suns un bērns...kādu šķirni!?

Want to Buy a Dog

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby apc » 22 Aug 2010, 18:59

Okei, tātad viss ir atkarīgs no konkrētā dzīvnieka un tā tālāk (tomēr tāpēc jau tiek pirkti šķirnes suņi, lai apmēram zinātu, ko sagaidīt, nevis vienkārši krancīši), bet, ja bērns ģimenē parādās pēc suņa, tad panākt labas attiecības ir vieglāk vai grūtāk?
apc
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 22 Aug 2010, 18:54

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby ingaanna » 26 Aug 2010, 05:13

apc, tas būs ļoti atkarīgs no jums pašiem! Kā suni būsiet audzinājuši. Un kā izturesieties pret viņu, kad bērns piedzims.
Mans dēls piedzima, kad mūsu ģimenes sunei bija 2 gadi, sune viņu dievināja un sargāja, kā savējo. :) Bet viens blakusefekts gan ir iznācis: puika nespēj iedomāties, kā ir dzīvot bez suņa
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby Chikenz » 27 Aug 2010, 23:16

Pec savas pieredzes - beernu uzticeetu tikai un vieniigi liidzsvarotam labradoram. Mans videjais berns staigaat maacijaas, labim astee karaajoties, eeda ar sho no vienas bljodas un reizeem aizmiga nevis savaa gultaa, bet labradora liikumaa ieritinaajies.
Chikenz
Baby
Baby
 
Posts: 19
Joined: 22 Aug 2010, 00:22

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby maksis » 27 Aug 2010, 23:19

Chikenz wrote:Pec savas pieredzes - beernu uzticeetu tikai un vieniigi liidzsvarotam labradoram.

Kāda tad ir pieredze ar citiem?
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby Sisija » 28 Aug 2010, 10:49

Chikenz wrote:Pec savas pieredzes - beernu uzticeetu tikai un vieniigi liidzsvarotam labradoram. Mans videjais berns staigaat maacijaas, labim astee karaajoties, eeda ar sho no vienas bljodas un reizeem aizmiga nevis savaa gultaa, bet labradora liikumaa ieritinaajies.

Cik tad Jums citu šķirņu suņi ir bijuši? Un labradori jau arī mēdz būt dažādi, ne visi ir līdzsvaroti.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby murkata » 29 Aug 2010, 18:54

nezinu, man šķiet, ka mēs nepērkam suni zīdainim, bet gan sev un pirmāmkārtām, jāizvērē, kādu tad šķirni gribam mēs un ar kādu tiksim galā. citādi iznāks iegādāties kaut ko tādu, kas pēc tām neradīs gandarījumu. par veimāriešiem raksta, ka viņiem nepatīk bērni (ārzemju forumos un saitēs esmu bieži sastapusies ar šo viedokli). un tomēr mūsu suns lieliski sadzīvo ar aktīvu puišeli un problēmu nav. tādēl, ka suns ir pa īstam mūsu un mēs ar prieku ar viņu strādājam un mācam. var jau būt, ka arī rasturs ir veiksmīgs, bet viss atkarīgs no darba ar suni un ar tādu, kas paņemts nevis simpātijas, bet kaut kādu nosacījumu dēļ varētu nebūs "iekāriena" darboties kā nākas. imho
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby ievucis » 02 Sep 2010, 21:53

Es iesaku Tuleāras kotonu, man pašai bērns 5 gadi, kotoniņš un viss ir super! Suņuks uzmana mazo, spēlējas ir ļoti dzīvespriecīgs un tiešām super mīļš! Bet laikam jau runa iet pa vienkāšu suņuku, kas nemaksātu pārāk dārgi.
ievucis
Baby
Baby
 
Posts: 97
Joined: 19 Jan 2010, 14:04
Location: Brno (cz), Saldus (lv)

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby kaija » 22 Oct 2010, 17:49

murkata , tieši tā. Mums ir trīs suņi un ne ar vienu no viņiem bērniem nav problēmu. Par skotu audzētāja teica, ka būs grūti tieši ar bērniem utt., bet viņa ir gatava pat visus pretīm nākošos bērnus uz ielas sabučot. Suni tomēr veido vide un ģimene kurā viņš aug, protams, arī raksturam ir nozīme. Tā kā, ja patīk kāda šķirne jāņem tieši tā....
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: suns un bērns...kādu šķirni!?

Postby OrlandoSeaHorse » 24 Oct 2010, 18:26

ievucis wrote:Es iesaku Tuleāras kotonu, man pašai bērns 5 gadi, kotoniņš un viss ir super! Suņuks uzmana mazo, spēlējas ir ļoti dzīvespriecīgs un tiešām super mīļš! Bet laikam jau runa iet pa vienkāšu suņuku, kas nemaksātu pārāk dārgi.
It ka "mulkudross" variants, bet te var iebraukt gravi otra puse. Ja berns ir puika, vai loti aktiva meitene, tad padsmit gados ar jau pavecu klepja suniti ne visi berni bus laimigi. To var ucinat un cubinat, bet nekadi sportiskie sasniegumi nespid. Vai kopeja kapsana kokos un kilometriem garas pastaigas pa siltumtrases trubam, utt. Kadreiz sen sen kaut kur bija tads pastastins publicets, ka puika vedis savu (vecaku) suniti staigat un vienreiz sunitis pazudis. Beidzot izradijies, ka puikam bijis kauns iet ar mazsuniti pie draugiem un vins to kaut kur nobazis. Nu, tas protams ir ekstrems stulbums, bet ari normalam bernam varetu gribeties blenu biedru nevis uzmanamu un pieskatamu tikpat ka zidaini.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron