Ultraskaņas suņu atbaidītāji

Ask a question and get an answer

Ultraskaņas suņu atbaidītāji

Postby gunele » 12 Sep 2011, 14:53

Cik kaitīgs sunim varētu būt šis verķis un uz cik ilgu laiku suns paliek dezorientēts? Es saprotu, ja ir tiešām jāaizstāvas pret agresīvu suni, bet viens pajoliņš ir nopircis atbaidītāju un tagad uzjautrinās izmēģinot pret suņiem. Miermīlīgs kaimiņu suns aizlaidās klupdams, krizdams, kad viņu apstrādāja no 50 m attāluma, kas notiks, ja būs tuvāk?
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ultraskaņas suņu atbaidītāji

Postby Nesaprasha » 07 Oct 2011, 15:38

Skiet ka runa iet par sito verki - Dazer II. Lietojusi neesu, tik lasijusi atsauksmes arzemju saitos. Bet ta ka mans velo marsruts paldies dievam nav piesatinats ar klejojosiem suniem, tad nav nepieciesams.
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Re: Ultraskaņas suņu atbaidītāji

Postby OrlandoSeaHorse » 10 Oct 2011, 11:25

Kā viņš darbojas? Ultraskaņa pati par sevi taču suni nepārbiedē līdz ārprātam - ultraskaņas svilpes taču lieto, lai suni sasauktu!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Ultraskaņas suņu atbaidītāji

Postby vipdu » 10 Oct 2011, 11:36

Es pieļauju, ka ir dažādas ultraskaņas frekvences (vai kā viņas tur) Acīmredzot dažas suņus ieinteresē un tie uz to atsaucas, bet citas tiem nepatīk (ir sāpīgas ausīm vai mazums kas vēl) un tādēļ suņus atbiedē. Nu tie mani spriedelējumi, fizika nekad nav padevusies neskatoties uz to, ka vienmēr sazin kā izdevās dabūt ļoti labas atzīmes.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests