Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 25 Sep 2013, 15:30

manuprāt, jums vēlviens lineālis vai kā tas tur saucas, lejā prasās! :)
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Cilveeks » 25 Sep 2013, 19:18

Kā juzdama, ka te kaut kam ir jābūt, atvilkos uz šito formu. :kanepe: pixy apsveicu ar vēl vienu apmācāmo, ņurcāmo un lutināmo četrkājaino mīluli!
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 26 Sep 2013, 08:35

madja, jā, laikam, bet es esmu totāli aizmirsusi, kur to pirmo dabūju :neparliecinats: . Varbūt drīzāk jānolikvidē arī tas, lai pēc dažiem gadiem līneāli neaizņem vairāk vietas, kā mani garie penteri :D .
cilveeks, paldies, es esmu laimīga - viss ir tik labi, cik vien var vēlēties, Keli ir nolēmusi pierādīt, ka viņa tomēr arī ir mana, pilnīgi godīgi, es baidījos, vai viņa neizdomās kļūt par savvaļnieku. Savukārt sīkā ir vienkārši fantastiska no visiem viedokļiem :) . Un viņas abas jau ir labas draudzenes :paukojas: :
Image
Image
Image
Image
Bilžu kvalitāti, protams, nevar salīdzināt ar makša bildētajām, jāsamierinās ar to, kas ir. Un te vēl pirmais dubultportrets. Tas ir vakar, šodien Havanna jau ir lielāka...
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 26 Sep 2013, 08:46

pixy wrote: Varbūt drīzāk jānolikvidē arī tas, lai pēc dažiem gadiem līneāli neaizņem vairāk vietas, kā mani garie penteri :D


šis skan ļoti jau nu daudzsološi :)! tagad visi pa kluso liek stafkas,kad un kas būs nākamais :)
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 26 Sep 2013, 08:52

madja wrote:tagad visi pa kluso liek stafkas,kad un kas būs nākamais
Es arī varētu piedalīties, jo man nav ne jausmas :D .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby ingo » 26 Sep 2013, 09:30

Smukas meitenes :samilejies: Forši, ka abas tik ātri sadraudzējās. Teo , pēc Greisas ierašanās, 3 nedēļas ar mani nerunāja, kur nu vēl Greisu, tur vispār mēneši pagāja :)
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 26 Sep 2013, 13:28

madja, es to izdarīju, varbūt tas liecina par manu veselo saprātu, ka tā sleja tomēr tik drīz nepapildināsies :D .
ingo, man nebija bail no greizsirdības, otrādi - man bija bail, ka Keli izdomās, ka nu jau es viņu likšu mierā un nespiedīšu "mīlēt Raini", to jesķ, mani. Es laikam nekad nebūšu pilnīgi pārliecināta par viņas pieķērību un vēlmi būt cilvēksunim, pārāk daudz viss kas ir piedzīvots... Vēl redzēsim, kas būs, kad ar abām sākšu strādāt, šobrīd gandrīz nemaz nestrādāju arī ar Keli, lai viņa pierod pie pārmaiņām. Nākamnedēļ vajadzētu kaut kādā ritmā atgriezties, kas zin, kādi brīnumi mani sagaidīs tad :neparliecinats: .
Es tomēr vēl vienu bildīti no Vācijas un tad jau būs gana:
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby ingo » 26 Sep 2013, 14:53

pixy wrote:ingo, man nebija bail no greizsirdības, otrādi - man bija bail, ka Keli izdomās, ka nu jau es viņu likšu mierā un nespiedīšu "mīlēt Raini", to jesķ, mani. Es laikam nekad nebūšu pilnīgi pārliecināta par viņas pieķērību un vēlmi būt cilvēksunim, pārāk daudz viss kas ir piedzīvots... Vēl redzēsim, kas būs, kad ar abām sākšu strādāt, šobrīd gandrīz nemaz nestrādāju arī ar Keli, lai viņa pierod pie pārmaiņām. Nākamnedēļ vajadzētu kaut kādā ritmā atgriezties, kas zin, kādi brīnumi mani sagaidīs tad :neparliecinats: .


Nu jā, tev Keli savādāka. Pirms šiem suņiem man bija krancītis, bet visi trīs bija un ir izteikti "mani" suņi. Tomēr lasot te un skatoties bildes no adžiliti un OBD, man šķiet, ka viņai patīk ar tevi kopā darboties ;) .
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Sisija » 27 Sep 2013, 07:25

pixy wrote:Image

Kādi pūkudupši :sirsninas:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby ceturtdiena6 » 27 Sep 2013, 10:12

Apsveicu ar tik jauku un pūkaini jauno mājas iemītnieku! Šķiet, ka man arī sāk patikt liela auguma suņi, ir viņos kaut kas interesants - šķiet tādi bezbailīgi, uzticami, droši... nezinu kā aprakstīt. Jāatzīst arī, ka līdz šim domāju... varēsiet arī man mest ar tomātiem :akes: - jo domāju, ka šīs šķirnes suņi ir tie paši ņufi, tikai ar balto krāsu... :sarkstosa: Nu, tagad pilnīgi kauns!
Tagad Keli vēl var justies kā lielākā, kurai viegli apgāst mazo, būt stiprākai un izveicīgākai. Drīz mazais ātri augumā panāks viņu un drīz pāraugs, tad mazā ''māsiņa'' kļūs par lielo :sirsninas:Jauki, ka abas uzreiz atrada kopīgu valodu!
Vēlreiz apsveicu!

Un noteikti raksti blogu, ne tikai šeit, bet arī reālu dienasgrāmatu, kurā pieraksti to, kas liekās dotajā momentā vissvarīgākais un nozīmīgākais, pēc tam būs ļoti vērtīgas atmiņas! :sirsninas:

Es te forumā esmu nesen... gribēju pajautāt, ja nekas nav pret.
pixy wrote:Es laikam nekad nebūšu pilnīgi pārliecināta par viņas pieķērību un vēlmi būt cilvēksunim, pārāk daudz viss kas ir piedzīvots...

:jaut: Saprotu, ka Keli nav pie Tevis no kucēna laika? Patversmes sunīte? :asaras:
User avatar
ceturtdiena6
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 13 Jun 2013, 09:24

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 27 Sep 2013, 13:29

ceturtdiena6 wrote: Saprotu, ka Keli nav pie Tevis no kucēna laika? Patversmes sunīte? :asaras:


tas viss ir šajā blogā aprakstīts, vajag tikai pašķirt atpakaļ, nevis prasīt,lai pixy paskaidro to,ko ne reizi vien smagu sirdi te ir aprakstījusi.
nē, Keli nav patversmes sunīte, bet neba tas ir vienīgais iemesls,kāpēc var rasties problēmas.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 27 Sep 2013, 17:28

ceturtdiena6, paldies par apsveikumiem. Un tomāti Tev nepienākas, jo ļoti liela daļa cilvēku pie mums domā tāpat. Un arī es pirms diviem gadiem nezināju, ka šīs šķirnes tik ļoti atšķiras. Lieta tāda, ka ir arī melnbaltais ņūfaundlends. Pie mums (t.i. Eiropā) viņus tā arī sauc, bet Amerikā un arī Lielbritānijā viņus sauc par lendzīriem - ņūfaundlendiem, tā norādot uz to, ka šis ņufs ir lendzīra krāsā. Ne vairāk. Un tomēr tādu salikumu lasot, galvā paliek informācija, ka tas pats jau vien ir. Eiropā nosaukumam lendzīrs ir pievienota norāde Kontinetālais tips un šie lendzīri ir gan ar citu uzstādījumu, gan temperamentu, gan izskatu. Lendzīri mani uzrunāja tieši ar to, ka viņus nav skārusi modernizācija - man nepatīk un es to neslēpju, ņufu un sanbernāru modernās milzu galvas un krokpurni. Ja paskatās bildes, mūsdienu lendzīra galva ir līdzīga pagājušā gadsimta 80.gadu ņufu un sanbernāru galvām. Par gaumi nestrīdas un es ne mirkli nesaku, ka tie suņi ir sliktāki - tikai man šīs pārmaiņas ļoti ļoti nepatīk. Un otra lieta - lendzīrs ir ļoti kustīgs suns saviem parametriem. Viņā nav ne miņas no flegmatisma. Droši vien jau pēc Keli man Havanna liksies diezgan lēna un mierīga, bet tas ir relatīvi. Un šobrīd tas sīkais dzīvsudrabs, kas mēģina nokost lielo māsu noteikti neliek domāt par flegmatismu un slinkumu vēlāk. Un kaut vai tīri vizuāli no attāluma - lendzīrs ir apmēram par 10cm augstāks un tieši uz proporcionāli garāko kāju rēķina. Havannai pat priekš lendzīra ir garas kājas, tā, ka ceru, to uzskatāmi varēs kādreiz redzēt. Un vēl tieši melnbaltie ņufi ir salīdzinoši melnāki - precīzi standartu nezinu, kur un kā drīkst būt izvietoti pleķi, tad jāskatās, bet, cik skatītas bildes, gan galvas, gan muguras ir pat ļoti melnas.
Uz otru jautājumu jau madja atbildēja. Jā, varbūt ir slinkums lasīt 300lpp., bet var jau arī pa diagonāli un sameklēt to, kas interesē :jaa: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby perro » 29 Sep 2013, 18:10

Ui, pilnīgi skaudība metas! Pūkudupsis beidzot mājās!

:aptracis: APSVEICU! :aptracis:

Es laikam viens no retajiem, kam savulaik landzīrs ir bijis. Diemžēl mans bija izgājis cauri ellītei, ieskaitot salauztu asti (es viņu dabūju 7 mēnešu vecumā, igauņu asinis) un jāsaka godīgi, ka bija bezgala bailīgs un tramīgs zvērs (bet tur dzīve, ne gēni bija vainīgi).
Kaut nu jums visām trim izdotos viss iecerētais!
Prieks, ka Keli māsu ar urrā sagaidīja!

Lai nebūtu tik traki pūkains, ielikšu kaut ko pavisam nepūkainu - mana meitene, pateicoties dadžu plūkāšanai no kažoka, ir pazaudējusi gandrīz jau visu bārdu, par pārējo apspalvojumu pat nerunājot.
Image
User avatar
perro
Puppy
Puppy
 
Posts: 165
Images: 98
Joined: 12 Jun 2013, 22:17

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby maksis » 29 Sep 2013, 20:54

perro
Mija ļoti labi izskatās šobrīd. Nu vismaz, cik var redzēt konkrētajā bildē :)
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby ievish » 30 Sep 2013, 08:17

Kāda Mija smuka (nemaz neredz, ka par pliku :) )!

Pixy, bildēm vakar laika nesanāca, jo bija jāpabeidz Rendija džemperītis, kas arī tika izdarīts un šorīt iemēģināts (Rendijam diez ko nepatika :kanepe: ). Kamera gan spītīgi meta erorus laukā, bet ceru, ka kāda bilde būs sanākusi.

Tiem, kas vakar klāt nebija, varu pastāstīt, ka tik traki ar Havī un plikajiem suņiem nav, Rendijs tika atzīts par labu esam un ar viņu patika labāk dauzīties kā ar gandrīz vienaudzi hofavartu. Meituks dikti foršs un bužināms un TĀ sejiņa un acis! :flirts:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 30 Sep 2013, 08:33

perro, paldies :) . Jau izvilku "urgas" komplektiņu, bet tas šobrīd vēl tiiiik liels izskatās :D . Pēc kāda pusgada varbūt varēs uzlaikot un tad Tu dabūsi bildi. Gribētos samīļot Miju, tik sen neesam tikušās...
Mums vakar bija ļoti piesātināta diena. No paša rīta bija pirmā medību apmācība - Keli izraka peļu ligzdu un iztīrīja no "satura". Mazajam gan tikai pati ligzda tika, bet arī ar to viņa bija ļoti apmierināta un nemaz tā negribēja atdot, kad man salikās, ka tas diez vai būs pats piemērotākais ēdiens mazam kucēnam. Un viņa bija klāt pie procesa, tā, ka patiešām var uzskatīt, ka pirmie soļi šai virzienā ir sperti.
Image
Vērtīgais guvums -
Image
Pēc tam devāmies uz Ķengaraga laukumu atrādīties biedriem. Keli pamanījās nogulēt izturību kompānijā Senikai, izrādās neviens īsti neredzēja, cik kārtīgi viņa gulēja, bet man liekas, ka bija labi, jo aiz ringa gaidīja bļoda... Un vēl pēc visiem startējušajiem nogājām shēmu un piesaucāmies. Shēmu viņa nogāja vienkārši lieliski (jā, jā, to saku es :velnins: ), atkal jākonstatē, ka tā ir mana vaina, ka īstās sacensībās viņa to nedara, jo atmosfēra bija absolūti sacensībaina, tikai es zināju, ka mums tās nav sacensības. Domāju, ka šis ļoti īsais starts bija profilaktiski ārkārtīgi noderīgs, jo viss sanāca labi, es biju apmierināta, savukārt Keliņš dabūja konservu kā pēc īsta starta. Nu redzēs, kā mums atkal tālāk ies, daudz darba jau ir, it kā gribas startēt Ķīpsalā, bet, kad atceros to sajūtu, kas pēc neveiksmīgām sacensībām iekšā grauž, atkal liekas - nafig man to vajag... Nu redzēs, tagad jau tik atsāksim kaut ko nopietni darīt.
Šķiet, ka Havanna visiem patika, protams, tika uzdots jautājums - kāpēc tāda izvēle :D , bet tas laikam normāli, ja uzturoties sportistu vidū, izvēle nav borders, malinua vai sliktākajā gadījumā šeltijs... Havannai visvairāk interesēja blakus pusē notiekošā košanās, ne viņu baidīja klaigāšana, ne riešana, ne "pātagas" plīkšķi. Viņa izspēlējās ar Rendiju, sakāvās ar Toniju, izmīļojās ar visiem, kas pa ceļam gadījās, vārdu sakot, diena tika pavadīta veiksmīgi... Ceru, būs kāda bilde no Ievish ;) .
Un pēdējais mans vakardienas šoks - Eklēriņš ar saviem bīglu puikiem atbrauca pēc puķēm. Uzprasīju, kāda ir attieksme pret maziem kucēniem, kas ir gandrīz viņu augumā. Saņēmusi pozitīvu atbildi, izlaidu Havannu un nācās konstatēt, ka viņa ir nevis gandrīz bīglu augumā, bet jūtami lielāka :soks: . Tas man patiešām bija šoks, ka mana mazulīte ir TIK liela :D .
madja, tas nekas, ka Tu mums neuzdāvināji pīkstuli, to izdarīja citi raudzībnieki. Cik labi, ka nedzīvoju dzīvoklī un man ir arī pagalms :kanepe:
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 30 Sep 2013, 09:33

Tā pēdējā bilde - tāāādas krāsas un tas nopietnais deguntelis :sirsninas:

pēc Tava komentāra saprotu,ka pīkstošo mantu viņa novērtēja ar Frīdas cienīgu aizrautību, ja?

kā viņa vispār spēlējas,ko esiet izmēģinājušas?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 30 Sep 2013, 09:44

madja wrote:pēc Tava komentāra saprotu,ka pīkstošo mantu viņa novērtēja ar Frīdas cienīgu aizrautību, ja?
Nē, līdz tam viņai vēl augt un augt. Par laimi :D . Bet vispār patīk. Viņa spēlējas gan ar mantām, gan lupatiņām, mums jādabū no Vladas kāda bize, tāda tipa rotaļas viņai ļoti patīk, galvenais, neizraut žokli no vietas. Bumbiņai skrien pakaļ un nes atpakaļ, ir saplēsusi divus dāvanu maisiņus, vārdu sakot, patīk viss kas un mēs abas mācāmies, kā to izmantot, lai dzīve būtu interesantāka. Bet vispār man ir sajūta, ka es neko daudz nejēdzu un man viss jāmācās no jauna. Galīgi nejūtos gudra un pieredzējusi kucēnu audzināšanā un man noteikti vajadzēs tūkstots padomu no pieredzējušākiem biedriem :sarkstosa: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby ceturtdiena6 » 30 Sep 2013, 11:43

Mazliet palasījos par iepriekšējām lapām. :)
Man vēl jautājums - vai šīs šķirnes suņi arī tiek izmantoti glābšanā uz ūdens kā ņufi? Plānojat piedalīties kādā sporta veidā?
User avatar
ceturtdiena6
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 13 Jun 2013, 09:24

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby AnitaJ » 30 Sep 2013, 15:10

pixy, vai kādi feini jaunumi, apsveicu. Es gan pirmo un vienīgo reizi Lendzīru esmu satikusi uz kuģa, kad biju nolēmusi paceļot pa Skandināviju un Tava mazā izskatās burvīga :). Vai ir cerība kādreiz arī dzīvajā satikt (apsolos nekāpt uz astes :velnins: )? Klau, vai es pareizi atceros, ka Tu kādreiz biji domājusi par Maskavas sargsuni, jeb es ko jaucu? Ja pareizi, tad kas lika pārdomāt? Tiesa man pašai šīs šķirnes mazulis noteikti labāk patīk :)
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests

cron