Amstaff stāsti

Blogs and Chats

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 20 Aug 2014, 11:41

Danute wrote:magnola
Jums paveicās mūs nopeilēt,jo parasti mēs pa ielu maz staigājam. :D Vairāk diebjam pa tuvējo mežiņu,bet nu vienai meitenei sākas meklēšanās un mežiņš mums kļūst par ekstrēmu vietu un tāpēc vairāk klīstam savā nodabā citiem netraucējot.

Nu re, izrādās pat reta izdevība ma gadījusies :stiligs2: Varbūt esiet kādreiz aiz Ulbrokas mežos staigājuši, bet tur es esmu redzējusi tikai divus baltos?
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Danute » 20 Aug 2014, 12:05

Ja tikai 2 baltos,tad divi baltie staigā Biķernieku mežā tur kur trase. Mēs viņus tur esam satikušas kad kopā ar ievish un Rendiju tur staigājām. Bet nu saimnieks tāds nedraudzīgs un fiksi no mums aizmuka.
Tad turpat mūsu piecās priedēs, Saharova,Lubānas krutojumā, arī viens sammijzellis staigā. Pa logu esmu vēl vienu sammiju redzējusi. Ā, un aiz Rimi noliktavām pļavā staigā samojedu meitene Alfa,bet nu Alfa nav īpaši draudzīga un mums nesanāca kopīgas pastaigas.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 20 Aug 2014, 13:00

Skaidrs, tad jau nemaz tik maz viņu šajā pusē nav. Vienkārši vienreiz mūsu mežā satikām šādu balto pūkaino, kurš pieskrēja mums klāt un saimnieki - jauns pārītis bija ļoti pārbijušies, paķēra suni, atvainojās un aizjoza prom. Nepaspējām pat aprunāties,laikam šiem šoks bija. Es jau ar laikam nobītos, ja mans sunis kādus 300 metrus no manis būtu aizskrējis apskatīt divus savā vaļā staigājošus staffiņus :pilnmeness: Vēl pāris reizes esu viņus redzējusi mūsu mežā, kad braucu mājās no darba, bet tātad tie ir citi pūkudupši.
Trakākais jau ,ka tiem pūkainajiem neredz- puika vai meitene. :P Man ir pārāk maza pieredze ar meitenēm (sanācis maz satikt) ,lai paredzētu manas Zipas reakciju uz viņām. Ir kad ir bijis ok, ir kad grib noskaidrot, kura ir galvenā kuce :lamajas: Skolā Zipa pusaudžu vecumā vispār šajā ziņā izpaudās nepajokam, tapēc vienmēr baiļojos no viņas reakcijas.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 22 Aug 2014, 08:14

Tā, Zipāns ir sadomājis beidzot sākt meklēties.... :smarzas: beidzot, tāpēc, ka, pēc maniem aprēķiniem, TO gaidīju jau no Jūlija, bet nu ir mazliet vēlāk sanācis. Vai arī mani aprēķini nav pareizi :kanepe: Kā vispār rēķiniet periodus savām dāmām, skaitiet nedēļas un no kuras dienas ir jāsāk skaitīt, no kādas 18-20? mums pati meklēšanās tā notiek- apmēram trīs nedēļas.
Redzēs kā mums ies, precīzāk, kaimiņiem, tiem tagad nekastrēts 4-gadīgs sunis paņemts, es jau teicu, lai gatavojas uz iespējāmām serenādēm, galvenais ,lai žogu nenoness.... :medas:
Vēl nekas nesmērējas, tikai cilpa piebriedusi un bērns tāds mīlīgs un uzbāzīgs palicis, bet varu jau turēt grīdas lupatu gatavībā- sāksies lielā grīdas mazgāšana mēneša garumā un nabaga Zipānam - liegums pa dienu gulēt gultā... :velnins: Bet pati jau vainīga, ka noplēšs biksītes pa dienu :aizsvilstas:
Vispār šī lieta pirmo reiz mūs kā nepieredzējušus saimniekus nošokēja, pirmkārt, tā piebriešana, tiešām izskatījās, ka sunie kaut kas kaišs, bijām sabijušies par bērnu :aknee: , otkārt, bijām pārsteigti, ka tas notiek tik ilgi! Biju tik dzirdējusi, ka kad meklējas, tad smērējas asinis un ir jāsargā no kavalieriem, bet to kā tas izskatās un notiek tik ilgi, gan nezināju, mūžu dzīvo- mūžu mācies! :meitenedejo:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 26 Aug 2014, 07:54

Jocīgi dažreiz tie cilvēki, vakardien mežā satikām onku ar palielu vilk-laikveidīgo. Es onkulim jau pa gabalu saku, ka mums tāda lieta kā meklēšanās, bet onkulis tik iet tālāk, bez jebkādām darbībām no savas puses, tik mazliet pasauca savu suni. Loģiski viņa sunis pieskrien mums klāt un ir uzlicis pilnīgu "ignore" uz saimnieku, un ir izdomājis būt mūsu pavadonis un sāka iet mums līdzi, a onka tik nosmej, ka "protiv prirodi nichevo ne zdelaješ, no ona že tebja sjest...." (pret dabu neko neizdarīsi, bet viņa tak tevi apēdīs (laikam tapēc,ka staffs :D)) un soļo tik tālāk. Labi ,ka uz manu otru aizrādījumu, ka sunis sekos mums nevis viņam, tomēr atgriezās un paņēma savējo pavadā.... :kanepe: :pastaiga:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Danute » 26 Aug 2014, 13:23

magnola
Šis ir viens no iemesliem kāpēc es patreiz nepastaigājos pa mežu un pļavās,ja redzu kādu suni jau pa gabalu,tad nemaz nevēlos uzzināt kas viņš tāds ir. Rīgā ir liels % saimnieku,kuri savus kobeļus nesavāks,jo kuce ir tev un tā ir tava problēma.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 26 Aug 2014, 13:47

Danute wrote:magnola
Šis ir viens no iemesliem kāpēc es patreiz nepastaigājos pa mežu un pļavās,ja redzu kādu suni jau pa gabalu,tad nemaz nevēlos uzzināt kas viņš tāds ir. Rīgā ir liels % saimnieku,kuri savus kobeļus nesavāks,jo kuce ir tev un tā ir tava problēma.

Mjā, nu mums vēl nav tās trakās dienas, ja pielien kāds uzmāceklis klāt - Zipa māk arī skaisti zobus paklabināt un uzrēkt. Vēl jau ejam un vēl nebaidos, bet jāsāk laikam elektošokers ņemt līdzi, tad drošāk, jo bez tā onkas ar suni mums vakar vēl viens kobels piesējās - liels melns vilcenieks, bet tam nemaz saimnieku neredzēju, tā arī vilkās pieklājīgu gabaliņu aiz mums. Mūsu mežā laikam melni kobeļi vairumā :kanepe: Trakākās dienas mēs arī pārlaidīsim pa mājām un nekur neiesim...
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 28 Aug 2014, 08:24

Kaut kas no tālas vēstures, Zips ar pusbrālīti Hyper :) Zipai tur ir 7 mēneši un pusbrālītim apmēram tikpat. Viņiem ir kopīgs tētis. Vidoe kvalitāte, piedodiet, ir tāda kāda ir, jo nebiju pieradusi pie "staffspēlēm" ar lielo rūkšanu, man no uztraukuma un bailēm drebēja rokas :D
http://youtu.be/Tps4cdMbm0o
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Sep 2014, 12:52

1. septembris pie mums bir atnācis ar vēl nepierastu aukstumu- termometrs rādīja tikai +4 grādus, tādejādi, nepielūdzami atgādinot, ka ziema tuvojas! Velns, jāplēš vien būs tie zaļie tomāti nost :lamajas: Šodien esmu tāda pastīvāka un Zips ar pavisam mierīgs un iemesls ir tam visam viens, šajās brīvdienās bijām buļbas rokt uz Latgoli :)
Šogad tā vasara tāda steidzīga izdevusies, neesam nekur izrāvušies, pa darbu un mājām vien. Te piektien radās spontāns izaicinājums: laižam pie radiem uz Latgali, tur kartupeļu talka. Nekad neesmu tur bijusi, vīrs pirms tikai 16 gadiem. Abiem ar vīru brīvdienas sakrīt, tā kā varētu braukt, bet ir viena problēma - Zipa, kura ir meklēšanās pašā plaukumā. Atstāt īsti nav kam un arī bailes, pati būšu labāka "tikumības piesktītāja" :D Zinam ,ka tur laukos arī ir kuce, nu izlemjam, ja nekādi savādāk, tad Zipu iespundēs kādā istabā. Sestdien pirms deviņiem kopā ar radiem "izlidojam" no Rīgas. To, ka latvieši ir traki sēņotāji, varēja labi redzēt, pilnas ceļmalas ar mašīnām, Pierīgas apkārtnē vispār trakums- pa laikam šķita, ka notiek kāds pasākums, jo mašīnu bija strīpām! Ceļā pavadījām četras stundas , nobraucām vairāk kā 300 km. Galamērķis bija netālu no pašās Latvijas -Krievijas robežas, tuvākā lielākā pilsēta - Kārsava.
Pa ceļam redzēju daudz skaistu vietu un atkal pārliecinājos, cik skaista ir Latvija. Pirmo reizi biju Madonā, ļoti skaista pilsēta. Braucām garām Latvijas lielākajam ezeram- Lubānas ezeram. Zips izmantoja izdevību "iemērkties" tur ūdenī.
Image
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Sep 2014, 13:31

Kad nu pēc garā ceļa bijām beidzot atbraukuši uz "dziļajiem laukiem", mēģinājām salaist abas suņu meičas kopā. Pirmais mēģinājums nebija laipns, abas meitenes rūca kā traktori :medas: :velnins: Izlēmām, ka viņām jāaprod, vienu pieķēdējām, otru pavadā, lai nomierinās. Un tiešām, viss notikās, kad lielais satraukums noplaka, paņēmām abas sunes pavadās un devāmies pastaigāties. Pēc pus stundas abas jau varēja laist vaļā. Gluži superdraudzenes viņas nekļuva, bet normāla līdzās pastāvēšana bija panākta :) - mēs varējām uzelpot.
Te jau salaistas kopā:
Image
Image
Image
Lai gan arī šajās mājās arī no sākuma izturējās diezgan rezervēti pret manu "asinsuni" un stāstīja, par visādiem apkārtnē bijušiem gadījumiem, ka sunim aizvēries ciet un viņš ir uzbrucis saimniekam un nācies likvidēt, ka šitādiem ticības nav, mana peciņa parādīja sevi no vislabākās puses! Laikam jāmaina arī man pašai savas domas par to, ka viņa nesadzīvo ar citām kucēm, jo īstenībā sadzīvo, viss ir iespējams :aptracis: Un vispār viņa parādīja sevi kā labi audzinātu un pilnīgi adekvātu suni, vietējos kaķus neaiztika, vistas un tītarus vispār pirmo reiz dzīvē ieraudzīja, bet nekādu problēmu, tik klausīga man viņa tomēr ir :sirsninas2:
Dzenam tītarus mājās. Tītaru gans darbībā!
ImageImageImage
un bērnu draugs:
ImageImage
Last edited by magnola on 01 Sep 2014, 13:58, edited 1 time in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Sep 2014, 13:44

Un vēl bildītes no kartupeļu talkas, kur Zipa izrakakājās līdz sirds dziļumiem.
ImageImage
Re kā Arda māk ķepas salikt!
Image
a Zips tik rok...Ardai tas likās pārāk garlaicīgi...
Image
nu jau komanda
Image
Zipam arī gribējās pavizināties:
Image
Zipai gaida vai atļaušu iet peldēties
Image
P.S: Visas izklaides notika mammas (manis) stingrā uzraudzībā, jo par meklēšanos neviens nebija aizmirsis :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Sep 2014, 13:52

Bijām arī sēņot! Šeit sēņojot noteikti jābūt līdzi pasei, savādāk var savākt uz personības noskaidrošanu, kā nekā pierobežas zona. Baravikas aug griezdamās, ne velti pilni meži sēņotāju! Zipa arī sēņoja- ieraudzīja bērzam piepi, kuri bija apmēram 2 m augstumā, pārsmējāmies, viņai ļoti vajadzēja TO sēni! Leca tādā augstumā, nezināju, ka viņa māk tā kokā kāpt, tik smuki ar priekšķepām apķērās apkārt bērzam! Beigās, lai būtu miers, Dainis dabūja celt suni un rādīt lielo piepi! :D Diemžēl šis man nav iemūžināts, nebiju paņēmusi līdzi telefonu.

Nu tāds mums tas brauciens bija, atgriezāmies svētdien, ap deviņiem vakarā - piekusuši, bet ar tik bagātīgām emocijām! Jauki bija kārtīgos laukos padzīvot!
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Imagine » 28 Sep 2014, 20:48

Šodien pavisam nejauši runājām ar kolēģi un konstatējām, ka ne tikai abas sekojam līdzi notikumiem suni.lv, bet mums viennozīmīgi Zipas blogs patīk visvairāk. Lai arī es un viņa esam "klusie lasītāji", tad jūsu un stafiņa gaitām sekojam līdzi regulāri, jo no katra raksta staro liela sirsnība un mīlestība gan pret Zipu, gan katru ar viņu kopā pavadīto piedzīvojumu pilno dienu. Suns fotogrāfijās izskatās absolūti laimīgs, un jums ir izdevies notvert to, kas izdodas retajiem - suņa būtību, kas līdz ar jaukajiem ierakstiem, ir ļāvis man kā lasītājam Zipu iemīlēt, pat viņu klātienē nesatiekot un neredzot.

Es ticu, ka bez manis un kolēģes, ir vēl daudzi "neredzamie sekotāji", tāpēc, ja vien jums laiks atļauj un ir iedvesma, lūdzu, blogu turpiniet. Ikdienā, kad ne viss vienmēr ir lieliski un izdodas, tieši tādi raksti un suņa foto, kas priecājas par dzīvi, ir tas, kas patiesi uzmundrina. :jaa:
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Oct 2014, 07:25

Imagine wrote:Šodien pavisam nejauši runājām ar kolēģi un konstatējām, ka ne tikai abas sekojam līdzi notikumiem suni.lv, bet mums viennozīmīgi Zipas blogs patīk visvairāk. Lai arī es un viņa esam "klusie lasītāji", tad jūsu un stafiņa gaitām sekojam līdzi regulāri, jo no katra raksta staro liela sirsnība un mīlestība gan pret Zipu, gan katru ar viņu kopā pavadīto piedzīvojumu pilno dienu. Suns fotogrāfijās izskatās absolūti laimīgs, un jums ir izdevies notvert to, kas izdodas retajiem - suņa būtību, kas līdz ar jaukajiem ierakstiem, ir ļāvis man kā lasītājam Zipu iemīlēt, pat viņu klātienē nesatiekot un neredzot.

Es ticu, ka bez manis un kolēģes, ir vēl daudzi "neredzamie sekotāji", tāpēc, ja vien jums laiks atļauj un ir iedvesma, lūdzu, blogu turpiniet. Ikdienā, kad ne viss vienmēr ir lieliski un izdodas, tieši tādi raksti un suņa foto, kas priecājas par dzīvi, ir tas, kas patiesi uzmundrina. :jaa:

Vai cik forši, ka "neredzamie lasītāji" pa reizei arī atgādina, ka jāieliek jauni notikumi Zipas dzīvē :aptracis: Man prieks, ka varu parādīt Zipas būtību, cik super sunis viņa mums ir! Mēs viņu mīlam kā pašu bērnu! :sirsninas:
Pazudušas neesam, biju nogrābusi rudens bronhītiņu un darbi arī iekrājušies, nav laiciņa te papļāpāt. Par cik normāls internets man tikai darbā pieejams :velnins: , tad ir ļoti daudz iekrājies, ko pastāstīt par mūsu piedzīvojumiem. 8-)
Last edited by magnola on 01 Oct 2014, 08:53, edited 1 time in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Oct 2014, 07:46

Tātad...
14.septembrī pirmo reizi piedalījāmies tādā pasākumā kā orjentēšanās ar suni. Bijām "pavilkuši" līdzi arī draugus, bijām super komanda - "Jautrie ķepaiņi". Pavisam negaidot, ieguvām 4. vietu starp komandu skrējējiem.
te pirms starta....
Image
Zips nevar sagaidīt!
Image
tā noskrējušies, ka suņi jānes klēpī :D
Image
Zipai lielie brīnumi, it kā dzīvs, bet nav, it kā mantiņa, bet līdzīgs bērnam.... :D
Image
Nu kur tad bez tā! Zipa savā elementā!
Image
Vakarā bij galīgi piekusis un negribēja nemaz bildēties ar lielo balviņu kaudzi
Image

Pasākums bija vienreizējs, un nākošgad, ja sanāks, piedalīsimies atkal. Tikai laikam saskrējos un mānīgā rudens saulīte bija pie vainas, diemžēl nolikos pēc tam ar bronhītu.... ko lai dara, ka tāds vārgulis es :flirts:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Oct 2014, 08:08

Kamēr slimoju, viens garlaikojās....un izdomāja ,ka var gulēt arī šādi :kanepe:
Image
....bet vispār pa mājām dzīvojot, beidzot noķēru iedvesmu un uzgleznoju Zipu. Kādus padsmit gadus nebiju otu rokā turējusi.
uz salīdzināšanu:
Image
gatavais rezultāts un foto, pēc kura zīmēju, līdzīgs jau ir sanācis :) :
ImageImage

bet šādi ir, kad suns jau ir izlaidies, brokastojam kopā uz viena krēsla... pie tam, viens visu laiku piebiksta ar ķepu! :tikainesaki:
Image
Last edited by magnola on 01 Oct 2014, 09:01, edited 2 times in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Oct 2014, 08:38

Par cik vakari strauji paliek tumši, un tumsā vairs nevar redzēt, kur Zipa lido, tikai dzirdēt, kur zeme rīb, meklējām kaut ko spīdošu. Depo uzgājām ļoti labu lietiņu - LED kakla siksniņu, kura ir uzlādējama no USB. Varu visiem ieteikt, super manta, sunis kā Ziemassvētku eglīte mirdz! Tagad pa vietējām pļavām un mežiem , skrienam kā jāņtārpiņš un gaidam, kad tantuki sāks runāt par NLO! :soks: :elfs:
Image
un kamēr vēl saulīte mūs lutina, mēģinam noķert katru stariņu...
Te ar kaimiņu draugu izklaides! Var redzēt, kā aiz žoga piezogas rudens, bet zālītē vēl ir tik labi :dejo:
ImageImage
Ziema nāk, jāgādā malciņa!
ImageImage
Paspējām pabūt Likteņdārzā ar! Tur drīkst iet ar suņiem :aptracis: Tikai diemžēl garastāvokli atkal pabojāja, daži indivīdi, kuri domāja, ka manam "asinssunim" jau nu te nevajadzētu atrasties....bet priecēja, ka lielākā daļa cilvēku baudīja brīvdienu un bija smaidīgi, nevis "ar kreiso kāju no gultas izkāpuši", bija arī drosmīgie, kas Zipu pabužināja un teica, ka labi audzināts sunis :koslene: .
Atradām tikpat svītrainu akmeni kā Zipa:
Image
Ko tur lejā dar?!
Image
Skaisti iepozējam!
Image
Last edited by magnola on 01 Oct 2014, 08:58, edited 1 time in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Oct 2014, 08:49

Bet šis saucas " es jau nelien ūdenī, es tikai padzerties, neredzi, ka man viena kāja vēl krastā! " :kanepe:
Image
Protams, ka Zipa nenoturējās un vēlāk ietesa ūdenī tik un tā :velnins: Viņai šķiet, ka peldsezona vēl nav beigusies!
Viens te ir dīīkti laimīgs un noskrējies :D
Image
Nez kāda būs ziema!? Monikai liekas, ka auksta- ēd un ēd! te mans "oligarhs"
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 01 Oct 2014, 11:37

un vēl... šis video bija aizķēries vīra telefonā :)
Bērns izplūda sarunās: " Nu, lūdzu, iedodiet , gribu TO!"
http://youtu.be/hY7k4fAKul8
un te ir īstais atrisinājums, ko tieši Zipa tik ļoti prasīja :kanepe:
http://youtu.be/QznhukPFZNA
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Rona » 01 Oct 2014, 20:43

Skaistas bildes, daudz piedzīvojumu jums bijis :)

magnola wrote:gaidam, kad tantuki sāks runāt par NLO! :soks: :elfs:

:kanepe:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests

cron