špics

Want to Buy a Dog

špics

Postby fedelta » 23 Sep 2016, 16:43

Laba diena.
Mana māsa ir suņa meklējumos, un lūdza padomu un informāciju man, bet ar tāda tipa suņiem man nav bijusi nekāda saskarsme, tādēļ prasu padomu jums.

Vēlamā šķirne - punduršpics

Kuras audzētavas skatīties(Latvijā)? Varbūt ir kāds metiens tagad?
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: špics

Postby karalislauva » 23 Sep 2016, 17:12

Ingo gan jau, ka zinās ko ieteikt (un atkarīgs arī noteikti, vai tiek meklēts mājas mīlulis vai plānos izstāžu karjera)
Bet vai nebija labāk šo ierakstīt pie špiciem? Tur dzirdīgas ausis ātrāk atrastu. ;)
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: špics

Postby ingo » 26 Sep 2016, 08:12

Ingo neieteiks :-) Punduršpiciņš ir mans "sirdssunītis", bet... visticamāk cits nebūs. Ļoti, ļoti jāskatās veselība. Neesmu sekojusi līdz ne audzētājiem, ne metieniem. Un vispār, labāk ar mani neielaisties, pierunāšu uz japāņu špicu :jautri:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: špics

Postby fedelta » 26 Sep 2016, 12:30

ingo wrote:Ingo neieteiks :-) Punduršpiciņš ir mans "sirdssunītis", bet... visticamāk cits nebūs. Ļoti, ļoti jāskatās veselība. Neesmu sekojusi līdz ne audzētājiem, ne metieniem. Un vispār, labāk ar mani neielaisties, pierunāšu uz japāņu špicu :jautri:


Nav nekādu pretenziju pret japāņu špicu. Māsai patīk mazie pūkainie, izskatīs visus variantus. Uz izstādēm vests netiks
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: špics

Postby Danute » 18 Sep 2017, 20:21

fedelta
Es ar varu pierunāt uz japānīti. :D Manā skatījumā vieglāka kopšana (pašai tāds uz pusgadu bija pieskatīšanā) un salīdzinoši klusāks par punduršpiciņu. Augumā gan lielāks.

ingo
Ieliec kādu bildi augumu salīdzināšanai. ;)
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests