Miniatūras šķirnes suns un paladziņa izmantošana

Ask a question and get an answer

Miniatūras šķirnes suns un paladziņa izmantošana

Postby lucky » 10 Dec 2021, 17:35

Mani interesē tāds jautājums: no vienas puses, mazo/miniatūro suņu šķirņu audzētāji, stāstot par viņu audzēto dekoratīvo suņu kopšanas iespējam, apgalvo, ka, tā kā pieaugušais suns sver ne vairāk kā 3 kg, tad nav nepieciešamības to regulāri izvest ārā kārtot savas vajadzības, bet var šim nolūkam jau sākotnēji pieradināt suni kārtot savas vajadzības uz paladziņa, bet ārā izvest var laiku pa laikam, priekš fiziskās aktivitātes utt. No otras puses, suņu turēšanas noteikumos ir rakstīts, ka visu sugu suņi jāizved uz vismaz 30 minūšu ilgu pastaigu ne retāk kā divas reizes diennaktī. Intervāls starp abām pastaigas reizēm nav mazāks par desmit stundām.
Tāpēc man rodas tādi jautājumi: Vai mazo šķirņu suņu trauslums nevar būt par iemeslu pieradināt tos kārtot savas dabiskās vajadzības pārsvarā tikai uz paladziņa?
Vai noteikumu par suņu turēšanu mājās prasība nodrošināt tiem vismaz 30 minūšu ilgu pastaigu ne retāk kā divas reizes diennaktī attiecas uz fiziskās slodzes nodrošināšanu vai uz dabisko vajadzību kārtošanu?
lucky
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 05 Dec 2010, 14:20

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests