padoms par mopsi

Want to Buy a Dog

padoms par mopsi

Postby alisha » 06 Dec 2010, 17:11

Sveiki!
Beidzot esmu kārtīgi nolēmusi iegādāties Mopšuku. tā kā līdz šim man nav bijusi pieredze ar suņu iegādi vēlējos lūgt padomu. Kur sākt savus meklējumus? Varbūt varat padalīties savā pieredzē... internetā skatījos dažādas audzētavas, bet tā kā vēl esmu galīga nepraša īsti nesaprotu to sistēmu. vai man vienkarši jāzvana uz audzētavas kontakttālruni un jājautā, kad varētu būt kucēni pieejami vai kā? ļoti gaidu atbildes un paldies jau iepriekš :)
alisha
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 06 Dec 2010, 16:12

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: padoms par mopsi

Postby lauva » 06 Dec 2010, 17:32

sākšu ar to,ka silti iesaku noskaidrot kādas veselības pārbaudes mopšiem būtu jāveic un kam ir veiktas (šito tev daudz sīkāk un smalkāk izstāstīs mopšu tēmā). tad jau,protams,var sakontaktēties ar audzētāju un aizbraukt apskatīties kādi izskatās kucēni,kādos apstākļos dzīvo un kāda ir mamma. protams,ka jāņem no labas audzētavas vai labiem audzētājiem,kuriem patiesi rūp savu suņu veselība. neaizmirsti noprasīt par kucēnu potēm,attārpošanu un dokumentiem,kā arī čipiem.
iesaku apskatīt vairākus variantus un tad no kāda ņemt,nevis ņemt pirmo,kas skrien pretī - var iegrābties. visi jau viņi ir bezgala mīļi,bet vajag domāt perspektīvā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron