Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

All About Forum

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby ingaanna » 15 Jan 2010, 08:54

Nora wrote: Mans ieteikums / komentārs/ pienesums vispārējam labumam -
ceru, ka ar laiku parādīsies kāds jauns dizains, jo šamajā brīžam patiešām ir grūti nošķirt vienu postu no otra, jo īpaši - ja parakstā saliktas "mērlentas", krāsaini citāti lieliem burtiem, ložņājošas milzu mušas, auļojoši dzīvnieki un vēl visādas gudrības. Salīdzinoši - postu burti ir tik mazi un kusli (bet patīk, patīk man tas burtu smalkums), ka pazūd kā uts kažokā starp visiem dzīvi it kā izdaiļojošajiem pekstiņiem.

Piekrītu par to, ka ļoti traucē tie milzīgie krāsainie paraksti.
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 08:58

Domāju, ka ne tikai par dizainu dažādību spriedīsim (dizaini BŪS, piemēroti, tā, lai ir ērti!) Bet nāksies vien ierobežot to, kas ar parakstiem notiek - noteikt limitus bilžu izmēriem un vēl šo to. Nebūs tā tā kā dogs.lv, ka tikai rindiņa bez formatējuma, tomēr man šķiet, ka skrienošie radījumi parakstos ir kaitinoši. Ja maziņš (un lēns/mazkustīgs) - lai jau tur ir, bet daži beidz nost.
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 09:45

Sveiki visiem!
Tā esmu es-Žanna, tikai ar jaunu niku. ;)
Man ir jautājums par sadaļu "Suņu šķirnes", vai nevarētu iekopēt infu no dogs.lv ? Par manām šķirnēm tur bija daudz interesantas informācijas. Pagaidām par šīm šķirnēm tēmas vēl nav izveidotas. Viss pazudīs pēc pāris dienām.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby dresetajs » 15 Jan 2010, 09:50

link wrote: es vēl gribētu te redzēt dresetajs(Vlada Akimova)(ja būs nepieciešamība papildināt komandu). Izņemot viņu, negribu te nevienu moderatoru/adminu no dogs.lv. Viss, R.I.P. dogiez! Un nepaskaidrošu, kāpēc :twisted:


Daži mani tik gribēja redzēt, ka piereģistrējos :) Paldies par labiem vārdiem!
Aizdomājos, kapēc es un moderi dogzos vienā saitā bija minēti... :? Un atcerējos- tiešam, es taču esmu tur moderators, bet vienīga sadaļā- slēgtajā, par kanisterapiju, kur 4 cilvēki apgrozījas (LKF vadības tur 200% nav 8-) ) :D Tā kā izsvītrojiet mani no dogs.lv moderu saraksta, lūdzu! ;)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Mikka » 15 Jan 2010, 09:54

Vai variet izdzēst vienu Dzeku Raselu tēmu pie šķirnēm - netīšam ir 2 uztaisītas. :oops:
A home without a dog is just a house...
User avatar
Mikka
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 13:35

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 15 Jan 2010, 11:27

Mikka wrote:Vai variet izdzēst vienu Dzeku Raselu tēmu pie šķirnēm - netīšam ir 2 uztaisītas. :oops:

kuru nodzēst:
viewtopic.php?f=3&t=13
vai
viewtopic.php?f=3&t=88
???
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 15 Jan 2010, 11:28

NARDICUM wrote:Sveiki visiem!
Tā esmu es-Žanna, tikai ar jaunu niku. ;)
Man ir jautājums par sadaļu "Suņu šķirnes", vai nevarētu iekopēt infu no dogs.lv ? Par manām šķirnēm tur bija daudz interesantas informācijas. Pagaidām par šīm šķirnēm tēmas vēl nav izveidotas. Viss pazudīs pēc pāris dienām.

Nē, jo datubāze pieder LKF, tā ka diemžēl var tikai ar roku pārkopēt pašam interesējošo info.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Mikka » 15 Jan 2010, 11:34

eldberg wrote:
Mikka wrote:Vai variet izdzēst vienu Dzeku Raselu tēmu pie šķirnēm - netīšam ir 2 uztaisītas. :oops:

kuru nodzēst:
viewtopic.php?f=3&t=13
vai
viewtopic.php?f=3&t=88
???

Otro, sakopēju info pimajā!
Paldies! :)
A home without a dog is just a house...
User avatar
Mikka
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 13:35

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Demix » 15 Jan 2010, 12:02

Es gan vēl gribētu adminos redzēt Bak-tax,kas ļoti sekoja visām sadaļām dogos,protams,ja pšai nekas nav pretim?!? :roll:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Robins » 15 Jan 2010, 12:14

Man te tāds ierosinājums (vai varbūt jautājums).
Vai būtu iespējams lapas augšā piestiprināt tabu, kurā ir

View unanswered posts | View active topics View unread posts | View new posts | View your posts

ļoti ērta lieta.
Varbūt, ka to var izdarīt pats (es neatradu) - tad tas ir jautājums - kur?
Paldies!
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby silverequs » 15 Jan 2010, 12:19

ļoti patika kurtu sadaļa malači, cepuri nost jūsu priekšā, ļoti izsmeļoši gaumīgi un vizuāli labi uztverami.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby maksis » 15 Jan 2010, 12:30

Sakiet, vai tehniski ir iespējams košāk "iekrāsot" tās ikoniņas tēmu sākumā un sadaļu sākumā? Nu tās, kur var redzēt, vai ir attiecīgajā tēmā/sadaļā kāds jauns posts. :roll: Vismaz manā datorā ir baigi jāieskatās, lai piefiksētu, kur ir tie jaunie posti, kur nav.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 15 Jan 2010, 12:34

maksis wrote:Sakiet, vai tehniski ir iespējams košāk "iekrāsot" tās ikoniņas tēmu sākumā un sadaļu sākumā? Nu tās, kur var redzēt, vai ir attiecīgajā tēmā/sadaļā kāds jauns posts. :roll: Vismaz manā datorā ir baigi jāieskatās, lai piefiksētu, kur ir tie jaunie posti, kur nav.

Tas varētu atrisināties iespējams ar jaunu skinu pievienošanu vēlāk.
Bet precīzi es nemāku atbildēt
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby čība » 15 Jan 2010, 12:41

maksis wrote:Sakiet, vai tehniski ir iespējams košāk "iekrāsot" tās ikoniņas tēmu sākumā un sadaļu sākumā? Nu tās, kur var redzēt, vai ir attiecīgajā tēmā/sadaļā kāds jauns posts. :roll: Vismaz manā datorā ir baigi jāieskatās, lai piefiksētu, kur ir tie jaunie posti, kur nav.

Hmm... man rādās sarkanas un zilas tās ikonas. Nu nav jau baigi spilgtas, bet neteiktu, ka ļoti jākoncentrējas.
Man atkal tas, ka nu tie posti saplūst... :D

Bet es te tā klusēju, domāju, ka būs sakārtots galvenais, ķeries arī pie sīkumiem :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 13:00

Par ikonam - jā, to var izdarīt, bet vispirms mums jāuztaisa vizuālais dizains normāls, tad varēs ķēpāties ap niekiem. ;)
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby maksis » 15 Jan 2010, 13:12

Sintija wrote:vispirms mums jāuztaisa vizuālais dizains normāls

Nu tas jau pie šitā arī iet klāt, imho. ;) Tas, kādā kārtībā pēc svarīguma - tas gan adminu kompetencē. Bet paldies par atbildi un cerību, ka uzlabojums iespējams.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Eklēriņš » 15 Jan 2010, 14:05

Man tomēr ļoti patiktu sadaļa par metieniem, kucēniem, eh sauciet kā gribiet. Lūk mums vakar bīglīšiem ir piedzimis jauns metiens, manuprāt būtu tak interesanti, ja liktu tur bildītes, cilvēki varētu sekot līdzi kucēnu attīstībai, un kad kucēni būtu aizgājuši pa mājām, tad tēmiņu slēgt.
Ja šī informācija ir šķirnes sadaļā, tad viņa savstarpējās diskusijās tomēs pazūd, bet tā būtu uzreiz atverama un apskatāma. Bet lemiet nu paši : :roll:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 14:09

Jāizstrādā kritēriji tādai sadaļai un vienots noformējuma noteikums, lai katram ir iespēja izlasīt ne tikai, ka tiem tur ir CR, bet arī citas svarīgas lietas.
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 14:10

eldberg wrote:
NARDICUM wrote:Sveiki visiem!
Tā esmu es-Žanna, tikai ar jaunu niku. ;)
Man ir jautājums par sadaļu "Suņu šķirnes", vai nevarētu iekopēt infu no dogs.lv ? Par manām šķirnēm tur bija daudz interesantas informācijas. Pagaidām par šīm šķirnēm tēmas vēl nav izveidotas. Viss pazudīs pēc pāris dienām.

Nē, jo datubāze pieder LKF, tā ka diemžēl var tikai ar roku pārkopēt pašam interesējošo info.

Tātad, pats var izveidot tēmu un kaut ko tur iekopēt? Es pareizi sapratu?
Varu izveidot Arhīva sadaļu "vērtīgās" (ko nu kas uzskata par derīgu, es neņemos spriest) info pārkopēšanai. Visu nav jēgas kopēt!
Tātad vajag arhīva sadaļu vai arī jūs paši zem šķirnēm kā atsevišķus postus ievietosiet "vērtīgo" informāciju
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 15 Jan 2010, 14:13

Eklēriņš wrote:Man tomēr ļoti patiktu sadaļa par metieniem, kucēniem, eh sauciet kā gribiet. Lūk mums vakar bīglīšiem ir piedzimis jauns metiens, manuprāt būtu tak interesanti, ja liktu tur bildītes, cilvēki varētu sekot līdzi kucēnu attīstībai, un kad kucēni būtu aizgājuši pa mājām, tad tēmiņu slēgt.
Ja šī informācija ir šķirnes sadaļā, tad viņa savstarpējās diskusijās tomēs pazūd, bet tā būtu uzreiz atverama un apskatāma. Bet lemiet nu paši : :roll:

viewtopic.php?f=11&t=141
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests