Ash & mana suņu tērzētava

Blogs and Chats

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 09 May 2017, 18:32

SantaP wrote: Mierinājumam jāpiebilst, ka tās tāpat mēdz postīt dārzus, kā citas viņu radinieces.


tas tiešām mierina :launigs: pagaidām gan mana saimniecība sastāv vien no 5 ābelēm un sniegpulksteņu klājiena. tad jau pirms plānot dārza iekārtošanu jāizcīna karš ar šīm radībām. :paukojas:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 15 May 2017, 09:02

Vakar mums ar Brīzi bija debija – abas pirmo reizi bijām ringā. :pastaiga:
Neskatoties uz mūsu abu pieredzes trūkumu sapelnījām Ex-1, PP, JCAC, un milzīgajā 2 suņu konkurencē izcīnijām godpilno BOO. :kanepe: Mans lielākais prieks, ka Brīze ringā neizpildīja savu pēdējā laikā ierasto programmu, ko mājās izpilda, kad uzlieku viņai izstāžu pavadiņu – lec man virsū, iekožas siksniņā un rauj to man ārā no rokām, kāpjas atpakaļ un guļas gar zemi. :pilnmeness:

Mani pārsteidza Brīzes nedrošība izstāžu hallē. Viņai pavisam noteikti nepatika burzma un troksnis un pirmajos mirkļos viņa kāpās atpakaļ, lai izvairītos no tuvošanās (iešanas garām) citiem suņiem. Toties sastopot otru īru terjeru viņa pilnīgi pārvērtās – atplauka laimē un metās ar viņu draudzēties un bužināties, lai gan ar šo suni tikās pirmo reizi. Tas vedina uz domām, ka viņa ir ļoti pieradusi pie drošības sajūtas, ko sniedz vēl viena īru terjera klātbūtne. Ikdienas dzīvē gan otrā suņa sindroms nav manāms. Arī Akim izstādēs krasi maina savu attieksmi – mājās, pastaigā, principā jebkur – viņš vienmēr ir ļoti neatkarīgs un pašpietiekams, ja saimnieki nav redzami – lieliski, varu darīt ko gribu, savukārt izstādēs nonācis hendlera rokās pašpārliecinātais, drošais suns pēkšņi satraukti sāk skatīties, kur esmu palikusi. Šķiet, ka manus suņus tāpat kā mani, biedē izstāžu gaisotne.

Un te mana skaistā juniore :samilejies:
Image

Divi savējie - Brīze un viņas vecvectēvs, kas nu jau startē veterānos :samilejies:
Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby fedelta » 01 Aug 2017, 10:51

Ziņkāre ir varen apnicīga lieta.

Bijām nedēļu atpakaļ uz Pasta salu aizgājuši, tur mazie brauca ar riteņiem sacensībās. Ieraudzīju teltī vienu makten smuku īru. Ar acīm meklēju tevi, bet sapratu, ka Akim tas nav, bet īru Jelgavā nemaz nav tik daudz, tā nu izklaides vietā domāju,kas tas ir pa īru :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 01 Aug 2017, 15:20

hhmmzzz, vai tad pasta salā drīkst ar suņiem?? :neparliecinats:

jā, jelgavā ir tikai 2 īri, manējie. bet šad tad sastopam vēl vienu īriņu, kas kopā ar saviem saimniekiem ierodas apciemot Jelgavas radus, varbūt tas pats. :pastaiga: bet, ja jau tur bija sacensības, tad tik pat labi tas varēja būt arī kāds cits viesis.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby fedelta » 01 Aug 2017, 20:23

ash wrote:hhmmzzz, vai tad pasta salā drīkst ar suņiem?? :neparliecinats:

jā, jelgavā ir tikai 2 īri, manējie. bet šad tad sastopam vēl vienu īriņu, kas kopā ar saviem saimniekiem ierodas apciemot Jelgavas radus, varbūt tas pats. :pastaiga: bet, ja jau tur bija sacensības, tad tik pat labi tas varēja būt arī kāds cits viesis.



Jap, gulēja būrī vienai teltij blakus, saimniece blondīne, ilgi skatījos lai saprastu esi tu vai nē :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 17 Nov 2017, 17:57

Suņiem arī ir sargeņģelis, jeb stāsts par neticamo nejaušību

šis rīts sākās kā parasti - 7os no rīta izlaidu savus šakāļus pagalmā izskraidīties. 8os grasījos doties uz darbu, saucu suņus, bet uz māju atnāk tikai Brīze, Akis nav. Pirmais – neticība. Nu kā var pazust tikai viens suns? Brīze var tikt ārā no pagalma, jo ir krietni mazāka un smalkāka ( mums ir pagaidu žogs un īstais procesā), ir pāris vietas, kur viņa var izspraukties. Bet ne jau Akis. Pārlekt? Šaubīgi, bet ne neiespējami. Pie mājas ir uzstādīta videonovērošana, konstatēju, ka pēdējo reizi abi suņi piefiksēti 7-30, bet tad vēl tumšs un žogmale no mājas ir tik tālu, ka saprast neko nevar, caurumu žogā nav. Suņa arī nav.
ņemu pavadu un abas ar Brīzi ejam meklēt. izstaigājam krūmus, grāvjus, nobrienamies pa dubļiem – trakoti slapjš tur pļavās pie upes. Suņa nav. Parādās dusmas. Suns prom jau vairāk kā stundu. Mierinu sevi ar domu, ka drīz pārnāks – kopš dzīvojam šajā mājā šis ir 4.brīvsolis – gada laikā , bet stundas laikā tomēr vienmēr ir pārnācis. Nedaudz nervozēju, jo kavēju darbu. Nolemju pabraukties tajā virzienā, kur viņš varējis aizskriet, pameklēt. Piebraucu ar mašīnu pie tām vietām, kur var kaut cik iziet uz pļavām – domāju, ka nekur citur nevar būt, kā tik aizlaidies uz pļavu stirnas ķert – staigāju, saucu, svilpju, aptaujāju makšķerniekus un garāmgājējus – nekā. Pārmeklēju krietnu gabalu un noraizējusies braucu mājās, cerībā, ka bēglis būs pārnācis. Nav. Lieveņa flīzes sausas, neredz mitru ķepu nospiedumus, tātad mājās nav bijis. Suns ir prom jau vairāk kā divas stundas. Piezvanu uz patversmi. Izstaigāju vēlreiz pļavu aiz mājas. Lielākā baile, ka tik nav izskrējis uz ceļa, tur dzīva satiksme.
Darbā šodien obligāti jābūt, ilgāk vairs kavēties nevaru. Smagu sirdi braucu uz darbu.
Pēc pusotras stundas māsa pusdienu pārtraukumā aizbrauc līdz mājām, paskatīties, vai Akis nav pārnācis. Nav. Trakoti grūti tikt galā ar darbiem, grūti koncentrēties. Nolemju ātri apdarīt steidzamākās lietas un doties atkal meklēt. Ar grūtībām valdu asaras. :histerija:
Zvana telefons, vīramāte. Un prasa – vai es darbā, vai suņi mājās. Apraudos un saku, ka Akis no rīta pazudis. Vaaiiii… viņa nupat izgājusi no savas mājas un pa lielu gabalu redzējusi sunīti – nu tieši kā mūsējie, un padomājusi, kur nu tik līdzīgs suns var būt – visiem tak zināms, ka mani īri ir vienīgie Jelgavā. Vaiiiii….vīramāte, kundze gados, ne tik veikla, metas virzienā kur aizcilpojis suns, kvartālu tālāk iegriežas daudzdzīvokļu māju pagalmos, pasauc – un tur nu viņš ir, mans bēglis – bezgala netīrs un ļoti laimīgs apsveicinas ar mīļoto vecmāmiņu un paklausīgi dodas viņai līdzi uz dzīvokli. :aptracis: :aptracis: :aptracis: Atvieglojums. Un neticība. Kā? Kā viņš ir nokļuvis pilsētas centrā? Kā viņam ir izdevies palikt nesabrauktam? Laikam suņu sargeņģeļiem arī ir 4 ķepas un tie ir naski ceļojuši līdz. Un vainīgais bēglis nokļuvis kūrortā pie omītes un pat nejūtas vainīgs par to, ko saimniece šodien pārdzīvojusi… tāda mums viena novembra diena…
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Māra » 17 Nov 2017, 18:22

Es peldētu asarās jau pirmajā pusstundā.
Lasīju un trīcēju līdzi. No visas sirds prieks par laimīgo iznākumu. :estevisamilosu:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 29 Nov 2017, 17:56

Māra wrote:Es peldētu asarās jau pirmajā pusstundā.
Lasīju un trīcēju līdzi. No visas sirds prieks par laimīgo iznākumu. :estevisamilosu:


nu šī nav pirmā reize, kad kundziņš ir patvaļīgi paņēmis brīvsoli. pirmajās reizēs tā satraucos, ka ne tikai apraudājos, bija arī slikta dūša. :histerija: pa šiem gadiem diemžēl ir nācies norūdīties un nonākt līdz tam, ka tik pat kā nekad Aki neatlaižu no pavadas. Tikai neizdariet secinājumus, ka mans suns regulāri klaiņo apkārt, viņš arī nav maniakāls bēglis, taču pa retam izstrādā ko negaidītu. mežā, pļavā gan - ja būs palaists, 100% aizies medībās.


bet lai būtu drusku pozitīvāk, beidzot padalīšos ar sava skaistā zirga, tpu - suņa bildi :kanepe:

ManaBrīze

Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 29 Nov 2017, 18:04

un kamēr vēl nav uztapušas jaunas, skaistas ziemas bildes - vasaras atmiņas -

Image

Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 29 Nov 2017, 18:09

un zelta rudens
Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby nezinīte » 30 Nov 2017, 15:24

Nu smukulīši! Tā pludmales bilde sevišķi laba.
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests