Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Blogs and Chats

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Retrīvers » 04 Apr 2013, 20:58

BOB & BOO salīdzināšanā man labāk Jette patika :)

User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby BViper » 05 Apr 2013, 09:53

Bafija wrote:
Retrīvers wrote:Dita, Jautāju Tev kā haskiju specam - BOB suns bija smukāks par Jetti??

P.S. Protams, apsveicu ar CACIB! :sirsninas: :estevisamilosu: :alinji:


Paldies! :alinji:

BOB & BOO suņi ir ļoti atšķirīgi.

Man protams abi viņi kā savējie, Sids ir labs suns, citādi nekad nebūtu pārota Kalija ar viņu :kanepe: Tomēr man ļoti nepatīk eksperti, kuri var iedot tik augstu vērtējumu klibam!!!sunim. Nu jau būs gads, kā Sid ir guvis pleca traumu un tā izpaužas stabili pieklibojot. Lai arī saimnieks ļoti cerēja uz vietu grupā, pieredzējušais Jipping Gerard (Kruzam iedeva WVW) uzreiz viņu izlika ārpus konkurences.


Elementaari. Zinot to ka Viljaars savaa laikaa ir izbraukaajis BLR ar savu melno suni, bija pat ljoti labi redzams ka uzvaras tiek dotas peec 'sejas' ne peec sunja. To var ljoti labi redzeet Junioru kucees, kaa arii BoB (tiesnesis nemaz pat nepaskatiijaas uz Jetti).
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 06 Apr 2013, 09:45

Visiem jau savējie labāk patīk :)
Bet vispārējos vilcienos man nav nekas iebilstams pret Snowmistiem :samilejies: Nu mēs savukārt pamatīgi visus apgājām krietni lielākā izstādē - Baltic winnerī, jo tur zilās bantītes lidoja, kamēr mēs winnerus saņēmām :meitenedejo:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 08 Apr 2013, 09:47

:sirsninas2:
Čaks jau krietni paaudzies
Image

Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 19 Apr 2013, 09:24

mazais info :)
ziema beidzōt ir prom, suņi tīri priecīgi gozējas saulītē. Tik gara sezona vēl nekad mūsu pastāvēšanā nebija bijusi!!! Tomēr tas nebija nemaz tik slikti, jo iepazināmies ar ļoti daudziem cilvēkiem no visas pasaules, tai skaitā arī ar tādiem, kuri nu ir kļuvuši par draugiem. Tālākie viesi no bija no Kostarikas, Jaunzēlandes, sekoja Turcija, Grieķija, Indija. Pašu ieguvums - angļu valoda! - es savu papildināju, bet Musher šķiet nu jau sāk mani pārspēt tulkošanā:)
Viens no spilgtākājiem notikumiem - jauniešu pāris (šķiet angļi) izbrauca ar suņiem, un tad mūsu suņu ielenkumā, puisis uz ceļa ar atvērtu gredzenu kārbiņu rokās bildināja savu meiteni. Nu riktīgi kā filmās!!! :samilejies:
Vēl uz pavasara pusi bija fotosesija ar modeli, kura demosntrēja Latvijas dizaineru tērpus. Grūts darbs gan mums, gan otrai pusei :sajucis:

Patreiz nekādu dižplānu pašiem nav, bet toties tādi ir citiem mūsu bērniem.
Mūsu audzētā Luče - Echo Luce Kalevara BalticAmber ir veiksmīgi izgājusi veselības pārbaudes : acis tīras, HD -A, EB-0. Viņas saimnieki ir izgājuši labturības kursus, un sagatavojuši visus dokumentus (pat D-pils izstādē paši pabija), lai pavisam drīz vestu savu rudo skaistuli uz pārojumu. Suns pagaidām pēc saimnieku lūguma paliek neizpausts, jo ir vairāki kandidāti, tai skaitā zilači :) Bet tik līdz būs skaidrāka "bilde", tā sekos jaunumi.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 22 Apr 2013, 13:55

Vakar ģimenes lokā pabijām vienā no mūsu iemīļotām izstādēm Talsos. Pavasaris, putniņi čivina, jauki ceļabiedri :samilejies: Un pats galvenais, ka suņuki vēljoprojām kažokos (tiesa sāk jau mest spalvu).
Rezultāts iepriecinošs, jo jau otro gadu pēc kārtas saņemam BOB!
LVJ/LV CH JERSIKAS PRINCIS LIELVĀRDE - EX, CAC, BOB = LATVIJAS ČEMPIONS!!!
Foršākais ir tas, ka tieši Princis arī pagājšo gadu saņema BOB, tikai būdams juniors un toreiz noslēdza LVJCH! Šī izstāde bija pirmā, kad varēja saņemt lielo CAC lai kļūtu par lielo čempi!!! un viņš to paveica :jiihaa: Un konkurence arī bija :stiligs2:
Vēl mūsu pulku papildināja Lumi. Nu traka kuce, ko lai citu saka! Bet ar visu trakumu viņa savu EX saņēma. Gribējās jau CAC paņemt un miers, bet šoreiz nekā...
Noteikti gribu pateikt labus vārdus par ekspertu - kolosāls eksperts, anatomists, CQ dod tikai vienam klasē. Pie pilnīgi katra pienāk klāt un paskaidro savu viedokli! Es tādu 100% vēlētos redzēt kādā specenē!
Paldies ģimenei un draugiem par atbalstu :sirsninas2:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 24 Apr 2013, 08:54

Šodien ar mani sakontaktējās Ridika saimnieks. Ridiks ir Flinta un Pegasa meitas Sonjas dēls.
Black Riddick Zoloto Olimpa

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Henriete » 24 Apr 2013, 11:22

Ļoti skaists, un bildes tāpat! :sirsninas:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 24 Apr 2013, 11:46

Henriete wrote:Ļoti skaists, un bildes tāpat! :sirsninas:


man arī patīk skatīties uz skaistiem suņiem kvalitatīvās bildēs 8-) Es tikai tagad secināju, ka mazais Čaks ir Ridika brālēns (nu ja tā par suņiem var teikt). Un abi izskatās pat ļoti līdzīgi. Ridika saimnieks ir no austrumiem, bet patreiz dzīvo Baltkrievijā :) uz izstādēm ir bijis, bet īsti nepatīk. Viņiem prieku sagādā sports!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Henriete » 24 Apr 2013, 16:16

Nu katram kaut kas savs, protams. :D
Bet ļoti glīts pusis. Un par foto - piekrītu. ;)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 30 Apr 2013, 13:53

Nedēļas nogalē startējām Latvijas čempionātā drailendā, kurš sevī ietvēra Pasaules čempionāta posmu. Nu jau otro gadu pēc kārtas, Raitis ar saviem mīluļiem nevarēja startēt. Lai iepriecinātu sporta veterānu Šukeru, un noreklamētu man uzticēto Kikcbike skūteri, nācās braukt man trasē :jautri: Sanāca jauka pastaiga svaigā gaisā. Šukers gan malacis, puika cik nu var, tik nu iet, bet es vēl tagad kanpi kustos. Vajag kaut pāris reizes patrenēties, nevis uzreiz pa trasi 5,5 km skriet pakaļ sunim :velnins: Bet Šukers taču ir eņģelītis, tikai nimbiņa virs galvas pietrūkt. Kā man patīk ar šo lepno būtni komunicēt :samilejies:
Tā kā suņu izvēle liela, tad Taivei "piespēlējām" Lumi - trako līdersuni, kurš nekad nesēž mierīgi. Bet tā kā Lumi izdomājām paņemt pēdējā brīdī (Jette sāka meklēties ), tad treniņs sanāca precīzi 1,5 reizes (ja tā var teikt). Nekas, trakajiem nekad nekas nav par daudz :medos:
Kamini Lainei "piespēlējām" tikai sacensību rītā (nu ne jau īpaši trenētu)! Bet malacis Laine! Viņa vienīgā no mums uzkāpa uz pjedestāla! :latvija: Piedevām Laine īstenība ir jaunākais juniors lielajās disciplīnās! :jiihaa:
Kamini arī debija skūteros. Nav slikti! :smarzas:
Mazie CC gatavojās ne pajokam. Katru dienu trenējas skriešanā.
Gitai 1. vieta bērnu CC ar Lumi
Sārai (10 gadi) ar Kami 3.vieta jauniešos. Viņa skrēja patstāvīgi un pa abām dienā tikai par nieka 10 sekundēm atpaliek no Reiņa, kurš ir divus gadus vecāks :)
Hmm, ļoti iespējams, ka sezona mūsu komandai turpināsies pavisam interesantā gultnē, jo iespējams, ka Musher tomēr piedalīsies pārējos posmos :dejo:
Un vispār bija prieks redzēt mūsu suņus startējot! :sirsninas2: :alinji:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby BViper » 30 Apr 2013, 14:02

Bafija wrote:Nedēļas nogalē startējām Latvijas čempionātā drailendā, kurš sevī ietvēra Pasaules čempionāta posmu. Nu jau otro gadu pēc kārtas, Raitis ar saviem mīluļiem nevarēja startēt. Lai iepriecinātu sporta veterānu Šukeru, un noreklamētu man uzticēto Kikcbike skūteri, nācās braukt man trasē :jautri: Sanāca jauka pastaiga svaigā gaisā. Šukers gan malacis, puika cik nu var, tik nu iet, bet es vēl tagad kanpi kustos. Vajag kaut pāris reizes patrenēties, nevis uzreiz pa trasi 5,5 km skriet pakaļ sunim :velnins: Bet Šukers taču ir eņģelītis, tikai nimbiņa virs galvas pietrūkt. Kā man patīk ar šo lepno būtni komunicēt :samilejies:
Tā kā suņu izvēle liela, tad Taivei "piespēlējām" Lumi - trako līdersuni, kurš nekad nesēž mierīgi. Bet tā kā Lumi izdomājām paņemt pēdējā brīdī (Jette sāka meklēties ), tad treniņs sanāca precīzi 1,5 reizes (ja tā var teikt). Nekas, trakajiem nekad nekas nav par daudz :medos:
Kamini Lainei "piespēlējām" tikai sacensību rītā (nu ne jau īpaši trenētu)! Bet malacis Laine! Viņa vienīgā no mums uzkāpa uz pjedestāla! :latvija: Piedevām Laine īstenība ir jaunākais juniors lielajās disciplīnās! :jiihaa:
Kamini arī debija skūteros. Nav slikti! :smarzas:
Mazie CC gatavojās ne pajokam. Katru dienu trenējas skriešanā.
Gitai 1. vieta bērnu CC ar Lumi
Sārai (10 gadi) ar Kami 3.vieta jauniešos. Viņa skrēja patstāvīgi un pa abām dienā tikai par nieka 10 sekundēm atpaliek no Reiņa, kurš ir divus gadus vecāks :)
Hmm, ļoti iespējams, ka sezona mūsu komandai turpināsies pavisam interesantā gultnē, jo iespējams, ka Musher tomēr piedalīsies pārējos posmos :dejo:
Un vispār bija prieks redzēt mūsu suņus startējot! :sirsninas2: :alinji:



Congratulaacijas Saarai!!!!!!
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 30 Apr 2013, 14:07

Sāra īpaši priecīga nemaz nebija par savu 3.vietu! :ninja:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 14 May 2013, 09:26

NewS!

Vakar mums bija lieliska, notikumiem bagāta diena. Lociņš ar savu superhendleri Initu devās uz Budapeštu, lai jau ceturtdien abi varētu cīnīties par World Winner 2013 titulu :aptracis:
Viss noritēja labāk, nekā es biju iedomājusies. Biļetes "Air Baltic" gan sev, gan Lociņam Inita sagādāja labu laiciņu iepriekš! Man vispār ne par ko nebijā jāstreso :alinji: Vienīgi būris, kuru aizņēmos no draugiem Igaunijā, bija reāli lielais, domāts starpkontinentālajiem lidojumiem (kur mani 4 būri no ASV es pat nezinu, bet palicis viens pusgrauzts). Tas manī radīja bažas par bagāžas atbilstību pasūtijam lidojumam.
Lidostā, kur bija jāierodas 2 st. pirms lidojuma (nu jau es zinu kā tas notiek, jo Kaju sūtijām uz Gruziju) viss noritēja tik gludi, ka par Lociņu aizmirsa paprasīt maksu :ninja: Neba jau ar būri suni svēra :noliedz: nē! Lociņš pats izrādijās kā vien mācēja, visus apburot :sirsninas2: Tad RTG kontrole būrim, tad pats suns tiek ielikts būrī + ielēju ūdeni, iedevu kauliņu. Viss Lociņu aizved. Nu viss kopā varēja būt max 15 min. Ar Initu papļāpājām. Man stress, Inita tik mani mierina :)
Sarunājam, ka sūtīs SMS tik līdz varēs. Vēl paspējam pamanīt somiem piederošus špiciņus - 3 gab.
Pirmā SMS no ļotenes vēl tur pat RIX - Lociņs esot iekrauts, un nodalījumā ar viņu lidos 2 špici! Yooo, man sirds gavilē, sunim nebūs garlaicīgi :jiihaa: Otrā ziņa - AB darbinieki tomēr konstatē, ka nav samaksāts (nezinu kas un kā, bet Inita ar visu tika galā). Trešā ziņa - Inita jau "tusē"ar suņieniekiem no FIn tur pat ļotenē :kanepe:

Klusums, lidojums ilgt 2,5 stundas. 13:05 izildoja no Rīgas. Jau15:49 man atnāk ziņa - viss OK! Lidostā suņus tur pat saņem arī Kim Leblank (Snowmist's) kuri atlidojuši no Kanādas. Manam Lociņam ir Kimas būris, ar kuru uz EU atbrauca Sids :jautri: Teikusi, ka Luka ir līdzīgs viņas suņiem (nu kā nebūs, ja Luka vectēvs ir no Snowmistiem). Inita atkal raksta - "man ir čilauts ar suņieniekiem te pat lidostā"+ tiek ziņots par Kimas suņiem - mūsu konkurentiem :kanepe:
Nākošais jau ir zvans - Inita stāsta cik jauki visi izturas un viss ir super!!! No lidostas takša līdz pat viesnīcas numuriņam suni viņai atnes ar visu būri. Viesnīcā visiem Lociņš dikti patīk! Pats Luka jūtoties tā, ka vispār nekur nebūtu nedz lidojis, nedz viņu kas uztrauc! Puika tikai smaidot :aptracis: Inita teica ka viņš laikam nemaz nesaprot, ka atrodas tālu no mājām :) Pastaigas pa parku, ekskursijas :)
Ceturtdien no rīta sākšu grauzt nagus :velnins:
Esmu ļoti, ļoti priecīga, ka Lociņam tieši Inita ir hendleris! Да будет сила c вами!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Henriete » 14 May 2013, 20:04

Lasīju stāstu ar smaidu sejā! Superīgi, un prieks, ka viss tik gludi noritējis!
Tutrēsim visus īkšķus, lai izdodās! :)) :latvija:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby lauva » 15 May 2013, 21:31

tā ir Inita :D viņai čillauts pa dzīvi :D malači! gaidu ziņas!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby eldberg » 16 May 2013, 14:00

User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby LieneLe. » 16 May 2013, 14:15

VISVISLIELĀKIE,STIPRĀKIE, SKAĻĀKIE APSVEICIENI MANĒJIEM!! :aptracis: ^^ :latvija:
Powered by HUSKY

Cамое трудное в жизни - ждать и догонять

Kак говорит босс-если ты идиот, тогда это на долго.

Get big or die trying
User avatar
LieneLe.
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 01 Aug 2011, 00:33
Location: Ķegums

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Ilze » 16 May 2013, 15:05

Aizbrauca, ieraudzīja, uzvarēja! :))))))) Kolosāli! Apsveikumi no mums un mūsu haskiju saimes! :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Retrīvers » 16 May 2013, 21:59

IDEĀLI!
MA-LA-ČI! SUPER PANĀKUMS!
:latvija: :sirsninas: :jiihaa: :aptracis: :sirsninas2:
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests

cron