Labradora kucens

Want to Buy a Dog

Re: Labradora kucens

Postby Eklēriņš » 18 Sep 2010, 19:12

meri5948 wrote:Ja viss pareizi :)
Vnk . ir vel palikusi cilvecinji kas audze sunjukus netikaj naudas delj . Tiesam prieks par to :davinuziedus: :)
Jo vairakums Audzetaju tomer to dara naudas delj , un mierigi iesmeres slimu kucenu i pa visiem 300ls !

Labi, atļaušos arī par tēmu.
Audzēt, pavairot un nodarboties ar vaislas darbu ir ļoti atšķirīgi jēdzieni! Ziniet, visi Audzētāji, kurus man ir tas gods personīgi pazīt, audzē suņukus ne naudas dēļ un par peļņu tur ir ļoti grūti runāt. Visiem tas ir ļoti dārgs, mīļš un dažādiem pārdzīvojumiem bagāts, smags hobijs.
Vārdu Audzētājs ar lielo A šādā gadījumā noteikti nerakstītu un tādu "cilvēku" par audzētāju nesauktu (tas par tiem, kuri slimus kucēnus tirgo vispār)! Un ja jūs rakstiet "vairākums", tad tas skan kā "visi vīrieši ir cūkas". Cik audzētājus jūs pazīstat personīgi? Konkrēti? Jūsu vārdi skan aizvainojoši, līdz ar to gribās dzirdēt konkrētus faktus lai tie neskanētu kā skaudīgi apvainojumi godīgiem cilvēkiem, kuri vēlas adekvātu samaksu par savām zināšanām, darbu, pūlēm un izdevumiem, kuri saistīti ar šo hobiju. Cik daudz jūs vispār zinat par audzēšanu un vaislas darba izmaksām? Pilnīgi neko, ja varat šādi runāt!

Lai jums veicas!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Labradora kucens

Postby Darlina Nesija » 18 Sep 2010, 20:45

meri5948

es piemēram priecājos,ka jums ir kucēns,un es ļoti ceru,ka jums viss izdosies audzināšanā un lai kucēnam laba veselība.Taču nevajag jau visu pārprast,ja kaut kas nepatīk,tad nevajag jau to visu komentēt,bet labāk paklausies,pamācies,uzdod jautājumus un mēģini šos cilvēkus šajā forumā izprast. :mierina: Palasi,pamācies,apskaties bildes,citu forumiešu blogus.Uzzināsi daudz jauna par suņiem,tici man.Nav viss jāuztver tik slikti. :)
Darlina Nesija
Baby
Baby
 
Posts: 43
Joined: 04 Feb 2010, 19:41

Re: Labradora kucens

Postby Demix » 18 Sep 2010, 20:49

Eklēriņš wrote:Labi, atļaušos arī par tēmu.
Audzēt, pavairot un nodarboties ar vaislas darbu ir ļoti atšķirīgi jēdzieni! Ziniet, visi Audzētāji, kurus man ir tas gods personīgi pazīt, audzē suņukus ne naudas dēļ un par peļņu tur ir ļoti grūti runāt. Visiem tas ir ļoti dārgs, mīļš un dažādiem pārdzīvojumiem bagāts, smags hobijs.
Vārdu Audzētājs ar lielo A šādā gadījumā noteikti nerakstītu un tādu "cilvēku" par audzētāju nesauktu (tas par tiem, kuri slimus kucēnus tirgo vispār)! Un ja jūs rakstiet "vairākums", tad tas skan kā "visi vīrieši ir cūkas". Cik audzētājus jūs pazīstat personīgi? Konkrēti? Jūsu vārdi skan aizvainojoši, līdz ar to gribās dzirdēt konkrētus faktus lai tie neskanētu kā skaudīgi apvainojumi godīgiem cilvēkiem, kuri vēlas adekvātu samaksu par savām zināšanām, darbu, pūlēm un izdevumiem, kuri saistīti ar šo hobiju. Cik daudz jūs vispār zinat par audzēšanu un vaislas darba izmaksām? Pilnīgi neko, ja varat šādi runāt!
Lai jums veicas!

:par:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Labradora kucens

Postby adzenda » 18 Sep 2010, 21:03

godīgi sakot - lai laba veselība un prieks par jauno kucēnu.. :jaa:
... bet man šī tēma par slimiem pārdotiem kucēniem un slimiem pārotiem suņiem tik tālu sāp un ir jāredz ikdienā šāda pārojuma sekas, ka sorry, bet neviens no man pazīstamajiem, kas redzējis dien-dienā veselu suni kopā ar to, neņemsies atbalstīt pārošanu "prieka pēc" :aizsvilstas:
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Labradora kucens

Postby murkata » 20 Sep 2010, 15:00

man patika teksts "suņuku saimnieki" abi vecāki vienā ģimenē? radniecība gadījumā nav?
sorry, bet pēc vissa, ko nākas lasīt/redzēt rodas visbriesmīgākās aizdomas...

meri5948, lai jums vis izdodas un nāciet uz forumu pēc info. nav jau tā, ka cilvēki uzbrūk jums konkrēti, jo tiešām, neva rnosodīt cilvēku, kuru nepazīsti. te drīzāk ir cepšanās par situāciju kopumā. tik daudz nelaimīgu, slimu un pamestu dzīvnieku ir tik daudz tieši tādēļ, ka kucēnus ražo un pārdod pa lēto. un ne tikai visādi "vairotājI', bet arī cilvēki, kuriem it kā ir šķirnīgi, izst'dāmi suņi. vienu gadījumu es jau zinu personīgi. noskaidrojās diezgan nepatīkamas lietas, bet kucēnus tiešām pārdeva par visiem 300 vai pat vairāk. summa gan man nav zināma. tā kā, neņepiet visu tik tuvu pie sirds, bet nāciet pulkā. palīdzēsim, ja uzdosiet konkrētus jautājumus :ahaa:
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron