Kādu šķirni izvēlēties?

Want to Buy a Dog

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby ewita » 21 Feb 2010, 00:02

mini-bulka :esmilu:
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby freda » 21 Feb 2010, 18:32

Stafordšīras bulterjers, bet kuce. Donnas Kročā visi vīrieši iemīlās.
freda
Baby
Baby
 
Posts: 93
Joined: 14 Jan 2010, 11:02

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby silverequs » 21 Feb 2010, 18:41

Miniatūrais bulterjers. :jaa:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby OrlandoSeaHorse » 21 Feb 2010, 18:45

Paldies, paldies, visas idejas welkomētas! :pastaiga:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby undd » 21 Feb 2010, 18:51

Nu, lai kā es par bulkām fanotu, tomēr neieteiktu to katram, kurš vēlas suni. Ņemot bulku, tomēr ir jāzin, kādu suni tu ņem, tb. jāzin, ka kļūdas audzināšanā nav pieļaujamas ;) es gan nešaubos, ka OSH spētu izglītot cilvēkus, ja izvēle kristu uz bulku - mini vai parasto, tomēr ne katrs ir gatavs un spējīgs izaudzināt socializētu bulku, ne tikai priekš sevis, bet arī priekš citiem ;)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby ingaanna » 21 Feb 2010, 20:28

Noise wrote:ja es skatiitos maajas miiluli man cena buutu faktors.

Mājas mīlumim tak būtu jābūt iespejami veselam un ar normālu psihi? Jebšu tomēr cena svarīgāka?
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Noise » 21 Feb 2010, 20:43

ingaanna wrote:
Noise wrote:ja es skatiitos maajas miiluli man cena buutu faktors.

Mājas mīlumim tak būtu jābūt iespejami veselam un ar normālu psihi? Jebšu tomēr cena svarīgāka?


:neparliecinats:

kam Tu to saki?

uz pirmo jautaajumu - jaa. uz otro... ne viennoziimiigi, bet cena nav arii mazsvariiga. manaa shkjirnee show klases kuceens maksaa £400 - 500. man tas liekas saliidzinoshi leeti. vareetu maksaat vairaak par kaut ko ekskluziivu.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby energy » 21 Feb 2010, 21:49

Cena varbūt arī nav primārais, bet tomēr svarīgs faktors, ja meklē mājas mīluli.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Eta » 21 Feb 2010, 22:38

ingaanna wrote:
Noise wrote:ja es skatiitos maajas miiluli man cena buutu faktors.

Mājas mīlumim tak būtu jābūt iespejami veselam un ar normālu psihi? Jebšu tomēr cena svarīgāka?


Bet prieksh kam parspileet? :flirts: Neteikshu show un pet, teikshu pareizaak - vairaak perspektiiviem vai mazaak perspektiiviem kuceenim ar kaadu kraasas defektinju vai ko taadu cena ATSHKIRAS.. ;) Un prieksh diivaana welkomeetaak njemt braakiiti par kabatinjai draudziigaaku cenu (kaut tie pashi 50Ls). Un te NAV runas par veseliibu un normaalu psihi..
Jo man kkur gadiijaas lasiit, cik dazhi audzeetaaji ar nelaimiigi, ka jaunie saimnieki panjem ljoti perspektiivu kuceenu un par diivaanu taalaak netiek ;)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby gilroy » 21 Feb 2010, 22:50

No postiem īsti nesapratu, iet runa par Lux jeb tēvs ar dēlu no Anglijas? Par Lux nezinu, bet ja godīgi, bulku vai ko līdzīgu Anglijai gan neieteiktu, noteikti neieteiktu. Pietiekami ilgi notusējos pa Angliju, lai saprastu, ka tur tie ir vairāk statusa suņi, turklāt negatīva statusa - tipa tīnis naža vietā staipa līdzi staffu.

Tā varētu veidoties sociāla problēma puišelim, kuram jau tā vajadzīga cita tipa uzmanība. Ieviešot šādu "statusa"suni uz ielas ikviens negatīvais viņu uztvers kā savējo, un ikviena tante - kā bīstamu pusaudzi. Nevajag.

Es ieteiktu kaut ko gana jauku, kaut to pašu borderkolliju, turklāt no darba līnijām - aktivitātes, gudrība, inteliģence, var daudz ko iemācīt, būs ar tādu suni interesanti, un nebūs sociālās agresijas auras. Personīgi sapazinos ar pārīti, Crufts agiliy uzvarētājiem - teikšu, nu baigi jauki suņi. Turklāt viņiem ir daudz nodarbību jaunajiem hendleriem, agility - puikam būtu jauka komunikāciju iespēja.

Ja Anglijā, tad ir plašs rescue tīkls greihaundiem, kas izrādījušies par lēnu cursingam. Tēvam ar dēlu būtu laba darba izjūta - Anglijā rescue ir prestiži, un turklāt greihounds kā mājas mīlulis, manuprāt, ir gana piemērots :)

par Lux suņiem un sociālo fonu gan neko nezinu , bet nu jau tā apdalītam pusaudzim noteikti derētu kas mīļš - un man mīļš vienmēr asociējas ar "pūkains" - līdz ar to gludspalvainie tā, ne visai mīļi šķiet :) (bērnībā laikam par maz pūkainu mīļmantiņu bija )
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Noise » 21 Feb 2010, 23:01

hmm, borderkollijs un no darba liinijaam - straadaajot pilnu slodzi... manupraat ljoti specifiska shkjirne, vajag daudz, daudz fizisko un veel jo vairaak mentaalo stimulaaciju. ja nee, vinjsh darbinju pats atradiis :twisted: labi sunji ja zin kaa ar tiem riikoties, personiigi, redzot sheit borderi griezhu celju un neizaicinu likteni.

ziniet, par bulkaam esmu sheit ieveerojusi, un esmu patiikami paarsteigta, ka pret vinjiem sheit nav taada negatiiva attieksme kaa LV. cik nu vinjas sheit ir izdevies redzeet.

gribeeju arii kautri ieteikt ex racer greju, bet sheit cilveekam, kas straadaa pilnu slodzi suni adopcijai nedos. ja nu vieniigi atrodot privaati, kur kaadi kenneli atbriivojas no veteraaniem. ak jaa, ar taadu greju noteikti nebuus draudziiga paskraidiishana parkaa ar suniishiem.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby silverequs » 21 Feb 2010, 23:25

gilory, pareizi ierakstīji stafu staipa nevis bulku, jo pit pull type suņi tur ir aizliegti, bet bulterjeri savukārt apliecina pietiekami augstu sabiedrības statusu, šo šī šķirne pieskaitāma elitāro šķirņu galam, UK tos tur profesori un tas ir viens no Oksfordas universitātes simboliem.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby OrlandoSeaHorse » 22 Feb 2010, 00:27

Gilroy: Ja vini ir Anglija. Janem vera tadas niansites, paldies!
Noise: Grejiem nepatik mazsunisi? Parak pec meh. zakja izskatas? Ne, ne, vajag tadu uki-puki, kas visiem draugs.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Noise » 22 Feb 2010, 07:59

OrlandoSeaHorse wrote:Gilroy: Ja vini ir Anglija. Janem vera tadas niansites, paldies!
Noise: Grejiem nepatik mazsunisi? Parak pec meh. zakja izskatas? Ne, ne, vajag tadu uki-puki, kas visiem draugs.


eee, kurtiem ar instinktiem jau taa pat viss ir kaartiibaa, bet tiem, kas ir skreejushi tie ir itin labi attiistiiti. nav jau, ka neaptiktu, ar saveejiem sadziivotu labi, bet vinji vienkaashi can't help themselves ieraugot mazsuni skreejienaa...
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Zuks » 22 Feb 2010, 12:51

Nu, bet kas seteram vainas - jā aktivs, bet ir puika - būs ar ko joņot. Par to raudāšanu - pirmos mēnešus man īrs brēca tā, ka kaimiņi nāca par auklēm!!! :mierina: Mēs tikām ar to galā. No 7:30-14:00 sēž viens un vairs negaudo. :kucens: Vienīgi ir no istabām jānorobežo, jo mīl uzdarbotis!!! :ninja:
Vienmēr būs mīļs un draudzīgs - nevienu neapdraudēs. Un parasti viņi ļoti cilvēkiem patīk! Man uz ielas daudzi sajūsminās, dažāi arī paglāstīt prasa.
Es starpību zinu - pirms setera man am. buldogs bija!!!! :asaras:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby BaibaB » 22 Feb 2010, 13:13

spalvas/grūminga dēļ viņiem neder ne terjeri, ne šnauceri, bet visādi citādi tie izklausās pēc ideāliem suņiem šiem cilvēkiem.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Zuks » 22 Feb 2010, 14:31

Terjeri un šņauceri nu gan pie miera mikām nekādi nebūs pieskaitāmi... Uz diskusijām un aktivitātēm tendēti suņi!!! :rej:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby BaibaB » 22 Feb 2010, 14:34

Zuks, he he, nu īru seters jau arī ne :paukojas:
skotu terjers ar savām mazajām kājelēm varētu būt diezgan OK, bet nu tas grūmings un arī nekāds miera mika nav. vispār jau visi suņi ir kustoņi un uz vietas nestāvēs.
nu tad vienīgi paņemt no patversmes kādu pensionāru, jo ar kucēnu ir ņemšanās un viņi skrien un auļo, viņi ir jāapmāca, ar viņiem daudz jānodarbojas...
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Zuks » 22 Feb 2010, 14:40

BaibaB Es te vairāk par to, ka tādi rējēji. Par kustīgumu - o jēee!! Tur nu seters neatpaliek no daudziem citiem ļoti aktivajiem.
Vispār jau tā ir absolūta gaumes lieta - man galvenais lai pēc iespējas maz rietu - mans rej maz. Ņerkst daž'reiz, bet rej reti!!! Citiem tas šķiet pupu mizas!!!!
Varbūt mopsītis - nav ļoti kustīgs, mīļš, bet ļoti skums, kad paliks mājās viens- tad, varbūt, uzreiz 2mopsīšus!!! :estevisamilosu: :dejo:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Danute » 22 Feb 2010, 14:40

Un samojeds?
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

PreviousNext

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests