Judge:
Jo Schepers (NL) (iekavās otrās dienas rezultāts)
Bitches:
Puppy Class:
Korland Rein Gold Girl (Ulix von der Blockhutte & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - VP1,PP,Best Puppy
Dogs:
Junior class:
Ando vom Hause Edelstein ( Bomber od Lovrica & Farina vom Hause Edelstein) - V2 (V2)
Re-Astor Rottwelite One (Kris Klaid & Korland Rein Petra Jumb'A) - V1,JunSERT,JunBOB
(V1, JunSERT, JunBOB = EST JCH)
Bitches:
Junior Class:
Korland Rein Chance (Krass from House Rotvis & Korland Rein Lloyda Life Be'F) - SG2 (NB)
Mustan Konnun Cruella De Vil (Nigthweiler Carlos & Balia) - SG3 (SG3)
Reeweil In-Krammy (Krass from House Rotvis & Faiter Erfolg Indy) - SG3 (SG1)
Salma Marstal (Arkan vom Hause Neubrand & Milla Marstal) - V1,JunSERT,JunBOO (SG2)
Junior class bitches:
JuniorBOB&BOO
Dogs:
Veteran Class:
Priirtischie Dzhokomo-Dzhoker (River von Burthann & Goldi Alyans) - NB (NB)
Intermediate Class:
Joy von Hause Milsped (Burning des Princes D'Aragone & Doxa Earl Antonius) - netika ielaists ringā par kavēšanos (disq)
Open Class:
Faiter Erfolg Zinger (Ben vom Langen Grund & Faiter Erfolg Indy) - V3 (SG)
Feuer vom Schloss Hexental (Bodo vom Schloss & Askija von Shambala) - NB
Heizelwood Farro (Adonis von der Mattersburg & Hezelwood Chiguita) - V1 (V2)
Heizelwood Fighter (Adonis von der Mattersburg & Hezelwood Chiguita) - V2 (V1, SERT, CACIB, BOB)
Wellhills Wishmaster (Deacon of Voyager Rotts & Feuer vom Schloss Hexental) - NB
Working Class:
Axeman (Rottforss Daniel & Finnweilers Nelly) - SG3 (disq)
Ex is Rojaus Slenio (Quero vom Wilden Westen & Zara is Rojaus Slenio) - V2 (V2)
Fold Face'S Eccentricelisah (Fold Face'S Arni & Grit von den Hasserghohen) - V1,R.CACIB,SERT,Best Male-2 (V1)
Champion Class:
Great Gil (Nevskiy Triumfator Tsesarevich & Tutsi s Berega Turi) - SG4 (V3)
Gringo is Rojaus Slenio (Orland vom Hause Neubrand & Zara is Rojaus Slenio) - NB
Korland ReinWort H'Au (Hatto ot Fisht Haus & Korland Rein Augenblick Obro) - V1,CACIB,BOB,Best Male-1, (V2)
Korland Rein Wunder H'Au (Hatto ot Fisht Haus & Korland Rein Augenblick Obro) - V2,Best Male-4 (NB)
Reeweil In-Jordan (Lemmenmaen Jumbo & Faiter Erfolg Indy) - V3,Best Male-3 (V1)
CH class - Wort,Wunder, Jordan
Best Male Competition:
Bitches:
Open Class:
Heizelwood Cher (Pit vom Hirtenplatz & Heizelwood Xabita) - V1,R.CACIB,Best Female-2
(V2, SERT, CACIB, BOO - eksperts kopējā salīdzināšanā samainījis open kalses kuces vietām, pamatojot maiņu ar labākām kustībām salīdzināšanas brīdī)
Korland Rein Burge (Gandalf Marstal & Korland Rein Light Heart Arfa BF) - V3 (SG3)
Reeweil In-Jessy (Lemmenmaen Jumbo & Faiter Erfolg Indy) - V2 (V1, R.CACIB)
Working Class:
Heizelwood Cleo (Pit vom Hirtenplatz & Heizelwood Xabita) - V1,Best Female-3 (SG)
Oxa vom Hause Edelstein (Gino von der Berghalbinsel & Chuquita vom Hause Edelstein) - V2 (SG)
Reinikkalan Illusion Pride (Maahismetsan Civa-Caveri & Reinikkalan Diiva Disko-Hile) - V3 (SG)
Champion Class:
Kallisto-Foko (Bumerang iz Doma Agants & Aylina-Bisal) - V1,SERT,CACIB,BOO,Best Female-1
(V1)
Korland Rein Bombe (Gandalf Marstal & Korland Rein Light Heart Arfa Be'F) - V2,Best Female-4 (NB)
BOB&BOO