Latvian Winner'13, 30.03.13.
Judge - A.Kislyakov (BLR)
Males:
Puppy:
Faiter Erfolg Halif (Heizelwood Fighter & Faiter Erfolg Sindy) - NB
Junior Class:
Chameur (Osco vom Hause Edelstein & Imola von Hause Sommer) - V3
Crosby Hofzumberg Dog (Ambrozy Fanelus & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - NB
Faiter Erfolg Jambo (Heizelwood Fighter & Faiter Erfolg Vanesa-May) - V2,PP,JCAC
Korland Rein Gin Grenardi (Ulix von der Blockhutte & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V1,PP,LVJW'13
Juniori pa vietām:
Intermediate class:
Re-Astor Rottwelite One (Kris Klaid & Korland Rein Petra Jumb'A) - V1,CQ,CAC,R.CACIB,Best Male-2
Open Class:
Batler Hofzumberg Rott (Gismo vom Hainichfelsen & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - V3
Faiter Erfolg Nice (Harley is Rojaus Slenio & Faiter Erfolg Sindy) - V2,CQ
Vento (Vobelix von Radkestein & Betty Boop Ri Mobby Dick) - V1,CQ,Best Male-3
Atklātās klases suņi pa vietām:
Champion Class:
Faiter Erfolg Derichard (Reeweil Di-Frodo & Faiter Erfolg Vanesa-May) - V2,CQ,Best Male-4
Korland Rein Wort H'Au (Hatto ot Fisht Haus & Korland Rein Augenblick Obro) - V3,CQ
Korland Rein Wunder H'Au (Hatto ot Fisht Haus & Korland Rein Augenblick Obro)- NB
Korland Rein Zippo Di'F (Dingo vom Scherauer Wappen & Fanta from House Rotvis) - V5
Krass from House Rotvis (Gismo vom Hainichfelsen & Olga from House Rotvis) - V4
Reeweil In-Jordan (Lemmenmaen Jumbo & Faiter Erfolg Indy) - V1,CQ,CACIB,LVW'13, BOB,Best Male-1
Veteran Class:
Dark Fighter Magistr (Creedence Stradivari Otto & Dark Fighter Justa) - V1,PP,VCAC
Great Gil (Nevskiy Triumfator Tsesarevich & Tutsi S Berega Turi) - V2,PP(?)
Females:
Junior:
Chiquita Hofzumberg Dog (Ambrozy Fanelus & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - V3
Erfolig Ula for Korland Rein (Korland Rein Rott Ramses Le'F & Lasunka from House Rotvis) - V2,PP,JCAC
Kampfer Fange Iris (Korland Rein Rott Ramses Le'F & Kampfer Fange Irisberta) - V5
Korland Rein Gold Girl - (Ulix von der Blockhutte & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V1,PP,LVJW'13, BOO,Best Female-1
Tk'S Black Princess (Uzi Flash Rouse & Honda Black Allusion) - V4
Junioru kuces pirmās 3 vietas:
Intermediate Class:
Faiter Erfolg Guchi (Alweiler Dragon & Faiter Erfolg Vanesa-May) - V1,CQ,Best Female-4
Raise Exclus Rottwelite One (Kris Klaid & Korland Rein Petra Jumb'A) - V2
Open Class:
Baccara Hofzumberg Rott (Gismo vom Hainichfelsen & Korland Rein Lovely Rain Be'F) - V2
Faiter Erfolg Naomy (Harley is Rojaus Slenio & Faiter Erfolg Sindy) - V1
Champion Class:
Korland Rein Blitze (Gandalf Marstal & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V4
Korland Rein Bombe (Gandalf Marstal & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V1,CQ,CACIB,LVW'13, Best Female-2
Korland Rein Rottweila Le'F (Lewis vom Kummelsee & Fanta from House Rotvis) - V3
RUS RPH Nekar Cherish Queen (Doki von der Janvari & RUS RPH Nekar Demetra) - V2,CQ,CAC,R.CACIB,Best Female-3
Salma Marstal (Arkan vom Hause Neubrand II & Milla Marstal) - V5
Čempionu klases kuces pirmās 3 vietas:
Labākās kuces - Golda un Bombe:
BOB&BOO - Reeweil In-Jordan & Korland Rein Gold Girl