Par "edit" iespējām

All About Forum

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby link » 23 Nov 2010, 12:04

Maija_Dakota wrote:Tos, kas saraksta daudz un dikti un tad visu savu sarakstīto dzēš, atsakoties no sacītā ir jāsoda, nevis normālie lietotāji jāierobežo.
eldberg, ku Tu saki?


Vai nevar sho Maijas priekshlikumu kaut-ka partaisit par noteikumu? Paildinat noteikumus par vienu punktu un miers. Tam, kas labos savus postus, liks punktinjus, partaisis, atteiksies no sacita, utt. - BANans :pagalvu:
link
 

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 12:07

link, pārkopēšu uz Admin sadaļu kā priekšlikumu.

Gabo, tad kur kļūda bija? un kapēc tad tavs koments bija qoutes iekavās?
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 12:09

Nu Jūs atbildējāt paši uz savu jautājumu, kāpēc atļaut editēšanu, nu tāpēc, ka tikai posta ievietotājam ir skaidrs, ka viņa izdarītais posts ir sviests, nevis adminam, nevis svētajam garam. Peace, tieši tāpēc, ka te lielākoties apgrozās pieauguši cilvēki, viņi vēlētos redzēt šait forumā arī attiecīgu attieksmi pret sevi, ir tādi kas strādā mēslus, ir tādi, kas to nedara, nu pasaki, ar višu šo oponēšanu, cik daudz ķiņķēziņus esam ielikuši, cik daudz smaidiņu, tā ir pieaugušu cilvēku uzvedība, nevis visa tā nogriešana saknē, psiholoģija, jūs ( tas te būtu domātas tā kā personas, kas šo ierosinājušas) neuzticaties mums un nedodat spēlēties ar sērkociņiem, bet pieaudzis cilvēks ir pieaudzis savā domāšanā ar to, ka viņš izvērtē attiecīgi autoritāti savās acīs, kas viņam kaut ko liedz un uzdod sev jautājumu ("A nafiga"). Citi necepsies kā es un to vienkārši neteiks, citiem vienkārši šī draudzīgā vietne kļūs kā tāds bieds, kurā tikai kaut ko izlasīt, ko citi gudrie ir 101 reizi pārlasījuši, citi neteiks vienkārši padomās. Un te nu rodas jautājums vai mums ir vajadzīgs šāds iespaids par forumu, kurā pieaugušiem cilvēkiem nedod rokās pat sērkociņus?
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 12:13

silverques, man šķiet Tu nedaudz pa daudz cepies. Neviens šeit netaisās ierobežot Tavas cilvēktiesības. Come down. :estevisamilosu:
Atnāks eldbergs atpakaļ,Admini pakonsultēsies un ļoti ticams paliks pie iepriekš izteiktā ierosinājuma BANot un brīdināt tikai tos,kas pilnībā dzēš savus iepriekšējos komentārus vai būtiski tos labo.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Gabo » 23 Nov 2010, 12:17

ROTIJA wrote:link, pārkopēšu uz Admin sadaļu kā priekšlikumu.

Gabo, tad kur kļūda bija? un kapēc tad tavs koments bija qoutes iekavās?


Nezinu kādēļ ir iekavās, bet gribēju izdzēst to pašu pirmo postu un rakstīju jau jaunu, un beigās tikai sapratu ka nevaru izdēst iepsiekšējo, nu tad sanāca tāds kroplīgs, bet nu jau vairs neko, pati ierakstīju ko gribēju. Bet šis ir uzskatāms piemērs, kā šada edita liegšana apgrūtina dzīvi gan mums gan Jums. Tāds čakars, lkamēr izskaidrot kas ir lieks, kas nav un kādēļ. :sajucis:
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 12:20

undd wrote:
silverequs wrote:Ar jums cīnīties ir kā ar vējdzirnavām, bez argumentiem :lasu:

kādus argumentus Tu pieņem? manā skatījumā maksis izteicās pietiekami argumentēti, bet tas nav arguments, jo man vienkārši tā nepatīk?

man ļoti patika kā maksis izteicās, nevajag braukt galējībās un palasīt , ko es esmu rakstījusi, bet es jau vairāku postu garumā cenšos pateikt, ka ar šādu politiku vēlamo atdevi, tādu, kā rakstīja maksis nevar panākt, vai Tev manējie vienkārši nepatika?
Un tagad tjip iedomājieties, ka es visu iepriekš uzrakstīto izdzēsu, jo jā man nekas nepatīk šajā dzīvē es esmu tik neapmierināta ar visu, un man nepatīk, iešu nošauties. :medos: :velnins:
Zinu, ka par daudz cepos, man šodien vajag uzlikt verbālo filtru, jo ir iestājies "Čegevaras periods". :sarkstosa: :kanepe:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby Laura » 23 Nov 2010, 12:23

Es kaut kā no citiem forumiem esmu pieradusi pie tāda noteikuma, ka nav smuki rakstīt vienam pašam vairākus postus pēc kārtas. Tāpēc editēšanas iespēju diezgan bieži izmantoju, lai nediskutētu pati ar sevi, piemēram, čehu terjeru vai Brochastyle sadaļā.
Bet tie, kas saraksta velnsviņuzinako, pēc tam citi sacepas un tad velnsviņuzinakas tiek izdzēsts, tas gan nav forši - tādi jāsviež no foruma ārā vispār.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Par "edit" iespējām

Postby undd » 23 Nov 2010, 12:27

silverequs wrote:vai Tev manējie vienkārši nepatika?


man nepatīk Tava bišķi histēriskā ņemšanās un vētras sacelšana ūdens glāzē ;) kā jau Rotija teica, gan jau viss būs atkal pa vecam, jo šādu lēmumu -nogriezt editēšanu, ir pieņemis viens cilvēks ar pārējiem nekonsultējoties ;)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Par "edit" iespējām

Postby maksis » 23 Nov 2010, 12:40

undd wrote: šādu lēmumu -nogriezt editēšanu, ir pieņemis viens cilvēks ar pārējiem nekonsultējoties ;)

Cik sapratu, tad, iespējams, kāds kaut ko netīšām saspaidījis settingos?
P.S. Bet tas nemaina manas domas šai jautājumā.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 12:42

link wrote:
Maija_Dakota wrote:Tos, kas saraksta daudz un dikti un tad visu savu sarakstīto dzēš, atsakoties no sacītā ir jāsoda, nevis normālie lietotāji jāierobežo.
eldberg, ku Tu saki?


Vai nevar sho Maijas priekshlikumu kaut-ka partaisit par noteikumu? Paildinat noteikumus par vienu punktu un miers. Tam, kas labos savus postus, liks punktinjus, partaisis, atteiksies no sacita, utt. - BANans :pagalvu:

Linkam bans :D joks :)

Tā kā es nez kas ir nomainījis settingus, tad es nez kur atlikt atpakaļ... man tagad darbā nav laika, vakarā mēģināšu atrast.
Ok, ar šo noteikumu papildināsim noteikumus.
Edits vēlāk būs atpakaļ...

p.s. Ari manas domas ir ka editēšana ir kļūdu novēršanai nevis sava teksta dzēšanai.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par "edit" iespējām

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 12:49

Eu, kāds lūdzu saraksta kādas iespējas ir pazudušas un vai visās sadaļās?
Un kopš kura laika ir pazudušas? (admini vienmēr var labot, tālab i nepamanīja)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 13:18

Kāds lietotājs,lūdzu,varētu pārbaudīt,vai edit/delete iespējas ir atpakaļ kā bijušas.
Nomainīju uzliktos ierobežojošos settingus.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby link » 23 Nov 2010, 13:23

link
 

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 13:27

link, paldies. Tad viss kārtībā. Var turpināt editot,dzēst,labot utt. :kanepe:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Gabo » 23 Nov 2010, 13:28

:aptracis: strādā :jaa:
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Par "edit" iespējām

Postby Sinty » 23 Nov 2010, 13:30

Mani dzēšana galīgi neinteresē, bet, ja to arī gribat atpakaļ - viņas naf... izdzēst var tikai pēdējo postu...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 13:32

viss strādā! Paldies tiem, kas reāli kaut ko dara! :yes: Nu dzēst, es nezinu, manuprāt, tam nav īpašas nozīmes, maz kaut ko esmu kaut kad dzēsusi.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 13:37

Sinty wrote:... izdzēst var tikai pēdējo postu...


Vai tad iepriekš jebkurš varēja izdzēst savus vecākos postus? Cik zinu,varēja tikai labot. Tapēc arī kašķu tēmās dažs labs salika punktiņus komentu vietās.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Panda Bear » 23 Nov 2010, 13:50

ROTIJA wrote:
Sinty wrote:... izdzēst var tikai pēdējo postu...


Vai tad iepriekš jebkurš varēja izdzēst savus vecākos postus? Cik zinu,varēja tikai labot. Tapēc arī kašķu tēmās dažs labs salika punktiņus komentu vietās.


Paldies par izmaiņām! iepriekš varēja dzēst visus savus postus.
Mūsu Bull Terrier sadaļai tas bija būtiski, manuprāt, jo dažos jautājumos bija sarunātas briesmu lietas, kuras es personiski esmu lūgusi cilvēkiem pašiem izdzēst, lai nav tā, ka jauniem bulterjeru saimniekiem palasot dažu labu rakstīto, negribas mums pievienoties, kas, diemžēl, tieši tā ir noticis pāris gadījumos.
Atceramies kaut vai stāstu par nosisto krievu bullīti - tur mati stāvus ceļas lasot.....
Tieši tas ir viens no iemesliem, kāpēc es vērsos pie jums ar aicinājumu atstāt visu kā ir. No savas puses apņemos rūpīgāk pārlasīt savus postus pirms to ievietošanas, kaut gan nesaprotu, ja godīgi, kāpēc jums traucē, ka es pati sevi palaboju, precizēju? Un, kāpēc man nebūtu tiesību mainīt savu viedokli šajā forumā esošā posta ietvaros?
Tāpat, diez kas ir domāts ar būtisku postu editēšanu?
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Par "edit" iespējām

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 13:55

Panda Bear wrote:Tāpat, diez kas ir domāts ar būtisku postu editēšanu?

Ir tāda lieta: veselais saprāts. Nu lūk pēc šī principa arī vadīsimies nosakot ko nozīmē būtiskas izmaiņas.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests