Biļetes maksa autobusā

Miscellaneous

Biļetes maksa autobusā

Postby fedelta » 16 Nov 2013, 17:36

Labdien, varbūt kāds no jums zin cik ir jāmaksā par biļeti liela auguma sunim sabiedriskajā transportā Jelgavas pilsētas maršrutos?
Cik man zināms vajag būt uzpurnim, pasei un īsai pavadai (varbūt vēl kaut kam, ko es nezinu? )
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby Danute » 16 Nov 2013, 18:02

Jelgavas pilsētas autobusā man par samojedu (uzpurnis bija pie iemauktiem) paprasīja tikpat cik par pašu. Respektīvi viss ko nosauci būs pareizi. Uzpurni lielam sunim ļoti iespējams palūgs uzlikt uz purna. Biļetes cena par suni tāda pati kā par cilvēku.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby fedelta » 16 Nov 2013, 18:17

Danute wrote:Jelgavas pilsētas autobusā man par samojedu (uzpurnis bija pie iemauktiem) paprasīja tikpat cik par pašu. Respektīvi viss ko nosauci būs pareizi. Uzpurni lielam sunim ļoti iespējams palūgs uzlikt uz purna. Biļetes cena par suni tāda pati kā par cilvēku.


Paldies.
Nu man ir pieaudzis VAS (1 gads 6 mēneši) , likšu uz purna, jo autobusā tomēr ir burzma un citreiz bērni bļaustās un skrien no vienas sēdvietas uz otru, negribu nekādus starpgadījumus (suns ne pa visam nav agresīvs, drīzāk piecreiz nolaizīs nevis zobus parādīs :D, bet stresa situācijā viss var gadīties) un mums tā būs pirmā reize, plānoju braukt tikai kādas divas pieturas, gribu suni pieradināt, jo drīz vajadzēs braukt diezgan garu ceļu. Un apmēram cik stundas jābūt starpā, lai suns nepieķēzī autobusu (maisiņi un salvetes katram gadījumam protams būs līdz)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby brex » 16 Nov 2013, 22:39

nu, cik Tev suns var ciesties pa dienu?
Cik stundas plano braukt? cilvekus jau aru izlaidis ara uzpipet un pacurat :D
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby fedelta » 16 Nov 2013, 23:38

brex wrote:nu, cik Tev suns var ciesties pa dienu?
Cik stundas plano braukt? cilvekus jau aru izlaidis ara uzpipet un pacurat :D


Nu izmēģinājuma brauciens ( ja to tā var nosaukt) būs kādas divas pieturas, jo kā nekā pirmā reize, negribu suni satraukt pa tām 5 min ceru ka autobusu nepaspēs piešmucēt :D
Bet būs nepieciešams doties ar suni uz Rīgu ar vilcienu un tas ir apmēram 40 min. Nu ir tā, ka parasti viņš paēd, padzeras un pēc aptuveni 20 min vedu ārā un suns izdara savas vajadzības.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby fedelta » 16 Nov 2013, 23:48

Visvairāk es satraucos vai es pierunāšu suni iekāpt tajā autobusā/vilcienā, jo šoferi jau mūžam negaidīs. Mašīnā suns kāpj labprātīgi, autobusā varbūt arī kāps, jo es kāpju, bet vilcienā tās kāpnes ir ārkārtīgi stāvas. Varbūt kāds, kas mēģinājis pieradināt pieaugušu suni braukt sab. transportā var padalīties ar pieredzi?
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby Creme de la Creme » 17 Nov 2013, 11:43

Par iekāpšanu transportā nemācēšu neko ieteikt (es savējos vienkārši ienesu padusē), bet runājot par biļešu cenām. Tās var ļoti viegli noskaidrot uzzvanot uz attiecīgo firmu kas veic pārvadājumus. Tur arī varēs noskaidrot vai viņi vispār ņem ar lieliem suņiem (daži pat neņem ar maziem) un kādas ir prasības.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby fedelta » 17 Nov 2013, 11:52

Creme de la Creme wrote:Par iekāpšanu transportā nemācēšu neko ieteikt (es savējos vienkārši ienesu padusē), bet runājot par biļešu cenām. Tās var ļoti viegli noskaidrot uzzvanot uz attiecīgo firmu kas veic pārvadājumus. Tur arī varēs noskaidrot vai viņi vispār ņem ar lieliem suņiem (daži pat neņem ar maziem) un kādas ir prasības.


Nu tas ir sabiedriskais autobuss, kas brauc pa pilsētu, tur ņem visāda lieluma, ja protams suns nav noplucis, netīrs. Uzrakstīju e-pastu uz Jelgavas autobusu parku, taču jau nedēļu ne ziņas ne miņas. Bet, manuprāt, nevajadzētu būt vairāk par cilvēka biļešu cenu, jo suns jau neaizņem vairāk vietas kā cilvēks, rati vai ratiņkrēsls. Jā, šobrīd apskaužu mazo suņu saimniekus - paņem klēpī un iekāp, ar manu 38 kg būtu diezgan problemātiski to izdarīt. :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby brex » 17 Nov 2013, 15:22

tad radini pie vilciena - suni uztrauks ta grabona

par curasanu nedoma - izstaidzini stundu, tad jau neko nesadaris

sunu biletes cenas paskaties LDZ majas lapa
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby fedelta » 17 Nov 2013, 17:14

brex wrote:tad radini pie vilciena - suni uztrauks ta grabona

par curasanu nedoma - izstaidzini stundu, tad jau neko nesadaris

sunu biletes cenas paskaties LDZ majas lapa


Šodien bija tā diena, kad mēģinājām, esmu lepna par savu suņuku - iekāpa un izkāpa labprātīgi, sēdēja kamēr maksāju par biļeti un arī tad, kad braucām. Secināju, ka viņam ļoti patīk braukt, jo līdzko autobuss apstājās, tā uzreiz pirmais kāpa iekšā un, kad stāvēja pieturā kamēr iekāpa cilvēki suns dīdijās un pīkstēja, līdzko atsāka braukt tā uzreiz mierīgs, apgūlās un izbaudīja braucienu. Biju šausmīgi satraukusies, domāju, ka nekāps un nesēdēs mierā, neklausīs komandām no satraukuma , bet par laimi bija labāk nekā varēju gaidīt.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby OrlandoSeaHorse » 17 Nov 2013, 22:50

Un vilcienā jāuzmanās, lai kāpjot pa tām caurumotajām vilcienu trepītēm, caurumos neiesprūst suņa nagi. Var i uz deguna nokrist i ķepu satraumēt un vadītājs var nesaprast, ka jums tur problēma.... Kaut kur lasīju + pašiem gadījās, par laimi ne vilcienā. Savu vidēja auguma suni varēju prasti iekārt pavadā aiz kakla un palīdzēt nobalansēt un pēc tam arī ķepu atbrīvojām, kas nebija gluži viegli.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Biļetes maksa autobusā

Postby fedelta » 17 Nov 2013, 23:02

OrlandoSeaHorse wrote:Un vilcienā jāuzmanās, lai kāpjot pa tām caurumotajām vilcienu trepītēm, caurumos neiesprūst suņa nagi. Var i uz deguna nokrist i ķepu satraumēt un vadītājs var nesaprast, ka jums tur problēma.... Kaut kur lasīju + pašiem gadījās, par laimi ne vilcienā. Savu vidēja auguma suni varēju prasti iekārt pavadā aiz kakla un palīdzēt nobalansēt un pēc tam arī ķepu atbrīvojām, kas nebija gluži viegli.


Paldies,nemaz nebiju aizdomājusies par ko tādu, uzmanīsimies.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests