Page 1 of 1

Latvian Winner'13, 30.03.13.

PostPosted: 01 Apr 2013, 13:27
by Rotija
Latvian Winner'13, 30.03.13.
Judge - A.Kislyakov (BLR)


Males:
Puppy:


Faiter Erfolg Halif (Heizelwood Fighter & Faiter Erfolg Sindy) - NB

Junior Class:

Chameur (Osco vom Hause Edelstein & Imola von Hause Sommer) - V3

Crosby Hofzumberg Dog (Ambrozy Fanelus & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - NB

Faiter Erfolg Jambo (Heizelwood Fighter & Faiter Erfolg Vanesa-May) - V2,PP,JCAC

Image

Korland Rein Gin Grenardi (Ulix von der Blockhutte & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V1,PP,LVJW'13

Juniori pa vietām:
Image

Intermediate class:

Re-Astor Rottwelite One (Kris Klaid & Korland Rein Petra Jumb'A) - V1,CQ,CAC,R.CACIB,Best Male-2

Image

Open Class:

Batler Hofzumberg Rott (Gismo vom Hainichfelsen & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - V3

Image

Faiter Erfolg Nice (Harley is Rojaus Slenio & Faiter Erfolg Sindy) - V2,CQ

Image

Vento (Vobelix von Radkestein & Betty Boop Ri Mobby Dick) - V1,CQ,Best Male-3

Image

Atklātās klases suņi pa vietām:
Image

Champion Class:

Faiter Erfolg Derichard (Reeweil Di-Frodo & Faiter Erfolg Vanesa-May) - V2,CQ,Best Male-4

Image

Korland Rein Wort H'Au (Hatto ot Fisht Haus & Korland Rein Augenblick Obro) - V3,CQ

Korland Rein Wunder H'Au (Hatto ot Fisht Haus & Korland Rein Augenblick Obro)- NB

Korland Rein Zippo Di'F (Dingo vom Scherauer Wappen & Fanta from House Rotvis) - V5

Krass from House Rotvis (Gismo vom Hainichfelsen & Olga from House Rotvis) - V4

Image

Reeweil In-Jordan (Lemmenmaen Jumbo & Faiter Erfolg Indy) - V1,CQ,CACIB,LVW'13, BOB,Best Male-1

Veteran Class:

Dark Fighter Magistr (Creedence Stradivari Otto & Dark Fighter Justa) - V1,PP,VCAC

Image

Great Gil (Nevskiy Triumfator Tsesarevich & Tutsi S Berega Turi) - V2,PP(?)

Females:
Junior:


Chiquita Hofzumberg Dog (Ambrozy Fanelus & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - V3

Image

Erfolig Ula for Korland Rein (Korland Rein Rott Ramses Le'F & Lasunka from House Rotvis) - V2,PP,JCAC

Image

Kampfer Fange Iris (Korland Rein Rott Ramses Le'F & Kampfer Fange Irisberta) - V5

Korland Rein Gold Girl - (Ulix von der Blockhutte & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V1,PP,LVJW'13, BOO,Best Female-1

Image

Tk'S Black Princess (Uzi Flash Rouse & Honda Black Allusion) - V4

Image

Junioru kuces pirmās 3 vietas:

Image

Image

Intermediate Class:

Faiter Erfolg Guchi (Alweiler Dragon & Faiter Erfolg Vanesa-May) - V1,CQ,Best Female-4

Image

Raise Exclus Rottwelite One (Kris Klaid & Korland Rein Petra Jumb'A) - V2

Image

Open Class:

Baccara Hofzumberg Rott (Gismo vom Hainichfelsen & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - V2

Image

Faiter Erfolg Naomy (Harley is Rojaus Slenio & Faiter Erfolg Sindy) - V1

Image

Champion Class:

Korland Rein Blitze (Gandalf Marstal & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V4

Image

Korland Rein Bombe (Gandalf Marstal & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V1,CQ,CACIB,LVW'13, Best Female-2

Image

Korland Rein Rottweila Le'F (Lewis vom Kummelsee & Fanta from House Rotvis) - V3

Image

RUS RPH Nekar Cherish Queen (Doki von der Janvari & RUS RPH Nekar Demetra) - V2,CQ,CAC,R.CACIB,Best Female-3

Image

Salma Marstal (Arkan vom Hause Neubrand II & Milla Marstal) - V5

Image

Čempionu klases kuces pirmās 3 vietas:
Image

Labākās kuces - Golda un Bombe:
Image

BOB&BOO - Reeweil In-Jordan & Korland Rein Gold Girl

Image

Re: Latvian Winner'13, 30.03.13.

PostPosted: 11 Apr 2013, 10:36
by Korland Rein