Suņa iegāde no Francijas

Ask a question and get an answer

Suņa iegāde no Francijas

Postby Kristaps » 23 Nov 2012, 10:21

Labdien!
Gribēju jautāt vai, kādam ir pieredze ar kucēna iegādi no Francijas, pārdevēja Odessa Berka un piegādi ar Pet air?
Atsaucos uz šo sludinājumu: http://www.zip.lv/show/?i=2340286&popup ... e0&place=1
Kucēns + piegādes izdevumi 185 LVL, jāmaksā ir piegādes kompānijai Pet Air,nevis pašai pārdevējai, tāpēc šķiet, ka viss varētu būt likumīgi un kārtībā.
Visu dokumentus un lidojumu rezervēšanas nodrošinās pārdevēja.

Tāpēc gribēju jautāt vai kādam ir pieredze, jo skatos, ka uz konkrēto telefona nr. pārdod dažāda veida kucēnus?
Jau iepriekš liels paldies!
Kristaps
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 23 Nov 2012, 10:09

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Safohouse » 23 Nov 2012, 10:27

Cena ir DAUDZ par mazu, lai ticētu. Viennozīmīgi- krāpnieki.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Safohouse » 23 Nov 2012, 10:30

ir bijuši līdzīgi gadījumi (ja nemaldos pat TV rādīja)- tur līdzīgi sūtīja angļu buldogu. Tad parādījās problēmas lidostā, tad vēl kaut kas- rezultātā cilvēki samaksāja ap tūkstoti kopā, bet suni, protams, tā arī nesaņēma...
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby eldberg » 23 Nov 2012, 10:38

Tā ir krāpniecība.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Cleo » 23 Nov 2012, 11:09

Francijā jebkurš kucēns maksā ap 1000 eiro un augstāk.
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Kristaps » 23 Nov 2012, 11:16

Paldies par atbildēm, no šāda viedokļa jau baidījos! :(
Tad jau labāk meklēšu Džeku Raselu te pat LV :latvija: , vismaz paši varēsim aizbraukt apskatīt un aizvest mājās! :)
Kristaps
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 23 Nov 2012, 10:09

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Creme de la Creme » 23 Nov 2012, 12:51

Aizdomas par krāpšanu vajadzētu jau radītām tam, ka sludinājums publicēts tādā portālā kā zip.lv, kur viss ir latviski.
Neviens normāls audzētājs savus kucēnus neuztic pārpircējam.
Un, kā jau tika minēts, cena ir pārlieku zema. Tā pat nenosedz transportēšanas izdevumus. Cargo ~ 300-350 eiro. Var vest pats cilvēks. Tad biļete turp-atpakaļ + biļete sunim. Tā ap 250-300 ls.
Skatos ka sludinājums jau ir dzēsts.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Creme de la Creme » 23 Nov 2012, 12:51

Kristaps wrote:Tad jau labāk meklēšu Džeku Raselu te pat LV :latvija: , vismaz paši varēsim aizbraukt apskatīt un aizvest mājās! :)

:par:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby OrlandoSeaHorse » 30 Nov 2012, 00:37

Ja nav pieredze suņu pirkšanā, palasiet šīs tēmas, lai zinātu, ka pašiem jāsargās un rūpīgi jāievāc informācija no dažādiem un uzticamiem avotiem.
viewtopic.php?f=5&t=4034
viewtopic.php?t=4064
Un ne jau šie cilvēki vienīgie, kas iegrābjas, tikai tas, ka te jautājums ir izvērstāk izstāstīts un svaigākā atmiņā. Lai gan šķiet, ka jums ar piesardzību viss ok, ja jau pirms ielaišanās ar krāpniekiem tomēr pajautājāt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Dinciks » 30 Nov 2012, 10:33

Mums paziņa pirka kucēnu no Francijas, sazinājās jau gadu iepriekšs ar audzētāju, godīgi gaidīja gandrīz gadu līdz varēja rezervēt savu mīluli. Kad pienāca laiks vest mājās, pati kāpa lidmašīnā un lidoja mazulim pakaļ.

Kucēna iegāde noteikti ir diezgan jauks un patīkams process, lai gribētos samaksāt mazliet vairāk arī pa caļa izdevumiem, lai iepazītos ar audzētavu, un viņi redzētu arī tevi sejā!

:ripo:
User avatar
Dinciks
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 21 Jan 2010, 20:48
Location: Rīga

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Sanio » 30 Nov 2012, 12:55

Kristaps wrote:Tad jau labāk meklēšu Džeku Raselu te pat LV , vismaz paši varēsim aizbraukt apskatīt un aizvest mājās!


..un arī LV neiesaku pirkt JRT, ja vien nav Latvijas Kinoloģiskās Federācijas metiens,kuru arī uzmanīgi izvērtēt, kas ir vecāki utt.
Iesaku meklēt Igaunijas, Polijas, Somijas audzētavās (vai arī skatīties tālāk Eiropā).
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby gilroy » 30 Nov 2012, 23:44

Vietējās Francijas lapās kucēni ar papīriem iet sākot no 500 EUR, atkarībā no šķirnes. No labām audz;etav;am, protams, dārgāk, lai gan dažās medību šķirnes nav dārgas , salīdzinoši. Neesmu dzirdējusi, ka tas Pet Air vispār Latvijā būtu manīts, un šādi mistiski sludinājumi 100% ir blefs no kāda Nigērijas kakta. Normāls audzētājs pārpircējiem kucēnus nedod. Punkts.

Igaunija nav tālu, audzētavas nav grūti sazināties, aizbraukt un iepazīties, un arī Somija nav tālu - es savai aizbraucu pakaļ un atvedu dienas laikā. Tikai pirms tam gadu sazvanījos un sarakstījos ar audzētāju. Suns būs ar jums vismaz padsmit gadus, būs jūsu ģimenes loceklis, tāpēc izvēlieties rūpīgi un pamatīgi. Tas tiešām atmaksāsies.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Kristaps » 05 Dec 2012, 15:34

Liels paldies visiem par atbildēm, noteikti ieteikumus ņemšu vērā, jo arī pats sapratu, ka suņa iegāde galīgi nav tas pats, kas mašīnu pirkt jeb pāris dienu jautājums. Tāpēc nogaidīsim pāris mēnešus, kad paziņām būs kucēni un viens jau ir rezervēts, vismaz zināsim visu par to suņuku. :)

P.s. Intereses pēc uzrakstīju tai pārdevējai epastu, vai var atsūtīt abu vecāku bildes un dokumentus, uz ko bija diezgan nesakarīga atbilde, bet viņiem to nav, ir tikai kucēnu dokumenti! :neparliecinats:
Kristaps
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 23 Nov 2012, 10:09

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby NARDICUM » 05 Dec 2012, 19:14

Nu, taisnību sakot, arī es savu suņu dokumentus nevienam nesūtīšu :sarkstosa:
Maz kur tos pēc tam var izmantot.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Creme de la Creme » 06 Dec 2012, 08:20

NARDICUM wrote:Nu, taisnību sakot, arī es savu suņu dokumentus nevienam nesūtīšu :sarkstosa:
Maz kur tos pēc tam var izmantot.

Nū....Man piem. visu suņu ciltsraksti ir redzami mājas lapā. Un ne tikai manējā lapā, arī vairākās ārzemju lapās. Līdz šim nekādu problēmu nav bijis.
Un nopietns pircējs neņems kucēnu neredzot vecāku papīrus. E-pastos jau var uzrādīt da jebkādus vecāku vārdus. Turklāt jāredz ka suņi patiešām ir ar FCI ciltsrakstiem u.tml.
Domā kāds izprintēs un uzdos par savējiem?
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Egucha » 08 May 2013, 22:56

Man ir līdzīga situācija šobrīd. Gribēju iegādāties mopsīti,pēc sludinājuma viss likās normāli. Bet arī ar to transportēšanu caur aviokompāniju no krievijas 120ls kas nav jāmaksā pašai saimnieci. Gribēju parādīt sludinājumu kas atrodas ss.lv bet nu jau skatos tāda vairs nav.
Tātad man tā kā būtu jāsecina ka tas nav pa nopietnam ? :D
Egucha
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 08 May 2013, 22:35

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby čība » 09 May 2013, 07:22

Egucha wrote:Man ir līdzīga situācija šobrīd. Gribēju iegādāties mopsīti,pēc sludinājuma viss likās normāli. Bet arī ar to transportēšanu caur aviokompāniju no krievijas 120ls kas nav jāmaksā pašai saimnieci. Gribēju parādīt sludinājumu kas atrodas ss.lv bet nu jau skatos tāda vairs nav.
Tātad man tā kā būtu jāsecina ka tas nav pa nopietnam ? :D


Nav tā, ka transportēšana caur aviokompāniju norāda uz krāpšanu. To dara arī pazīstami audzētāji, še pat no Latvijas kucēni ir dažādos veidos ceļojuši uz Krieviju, ASV, par Eiropu nerunājot. Tikai... kucēna cena nebūs ne 100, ne 200 LVL.
Bet vai audzētājs norādīs, ka pievedīs klāt? Par to kā kucēns varētu nonākt jaunajās mājas sāk runāt tad, kad potenciāli audzētājs ir nolēmis kucēnu pārdot konkrētajam gribētājam.

Līdzīgas krāpšanas ir pērkot kucēnu - man rakstīja, ka kaut kāds aģents atbrauks pakaļ :D Viss jau bija skaidrs no paša sākuma.

Par tiem ciltsrakstiem... ja man audzētājs nevarēs uzrādīt ciltsrakstus, es to kucēnu nepirkšu. Ja tā ir Latvija, tad jau viegli - noteikti brauktu kucēnu skatīties pirms došanās mājas un tad var parādīt orģinālus un tā. Bet, ja no ārzemēm? Es nebraukšu uz Vāciju vienu reizi lai paskatītos uz papīriem, otru reizi - lai nopirktu kucēnu. Tas, ka es ciltsrakstu kopijas varētu kaut kur izmantot... kur? Bet domāt, ka tā ir Vācija un tur ir tikai FCI un baigi godīgie audzētāji ir naivi.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby NARDICUM » 09 May 2013, 11:23

čība
Pirmkārt Vācijā nav tikai FCI, tā ir valsts, kur ir īpaši spēcīgi UCI klubi. :medas:
Jā, un mana viena suņa bērni tika Rumbulā tirgoti vēl pāris gadus pēc viņa nāves (ar ne FCI papīriem) :lamajas:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby čība » 09 May 2013, 11:45

NARDICUM wrote:čība
Pirmkārt Vācijā nav tikai FCI, tā ir valsts, kur ir īpaši spēcīgi UCI klubi. :medas:
Jā, un mana viena suņa bērni tika Rumbulā tirgoti vēl pāris gadus pēc viņa nāves (ar ne FCI papīriem) :lamajas:


Nu Vācija tikai kā piemērs, gribēju tikai teikt, ka ne tikai LV ir iespēja iegrābties un nevar tā pirkt visu pa labi pa kreisi. Jo arī vācieši to slēpj, ir jau ne tikai spēcīgi UCI klubi, ir vēl miljons organizācijas un klubiņi - gluži kā pie mums.
Suņa vārds ir zināms un tālāk jau var uzcept, ko vajag - priekš ne FCI papīriem. Izstāžu katalogā ir bezmaz viss nepieciešamais.
Es saprotu cilvēka nevēlēšanos tā pilnīgi publiskot c/r, bet es neredzot vecāku c/r kopijas (vai uz vietas - orģinālus) kucēnu nepirktu, īpaši, ja līdz kucēnam tiktu pati, bet ieteikumiem, rekomendācijām utt
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņa iegāde no Francijas

Postby Creme de la Creme » 09 May 2013, 15:01

Ja audzētājs atteiksies man izsūtīt kucēnu vecāku dokumentus, tad es uzreiz atmetīšu domu tur pirkt kucēnu (ja vien es jau nezinu šos suņus, kā tas ir vairumā gadījumu...). Parasti gan ''pircējs parastais'' neprasa ciltsrakstus. Viņam pietiek ar vecāku vārdiem (pat tos neprasa) un bildēm (tās gan grib visi).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests