Mūsu haskiju, AH un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Blogs and Chats

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Inita » 14 Nov 2011, 16:35

Ies labi, ja nebūs slidīgi paklāji ! Tartu visiem suņiem esot vāji elkoņi. Un nejau tikai kādam, bet VISIEM komentārs, ka vāji elkoņi. Up and Down jāskrien īpaši lēni un kā viņš teica ''ne kā zivs''
Inita
 

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Pelee » 14 Nov 2011, 16:40

Init, tu pati būsi Specenē?
Tas tā tendenciozi. Varbūt bija izlasījis rakstu par elkoņiem, un tas piesējās visiem :)
Tagad aizmirsu, kurš tiesnesis vēl bija tas kurš lika lēni skriet pa apli? Atceries Init vai varbūt Dita?
User avatar
Pelee
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Joined: 04 Oct 2010, 13:21

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Inita » 14 Nov 2011, 16:42

Zinu tādus vairākus, nezinu kuru tieši tu domā. Žuks neliek skriet lēni, bet ja kājas slid, tad es tev siltu iesaku skriet lēnām. Es par speceni vēl domāju. Vajadzētu jau. Žēl ka austrāļi nav pie piektās grupas, tad es būtu noteikti.
Inita
 

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 15 Nov 2011, 09:08

bildes, bildes,bildes :sarkstosa: labi, man ir šādas :samilejies: variet minēt no kurienes ir suņi
powered by Karnovanda :koslene:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

p.s. es mēģināšu sameklēt Žuka vecos aprakstus Lexim, Kruzam!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 15 Nov 2011, 09:41

Atradu! Uzreiz tulkošu
19.05.2007. Žuks par Kruzu : teicamas proporcijas, ausis varēja būt novietotas labāk, pietiekama ekspresija, viegls skrējiens, teicams temperaments. R.CACIB, BM3 (BOB tiek Lupi, kurš vēl bija juniors, priekšā nolika vēl PJ melno no Fortunatus)
tā pati izstāde, Leksija : teicamas proprcijas, teicama ekspresija, ķermenis, kājas, kauli. Kustības izteikti vieglas, ļoti spēcīgas, teicams temperaments. CIB, BOO.
01.12.07. Žuks par Kaliju (junioru klase): Pareizas proporcijas, pareizā salikumā. Nedaudz par šauru krūškurvis, kustības brīvas. Nedaudz par vāju augšējā līnija, nedaudz par vāju elkoņi :kanepe: Jauks temperaments. EX bez PP :velnins: Pēc nedēļas Kalija pie viņa iegūst vietu grupā no kādiem padsmit suņiem!!! :sajucis:
Nu tagad gaidīsim ko teiks 3.datumā :medas:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 15 Nov 2011, 09:51

Paga, man ir ar ko palielīties :smarzas: Galīgi aizmirsu :rej:

Kajs piedalijās savās pirmajās divās FCI CACIB izstādēs Gruzijā. Abas dienas konkurencē bija 5 kucēni. Abas dienas viņs ieguva BEST PUPPY!!!
Viens tiesnesis bija no Norvēģijas (Inita zin - Espen Engxx, man viņš šausmīgi nepatīk :lamajas: ), otrs no austrumeiropas.
Visvairāk man patīk austrumu rakstība :elfs:
Image

Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 22 Nov 2011, 12:47

Tiku pie datora ^^
Mums bija ļoti raiba iepriekšējā nedēļa. Gan ar traģisku pieskaņu, gan uzjautrinošu.
Par vienu suņuku nu ir mazāk, jo mantotais Rendo devās uz citiem medību laukiem, un tam vēl pievienojās sētā ieklīdis kaķis ;(
Labā ziņa - esam sākuši sezonu. Pirmais reids šosezon Rīgas centrā, nedaudz amizanti un bez sniega.
Te ir maza reportāža - http://mango.delfi.lv/zinas/apraksti/pa ... d=41856317
Un tad jau visā Latvijā sāksies egles iedegšanas svētki, un dažās pilsētās mūsu suņi vizinās bērnus :eglite:
Vēl arī iepriecināja novada avīze "Lievārdes ziņas" ar jauku rakstu par mūsu sportistiem - Lieni, Raiti un galveno sezonas varoni Šukeru.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Sandra » 26 Nov 2011, 20:29

Apsveicu ar Kalijas sasniegumiem BLR, nu tad beidzot arī Inters rokā. :aptracis: Vispār jau sen bija pelnījusi meiča. :smarzas:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 01 Dec 2011, 11:16

Sandra- Paldies! :labipadarits: :pukudupsis:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 01 Dec 2011, 11:53

Tātad izklāsts īsumā:

Minska, Baltkrievija 2 x CACIB izstāde. Braucu ar domu - iepriekšējo reizi bija tikai 6 haskiji, otrā dienā kā eksperts ielikta Lisbeth Mach, kura man ļoti patīk, vīrietis uzstāja, ka noteikti jābrauc, jo Minska esot pasakaina. Tā kā viena braukt negribēju, līdzi ieaicināju Initu ar ausīšiem :samilejies:

Pateicoties formā esošajai Madai, brauciens ar jaukiem cilvēkiem un protams suņiem bija nodrošināts! Grūti izstāstīt visu, bet īsti suņinieki zina kā ir naktī negulēt, bet mazgāt, žāvēt suņus. Es gan tā kā uz uzvaru pie čeha necerēju, tad nu mierīgi gulēju, kamēr Inita, Jolanta šķiet visu nakti negulēja. Nedaudz garastāvokli sabojāja paziņojums dienu pirms izbraukšanas – eksperte Mach izstādē vispār nebūs!!! Viņas vietā ielikts reketierim atbilstoša paskata eksperts, kuram es nekad nevaru atcerēties vārdu - REVAZ KHOMASURIDZE.

Izstāde – telpas nenormāli šauras un piebāztas. Mana pieredzes bagātā Kalija pat atteicās iet iekšā! Toties ringi pieklājīga lieluma un viss notika precīzi pēc pulksteņa. Suņu daudz. Kalijai konkurencē bija cienīgu audzētavu - De Ciukci un Oumiak’s pārstāvji. Mūsu uzstādijums bija vismaz novinnēt klasi un iegūt kaut vai BLR CH. Tomēr Kalijas garastāvoklis un Initas ģeniālais hendlings pieveica visus konkurentus !!!

California Blue Baltik Ambers CW, CAC, CACIB, BOB = INTERČEMPIONS UN BALTKRIEVIJAS ČEMPIONS!!!

Image

Un te pat ir video no ringa:



Te no grupas:



Tiešajā konkurencē uz BOB aiz sevis atstājām radinieku (Kruza brālēnu) no ASV slavenās audzētavas Kristari’s un junioru no Zaltanas (Polija) - pasaules CH dēlu. Pilnai laime arī otrā vieta grupā! Kur nu vēl labāk!!! Un vēl jau iepriecināja Indi (mūsu audzēta, dzīvo BLR) viņa ieguva CW, CAC!

Otrā diena bez pārsteiguma efekta. Nepatika man eksperts un viss!!! Variet paši novērtēt viņa zināšanas par haskiju anatomiju šajā bildē! Kuce, kas stāv AIZ Kalijas, ieguva CW, CAC!

Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 01 Dec 2011, 12:04

Nu labi, viņa latiņa pacēlās brīdī, kad CACIB & CAC un BOS viņš atdeva mūsu audzētajai Indian Summer Baltic Amber!!!

Image

Image

Sajūta ļoti laba – divas pie mums audzētas kuces abas dienas saņem CACIB uz ietekmīgu audzētavu fona.
Kalija ar šo uzvaru beidz savu izstāžu karjeru! Tagad jādomā par jauniem INT CH. Pašreiz no mūsu audzētajiem suņiem CIB kandidāti ir:

Dancing With Wolves Baltikamber

Gonna Be Me Baltic-Amber

Gamemaster Baltic-Amber

Ibiza Hippy Baltic Amber

Indian Summer Baltic Amber

*Šodien pierakstījos uz LVW 2012, bet jau sestdien specene (oh, un ko es tur pazaudēju????), tad divas dienas Liepāja. Un tad jau jaunā sezona ir klāt. :aptracis:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Linda » 01 Dec 2011, 12:09

Bafija, mīļi sveicu ar fantastiskajiem rezultātiem!!! Neizsakāms prieks par jums! :estevisamilosu: :sirsninas2:
Inita, hendlings kā jau parasti, kolosāls! :roze:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Inita » 01 Dec 2011, 12:52

Brauciens uz Minsku bija jautrs. Vēl tagad smiekli nāk, par Francijas pārpratumu. :jautri: Man braucien izvērtās mazliet garāks, ka vēl pirmdien ar afgāņiem bijām ciemos pie Ingas. Skats bija iespaidgs, ka afgāņi kopā ar austrāļiem dragāja pa pļavu, kamēr ārā bija vētra. :sirsninas: Es tur varētu uz dzīvi pārvākties.
Starpcitu, man tev laba ziņa, es specenē arī būšu! :jaa:
Inita
 

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 01 Dec 2011, 18:09

Linda wrote:Bafija, mīļi sveicu ar fantastiskajiem rezultātiem!!! Neizsakāms prieks par jums! :estevisamilosu: :sirsninas2:
Inita, hendlings kā jau parasti, kolosāls! :roze:


Liels paldies! :labipadarits: :pukudupsis:

Inita - ahā, nu tad dabūsi tos suņus, kuri neko nezin par izstādēm :kanepe: Forši, forši!! man prieks, ka varēšu mierīgi no malas pakomentēt ringā notiekošo :meitenedejo:
Šodien tapa dažas bildes ar maniem razbainiekiem :samilejies: Gribēju visus rižos (5 ! gab.) kopā salikt, bet tie taču kā ūdenszāles :jautri:
Muņka :flirts:
Image
Image


Un tagad viņiem ir jauna spēle - viens siltumnīcā iekšā, otrs pa āru mēģina noķert :medas: Es gan paspēju tikai šādi noķert :
Image

meičas ir azartiskākas uz spēlēšanos :jaa:
Image

vecākais barvedis un jaunā paaudze domā kā tikt otrpus žogam (Kruzs gan vispār nekur neiet, pat ja vārti vaļā).
Image

pati nopietnība :smarzas:
Image
Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 04 Dec 2011, 21:56

03.12.2011. V grupas specializētā izstāde. Eksperts A.Žuks no Baltkrievijas.
Mūsu brandžu šajā izstādē pārstāvēja 4 husky.
Pati jaunākā bija Kamini, kurai nekad nebija uzlikta izstāžu siksna, par kaut kādu izstādi nemaz nerunājot.
Meiča super ātri saprata kas jādara. Tā nu savā pirmajā debijā Kamini mūs iepriecināja.
KAMINI KOI AMBBALTIC - PP, BEST PUPPY, PUPPY BEST IN SHOW II
Image
nogurusi, ne brīdi vairs nestāvēja vietā :sarkstosa:
Image
Starpklasē cīskstējās māsas - Fībe un Pirelli. Un pats "jautrākais" brīdis bija Pirelli uzkāpšana uz halles grīdas. Biju aizmirsusi, ka viņa normāli neiet pa šādu segumu :medos: Protams, ka brīnums nenotika un borderkollija gaitā arī visu nogājām. Fībe kā vienmēr eleganta, atturīga.
IBIZA HIPPY BALTIC AMBER - EX2
IRON MAIDEN BALTIC AMBER - EX3

Image
Image

Nu un protams ka Kruzs - galīgi nešovīgā garastāvoklī, tomēr bez sava VBISa neaizgāja.
JALERRAN'S NANOOK LAST CRUSADE - EX1,PP,BM2 UN VETERAN BEST IN SHOW
Image

Bobšus savāca leiši, bet vispār haskijiem Baby BIS1, PuppyBIS 2 un VBIS1 :koslene: BOB haskijs 5niekā netika. Bildes man švakas, var būt kko vēl izskribināšu un ielikšu :pedinja:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Linda » 04 Dec 2011, 22:17

Mīļi sveicieni visai husky.lv komandai ar patīkamajiem izstādes rezultātiem!!! :estevisamilosu: :roze:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 06 Dec 2011, 09:39

Linda wrote:Mīļi sveicieni visai husky.lv komandai ar patīkamajiem izstādes rezultātiem!!! :estevisamilosu: :roze:


Lielumlielais paldies! :labipadarits: :pukudupsis:

Sestdien mēs bijām sadalijušies vairākās nometnēs - es uz izstādi, viens haskiju pajūgs uz Kuldīgu vizināt bērnus, otrs haskiju pajūgs mūsu pašu Lielvārdē. Pat Pērļuks dabuja pastrādāt :jautri: Daudz darbiņa mūsu :pukudupsis: un tagad jāņem talkā arī palīgi, kuri saprot kā tikt galā ar husky pajūgu. Par laimi mums tādi forši cilvēciņi ir un varam strādāt uzreiz vairākās vietās :aptracis: Svētdien mūsu M&M, Lumi, Pirelli, Šukers un Kalija vizināja cilvēkus pa meža ceļiem. Noskrēja 8 km un uzrāvienā pirmajā līkumā sasniedza gandrīz 40 km/h (uz auto spidometra). Pēc tam 16-20 km/h. Klienti protams tika riktīgi dubļos apmazgāti, jo suņi ar azartu lidoja cauri lielajām peļķēm. Lumi pat vienā lielajā tā ienesās, ka ūdens viņai pāri pa galvu lidoja.
Patreiz manējie sēž/guļ ārā putenī un bauda (manuprāt) pretīgo laiku. Vienīgi Moncis guļ savā dīvānā ^^
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Bafija » 06 Dec 2011, 10:33

gonkas pa pagalmu - kadrā visus noķert nevar :kanepe:
Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Inita » 06 Dec 2011, 11:55

Jums sniegs ????? Laimīgie. :histerija: Mums nekas vairāk par krusu un peļķēm nav.
Inita
 

Re: Mūsu haskiju, kurchāra un pašu piedzīvojumi "BAFINĀRIJĀ"

Postby Pelee » 06 Dec 2011, 14:33

Super, Super!!! Ditu, jums būs balti Ziemassvētki :), mums Rīgā pilnīgi ne miņas no sniedziņa :(
User avatar
Pelee
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Joined: 04 Oct 2010, 13:21

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests