Burvis

Blogs and Chats

Re: Burvis

Postby ligakrista » 11 Sep 2018, 21:02

Tikko majas no agility treniņa un aizvien vairāk jūtu, ka tas mani uzrunā daudz vairāk kā OB. Tikai tas Mežciema laukums gan ir pretīgs :asaras:

No otras puses - mājās, dārzā nevaru saņemties agility mājas darbiem, bet paklausību ik pa laikam visās neiedomājamajās vietās izmēğinu.

Sāk savam priekam prasīties pēc triku mācīšanas, bet slinkums pašai, grupu nodarbības trikiem laikam jau nav :rej:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Burvis

Postby madja » 12 Sep 2018, 10:46

nezinu,vai grupā, bet dresētājs trikus māca. un youtube ir kaudzēm video,pēc kā var mācīties pats, es pati uz trikiem neesmu pavilkusies, bet pie Spīganas par tiem gana runāts.

Mežciema laukums jau nav vienīgais,kur var ar agility nodarboties; pie mums Ķengaraga angārā (http://www.sunusports.lv) vai Zaķumuižā (īsti nezinu,kas tur māca, bet var LAGSAK lapā pameklēt).

Un nevajag sevi šaustīt,ja nepatīk Obedience :) Man ar Frīdu OBD reāli riebās, jo es nebiju mācējusi atrast veidu,kā mums tas iepatiktos; nemūžam neticēju,ka ar to nodarbošos citādi kā vien stjuartējot, bet, re, izrādījās, ka Bertai OBD visnotaļ patīk un,strādājot ar suni,kam tas sagādā prieku, arī man iepatikās. Žēl vienīgi,ka šī apgaismība nāca ,kad sunim jau pāri pusotram gadam bij...

ligakrista wrote:sapratu, ka man trūkst atļaujošās komandas šādām situācijām.. citreiz turpina sēdēt, pat, kad eju prom un sāk ēst tikai, ja es ar roku paskandinu bļodiņu);

Vai tad Tu treniņos nesaki "brīvi" vai "staigā"? Tā ir viena lieliska komanda, kad suns saprot,ka ir jādara,kamēr nav "atlaists". Atkal jau no manas pieredzes- Frīdai es ļoti pavirši to darīju un sunim nenodalījās balts no melna, līdz ar to viņa pati izlemj,kad pietiek kautko darīt; Bertai centos iedzīt konceptu un,šķiet,ka ir izdevies, viņa cītīgi gaida atļauju.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Burvis

Postby Bonny Rain » 12 Sep 2018, 12:04

Nu redz, tev ar otro suni jau bija lielāka nojausma par to, ko vajag noteikti iemācīt. Es droši vien arī krietni savādāk mācītu savējo, ja man jau būtu bijusi pieredze. Bet es to varēšu izmantot pie nākamā suņa.

Man savukārt ir pretēji. Es pieļauju domu, ka manai aktīvistei pat iepatiktos agility. Bet man labāk tomēr OB. Bet abus divus es nepavilkšu. Viņai patīk kustība, skrējiens, lekt pāri šķēršļiem. Bet man vairāk komandu izpildes precizitāte. Perfekcionisms no manis laužas ārā pa visām malām. :kanepe:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Burvis

Postby eldberg » 25 Sep 2018, 14:40

sorry, pārvietojot postu par frisbiju to nodzēsu...
Vientu topiku zemāk ir info par treniņiem: viewtopic.php?f=183&t=6442
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Burvis

Postby ligakrista » 29 Sep 2018, 12:45

madja wrote:
ligakrista wrote:sapratu, ka man trūkst atļaujošās komandas šādām situācijām.. citreiz turpina sēdēt, pat, kad eju prom un sāk ēst tikai, ja es ar roku paskandinu bļodiņu);

Vai tad Tu treniņos nesaki "brīvi" vai "staigā"? Tā ir viena lieliska komanda, kad suns saprot,ka ir jādara,kamēr nav "atlaists". Atkal jau no manas pieredzes- Frīdai es ļoti pavirši to darīju un sunim nenodalījās balts no melna, līdz ar to viņa pati izlemj,kad pietiek kautko darīt; Bertai centos iedzīt konceptu un,šķiet,ka ir izdevies, viņa cītīgi gaida atļauju.


Par šo man ir smieklīgs stāsts :kanepe: Tev bija taisnība un atbrīvojošā komanda viss ar tai speficisko intonāciju ļoti labi strādā, ar pacietību viss ir godam (vismaz mājās 100%), ka prasās jau ņem pulksteni, lai varētu kāpināt laiku ne tikai pēc izjūtām, pagaidām meitai pašai visvairāk pacietības uz laiku, es kāpinu attālumu. Šad tad vīrs iesaistās. Tad nu vienu dienu ģimenes kašķis, visi bļaustās, tam pa vidu vīrs dod sunim ēst un pēc kāda laika paziņo, ka sunim stress no mūsu kašķa tik liels, ka pat atteicies ēst. Burvis un neēd ir pilnīga zinātniskā fantastika :sarkstosa: līdz kamēr vārds pa vārdam izrādās, ka vīrs ir teicis nevis viss, bet lūdzu :aknee: Ja vēl būtu teicis "brīvs", tam arī ir līdzīga intonācija, bet "lūdzu" šitādu suns nepazīst un sēž pie bļodas līdz vīrs izsecina, ka pazudui apetīte :jiihaa:

Līdzīgi izgāzos es, kad biju neapmierināta ar Burvi, ka viņš nevis kā vienmēr smuki guļ zem blaukussēdētāja sēdekļa, bet bāžas virsū auduma maisiem, kas aiz mana autosēdekļa. Ar trešo reizi pārliecinu suni, ka jāguļ, kur parasti un viņš guļ arī, tad man pielec - tajos auduma maisos tak no tiesās pirkšanas teļa kāja ir :jautri:

Bonny Rain wrote: Bet abus divus es nepavilkšu. Viņai patīk kustība, skrējiens, lekt pāri šķēršļiem. Bet man vairāk komandu izpildes precizitāte. Perfekcionisms no manis laužas ārā pa visām malām .


oij, agility, manā uztverē, vēl trakāk ar to precizitāti, jo tur visam janotiek ātri un tikko kā saimnieks bisķi iepauzē suns pazūd.. :apstulbis: pamēgini ;) ir tik liela bauda redzēt suņus, kam patīk agility un kā viņi priecājas lecot pāri šķēršļiem :jiihaa:


Bonny Rain wrote: Es droši vien arī krietni savādāk mācītu savējo, ja man jau būtu bijusi pieredze.

šis man par sevi ļoti interesē, kādas kļūdas būšu izdarījusi, pagaidām visi ļoti dāsni stāsta par savējām un mēģinu tās neatkārtot. viena doma ir, neesmu mācījusi, ka pa puķu dobēm nedrīkst staigāt, suns būs liels - varētu būt problēma, bet toreiz un vēl arī tagad - kautkā par daudz nē šķita mazam kucēnam..

eldberg wrote:sorry, pārvietojot postu par frisbiju to nodzēsu...

hm, tieši ko nodzēsi? nesapratu? :sarkstosa:
Last edited by ligakrista on 29 Sep 2018, 13:00, edited 1 time in total.
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby ligakrista » 29 Sep 2018, 12:54

Kārtējie mani novērojumi, ka paklausība un agility prasa tik pretējas prasmes, ka mums pagaidām bardaks vien sanāk. Paklausībā suņa acu kontaktus ar tevi ir ļoti labi, to tik vien vajag, bet agility mūs kritizē, ka tas traucē un tā nav labi, kārums jāmet zemē priekšā, nevis no rokām jādod. Sekas uzreiz ar redzamas, kad skrienam ap trīsstūrī izliktiem trīs stabiņiem, Burvis bieži ietešas stabiņā iekšā, jo to nepamana, jo skatās man virsū neatraujot acis.

Ir jau dzirdēts, ka suņi atsķirot kad kā jauzvedas. Piemēram, ja katram treniņam cita pavada, suns jau atpazīst un zina, kas sekos, bet mans dzīves ritms ir tik ļoti haoss, ka nav tur vietas vēl sasķiroties un sagrupēties, lai palīdzētu sunim saprast, uz kuru treniņu dodamies. Tāpēc arī pieturu pagaidām abus, jo nekad nezinu, kurā dienā tikšu un tad eju uz to treniņu, kas man iekrīt dienā, kad ir laiks.. Uz paklausību gan jai menesi nav sanācis tikt, gaidu, kad pārcelsimies uz Zaķumuižas angāru - būs tuvāk un laiki sakarīgāki.

Šad tad ejam arī uz socializācijas skoliņu, jo patīk teorētiskā daļa nodarbības beigās, bet šodien bija tik ārprātīgi daudz cilvēku, ka dikti maza jēga bija.

Nu tad paliek vēl izmēģināt frīzbiju un trikus un varbūt kautkas no tā visa beidzot būs tik ļoti MANS, ka visu citu varēs atmest.
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby Bonny Rain » 30 Sep 2018, 20:08

Tagad, kad beidzot Reina neatsakās no sava ēdiena, mēs katru ēdienreizi trenējamies. Kādu pusi porcijas atstrādājam un tad es viņai atdodu atlikušo. Nav pārāk ērti strādāt ar Rafusmenu, diezgan smalki gabali. Tos smalkākos es tad arī atstāju tāpat apēšanai. Un tad viņa katru reizi papriekšu paskatās uz mani un sagaida atļauju, ka viņa tiešām drīkst ēst. Jauki.
Agility ir savādāka veida precizitāte. Var jau būt, ka man arī iepatiktos, bet mani aizķēra tieši Obedience. Kā es gribētu, ka manai Reinai arī patiktos strādāt.
Starp citu, gan Zaiga pati, gan citi tepat forumā ir nodarbojušies vienlaicīgi gan ar Obedienci, gan ar Agility. Jāprasa viņiem, kā viņi apvienoja šos dažādos sporta veidus ar vienu un to pašu suni. Un jā, tiešām, viens no ieteikumiem ir tieši par speciālajiem aksesuāriem strādāšanai. Jo suņi labi asociē konkrēto kakla siksnu vai pavadu ar darbu, kas gaidāms. Es gan esmu diezgan pedantiska, bet arī man ne vienmēr sanāk tik ļoti pārdomāt, lai izveidotos kaut kāda stereotipiska darbība sunim.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Burvis

Postby Māra » 05 Oct 2018, 12:00

Bonny Rain wrote: Bet man vairāk komandu izpildes precizitāte. Perfekcionisms no manis laužas ārā pa visām malām. :kanepe:

Es NEspēju atturēties.
Piedošan.
Lūk, perfekcionisms un precizitāte no šodienas Agility Pasaules čempionāta Zviedrijā.
Mans žoklis kkur uz zemes. Ja tā nav perfekcija, nezinu, kas ir ^^

Krievija, agility (large) komandu skrējieni.
1. vieta.
Vienīgā komanda ar visām 4 tīrām trasēm. Tur tikai ķirsītis trūkst virsū.
(skatiet to slalomu. kūstu)


Un vakar jumping (large) komandu skrējienos Latvijas komanda izcīnīja 3. vietu.
Skaisti.


:latvija: :alinji:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Burvis

Postby Bonny Rain » 05 Oct 2018, 12:56

O, jā. Ievērtēju LV komandas large grupas sniegumu. Tiešām ļoti skaisti. Kas tur par darbu ieguldīts! :samilejies:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Burvis

Postby ligakrista » 07 Oct 2018, 20:27

Bonny Rain wrote:Starp citu, gan Zaiga pati, gan citi tepat forumā ir nodarbojušies vienlaicīgi gan ar Obedienci, gan ar Agility. Jāprasa viņiem, kā viņi apvienoja šos dažādos sporta veidus ar vienu un to pašu suni. Un jā, tiešām, viens no ieteikumiem ir tieši par speciālajiem aksesuāriem strādāšanai. Jo suņi labi asociē konkrēto kakla siksnu vai pavadu ar darbu, kas gaidāms. Es gan esmu diezgan pedantiska, bet arī man ne vienmēr sanāk tik ļoti pārdomāt, lai izveidotos kaut kāda stereotipiska darbība sunim.


O, to par Zaigu nezināju, kautkad jāpaņem indivduālā nodarbība, lai var visu izrunāties :aptracis: Tagad, kad gan obedience, gan agility vēl vienā un tajā pašā angārā notiek - vispār būs bardaks :medos: , bet arī socializācijas trennere apstiprināja, ka ir jēga darīt abus, pat ja haoss uzvedībā - smadzenēm labi :rej:

Bet tik tālu esmu tikusi, ka ir divas dažādas pavadas pastaigām vai treniņiem :)

Māra wrote: Es NEspēju atturēties.
Piedošan.


paldies, paldies! jā! ko nozīmē tas large grupas nosaukumā?
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby ligakrista » 07 Oct 2018, 20:31

Šodien pēc mēneša pārtraukuma tikām uz obedience. Mamma mia, cik Burvim tas patīk, tas ir pilnīgi noteikti viņa sports! Trīc aiz uzmanības un skatās acīs :samilejies: Kautkā jāvienojas ar dzīvi, ka turpinu abus, samierinos ar haosu kādu laiku,bet nedrīkstu sunim obedience atņemt.. bet ka pateicību, tad sagaidu, ka viņš par agility bišķi vairāk priecāsies :D

Bet nu bardaks ir, protams, arī dēļ manas darba slodzes, dēļ kā pēdējo mēnesi mājās dikti maz esam strādājuši, rezultātā, mājas apstākļos (kas interesanti - skolā tā nebija), kad lieku šim gulēt, viņš vispirms izmēģina ar ķepu, ja nu šis ir "dod ķepu" pasākums :ieraujpoda:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby Māra » 07 Oct 2018, 20:58

ligakrista wrote:ko nozīmē tas large grupas nosaukumā?

Small, medium un large ir 3 izmēru kategorijas, kurās startē agility suņi.
Katra kategorija sacenšas savā starpā. Attiecīgi small ar small utt
Small ir līdz 35cm, Medium 35-43cm un attiecīgi Large - suņi skaustā virs 43cm.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Burvis

Postby Bonny Rain » 08 Oct 2018, 08:59

Ak, kā es priecātos, ja manējā izrādītu lielu prieku par strādāšanu!
Mums pēc operācijas ir pilnīgi jauns deguns. Reinai pie vienas narkozes veica gan sterilizācijas operāciju, gan izlaboja brahiocefāliskā sindroma sekas - tas ir paplašināja nāsis un saīsināja aukslējas. Laikam pēc operācijas Reinai ir pavisam savādāka ožas sajūta. Viņa pat mājas dārzā visu tik cītīgi ošņā, it kā tur būtu viss jauns. Līdz ar to vakar angārā pirmā treniņa puse pagāja visu pa zemi ostot. Tak tik daudz dažādu jaunu smaržu tur!
Un vēl taču tur var iemēģināt agility aksesuārus :kanepe: . Reina starā par to trubu, kurai jāskrien cauri. Žēl, ka mans maciņš nav no gumijas un arī laiks nestiepjas. Nesanāk mums ne laika pēc, ne budžeta pēc vēl arī agility trenēties. Mēs tā kā tad būtu pie tiem small vai pat pie medium- Reinai kāreiz ir 35cm skaustā.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Burvis

Postby ligakrista » 08 Oct 2018, 19:43

Māra wrote:
ligakrista wrote:ko nozīmē tas large grupas nosaukumā?

Attiecīgi small ar small utt
Small ir līdz 35cm, Medium 35-43cm un attiecīgi Large - suņi skaustā virs 43cm.


un es domāju, ka large attiecas uz to lekšanu un nespēju saprast, kādai tad jāizskatās small lekšanai :aptracis:

Bonny Rain wrote: aikam pēc operācijas Reinai ir pavisam savādāka ožas sajūta


domāju gan! uhh, kas viņai tagad par pasauli atvērusies!!

Bonny Rain wrote: Un vēl taču tur var iemēģināt agility aksesuārus :kanepe: . Reina starā par to trubu, kurai jāskrien cauri. Žēl, ka mans maciņš nav no gumijas un arī laiks nestiepjas. Nesanāk mums ne laika pēc, ne budžeta pēc vēl arī agility trenēties.


nu jā, ja grib pa nopietno, tad tā varētu būt.. nu Reinai, acīmredzot, karma ir nedabūt agility, tad lai tik priecājas par angāra bonusiem :meitenedejo:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby ligakrista » 30 Oct 2018, 18:57

Pašai ko atcerēties, Burvis vakardien pirmo reizi nokārtojās tā kā lieli puikas to dara ;) Otrreiz nav atkārtojis, droši vien nesaprata pats, nafig tā kāja cēlās, bet redzu, ka ir sācis nokārtoties netikai vairs jo vajag, bet arī, lai atsātu vēstulītes citiem, aug puika, aug :dejosuns:

Ja jau par tualeti, tad viens amizants jautājums, es patiesi esmu vienīgā, kas slauka sunim dibenu pēc lielajām darīšanām? Pēc garās pastaigas tādas nepieciešamības nav, bet, ja ir bijis izlaists tepat dārzā nokārtoties, tad mums ir jau rituāls - ielaižu suni iekšā, noslauku ķepas no mitruma un dibenu :apstulbis: šādam pavērsienam nebiju gatava - vēl 1 aspekts, kur suņa "turēšana" līdzinās zīdaiņa "turēšanai" :kanepe:

Raksturā ar var just, ka nav vairs bēbis -labi zinu,ka saprot, ko viņam saku, bet skatās uz mani teļa acīm - sak, es neko neko :launigs: bet patiesībā trennē saimiekus :kanepe:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby Bonny Rain » 31 Oct 2018, 08:56

Reina iezīmē teritoriju no tā laika, kad viņai pirmā meklēšanās bija. Pa mežu ejot ik pa laikam ir jāpiestāj un jāatstāj sava atzīme. Uz ielas mazāk. Bet ja pagadās atrast kāda cita atstātās zīmītes, tad noteikti ilgi un dikti tās ir jālasa un jāatstāj arī savējā.
Pakaļu es mazgāju Reinai tikai tad, ja ir smērīgs sūds bijis. Un Reinai tas gadās gana bieži. It īpaši tagad, kad esam pārgājuši uz jēlēšanu. Viņai tomēr ir kaut kāda iekšķīga vaina laikam - tāpēc viņa ir tik smalkas uzbūves. Bet pie normālas konsistences kakuča tādas nepieciešamības nav. Nezinu gan, kā ir garspalvainajiem. Droši vien līdzīgi - ja normāls klucis, tad nekam netīram nav jāpaliek.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Burvis

Postby ligakrista » 05 Nov 2018, 16:25

Bonny Rain wrote: Viņai tomēr ir kaut kāda iekšķīga vaina laikam - tāpēc viņa ir tik smalkas uzbūves. Bet pie normālas konsistences kakuča tādas nepieciešamības nav. Nezinu gan, kā ir garspalvainajiem. Droši vien līdzīgi - ja normāls klucis, tad nekam netīram nav jāpaliek.


Manējais jau arī īsspalvains un jā - ja normāla konsistence, nekas nav jātīra, bet pēdējās 3 nedēļas sāku pamanīt, ka aizvien retāk ir normāls "ciets klucis" :ieraujpoda:

it ka neko neesam baigi mainijusi edienkartee, vienigi retaak dabon jelu galju un ir nakusi klaat mencas naskji trenniniem.. msosh tie pie vainas...

No otras puses - Burvis ari ir dikti smalks, varbut ari jameklee iekskjiiga vaina :sajucis:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby Māra » 05 Nov 2018, 23:04

Man te ir viens tīrīgs jaunietis, kurš pēc šķidrā mēdz vilkt dibenu pa zemi, tā teikt, notīra dibenu zālienā. Skāde gan tāda, ka vai nu izsmērē no dibena līdz astei vai iesēžas kādā pļekas gabalā un tad - ak daiļā aste, dibens un bikšuspalvas. Lūk, tās ir tās reizes, kad esmu tīrījusi (uz suņiem par labāko, ja var iztikt bez dušas, atzīstu mitrās bēbju salvetes).
Bet, ja godīgi, pēdējā reize bijusi ui, ku sen. Šķiet, pirms palielināju kaulu procentu porcijā. Kā izrādījās, maniem droši var dot vairāk nekā RAW tabulās vidējais ieteicamais.
Varbūt arī Burvim var iedot pašņakāt kādus kakliņus vai citas labas lietas?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Burvis

Postby Bonny Rain » 06 Nov 2018, 09:07

Māra wrote:Bet, ja godīgi, pēdējā reize bijusi ui, ku sen. Šķiet, pirms palielināju kaulu procentu porcijā.
Varbūt arī Burvim var iedot pašņakāt kādus kakliņus vai citas labas lietas?


O, precīzi tas, ko nesen izlasīju - vienīgais, kas pacietina to kaksi, ir kaulu graušana. Bet ko lai es dodu Reinai? Viņai putnus nedrīkst - alerģija. Pie mums vietējos veikalos bez vistas kauliem regulāri var dabūt cūkas kaulus un ļoti, ļoti reti liellopa. Bet Reina tak tāds mazsunis vien ir. Viņas izmēram ideāli būtu tā vista, kuru nedrīkst. Ko no cūkas mazsunim droši var dot?
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Burvis

Postby Māra » 06 Nov 2018, 10:34

Bonny Rain wrote:O, precīzi tas, ko nesen izlasīju - vienīgais, kas pacietina to kaksi, ir kaulu graušana. Bet ko lai es dodu Reinai? Viņai putnus nedrīkst - alerģija. Pie mums vietējos veikalos bez vistas kauliem regulāri var dabūt cūkas kaulus un ļoti, ļoti reti liellopa. Bet Reina tak tāds mazsunis vien ir. Viņas izmēram ideāli būtu tā vista, kuru nedrīkst. Ko no cūkas mazsunim droši var dot?

Trusi, jēru esat mēģinājuši?
Galvenais nedot balsta kaulus, kam jātur lielais svars, tie ir blīvi un cieti, nesmuki lūzt. Varbūt var jēra detaļas, kādas ribas. Cūkas aste būtu, manuprāt, lielisks sākums. Kā ar tītaru, to ar nevar? Tītara kakli ir super, manuprāt.
Kādu ribu var iedot pašņakāt.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests