Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Miscellaneous

Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby undd » 13 Jan 2010, 18:53

MazMakša skolotājai grūta dzīve. Piemēram, klasē runā par kaķiem. Bērni sauc, ko tad kaķis ēd: "Peles" - "Jā, pareizi". "Pienu" - "Jā, pareizi". Tad pieceļas MazMaksis un nolasa lekciju par piena sagremojamības īpatnībām. :twisted:
Tas pats par suņiem un kauliem.
Tas pats par suņu apmācību utml..
Tāpat es klusībā zirgojos, kad MazMaksis man atreferēja savu sarunu ar skolotāju, par iespējamo braucienu uz Dāniju (biju domājusi ar Frīdu braukt pirms gada). "Skolotāj, es tad un tad nebūšu skolā - mēs ar mammu suni uz Dāniju vedīsim". "Uz izstādi?" "Nē, pārot". :twisted:

(c) Maksis
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby OrlandoSeaHorse » 14 Jan 2010, 01:12

Pirms dazam dienam man "pieleca" ka es suniem dodu abolus: abolu uz 4 dalam, 1/2 man, 1/4 katram zveram. Bet no vinu gabaliniem es rupigi izkozu serditi un apedu pati... :lol:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby elīna » 14 Jan 2010, 01:18

jūs tiešām esat suņinieks, ja, gribat ielikt savu foto sadaļā "foruma biedri", bet attopaties, ka visās bildēs ir tikai un vienīgi suns un saimnieks kaut kur tālāk fonā
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby ingaanna » 14 Jan 2010, 01:29

rema:
precīzi! Esmu bildēta tikai tik cik fotogrāfi ilgi un dikti ir uzstājuši, lai arī es "ieeju kadrā" :twisted: :mrgreen:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby čība » 14 Jan 2010, 09:36

rema:
+ 100
Tieši tāda pati problēma. Visur zvēri priekšā un pakaļā, es kaut kur fonā briesmīgā paskatā :mrgreen:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby ingo » 14 Jan 2010, 12:46

rema:
man pārsvarā vispār ir zvēri vieni paši :lol: reti kur mani var redzēt
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby elīna » 14 Jan 2010, 13:10

man šobrīd datorā ir 263 bildes. redzama tā starp citu esmu apm.20, ne vairāk kā 10 jau esmu vismaz nostādīta blakām sunim nevis tālumā aiz viņas :D
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby elīna » 14 Jan 2010, 13:28

jūs tiešām esat suņinieks, ja:

...jums vēl nav pat tiesību, bet jau zināt, ka mašīnu noteikti pirksit sunim piemērotu

...nezināt, kad ir atlaides apģērbu veikalos, bet skaidri zināt kad un kurās izstādēs ir atlaides barībai, guļvietām, kuros veikalos ir izdevīgāk pirkt kārumus, kuros kaklasiksnas

...veikalā izvēloties fotoaparātu uz pārdevēja jautājumu "kādām vajadzībām - ikdienas lietošanai vai kaut ko vairak profesionālu?" atbildat "nu tā lai varu ņemt līdzi uz mežu un suni fotogrāfēt!"

...izvēloties apģērbus, apavus, somas domājat tikai par to vai būs ērti iet pastaigās un braukt uz treniņiem ar suni

...stāvot rimi pie kases un ieraugot elektriskās šķiltavas "cricket" jūs izlasāt "clicker"

...atverot bilžu mapi datorā redzat aptuveni ko šādu - suns rudenī, suns rudenī pie jūras, suns treniņā, viens, otrs, trešais suņu tusiņš, sunim gads, suns tur, tur un tur; pašā zemākajā kaktiņā mape ar aptuveni 50 tādām nenozīmīgām bildēm kā jūsu izlaidums un ceļojums uz londonu

...novilkto filmu skaits datorā pamazām samazinās, lai tiktu atbrīvota vieta e grāmatām, rakstiem un video par un ap kinoloģiju

...pasūtat internetā 6 grāmatas, tikai viena no tām nav par suņu tēmu un tā pati nav domāta jums, bet gan draudzenei kā dāvana ziemassvētkos
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby BaibaB » 14 Jan 2010, 13:33

tas bija vēl vecajā gadā. braucam pa Salaspils lielo ielu, pāri gājēju pārejai čāpo kundzīte ar spanielu. es uzsaucu šoferim: suni, suni nesabrauc! :mrgreen:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby agich » 14 Jan 2010, 13:45

O, jā, par tām bildēm... :mrgreen:
Mape ar suņu bildēm sver ap 6gb, bet mapīte ar cilvēkbildēm mazliet vairāk par 2gb, i to no tām visām es esmu redzama max kādās 20-30 bildēs. :D
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby sunupuika » 14 Jan 2010, 16:27

rema wrote:man šobrīd datorā ir 263 bildes. redzama tā starp citu esmu apm.20, ne vairāk kā 10 jau esmu vismaz nostādīta blakām sunim nevis tālumā aiz viņas :D

Ūjā Rema, man tā pati situācija, tas ne kas kad pēdējo reizi attīstīju 200 bildes, no tām 150 ar suni visādās pozās, vietās.... :lol:
A ko darīt viņš ir tik FOTOGĒNISKS :roll:
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby ingo » 14 Jan 2010, 17:45

rema wrote:jūs tiešām esat suņinieks, ja:

...jums vēl nav pat tiesību, bet jau zināt, ka mašīnu noteikti pirksit sunim piemērotu


viens no iemesliem kāpēc savos 40 kļuvu par autovadītāju - lai varu ar suni aizbraukt visur kur vajag :lol:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby irituska » 14 Jan 2010, 20:30

:D jā, jā, es arī - izraku vēl derīgu med. izziņu,ka esmu braukšanai derīga, iešu izņemt braukšanas mācību atļauju - vajag tiesības, jo ar diviem suņiem sabiedriskajā nav ērti :D
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby čība » 15 Jan 2010, 12:31

*no rīta uz darbu piecelties nevariet un gribiet vēl "desmit minūtes", bet svētdienā nav problēma piecelties jau sešos, lai izbrauktu ar suni uz sacnsībām.
*no rīta pieceļaties, izvediet pastaigā suni, bet atnākot mājās ielieniet gultā uz "vēl desmit minūtītes", darbs pagaidīs.
*kad ārā gāž lietus vai viss ir piesnidzis līdz ceļiem, vai ārā putina, jūs var atrast nevis mājās dzerot siltu tēju, bet suņu skolā.
*nākamajā rītā pēc suņu skolas biedru (cilvēku) baltītes, jūs ierodaties uz suņu skolu. Par ko instruktore nav pārāk apierināta, jo bija paredzēts paslinkot.
*jūs brauciet no Rīgas un Alūksni, lai paņemtu suni un brauktu uz sacensībām Saulkrastos. Pēc tam suns jānogādā Alūksnē un jābrauc atpakaļ uz Rīgu.
*jūsu draugi nezina ka esiet pārvācies, toties zina, ka sunim nepatīk uz ceļiem uzkaisītais sāls.

:roll:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby Lindita » 15 Jan 2010, 12:52

irituska:
Es nopirku mašīnu tikai un vienīgi tāpēc, lai izbraukātu ar suni uz treniņiem :) Ar sabiedrisko tas bija nereāli!
Lindita
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 14 Jan 2010, 15:47

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby Sinty » 15 Jan 2010, 14:26

Varbūt jau kādreiz kkur bijis, bet es uzgāju šodien :)

Tātad...ja...

Jūs ar suni guļat vienā gultā.

Jūsu mājas pagalmā ir bērnu baseins, bet bērnu jums nav.

Sevi uzrunājat tikai kā mammīti vai tētuku.

Caur jūsu mašīnas aizmugurējo stiklu nekas nav redzams, jo tas ir pārklāts ar suņa(u) purna nospiedumiem.

Savu suni jūs saukājat 32-os vārdos un vairums no tiem ir bezjēdzīgi, bet suns tos saprot.

Jūsu suns ēd kaķa fekālijas, bet jūs vienalga ļaujat tam sevi bučot (protams, ne uzreiz pēc "maltītes").

Jums patīk cilvēki, kuriem patīk jūsu suns. Jūs ienīstat cilvēkus, kuriem viņš nepatīk.

Jūsu kabatā vienmēr ir kāds suņa gardums.

Jūs mīlat savu suni ne mazāk kā citi mīl savus bērnus.

Jūs sūtāt savam sunim apsveikumu kartītes Dzimšanas dienā, Jaunajā gadā un citos svētkos.

Uz gultas Jūs klājat vēl vienu pārvalku lai Jūsu suns justos ērtāk.

Sestdienā jūs labprātāk paliekat mājās ar savu suni nekā dodaties uz kino ar mīļoto.

Katru sestdienu jūs ejat uz zooveikalu, jo tā ir viena no retajām vietām, kur drīkst iet iekšā ar suni un Jūsu mīlulim tas patīk.

Jūsu suns paliek vecs un jums ir nācies pašrocīgi uzmeistarot kāpnītes, lai viņš tiek dīvānā.

Jums neliekas dīvaini stāvēt parkā un bļaut :"Saulīt, nu pačurā taču beidzot" tai laikā kamēr saulīte spēlējas un ir pavisam aizmirsusi, kas viņai jāizdara. (ko par to domā garāmgājēji - tā jau ir cita saruna) .

Mēbeles/paklāju/drēbes jūs izvēlaties tā, lai tās piestāvētu sunim .

Jūsu darbā galdā atrodas jūsu suņa foto ( citu bilžu nav ) .

Jūs mācāt cilvēkus, cik nopietni jāpieiet pie suņu audzināšanas un darāt to katru reizi, kad tam ir mazākais iemesls.

Jūs neēdat brokastis, lai pirms darba varētu izvest suni pastaigā.

Jūs esat vienīgais idiots, kas atrodas ārā, kad gāž lietus un viss tikai tāpēc, ka sunim jāpastaigā.

Jūs vairs nedzerat alu ar darba kolēģiem piektdienu vakaros, jo jums jāskrien mājās pie suņa.

Jūsu plāni uz brīvdienām - pastaiga ar suni( abu dienu plāns ).

Lielāko jūsu ledusskapja vietu aizņem kauli sunim.

Jūs nekad neesat apēdis visu bifšteku vai cepto vistiņu - nevar taču nepadalīties ar suni.

Jūs nenodarbojaties ar putekļu sūkšanu maksimāli ilgi, jo jūsu sunim ir bail no putekļu sūcēja.

Jūs turpināt ēst pat pēc tam kā atrodat šķīvī suņa spalvas.

Jūsu suns ir Jūsu mājaslapas zvaigzne.

© http://staffstyle.ru/clauseshowfull-1201525803---1.html
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby elīna » 16 Jan 2010, 00:31

...pēc atvaļinājuma ierodoties darbā uz jautājumu "ko tad labu darīji?" atbildat, ka suns bija treniņā, sunim ir jauna kaklasiksna un suns mežā ķēra zaķi

...visi jūsu kolēģi, kuri pirms tam domāja, ka kinoloģija ir kino, tagad pat vairs neuzdrīkstās jūsu klārbūtnē izteikt vārdu savienojumu "suņu suga"

...kolēģe, kurai bija ieradums kaut ko pārjautājot teikt nevis "ko?" bet vācu val. "was?" tā jau sen vairs nedara, jo jūs uzreiz domājat, ka viņa runā par vācu aitu suņiem

...lasot mājaslapas nosaukumu www.dumupipes.lv, jūs izlasāt www.puppies.lv

..izkāpjot no mašīnas, aizverot durvis un ejot prom jūs sakāt "sēdi!"

...redzot pretim nākošu suņinieku, jūs vispirms nopētāt suni, tad kaklasiksnu, tad pavadu un tikai beigās paskatāties uz augšu, lai redzētu, kas pavadas otrā galā
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby Noise » 16 Jan 2010, 00:35

vakar pirku nagu viili, sev, it kaa, bet nospriedu, ka jaanjem taada, kas der arii sunjiem :)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby agneta » 16 Jan 2010, 00:55

rema wrote:jūs tiešām esat suņinieks, ja:
...atverot bilžu mapi datorā redzat aptuveni ko šādu - suns rudenī, suns rudenī pie jūras, suns treniņā, viens, otrs, trešais suņu tusiņš, sunim gads, suns tur, tur un tur; pašā zemākajā kaktiņā mape ar aptuveni 50 tādām nenozīmīgām bildēm kā jūsu izlaidums un ceļojums uz londonu


Šis ir TIK patiess :D
www.zennenhund.lv
User avatar
agneta
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 15 Jan 2010, 16:27
Location: Rīga, Liepāja

Re: Jūs tiešām esat suņinieks, ja...

Postby Lindita » 17 Jan 2010, 22:32

Sinty wrote:
Tātad...ja...

Jūsu kabatā vienmēr ir kāds suņa gardums.



Pielikšu vēl...
Jūsu visās kabatās, visu bikšu un pufaiku, kā arī visās somās ir čupa ar maisiņiem kaku vākšanai :lol: :roll:
Lindita
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 14 Jan 2010, 15:47

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests