Page 1 of 1

Valmiera 18-19.02.2012

PostPosted: 20 Feb 2012, 14:08
by Korland Rein
Judge: Zaur Agabeyli, AZE
Dogs:
Puppy class 6-9m.

- Faiter Erfolg Nice (Harley iš Rojaus slenio x Faiter Erfolg Sindy), VP1
Image
- Korland Rein Evor (Krass from House Rotvis x KR Quelle Ti'F), NB

Junior class:
- Emir from House Rotvis (Al vom Popeye x Shawne vom Storchengassle), V1, PP, JCAC, Best male-3 = LV JCH
Image

Intermediate class:
- LV JCH Korland Rein Boreas(Gandalf Marstal x KR Light Heart Arfa Be'F), V1, CQ, Best male-1, BOO
Image

Open class:
- BaltW'11 Vento (Vobelix von Radkestein Betty Boop Ri Mobby Dick), V1, CQ, CAC, Best male-2
Image
Image

Champion class:
- LV CH Korland Rein Wort H'Au (Hatto ot Fisht Haus x KR Augenblick OBro), V2
- EST CH Reeweil In-Jordan(Lemmenmaen Jumbo x Faiter Erfolg Indy), V1
Image

Dogs: V1,JCAC, BM-3 Emir & V1,BM-1, BOO KR Boreas & V1,CAC, BM-2 Vento
Image

Bithces:
Junior class:

- Faiter Erfolg Gucci (Alweiler Dragon x FE Vanesa May), SG2
- Jasmin von House Milsped(Burning des Princess D'Aragone x Doxa Earl Antonius), SG4
Image
Image
- Raise Exclus Rottweilite One(Kris Klaid x KR Petra Jumba), SG3
Image
- Salma Marstal (Arkan v. House Neubrand x Malika Marstal), SG5
Image
Image
- Shandy from House Rotvis(Lewis v. Kummelsee x Emili from House Rotvis), V1, PP, JCAC, Best female-2
Image
Image
Image

Junior females: V1 - Shandy & SG2 FE Gucci & SG3 Raise:
Image

Intermediate class:
- Korland Rein Blitze (Gandalf Marstal x KR Light Heart Arfa Be'F), V1, CQ, Best female-3
- Korland Rein Zetta Di'F (Dingo v. Scherauer Wappen x Fanta from House Rotvis), NN
Image
Image
- Korland Rein Zolle Di'F (Dingo v. Scherauer Wappen x Fanta from House Rotvis), V2, CQ, CAC, Best female-4 = LV CH
Image

Open class:
- Balt JCH Rottwood Selene (Heizelwood Ace x Rottwood Kamira), NB

Champion class:
- BALTJ&LV CH Korland Rein Quango Ti'F (Tim v.d. SCherau x Fanta f. House Rotvis), V1, CQ, Best female-1, BOB
Image
Image

BOB - KR Quango & BOO - KR Boreas
Image

Re: Valmiera 18-19.02.2012

PostPosted: 20 Feb 2012, 14:17
by Korland Rein
Judge: Andrei Kisljakov, BLR
Dogs:
Puppy class 6-9m.

- Faiter Erfolg Nice (Harley iš Rojaus slenio x Faiter Erfolg Sindy), VP1
- Korland Rein Evor (Krass from House Rotvis x KR Quelle Ti'F), NB

Junior class:
- Emir from House Rotvis (Al vom Popeye x Shawne vom Storchengassle), V1, PP, Best male-4

Intermediate class:
- LV JCH Korland Rein Boreas(Gandalf Marstal x KR Light Heart Arfa Be'F), V1, CQ, Best male-3

Open class:
- BaltW'11 Vento (Vobelix von Radkestein Betty Boop Ri Mobby Dick), V1, CQ, Best male-2

Champion class:
- LV CH Korland Rein Wort H'Au (Hatto ot Fisht Haus x KR Augenblick OBro), V2
- EST CH Reeweil In-Jordan(Lemmenmaen Jumbo x Faiter Erfolg Indy), V1, CQ, CAC, Best male-1, BOB

bithces:
Junior class:

- Faiter Erfolg Gucci (Alweiler Dragon x FE Vanesa May), V3
- Jasmin von House Milsped (Burning des Princess D'Aragone x Doxa Earl Antonius), V1, PP, JCAC, Best female-2
- Raise Exclus Rottweilite One (Kris Klaid x KR Petra Jumba), SG5
Image
- Salma Marstal (Arkan v. Hause Neubrand x Malika Marstal), V4
Image
- Shandy from House Rotvis (Lewis v. Kummelsee x Emili from House Rotvis), V2, PP
Image
Image

Junior females: V1,JCAC Jasmin & V2,PP Shandy & V3 FE Gucci & V4 Salma:
Image

Intermediate class:
Blitze & Zetta & Zole:
Image
Image

- Korland Rein Blitze (Gandalf Marstal x KR Light Heart Arfa Be'F), V1, CQ, Best female-3
- Korland Rein Zetta Di'F (Dingo v. Scherauer Wappen x Fanta from House Rotvis), V3
- Korland Rein Zolle Di'F (Dingo v. Scherauer Wappen x Fanta from House Rotvis), V2, CQ, Best female-4 = LV CH
Image
Image

Open class:
- Balt JCH Rottwood Selene (Heizelwood Ace x Rottwood Kamira), NB

Champion class:
- BALTJ&LV CH Korland Rein Quango Ti'F (Tim v.d. SCherau x Fanta f. House Rotvis), V1, CQ, Best female-1, BOO
Image
Image
Image
Image

BOB Reeweil In Jordan & BOO - KR Quango:
Image
P.S. Ja ir kadas kļūdiņas, rakstiet. Par piesķirtajiem PP junioru klasē kucēs, man ziņu nav. Zinu, ka bija 1-2 vietai, pārējiem nezinu!