Page 1 of 1

2xCAC, Ogre 13.-14.07.13.

PostPosted: 13 Jul 2013, 10:46
by Rotija
13.07.13., CAC,Ogre
Judge - Ernestas Balsiukas (LT)


Males:
Puppy class:

Korland Rein Jammer (Kris Klaid & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - VP1,PuppyBOB :estevisamilosu:

Junior:

Korland Rein Indiro (Korland Rein Wunder H'Au & Korland Rein Lloyda Life Be'F)- V1,PP,JCAC,Ogre JW'13 :P

Intermediate class:
Korland Rein Gin Grenardi (Ulix von der Blockhutte & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V1,CQ,Best Male-4

Open:
Zeno von der Crossener Ranch (Elvis von der Muhlbachstrasse & Xena vom Kressbach) - V1,CQ,Best Male-1,BOB, Ogre W'13 :labipadarits:

Rottharburg Vander Burning (Burning des Princes d'Aragone & Baltika Aichen Rott) - V2,CQ,CAC,Best Male-3 :labipadarits:

Faiter Erfolg Ferro (Alweiler Dragon & Jursuna Santa)- V3,CQ

Champion class:
Batler Hofzumberg Rott (Gismo vom Hainichfelsen & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - V1,CQ,Best Male-2

Korland Rein Wort H'Au (Hatto ot Fisht Haus & Korland Rein Augenblick Obro) - V2,CQ

Females:
Junior:

Korland Rein Heidy (Gandalf Marstal & Korland Rein Quelle Ti'F) - V1,PP,JCAC,Best Female-2,Ogre JW'13, noslēdz LVJCH :roze:

Marta from House Rotvis (Bronx od Vadanora & Ronda from House Rotvis) - V2,PP

Open:
Raise Exclus Rottwelite One (Kris Klaid & Korland Rein Petra Jumb'A) - V1

Champion class:
Korland Rein Zolle Di'F (Dingo vom Scherauer Wappen & Fanta from House Rotvis) - V1,CQ,Best Female-1,BOO, Ogre W'13 :labipadarits:

Salma Marstal (Arkan vom Hause Neubrand II & Milla Marstal)- V2,CQ

Re: 2xCAC, Ogre 13.-14.07.13.

PostPosted: 14 Jul 2013, 13:46
by Rotija
14.07.13., CAC,Ogre
Judge - Ratibor CEKIČ (Serbija/Serbia)

Males:
Puppy class:


Korland Rein Jammer (Kris Klaid & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - VP1

Junior:

Korland Rein Indiro (Korland Rein Wunder H'Au & Korland Rein Lloyda Life Be'F)- V1,PP,JCAC,BM-2, noslēdz LVJCH :estevisamilosu:

Open:
Zeno von der Crossener Ranch (Elvis von der Muhlbachstrasse & Xena vom Kressbach) - SG

Rottharburg Vander Burning (Burning des Princes d'Aragone & Baltika Aichen Rott) - V

Faiter Erfolg Ferro (Alweiler Dragon & Jursuna Santa) - V

Champion class:
Batler Hofzumberg Rott (Gismo vom Hainichfelsen & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - V1,CQ,Best Male-1,BOB

Korland Rein Wort H'Au (Hatto ot Fisht Haus & Korland Rein Augenblick Obro) - V2


Females:
Junior:

Korland Rein Heidy (Gandalf Marstal & Korland Rein Quelle Ti'F) - V1,PP,Best Female1,BOO :samilejies:

Marta from House Rotvis (Bronx od Vadanora & Ronda from House Rotvis) - SG(?)

Open:
Raise Exclus Rottwelite One (Kris Klaid & Korland Rein Petra Jumb'A) - V1,CQ,CAC,Best Female-3, noslēdz LVCH

Champion class:
Korland Rein Zolle Di'F (Dingo vom Scherauer Wappen & Fanta from House Rotvis) - V2

Salma Marstal (Arkan vom Hause Neubrand II & Milla Marstal)- V1,CQ,Best Female-2

Re: 2xCAC, Ogre 13.-14.07.13.

PostPosted: 18 Jul 2013, 13:06
by Korland Rein
Šoreiz visi mūsu fotogrāfi sēdeja mājās, bet vienu feinu bildi izmakšķerēju i-neta dzīlēs:
BOB un BOO:
Image

Un vairākas bildes ar "dzīvi pie ringa":
Image

Image

Image

Image

Image
Un starp citu no izstāžu reglamenta:
6.2. Ringā drīkst uzturēties tikai eksperts, eksperta kandidāti, tulks, ringa vadītājs, sekretārs, ringa vadītāja palīgs (stjuarts) un suņu demonstrētāji. Tiesības ieiet ringā ir izstādes direktoram, Galvenajam sekretāram un izstādes sekretariāta darbiniekiem.

15.2. Izstādes dalībnieku var sodīt ar diskvalifikāciju uz laiku vai ar citu sodu, ko nosaka izstāžu organizatori, ja:
a) traucē izstādes norises kārtību;
b) neievēro izstādes reglamentu;

Bet daži gadiem ilgi DRĪKST VISU :dejo: , jo tikai Korlandieši "kāpj uz kājām" priekšā skrienošajiem, "stāv ne tur" "saņem ne to" un "nepārtraukti distanci neievēro" :kanepe: Esam pieraduši! :medas:

Un klases uzvarētāja cīņa ringā ar audzētāju un hendleri:"Kurš kuru?!" Gadās...
Image

Kāpēc? Atbildi zin blondie! :kanepe:

Re: 2xCAC, Ogre 13.-14.07.13.

PostPosted: 18 Jul 2013, 21:42
by Kitt
Reportāža super! Atliek tik noteikt: dots devējam atdodas! :kompisbietee: