Tiek meklētas mājas Montijam

Looking for new home

Tiek meklētas mājas Montijam

Postby Imagine » 14 Mar 2015, 14:21

Image
Montijs patversmē dzīvo kopš 2011. gada novembra, kad nonāca šeit kā mazs, spurains kucēns un tepat arī izaudzis, uzskatīdams, ka šī vieta ir viņa vienīgās un īstās drošās mājas. Ar brīvprātīgo gādību viņš ir nedaudz skolojies – prot gan gulēt, gan sēdēt, gan atsaukties uz savu vārdu, kā arī pie pavadas viņš iet kā paraugsuns – ne raujas, ne skrien, kur deguns rāda, ne arī baidās no ielas trokšņiem un garāmgājējim. Tāpat viņš ir iemācījies, ka no cilvēkiem-draugiem nav jābaidās – viņam ir liels prieks saņemt glāstus, it sevišķi, ja viņu pakasa aiz auss vai pabužina biezo kažoku. Viņš arī savējiem ļoti uzticas – vērīgi sekos it visur pa pēdām un labprāt piedalīsies visos piedzīvojumos, kā arī pie veterinārārsta pacietīgi ļaus visu vajadzīgo izdarīt.

Image
Diemžēl viņš, būdams neatkarīgs un patstāvīgs domātājs, ne vienmēr uzreiz uzticas svešiniekiem un, juzdamies nedrošs vai apdraudēts, var tos apriet un mēģināt paslēpties, bet, ja kāds nu nepavisam neievēro pieklājības robežas (piemēram, bāž pirkstus purnā vai, ignorējot to, ka suns baidās, mēģina glaudīt), tad var arī kampt. Arī mazus bērnus viņš nesaprot un no tiem labprātāk turas pa gabalu.

Image
Šī iemesla dēļ Montijs patversmē ir aizķēries nu jau vairāk nekā trīs gadus. Viņam labo īpašību ir krietni vairāk par niķiem, kurus mierīgā mājas vidē, ar laiku un pacietību var izārstēt. Bet tam ir vajadzīgs cilvēks, kas saprot, ka ar Montiju pirmajās kritiskajās iedzīvošanās nedēļās un mēnešos būs jāstrādā un kurš pie pirmajām grūtībām nepadosies. Līdz šim diemžēl viņam ar to nav veicies, un pēc diviem neveiksmīgiem adopcijas mēģinājumiem viņš allaž ir atgriezies patversmē. Arī patversmes stresa pilnā vide viņam neļauj sevi cilvēkiem parādīt no labākās puses.
Taču katram sunim kaut kur ir savas mājas, un mēs ļoti, ļoti ceram, ka tādas agri vai vēlu atradīsies arī Montijam!

Video:

1.
2.
3.
4.
5.

Montijs šobrīd mīt patversmē "Dzīvnieku draugs", Fr.Candera ielā 4, Rīgā.

Kontaktinformācija:
Darba laiks: Darba dienās no 10.00 līdz 18.00 (izņemot ceturtdienas), sestdienās un svētdienās no 10.00 līdz 17.00
Tel.nr. - +371 67500491
E-pasts - dzd@latnet.lv
Kā nokļūt - http://www.dzd.lv/kontakti/
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Meklē jaunas mājas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron