida mājās, pat gardumus tajā brīdī neēd un tos ķer un meklē tikai tad, kad priecājoties skrien pa māju, jo kāds ir ieradies mājās! :)

Katrā gadījumā, Bruno ir līdz šim labākais, kas ar mani ir noticis! :))
Image
sapnjutarba
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 6
Joined: 15 Sep 2014, 19:55
Location: Riga, Latvija

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby aaairam » 24 May 2016, 19:15

Spigana wrote:
Un vēl viens jautājums - vai kādā tuvā nākotnē neplānojas raselu izskriešanās tusiņš? :rej:



Mēs labprāt kādreiz izietu izskrieties. Kompāniju piedāvāju Es, traka suņu meitene,divi Rasselli un viena ļoti jauka patversmes ex iemītniece. :)

P.S. nezinu vai Jūs mani atminaties, bet es Jūs uzrunāju pie Skonto halles ,biju ar baltu rassella puisīti. :)
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Lepri » 24 May 2016, 22:01

Visiem sveiki! Man ir tāds jautājums, ceru ka te man kāds varēs palīdzēt!
Manai mīlulei ( DRT ) ir 2 mēneši un 3 nedēļas, apmēram nedēļu atpakaļ sākās problēmas ar ausīm. Viņi sāka lauzties, un nesanāk tā forma, kurai vajadzētu būt pēc dabas. Veterinārs teica ka nekas slikts nav, bet gribētos zināt, vai ir varbūt nepieciešams līmēt uz laiku ausis, vai darīt kaut ko tamlīdzīgu? Apskatījos youtube, tur Amerikā līmē ausis, uz kādu laiku ( cik sapratu uz laiku kad mainās zobi ) lai viņiem būtu pareiza forma. Es netaisos piedalīties izstādēs, bet gribētos lai ausis būtu pec dabas pareizajā formā, jo viņiem tāda forma aizsargā ausis. Tātad vai tas ( darīt kaut ko ar ausīm ) ir vajadzīgs priekš sunuka veselības, un ja jā, tad pie kā var griezties un cik tas apmēram maksā, paldies par palīdzību!
Lepri
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 24 May 2016, 21:37

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Creme de la Creme » 25 May 2016, 09:22

Īsti nesapratu - kas ar tām ausīm īsti ir. Ir stāvošas?
Neesmu specs šķirnē, bet nedomāju ka veselībai tas varētu traucēt. Parasti gan lielākas broblēmas ir suņiem ar nokarenām ausīm.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby ash » 25 May 2016, 12:34

Domāju, ka rasela terjeriem ar ausīm ir tāpat kā citiem terjeriem, kam pareizā ausu forma ir kā V burts – kur auss locās vidū uz priekšu – mēdz būt, ka kucēnam augot auss forma neveidojas pareiza. Ausis var pārāk celties uz augšu vai ielocīties nepareizā vietā un nebūt tieši uz priekšu vērstas. Nedomāju, ka tas ietekmē veselību, bet daudz glītāk protams izskatās, ja ausis veidojas pareizi. Mēs savam terjeram līmējām ausis, kad bija kucēns . Kā to dara mums parādīja audzētāja, līdz ar to iesaku jums vērsties pie audzētājas, ja tas nav iespējams, tad droši vien var palīdzēt klubā. Mēs ar suni arī neplānojām piedalīties izstādēs, bet priecājos, ka tomēr izdevās nofiksēt ausīm glītu pozīciju, esmu redzējusi terjerus, kuriem piemēram viena auss ir stāvoša, otra nepareizi ielocīta, abas nepareizi ielocītas – manā izpratnē – neglīti. :pedinja:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Lepri » 25 May 2016, 16:06

Jā, ielokas nepareizajā vietā tas ausis :( a varbūt jūs varētu iedot kluba telefona numuru? Vai ari pateikt vai jūs līmējāt ar speciālu līmi, vai ar medicinisko līmlenti? Suns kā dāvana bija atvests no Lietuvas, bet tiešās saites nav. Paldies.
Lepri
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 24 May 2016, 21:37

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby ash » 25 May 2016, 16:17

mēs līmējām ar līmi (ja nemaldos - tekstila), līmlentu mūsējais plēsa nost. bet esmu redzējusi arī, ka līmē ar līmlentu.
žēl, ka nav kontaktu ar audzētāju un ja sunītis ir bez dokumentiem nezinu, kā ir ar vēršanos klubā, bet var jau painteresēties http://www.terrier.lv/
un ja nu nekā - var jau meklēt informāciju internetā un mēģināt tikt galā pašiem. nekā sarežģita tur nav - nofiksē ausi pareizi un salīmē locījuma vietu un piefiksē auss galiņu pareizajā vietā pie galvas. kad atlipinās, tad līmē no jauna.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Lepri » 25 May 2016, 17:29

Liels paldies par informāciju. Pēdējais jautājums, uz cik ilgu laiku jūs līmējāt un ar kādu līmi, un kurā vecumā? Es griezīšos klubā, bet ja nu nepalīdzēs darīšu pati. Kā līmē redzēju youtubā, bet tur nebij teikts uz cik ilgu laiku.
Paldies.
Lepri
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 24 May 2016, 21:37

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests