Takšu puikas Rokijs un Rokoko meklē mājas

Looking for new home

Takšu puikas Rokijs un Rokoko meklē mājas

Postby Imagine » 14 Mar 2015, 14:00

Rokiju kopā ar Rokoko uz patversmi atveda viņu līdzšinējā saimniece, kas ar asarām acīs atdeva suņukus, jo darba dēļ viņa bieži neesot mājās un suņuki vieni paši aiz garlaicības dzīvoklī rejot. Tas traucējot kaimiņus, tāpēc nerodot citu izeju no šīs situācijas, saimniece nonāca līdz lēmumam atdot suņukus patversmei, kur viņi varēs sagaidīt jaunus saimniekus.

Rokijs - dzimis 07.02.2012.

Image

Rokija jaunajiem saimniekiem jārēķinās, ka Rokijs pēc savas dabas ir īsts taksis - spītīgs, labprāt mēģina uzkundzēties visiem apkārtējiem, un, ja kas nepatīk, nekautrējas to demonstrēt. Viņam arī ir vajadzīgs laiks, lai pilnībā uzticētos nepazīstamam cilvēkam, un pirmajā brīdī viņš savas bažas var izpaust gan ar riešanu un rūkšanu, gan zobu rādīšanu. Taču, kad uzticība iegūta, Rokijs kļūst par pašu mīļāko, jaukāko un uzticamāko suņuku. Rokijs labi prot iet pie pavadas un pārzina suņu dzīves likumus uzvedībai mājās, jo līdz šim dzīvojis dzīvoklī.
Image

Rokijam nepatīk palikt vienam pašam, un savas bēdas šādos brīžos viņš pauž ar skaļu riešanu un gaudošanu, tāpēc viņa jaunajās mājās vai nu kādam vienmēr ir jābūt mājās, vai arī jābūt iespējai viņu ņemt līdzi ikdienas gaitās, vai arī tai jābūt privātmājai, kur tas nevienam netraucē. Rokijs nebūs piemērots kopādzīvošanai ar maziem bērniem un kaķiem - pirmie viņam diezko nepatīk, bet otros viņš uzskata par savu likumīgo medījumu. Vislabprātāk Rokijs dzīvotu kopā ar jauniem, sabiedriskiem cilvēkiem, kas būtu gatavi sunim veltīt daudz laika un nodrošināt aktīvu dzīvesveidu.

Video:

Rokoko - dzimis 10.11.2012.

Image

No abiem suņu puikām Rokoko ir bailīgākais un neuzticīgākais, un savu attieksmi pret svešiniekiem viņš demonstrē visnotaļ agresīvi, ar rūkšanu, zobu rādīšanu un pat mēģinājumiem ieķert rokā, ja tā, viņaprāt, pietuvojusies pārāk tuvu. Taču patiesībā aiz šīs draudīgās ārienes slēpjas mīļš un draudzīgs suņuks, kurš tikai nezina citu veidu, kā parādīt lielajai, briesmīgajai cilvēku pasaulei, lai tā nenāk par tuvu un nedara viņam pāri. Pret tiem, kurus Rokoko iepazinis un atzinis par savējiem, viņš ir īsts mīļumiņš, nepiemirstot gan ik pa laikam pārbaudīt, vai tomēr nebūtu iespējams kļūt par "galveno suni" barā. Rokoko patīk rotaļāties ar bumbiņu un iet garās pastaigās - to laikā viņš kārtīgi iet pie pavadiņas un ar interesi vēro cilvēku.
Image

Tāpat kā tētis Rokijs, Rokoko nekad nebūs draugs kaķiem, un arī ar maziem bērniem suņu puikam nekāda droša kopdzīve nav paredzama. Vislabāk viņam patiktu dzīvot privātmājā (jo arī viņš, viens palicis, mēdz skaļi riet un gaudot) kopā ar cilvēkiem, kas būtu gatavi veltīt laiku, lai iegūtu viņa uzticību, un arī apzinātos, ka Rokoko ir suņuks, kuram nepieciešama maiga, taču stingra audzināšana.Abi puikas šobrīd mīt patversmē "Dzīvnieku draugs", Fr.Candera ielā 4, Rīgā.

Kontaktinformācija:
Darba laiks: Darba dienās no 10.00 līdz 18.00 (izņemot ceturtdienas), sestdienās un svētdienās no 10.00 līdz 17.00
Tel.nr. - +371 67500491
E-pasts - dzd@latnet.lv
Kā nokļūt - http://www.dzd.lv/kontakti/
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Meklē jaunas mājas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest