Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Felix_PS » 04 Feb 2019, 18:03

Mūsu pusē uzsnidzis sniegs, kas pusdienlaikā vēl nav nokusis, ir jau teju dabas brīnums. Tā nu suns un kamera padusē un uz mežu - kur saulīte vēl nav paspējusi visu burvīgumu izkausēt. Tagad lepni varu palielīties ar mūsu pseidoziemas bildēm. :kanepe:

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Felix_PS » 04 Feb 2019, 18:15

Image

Image

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Postby pixy » 05 Feb 2019, 18:45

Felix_PS, Šveicē viss ir skaisti :D . Un, ja vēl tik skaists zvērs, tad pavisam. Tiešām nevaru paskaidrot, varbūt krāsojuma dēļ, bet gross 100% ir mana īsspalvaino suņu favorītšķirne :samilejies: . Un Tu zini - es gaidu atskaites par šī skaistā zvēra gudrības attīstību ;) .
Ja par gudrību - mana mājas lapa https://www.gudriesuni.com/. Šķirnes sadaļā jau uzrakstīju par savu akmens nomešanu no sirdsapziņas un jaunas sadaļas izveidošanu gadu pēc tam, kad biju tam gatava... Un šeit savukārt varu uzziņot, ka esmu atjaunojusi arī citas sadaļas - gan apmācību un audzēkņu panākumus, kas pa šo laiku ir diezgan kuplā skaitā pieauguši, gan par Habī pirmo startu trijniekā, gan arī beidzot, beidzot saņēmos ierakstīt ziņu par Keliņas aiziešanu pensijā. Vēl tagad bija grūti saņemties, laikam jau man tas ir TIK ļoti sāpīgi :asaras: . Bet nu tādēļ jau tomēr nevar pilnīgi aizrūsināt mājas lapu un vienkārši bija jāsaņemas. Dzīve turpinās, kas zina, varbūt mēs kādos paraugdemonstrējumos kaut kur iztipināsim, varbūt vēl kaut kas interesants pa ceļam parādīsies, es tagad redzu, ka viņa atlabst labi un nav iemesla domāt, ka nekad, nekas, nemaz mums vairs nebūs :) . Ir jādzīvo ar cerību, ka kaut kas vēl būs un to es arī daru :) . Lasām par gudriem suņiem, mācāmies un priecājamies par dzīvi :estevisamilosu:
pixy
Veteran
Veteran

Images: 0

Postby Felix_PS » 13 Feb 2019, 20:30

pixy wrote:Felix_PS, Šveicē viss ir skaisti :D . Un, ja vēl tik skaists zvērs, tad pavisam. Tiešām nevaru paskaidrot, varbūt krāsojuma dēļ, bet gross 100% ir mana īsspalvaino suņu favorītšķirne :samilejies: . Un Tu zini - es gaidu atskaites par šī skaistā zvēra gudrības attīstību ;) .

Jā, kaut kā agrāk grosus nebiju pamanījusi, bet tagad esmu absolūti līdz ausīm iemīlējusies. Viņa ir tiiik skaista un raksturs un, un, un... Nu labi, visam ir arī ēnas puses, bet tas jau katrā šķirnē vai sunī. Ar gudrības attīstību saimniece turpina mēģināt saņemties, mēs gan regulāri padarbojamies ar trikiem un tml. pastaigu laikā, bet tā kārtīgi pieķērusies neesmu. Vakar gan es biju dikti priecīga un kaut kā arī pārsteigta. Viņa bija tā forši uzvilkusies pastaigas laikā, es stāvēju ar savām nosalušajām ķepām kabatās. Un nolēmu paprasīt ne tikai sēdi un guli, ko viņa labi māk, bet arī stāvi un voila, viņa perfekti piecēlās no guļus pozīcijas ar milzu smaidu sejā - nu, ko tālāk? Es vispār kaut kā no viņas vakar dikti kusu, jo viņa sēdēja blakus, mirdzošām acīm skatījās man acīs, smaids līdz ausīm, mēle uz vienu pusi un jau atkal jautājuma zīme - nu, ko tālāk? Teju negodīgi, ka tāds slinķis kā es ir ticis pie tik centīga suņa, kas absolūti grib strādāt. Mans draugs (ar manu palīdzibu pa kluso piepulējot) viņai samācīja sēdēt kā zaķim, ar atbalstu uz roku gan. To iemācīties viņai prasīja burtiski sekundes, tagad viņa to pilda ar lielāko prieku un sēž ar savu lepno ģīmīti - nu, es taču esmu pati labākā! Tāda viņa ir, bet reizēm arī pārvilkta atspere, kas ibio rio nevar savus nervus savākt kopā, nomierināties vai sakoncentrēties. :kanepe:

Par lendzīriem runājot, pie mums nesen viena lēdija ciemojās, mana mazmīzele pat šoreiz neatļāvās ar ķepām sejā otram sunim lekt, jo Emma bija lielāka par ne vienu vien poniju, ko esmu satikusi. :kanepe:

Bonusā teju pavasarīga bilde ar Alasku un viņas iedomīgo čomu.

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Previous

Return to Blogi un tērzētavas