Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

All About Forum

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby maksis » 14 Jan 2010, 12:05

admin wrote:Pēdējo reizi pasaku!

Tas jāsaprot tā, ka ir TABU tēmas?
OK, bano laukā! Nekad neviens par jautājumu uzdošanu nevienā forumā man nav atļāvies šādā tonī norādīt, ka nedrīkst jautāt! :evil: Kādus noteikumus es pārkāpu, drīkst uzzināt? Manuprāt, jautājums tika uzdots ļoti korekti un pieklājīgi.
P.S. Pie suņu apmācības arī ir kāds īpaši svarīgs apmācības veids - kollimpiāde. Vismaz man tā rāda.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby cmoncmon » 14 Jan 2010, 12:14

Ar saprašanu, maksīt, tev nav labi - kollimpiāde ir sacensības. kaut gan man nepatīk petnets, bet par muļķi iztaisīties nevajag.
cmoncmon
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 13 Jan 2010, 21:08

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 14 Jan 2010, 12:17

maksis wrote:
admin wrote:Pēdējo reizi pasaku!

Tas jāsaprot tā, ka ir TABU tēmas?
OK, bano laukā! Nekad neviens par jautājumu uzdošanu nevienā forumā man nav atļāvies šādā tonī norādīt, ka nedrīkst jautāt! :evil: Kādus noteikumus es pārkāpu, drīkst uzzināt? Manuprāt, jautājums tika uzdots ļoti korekti un pieklājīgi.

Es paskaidroju, ka Petnets (Agris) šeit vairs nav (hostingu nodrošina petnet (tā ir komercfirma, nevis Agris) (kamēr izveidoja forumu, vinam bija parole), tagad vairs nav. Agris ir apsolījsi neveidot useri un pats neko nekomentēt. Kādi vēl jautājumi.
Forums = Ģirts Eldmanis + demokrātija uz adminu principa un noteikumiem, nevis Agris, nevis Petnets.

maksis wrote: P.S. Pie suņu apmācības arī ir kāds īpaši svarīgs apmācības veids - kollimpiāde. Vismaz man tā rāda.

Vēlāk uztaisīšu sadaļu: pasākumi.. pārvietošu...
Jā, šobrīd ir. Saņemšu 20 sūdzības ka nepatīk noņemšu. ja tas nepatīk 2-10 cilvēkiem, ka parasts ar kinoloģiju nesaistīts pasākums ir pielikts kā sticky, tad sorry.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 14 Jan 2010, 12:17

cmoncmon wrote:Ar saprašanu, maksīt, tev nav labi - kollimpiāde ir sacensības. kaut gan man nepatīk petnets, bet par muļķi iztaisīties nevajag.

+1
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby maksis » 14 Jan 2010, 12:36

cmoncmon wrote:Ar saprašanu, maksīt, tev nav labi

Nevaru objektīvi spriest. Nestrīdēšos. :twisted:
eldbergs
Es izteicu savas domas un varu atkārtot - "svešs", neitrāls serveris imho būtu labāk nekā tāds, par kuru jāraksta līdzīgi skaidrojumi kā Tavā iepriekšējā postā. Tas arī viss. Bet kā jau vecajā forumā teicu - "hozjain - barin", Tev, protams, ir visas tiesības izvēlēties, ko uzskati par labāku.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 14 Jan 2010, 12:44

maksis wrote:
cmoncmon wrote:Ar saprašanu, maksīt, tev nav labi

Nevaru objektīvi spriest. Nestrīdēšos. :twisted:
eldbergs
Es izteicu savas domas un varu atkārtot - "svešs", neitrāls serveris imho būtu labāk nekā tāds, par kuru jāraksta līdzīgi skaidrojumi kā Tavā iepriekšējā postā. Tas arī viss. Bet kā jau vecajā forumā teicu - "hozjain - barin", Tev, protams, ir visas tiesības izvēlēties, ko uzskati par labāku.


Paskaidrošu vēlreiz. kaut kad tak vairs nebūs pretjautājumi...
Uz doto brīdi lai forums operatīvi varētu sākt darbību es izvēlējos sadarbību ar personu ar ko sadarbojos iepriekš un kam es esmu gatavs uzticēt datubāzi. Es uzreiz nevaru paķert jebkuru hostingu un parakstīties uz jebkādiem noteikumiem. Es par visu foruma saturu atbildu ar savu "ādu" (kā privātprsona) atbilstoši Prsonas datu aizsardzības likumam.
Kam te ir admina tiesības (un jo īpaši kam tās nav) es jau paskaidroju iepriekš.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 14 Jan 2010, 12:51

Bija vēl jautājums, kāpēc kādā sadaļā ir pārāk daudzi posti rezervēti.
Pēc tam kad pēc nedēļas būs nostabilizējies standarts, kā viss šķirnē izskatās pirmajā lapā, lieko nodzēsīs nost.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Eklēriņš » 14 Jan 2010, 14:36

Es arī gribu pateikt savu vārdu par aizsistajiem postiem. Mēs, bīglu šķirnes mīļi, gribam lai visa pati būtiskākā info par šķirni būtu pieejama jau pašā sākumā un kompakti kopā. Jā, ir tā, ka vienam, kurš šo postu it kā ir aizsitis, ir pieeja tam, bet tie ir arī papildus pienākumi - informāciju sameklēt, apstrādāt, ievietot un arī vajadzības gadījumā labot, uzlabot un papildināt. Kas tur slikts? Šādā gadījumā cilvēkam no malas ir iespējams jau pašā sadaļas sākumā iepazīties ar informāciju par šķirni. Manuprāt daudz prātīgāk un lietderīgāk, kā vēlāk pārlasīt 300 un vairāk lapu ar tekstu, kurā tikai nelielā daļā būs konkrēta informācija par šķirni, pārējais tomēr būs diskusijas par to.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 14 Jan 2010, 14:53

Eklēriņš wrote:Es arī gribu pateikt savu vārdu par aizsistajiem postiem. Mēs, bīglu šķirnes mīļi, gribam lai visa pati būtiskākā info par šķirni būtu pieejama jau pašā sākumā un kompakti kopā. Jā, ir tā, ka vienam, kurš šo postu it kā ir aizsitis, ir pieeja tam, bet tie ir arī papildus pienākumi - informāciju sameklēt, apstrādāt, ievietot un arī vajadzības gadījumā labot, uzlabot un papildināt. Kas tur slikts? Šādā gadījumā cilvēkam no malas ir iespējams jau pašā sadaļas sākumā iepazīties ar informāciju par šķirni. Manuprāt daudz prātīgāk un lietderīgāk, kā vēlāk pārlasīt 300 un vairāk lapu ar tekstu, kurā tikai nelielā daļā būs konkrēta informācija par šķirni, pārējais tomēr būs diskusijas par to.

Ja tas kas ir aizsitis postu neļaus labot, tad tur info par šķirni ievoetos admins pēc pērējo šķirnes pārstāvju lūguma. Viss būs ok.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Sintija » 14 Jan 2010, 15:49

Par to Akitu tēmu - PZ biedram link Tā bija mana kļūda, ka nospriedu, ka tēmas nodubultojušās, bet Kristīna mani laikus apgaismoja.
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Safohouse » 14 Jan 2010, 16:36

Man šķiet, ja savu šķirņu sadaļās parādīsim kucēnu bildes utt., tad jau cilvēki, kam tas interesēs, atradīs un sazināsies. Man šķiet, ka nez vai vajag sludinājumu sadaļu- paši sāksim lielos kašķus (zinu, ka nenoturēšos :mrgreen: ), kad kāds tirgos "tīršķirnes" kucēnus bez ciltsrakstiem.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby zukins » 14 Jan 2010, 17:09

Tikai ierosinaajums leenai un nesteidziigai apsveershanai :)
Varbuut buutu sveetiigi izveidot topicu BANi / Briidinaajumi... Ja nu cilveeki paaraak iekarst reizeem buutu sveetiigi vinjus nedaudz atdzeseet: PM + ieraksts attieciigajaa sadaljaa ar pamatojumu par ko briidinaajums. Jaacer jau, ka visi te smuki sadziivos un kashkju nebuus... bet palasot kaadu sadalju man jau taa vairs neliekas :mrgreen:
Piemeers - cits man sirdij tuvs forums http://www.hondaclub.lv/forums/
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby undd » 14 Jan 2010, 18:52

maksis wrote:ja nu vienīgi finanšu jautājums - ka kādam jāsedz tās hostinga izmaksas... :roll:


runājot par šo, domāju, ka tam nevajadzētu būt kā problēmai, protams, ja varētu par šādu iespēju vienoties, tb. šīs izmaksas tak nav nez kādi daudzi desmiti lati (vai ir? es par šiem jautājiem esmu tuktuk) un mūsu te ir daudz, es personīgi būtu ar mieru mesties ar naudiņu, lai nebūtu no kāda atkarīgi, un man nez kapēc liekas, ka šim varētu pievienoties daudzi
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby link » 14 Jan 2010, 19:07

undd wrote:es personīgi būtu ar mieru mesties ar naudiņu, lai nebūtu no kāda atkarīgi, un man nez kapēc liekas, ka šim varētu pievienoties daudzi

+1
link
 

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Andrushka » 14 Jan 2010, 22:38

Siemens wrote:e-cats.lv ir sludinājumi par šķirnes kaķēniem, poļu suņu lapās arī un dažās krievu. Nekādu sludekļu birumu - lēti un bez ciltsrakstiem es tur neesmu redzējusi. Es labprāt, vajadzības gadījumā, apskatītos vienā sadaļā, kas uz to brīdi ir pieejams kādā konkrēta šķirnē, nevis mēģinatu caursijāt ss.lv. Tā būtu daudz ērtāk, nekā šķirstīt šķirnes tēmu N lappuses atpakaļ, lai apskatītos, vai nav kādi kucēni kādam piedzimuši. Un vienkārši forši paskatīties - piedzima vot tādi tie kucēntiņi, paaugās biku, tad vēl biku, tagad jau šitādi izskatās...


Jā, varētu ko līdzīgu kā šeit http://www.zooclub39.forum24.ru/?0-7-20 Un pierakstot, attārpti, vakcinēti, minēt veselības pārbaužu rezultātus, abus vecākus un visu citu, kas liekas svarīgs. Vairak tādu kā aprakstu, ne sludinājuma tipa.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby link » 14 Jan 2010, 23:06

Administratoru saraksts jau tika apspriests? Man slinkums visu pārlasīt.
Site Admin - ?
Moderatoru komanda:
eldberg
LondLond
RuncZ
Sintija
Visi apmierina uz 100%, plus es vēl gribētu te redzēt dresetajs(Vlada Akimova)(ja būs nepieciešamība papildināt komandu). Izņemot viņu, negribu te nevienu moderatoru/adminu no dogs.lv. Viss, R.I.P. dogiez! Un nepaskaidrošu, kāpēc :twisted:
link
 

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby undd » 14 Jan 2010, 23:19

link wrote:negribu te nevienu moderatoru/adminu no dogs.lv


man jau šķiet, ka tā moderēšana dogs.lv bija +/- pēc "augšas" noteikumiem, es varbūt tik daudz moderēšanu iekš dogs.lv neesmu piefiksējusi, bet to, ko esmu, man šķita ok, ja neskaita vairāku lapu deletošanu no nominācijām bez jebkādas revidēšanas, jo principā tur nekādu pārkāpumu nebija, ja neskaita dažus komentus
un vislielākā cemme man ir/bija par Gundegu, kura tā arī pēc sava bana pirms gadiem trīs bulkas Monro apspriešanā vēl līdz pavisam nesenai pagātnei iekš dogs.lv netika, pazīstot Gundegu personīgi, nespēju iedomāties, ko viņa TĀDU bija pateikusi, ka izpelnījās banu uz mūžīgiem laikiem :roll:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Demix » 15 Jan 2010, 00:09

Kā man patīk šķirņu sadaļa :D Ideālais variants,ka tā sākas ar standartu :D Bet man nenormāli pietrūkst izpausmju materiāla :(
Un vēl man patīk Marutas Papelbo muša,kura šajā forumā krietni paaugusies :lol:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Nora » 15 Jan 2010, 00:24

Demix wrote:Un vēl man patīk Marutas Papelbo muša,kura šajā forumā krietni paaugusies :lol:

Vai ne? Es arī ievērtēju ar sajūsmu!!!

Vispābā - sirsnīgs paldies par superātro foruma izveidošanu! Purrrrfekti noreaģēts (un lai paklāju pīpētāji turpina gānīties un pīpēt savus paklājus)!

Mans ieteikums / komentārs/ pienesums vispārējam labumam -
ceru, ka ar laiku parādīsies kāds jauns dizains, jo šamajā brīžam patiešām ir grūti nošķirt vienu postu no otra, jo īpaši - ja parakstā saliktas "mērlentas", krāsaini citāti lieliem burtiem, ložņājošas milzu mušas, auļojoši dzīvnieki un vēl visādas gudrības. Salīdzinoši - postu burti ir tik mazi un kusli (bet patīk, patīk man tas burtu smalkums), ka pazūd kā uts kažokā starp visiem dzīvi it kā izdaiļojošajiem pekstiņiem.

Ā, un vēl man patīk tā bante manu postu augšējā labajā stūrī :D - tā kā draugiem.lv forumā vārdadienu gaviļniekiem. Mīlīgi, jūtos nemitīgi novērtēta, ka esmu te iekšā :lol:

Ā, un vēl jautājums - vai varēs (admins?) šķirnes standartu ievietot arī tādas šķirnes sākumā, kur jau šobrīd traļaļa parastais aizgājis? T.i., īru seteri nepaspēja noreaģēt uz šo izcili labo ideju.
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby RuncZ » 15 Jan 2010, 00:45

Pie dizainiem gan jau tiks piestrādāts.. tas ir darāmo darbu sarakstā. Visticamāk būs variants, kur katrs varēs izvēlēties kāds pašam patīk.

Kas ir paklāju pīpētāji ? :D

Par tām šķirņu tēmām - gan jau ka varēs, iespējams, ka pati tēma būs jāpārtaisa, betnu kaut ko gan jau izdomāsim.
RuncZ
 

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests