Briārs / Briard

Dog Breeds

Re: Briārs / Briard

Postby Zuzanna » 04 May 2010, 21:33

kaija iedvesmojošs skrējiens :hih: Tagad tik apjautu, cik sen Hedera nav redzēta. Tu pie manis raudzībās nebrauc, būs jāuzprasās man ciemos pie jums :nadzinji:
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 05 May 2010, 11:26

Es jau gadu gaidu jūs ciemos, tā kā laipni lūgti :braucam:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 01 Nov 2010, 10:52

Vakar mums bija veiksmīga :jiihaa: diena. Tik sīva konkurence nebija piedzīvota. Kopumā bija deviņas kuces un mēs dabūjām otro vietu -res CACIB :dejo: . Labākā kuce aizgāja uz salīdzināšanos un, protams, uzvaras laurus plūca puika no Krievijas. Bet tāda skaista oranžā rozetīte mums vēl nebija
Image
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby vija » 16 Jan 2011, 10:39

Sveicināta, Kaija! Ļoti vēlos iegādāties sev jaunu briārīti. Vai Jums nav informācijas par iespējamo kucēnu iegādi šeit Latvijā. Man jau briārs bija, ļoti 'ļoti mīļa ši škirne. :dejosuns:
vija
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 3
Joined: 27 Dec 2010, 15:38

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 16 Jan 2011, 16:31

Sveikiņa!
Cik zinu, tad pašlaik neplāno nevienu metienu, bet es painteresēšos un tad došu ziņu.
Kā vārda jūsu suncis bija un no kurienes?
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby vija » 16 Jan 2011, 21:15

Esmu ļoti priecīga ka atsaucāties! Mana briārīte bija Senda 98.gadā dzimusi. Māte viņai bija Kuldīgā Vijai Sprūdei -Odrija, tēvs liekas ka no Liepājas Česters. Nodzīvojām kopā 11 gadus. Mēs jau gan uz izstādēm negājām. Man viņa bija pirmais suns un ļoti ļoti mīļa. Tagad brīžiem domāju varbūt 'jāņem cita šķirne, bet atkal un atkal atgriežos pie briāra. Gaidīšu kādu ziņu. :kucens:
vija
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 3
Joined: 27 Dec 2010, 15:38

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 17 Jan 2011, 09:46

Par Kuldīgas briāriem esu dzirdējusi, bet diez cik daudz nezinu. Es vairāk zinu no tā laika, kad mēs paņēmām savu suni no Ventspils. Mūsu suņa mamma ir Grācija. Šodien vēlāk pazvanīšu un paprasīšu kas un kā, bet droš, ka būs jāved no ārvalstīm. Nesen vienu melnu puiku ieveda- būtu ļoti labi, ja arī jūs varētu, jo pretējā gadījumā LV briāru būs arvien mazāk un mazāk. Uz izstādēm neviens neiet, tātad arī pārot nevar. Viena smuka kucīte, gan, pašlaik piedalās izstādēs un tas ir arī viss.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby vija » 17 Jan 2011, 13:26

Grāciju zinu, arī viņas saimnieci Sarmīti. Bet viņai arī nav kucēnu, nav arī plānoti. Es ar Sarmīti runāju. Viņa arī domā ka Latvijā diez vai tie ir dabūjami. Nezinu vai izšķiršos par kucēnu iegādi no Krievijas, ja nu vienīgi Sarmīte man palīdzēs, tad domāju ka jā. Ja nē ,tad man ļoti patīk austrālieši. Ingai šovasar plānots metiens. Vēl domāju.
vija
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 3
Joined: 27 Dec 2010, 15:38

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 18 Jan 2011, 08:12

Pag, pag vēl jau ir kaimiņvalstis Lietuva, Igaunija. Tur gan suņi nav tik labi izstāžu eksemplāri, bet, ja izstādes neplāno, tad kāda problēma, domāju, ar raksturiem tur viss kārtībā. Mēs mūsu skotu no LT atvedām. Pazvanīju, tur audzētāja runāja krieviski, un pēc dažām dienām jau braucām pakaļ.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby vija » 25 Jan 2011, 19:29

Sveika, Kaija! Es mēģināju sameklēt kādu briāra audzētāju Lietuvā. Nekas neizdevās. Varbūt zini man ieteikt kādu interneta adresi. Uzzināju tikai ka 17,janvārī piedzimuši kucēni Polijā. Atsūtīja man foto. Bet nu man tas ir par dārgu un arī attālums tomēr. Nevarēšu sarunāt nevienu kas brauktu pakaļ kucēnam. :soks:
vija
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 3
Joined: 27 Dec 2010, 15:38

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 31 Jan 2011, 19:45

Nezināšu gan. Tur lielāka zinātāja varētu būt Sarmīte.
Lv ir ievesti divi melni puikas-tas baigi priecē.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby zuustrs » 03 Feb 2011, 11:46

Es viņos esmu riktīgi samīlējusies. Es ceru, ka man reiz tāds būs. Vīrs grib lielāku suni par skoču, tādu, kurš būtu paklausīgs, mīlētu bērnus un pildītu minimālās sargsuņa prasības. Viņš gan ir iedomājies šveices aitu suni, bet man ir jāpiestrādā, lai sāk gribēt briāru :parvertibas:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Briārs / Briard

Postby vija » 07 Feb 2011, 09:31

Esmu sarunājusi kucīti no Krievijas. Tikai man jādod atbilde par ausīm kupēt vai nē. Skatos ka Hederai tās ir kupētas. Vai tas neietekmē suņa veselību un kā tas ir attiecībā ar izstādēm. Dzirdēju ka suņiem ar kupētām ausīm vērtējums vienmēr ir zemāks nekā nekupētām. Pašai gribētos kupētas, bet no otras puses žēl kucēna tik maziņam jau jāsaņem narkoze. Ko jūs man par šo jautājumu teiktu?
vija
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 3
Joined: 27 Dec 2010, 15:38

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 07 Feb 2011, 14:20

zuustrs wrote:Es viņos esmu riktīgi samīlējusies. Es ceru, ka man reiz tāds būs. Vīrs grib lielāku suni par skoču, tādu, kurš būtu paklausīgs, mīlētu bērnus un pildītu minimālās sargsuņa prasības. Viņš gan ir iedomājies šveices aitu suni, bet man ir jāpiestrādā, lai sāk gribēt briāru :parvertibas:


Brauc ar vīru ciemos, gan izdomāsim plānu, bet patiesībā viņa "paņem" ar savu uzvedību, paklausību, būtību :flirts: kā tādu- gandrīz visus.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 07 Feb 2011, 14:30

vija wrote:Esmu sarunājusi kucīti no Krievijas. Tikai man jādod atbilde par ausīm kupēt vai nē. Skatos ka Hederai tās ir kupētas. Vai tas neietekmē suņa veselību un kā tas ir attiecībā ar izstādēm. Dzirdēju ka suņiem ar kupētām ausīm vērtējums vienmēr ir zemāks nekā nekupētām. Pašai gribētos kupētas, bet no otras puses žēl kucēna tik maziņam jau jāsaņem narkoze. Ko jūs man par šo jautājumu teiktu?


Kāds prieks :aptracis: :aptracis: :aptracis: :aptracis: :aptracis:
Par ausīm es teiktu kupēt, jo viņiem tās nekupētās ausis mēdz iekaist, kupetās tomēr veidinās, izskatās daudz skaistāk un arī šķirne uzreiz atpazīstamāka. Izstādēs vērtējums ir augstāks, jo suns izkatās staltāks, modrāks. Kucēns jau pēc pāris dienām ir aizmirsis, ka viņa ausīm tur kkas ir darīts. Mums tā bija apmēram nedēļa kamēr nokrita kreveles un izņēma diegus.
Vai Krievijā to drīkst darīt legāli? Ja drīkst, tad es noteikt kupētu, ja arī nevar izstādēs piedalīties LV, LT utt, tad mājās ir elegants skaistulis-tas mans viedoklis.
Tad gaidam vēl vienu mazuli-super!!! :nagi:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby zuustrs » 07 Feb 2011, 15:14

Super! :kucens: Kā man gribētos būt Jūsu vietā :nagi: Es ar gribu briāru :histerija:
Es laikam iegādātos suni ar nekupētām ausīm, lai gan briāri ar kupētām ausīm man patīk daudz labāk. Es esmu izstāžu fans, patīk man piedalīties tajās :sajucis:
Jāpagaida vēl, jāsaved sava veselību kārtībā, pagalms un jaunā piebūve un tik tad varēšu domāt par suni. Bet patreiz tikai sapņoju un skatos dažās audzētavās kucēnus :nadzinji:

Kaija/ ja pienāks tā diena, kad man dos zaļo gaismu, es ieradīšos :ripo:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Briārs / Briard

Postby BaibaB » 07 Feb 2011, 15:38

tā nav taisnība, ka suņi ar kupētām ausīm saņem mazāku novērtējumu tieši dēļ ausīm. mūsu šķirnē šāda diskriminācija nav novērota. un suņi ar kupētām ausīm, kā jau kaija raksta, izskatās modrāki un ausīm mazāk problēmu.
ja ņemat suni kā ģimenes mīluli, tad droši varat ausis kupēt. ja jums svarīgi piedalīties izstādēs, tad visu laiku būs jāčeko, kurās valstīs var piedalīties kupētie, kurās ne. vēl jau ir valstis, kurās kupēti suņi var izstādīties.


terjeri, vai kāds no jums uz Talsu izstādi brauks? zuustr? es tā kā domāju, bet nav riteņu.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Briārs / Briard

Postby vija » 08 Feb 2011, 15:06

Jautājums izlemts. Būs mana briārīte ar kupētām ausīm. Tagad ar nepacietību gaidu 11.martu kad tikšos ar savu mīluli. :) :) :)
vija
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 3
Joined: 27 Dec 2010, 15:38

Re: Briārs / Briard

Postby kaija » 08 Feb 2011, 18:44

Pastāsti sīkāk, kā tas viss notikās, kur ir sarunāts randiņš un kā notiks kucēna saņemšana? Un galu beigās kādā krāsā? Nez, kā tas viss mums LV te būs ar tiem briāriem, kad nolemšu ņemt vēl kādu mataino, tāpēc arī gribās zināt.
Jā, un mani interesē tikai Krievija.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Briārs / Briard

Postby vija » 08 Feb 2011, 21:44

Tā kā gribēju kucīti tad man nebija krāsas izvēles, jo bija tikai viena brūnā meitene un divas melnās. Pati labāk būtu gribējusi brūno, par cik melnā man jau bija bijusi, bet pirmkārt brūnā bija jau aizrunāta un otrkārt tā bija stipri dārgāka. 12.-13.martā Rīgā būs starptautiskā izstāde uz kuru brauks saimnieces paziņas un tad man arī atvedīs kucēnu. Nu tā. Kaut kā jocīgi ka nevaru dzīvajā kucēnu redzēt, bet viņa solījās atsūtīt foto un arī video. Tad nu tagad gaidu jo ļoti gribas mazās redzēt. :kucens:
vija
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 3
Joined: 27 Dec 2010, 15:38

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron