Kopīgās pastaigas!

Miscellaneous

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby ievish » 03 Mar 2014, 09:08

peecis wrote:Ir doma rīt pastaigāt kādus 25 km gar jūru, varbūt vēl kadam ir līdzīgas vēlmes un varam radīt kādu transporta shēmu, lai nav atpakaļ jābrauc ar sabtransportu? Piemēram, satiekamies vienā galā, es iedodu savu auto, kāds aizbrauc to uz otru galu un iet no turienes, rezultātā pastaigas beigās abas "komandas" ir pie sava auto? Shēmai der arī viens cilvēks ar suni bez auto.
Ķesterciems- Bigauņciems izklausās ok.


Vai pārgājiens izdevās? Kādu citu reizi labprāt pievienotos.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby peecis » 03 Mar 2014, 10:51

Jap, pārgājiens bija ļoti ok :)

Tā kā nebija mērķis noiet x kilometrus, iegājām arī vienā brīvdabas estrādē paskatīt masļeņicas pasākumu, pakāpelējām pa šķībām bākas atliekām, utt.

Sākām iet no Kauguriem, bet citiem iesaku iet no Ragaciema - mazāk ļaužu (gandrīz vispār nebija pat svētdienā) un, iespējams, likumīgāk, jo pie Jaunķemeriem bija aizlieguma zīme suņiem, līdz Bigauņciemam ir Jūrmalas administratīvā teritorija. Nesteidzīgi aizgājām līdz Apšuciemam, GPS bija saskaitījis ~24 km. Suns un pastaigas beigām kļuva mierīgāks, bet, nokļūstot mājās, atkal gribēja spēlēties :D

peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Danute » 03 Mar 2014, 14:22

Sveiciens rīdziniekiem!

Mēs nupat pārvācāmies uz Ulbrokas ielu un nu gribētu kādu kurš nenobītos no mūsu kompānijas (1 vilku špics/keeshonds,2 samojedi + sīka saimniece (visas meitenes :kanepe: )) un varētu mums ierādīt jēdzīgākās pastaigu vietas.
Jāpiebilst,ka līdz šim ar pilsētu Rīga esmu bijusi uz jūs un esmu arīdzan visai nemobila bez sava auto.
Image
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby ievish » 03 Mar 2014, 14:31

Danute wrote:Sveiciens rīdziniekiem!

Mēs nupat pārvācāmies uz Ulbrokas ielu


Es Tevi šorīt uz darbu braucot redzēju Ulbrokas ielas galā pie benzīntanka! Rīga nav tik liela, kā varētu domāt :kanepe: Mēs dzīvojam blakus rajonā - Purvciemā, un noteikti kādā brīvdienā labprāt pieteiktos uz kopīgu pastaigu. Varētu ierādīt jēdzīgākās pastaigu vietas uz mūsu pusi ;) Noteikti varat iet staigāt uz pļavām, kas blakus Rimi birojam. Tur ir ļoti iemīļota suņinieku pastaigu vieta un neviens arī nepiesienas, ka suņus laiž vaļā. Vēl vairāk uz mūsu pusi tad ir Biķernieku mežs.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Danute » 03 Mar 2014, 14:45

ievish
Pagaidām man tas viss tik vienkārši neliekas. Kā jau teicu es ar Rīgu vēl pagaidām esmu uz jūs. :sarkstosa:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby ievish » 03 Mar 2014, 14:55

Danute wrote:ievish
Pagaidām man tas viss tik vienkārši neliekas. Kā jau teicu es ar Rīgu vēl pagaidām esmu uz jūs. :sarkstosa:


Ja par pļavām, tad ej pa Ulbrokas ielu līdz lielajam krustojumam ar Deglava ielu, ej pāri ielai un tur aiz Rimi biroja/noliktavām pa tiem plašumiem var staigāt krustu šķērsu. Tur takas un ceļi iestaigāti. Un mežiņi jau jums turpat Pļavniekos ir - Ulbrokas ielas galā nav tā foršākā, kaut ļoti apdzīvota vieta. Jaukāk un mierīgāk ir pastaigāt pa mežu, kas ir Lubānas ielas otrā pusē. Tur ir salīdzinoši mazapdzīvots, nav jāuztraucas, ka suņi kādam cilvēkam traucēs. Bet jebkurā gadījumā - varam, teiksim, 6dien uz pastaigu pa dienu/no rīta satikties.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Danute » 03 Mar 2014, 14:58

ievish wrote: Bet jebkurā gadījumā - varam, teiksim, 6dien uz pastaigu pa dienu/no rīta satikties.

Drīkst uz šito tā fiksi neatlaidīgi uzprasīties?
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby ievish » 03 Mar 2014, 15:14

Danute wrote:
ievish wrote: Bet jebkurā gadījumā - varam, teiksim, 6dien uz pastaigu pa dienu/no rīta satikties.

Drīkst uz šito tā fiksi neatlaidīgi uzprasīties?


Sarunājuši! :) Tad uz nedēļas beigām noprecizējam laikus, ok?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 16:38

peecis wrote:Sākām iet no Kauguriem, bet citiem iesaku iet no Ragaciema - mazāk ļaužu (gandrīz vispār nebija pat svētdienā) un, iespējams, likumīgāk, jo pie Jaunķemeriem bija aizlieguma zīme suņiem, līdz Bigauņciemam ir Jūrmalas administratīvā teritorija. Nesteidzīgi aizgājām līdz Apšuciemam, GPS bija saskaitījis ~24 km. Suns un pastaigas beigām kļuva mierīgāks, bet, nokļūstot mājās, atkal gribēja spēlēties :D


Lūk, reiz mēs staigājoties no Mellužiem aizgājām līdz Bigauņciemam (pa ceļam nevienu suņu aizlieguma zīmi neredzējām), tad gan Dilans bija tā pārguris, ka bija jāzvana, lai mums brauc pakaļ un toreiz suns aizmiga stāvot kājās, atspiedies pret aizmugurējā krēsla atzveltni.

Ceru, ka pēc gada arī Dillijs būs spējīgs noiet 25km, bet pagaidām, ja ir plānā kādu pusdistanci (+/-10km), tad labprāt pievienosimies.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby peecis » 03 Mar 2014, 17:28

Dylan wrote:
peecis wrote:Sākām iet no Kauguriem, bet citiem iesaku iet no Ragaciema - mazāk ļaužu (gandrīz vispār nebija pat svētdienā) un, iespējams, likumīgāk, jo pie Jaunķemeriem bija aizlieguma zīme suņiem, līdz Bigauņciemam ir Jūrmalas administratīvā teritorija. Nesteidzīgi aizgājām līdz Apšuciemam, GPS bija saskaitījis ~24 km. Suns un pastaigas beigām kļuva mierīgāks, bet, nokļūstot mājās, atkal gribēja spēlēties :D


Lūk, reiz mēs staigājoties no Mellužiem aizgājām līdz Bigauņciemam (pa ceļam nevienu suņu aizlieguma zīmi neredzējām), tad gan Dilans bija tā pārguris, ka bija jāzvana, lai mums brauc pakaļ un toreiz suns aizmiga stāvot kājās, atspiedies pret aizmugurējā krēsla atzveltni.

Ceru, ka pēc gada arī Dillijs būs spējīgs noiet 25km, bet pagaidām, ja ir plānā kādu pusdistanci (+/-10km), tad labprāt pievienosimies.


10 km nav īsti interesanti, līdz Vecrīgai pēc alus kausa un atpakaļ sanāk mazliet vairāk :D
lab, lab, joks un lekšanās :kanepe:
10 km Daugavgrīvas salā ir ok, turp-atpakaļ laikam kādi 14 km sanāk.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 19:36

14km ir ok. Toreiz tie bija +/- 15km, bet nu jau puika ir izaudzis un nedaudz uztrenējies.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby agrita » 03 Mar 2014, 19:47

Nu man 7mēnešu tojs 10km bez problēmām :D
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Kopīgās pastaigas!

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 21:18

Nu es pieļauju, ka tagad arī būtu ok, toreiz viņam bija ~4/5 mēneši un visi mani sabāra, ka tik maziem suņiem tā slodze nedrīkst būt tik liela.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron