IKEA mēbeles

Miscellaneous

IKEA mēbeles

Postby ajame » 12 Jan 2013, 18:51

Esmu jaunu dīvānu meklējumos, jo vecais ādas dīvāns ir morāli novecojis- gribu kaut ko jaunu. Ļoti iepatikās IKEA dīvāni, cena arī pieņemama un pats galvenais- tiem var noņemt pārvalkus un mazgāt, tā kā mājās ir suņi, kuri to tik vien dara, kā dzīvo pa gultām.
Vai kādam ir kāda pieredze ar IKEA dīvāniem? Kāda kvalitāte? Nebūs tā, ka pēc gada būs jāmeklē citi dīvāni? Vai tie ir ērti, mīksti? Ar dziļu sēdekli? Jo viens no priekšnoteikumiem- dīvāniem jābūt relax tipa- ļoti mīkstam un dziļam(vēlams pusguļus stāvoklis). Var būt izlaižams, var arī nebūt. Izlaižamie jau parasti ir nedaudz cietāki sēdēšanai.
Varbūt varam ieteikt arī kādas citas firmas ražojumus? Der arī ādas, kaut arī priekšroku dotu noņemajam audumam.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: IKEA mēbeles

Postby Citroniņš » 12 Jan 2013, 21:56

vienīgā pieredze ir ar neizgāžamu, ne supermīksto zamšādas, nenovelkamu, gaišu dīvānu. Ērts un liels, un cena ar bija laba - tikai bez suņa tika nodzīvots līdz tādam līmenim, ka paši nemāk iztīrīt... bet tas normāli gaišai zamšādai...
ir gana ērts, U formas, vienā galā brīvi pieaugušais (uz 175 cm) var gulēt, otrā galā īsāks gals, bet ir arī vidus daļa, kas ir gana gara.. izvelties un kājas pacelt var arī 5 cilvēki :D
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: IKEA mēbeles

Postby OrlandoSeaHorse » 13 Jan 2013, 18:16

Es noskatīju šitādu: http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/90155441/ Ir redzēts citiem mājās, ģimenē ar maziem bērniem, kas to dīvānu par poligonu, cirka arēnu un tamlīdzīgi lietoja. Izvilkt guļamā pozīcijā arī 5 gadīgs puika var bez kādām pūlēm. Tiem bija baltais, es gribu tumšāku, varbūt brūno. Bet arī baltais nebija nodzīvots. Gluži lēts nav, bet citi ādas dīvāni ir daudzas reizes dārgāki un ne tik ērti izvelkami par gultu. Tas tomēr ir svarīgi.
Mākslīgie materiāli diezgan ātri nodilst, nepaspēj to dīvānu pa durvīm ienest, kad jau jāskatās jauns.
Ikea parasti tie dīvāni ir diezgan ērti, vismaz tik daudz, ka izskats neliek vilties - Alvros ir tiešām mīksts un ērts (tas puika toč būtu uz cieta nosities), tie klučveidīgākie tik mīksti nav, bet var droši sēdēt un gulēt.
Ir redzēti lietošanā arī http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/S49904078/ arī balts, šķiet, ka saimniece neko briesmīgi nenopūlējās ar tīrīšanu.
http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/S59843744/ pēdējais tieši ir ar maināmu pārvalku, var piemeklēt krāsas, kā patīk.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: IKEA mēbeles

Postby Robins » 15 Jan 2013, 10:18

Pāris IKEA sofas ir bijušas, mīkstas viņas noteikti nav. Toties labi saglabā formu, pārvalki mazgājās utt. Ja gribās, lai ir baigi mīksti, tad drīzāk ieteiktu izmantot spilvenus. Jo zemu cenu segmentā garantēti neizdosies atrast "visu vienā" - ja būs mīksta, tad ātri "noļuks".
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: IKEA mēbeles

Postby OrlandoSeaHorse » 15 Jan 2013, 10:49

Nu arī, ko skaita par mīkstu. Atceros, vienreiz ciemos sēdos dīvānā, pēc skata kā visi, bet es lidoju uz leju 5 minūtes un kad sasniedzu atbalsta punktu, tad biju līdz ausīm iekšā tai dīvānā. Man labāk patīk tādi, kur vienkārši ērti sēdēt&gulēt, mazliet iegrimst, bet tiek ārā saviem spēkiem.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: IKEA mēbeles

Postby Panda Bear » 15 Jan 2013, 10:49

Mums suņi jau gadus 8 guļ uz IKEA dīvāniem. Varu tikai rekomendēt, noņem apvalku un izmazgā. Mūsu dīvāniem apvalki no tāda kā džinsa šokolādes krāsā. Izmazgājas pilnīgi viss. Matrači arī ļoti labi, viesi, kas uz tiem nakšņojuši, ir teikuši, ka labi izgulējušies. Un pats galvenais, pērkot tos par salīdzinoši lētu naudu, nav žēl no tiem atvadīties :). Ja salīdzina cenu pret kvalitāti, tad cena varēja būt lielāka :).
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: IKEA mēbeles

Postby ajame » 15 Jan 2013, 12:33

OrlandoSeaHorse wrote: bet es lidoju uz leju 5 minūtes un kad sasniedzu atbalsta punktu, tad biju līdz ausīm iekšā tai dīvānā.


Kaut ko līdzīgu meklēju. Varbūt ne tik traki, bet ļoti gribu tieši iegrimt dīvānā.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: IKEA mēbeles

Postby OrlandoSeaHorse » 15 Jan 2013, 14:36

Tik mīkstu es nekad ne pirms, ne pēc neesmu redzējusi. Kas ražoja - nezinu, toreiz neiedomājos paprasīt, un tagad diez vai pat īpašniece atcerēsies, kur kādreiz pirka.
Tie pārvalkotie Ikea dīvāni nav diez ko mīksti, sēžoties nesasitīsies, bet tas laikam arī viss. Dīvāns kā dīvāns, manuprāt tādi ir vairums dīvānu visā pasaulē. Nu, cik redzēts :)
Tas ādas, uz kuru es devu linku, ir diezgan mīksts. Visādā ziņā mīkstāks par pārvalkotajiem un pat citiem Ikea ādas dīvāniem. Bišķi iegrimst viņā. Ne līdz ausīm.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: IKEA mēbeles

Postby Eskimo » 15 Jan 2013, 17:29

Tiešām IKEA dīvāni tik lēti? Te UK diezgan smukas cenas IKEA mēbelēm :soks:
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: IKEA mēbeles

Postby undd » 15 Jan 2013, 21:33

Neko nezinu par ajames izvēlēto dīvānu, kā arī pati Ikea bijusi neesmu, tik vien kā lampa mājās no Ikea :) Bet zinātāji teic, ka ar to kvalitāti esot dažādi, varot būt izcili laba un nebūt no Ikea dārgā gala un varot būt ne visai. Nu tas tā, tikai spriedelējums par to, ka viss, kas no ikea, ir baigi labs :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: IKEA mēbeles

Postby OrlandoSeaHorse » 16 Jan 2013, 11:31

Ar kvalitāti ir tā, ka lētais gals ir priekš studentiem u.c. cilvēkiem, kam vajag ātri, lēti un visticamāk uz īsu laiku, jo jau apmetoties, ir zināms, ka dzīves vieta drīz tiks mainīta. Un tad ir jautājums, vai lētāk būs pārvest vai nomainīt visas mēbeles.
Bet ja man vajag mazu kafijas galdiņu un galdiņu pie gultas, uz kura neliks neko vairāk par pulksteni, grāmatu un matu sprādzēm, tad protams, ka es ņemšu Ikea kartona izstrādājumu par 5 eiro, nevis tādu pašu koka par 80 kur citur. Izskatās abi vienādi, lietū netiks likti, tad kur problēma. Man vairums mēbeļu ir no Ikea. Ne gluži vislētākās, tā pa vidam. Kopā turās, nav noplukušas. Līdz veikalam 20 km. Sākumā, kad te atbraucu, šo to nopirku arī citos veikalos, bet tās ilgi neizdzīvoja - kas sabruka tāpat, kas nodila līdz palika pretīgs lietot, kas izšķīda pie pārvešanas uz nākošo dzīvokli. Man patīk, ka Ikea mēbeles ir viegli saliekamas, nevajag speciāli apmācītu brigādi, lai saliktu mazu plauktiņu. Jā, protams, virtuvi ar elektroierīcēm un skapi 2,40 augstumā un 2,50 platumā es ij nemēģināju pati montēt. No dizaina viedokļa visas lietas ir savstarpēji blakus turamas, funkcionālas un modernas. Ja tā padomā, vairumam kolēģu ir Ikea mēbeles. Pie tam izvēle ir liela, nevienam nav tāds pat iekārtojums, kā citam. Un kad iet ar suņiem staigāt, pa svešiem logiem daudz redz Ikea lampas. Protams, te ir dabūjamas un kāds taču arī pērk super kvalitatīvas un super dārgas cēlkoka mēbeles ar inkrustācijām...
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: IKEA mēbeles

Postby peecis » 16 Jan 2013, 11:42

OrlandoSeaHorse wrote:... Pie tam izvēle ir liela, nevienam nav tāds pat iekārtojums, kā citam. ...

par šo nu gan īsti nepiekritīšu, jo diezgan bieži ikea pircēju mēbeles ir vienādas. Latvijā gan tās visas arī nāk no viena veikala Varšavā.

studentu dzīvokļos savukārt ir vēl lielāka vienveidība - viss no jiska :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: IKEA mēbeles

Postby OrlandoSeaHorse » 16 Jan 2013, 14:45

peecis wrote:par šo nu gan īsti nepiekritīšu, jo diezgan bieži ikea pircēju mēbeles ir vienādas. Latvijā gan tās visas arī nāk no viena veikala Varšavā.

studentu dzīvokļos savukārt ir vēl lielāka vienveidība - viss no jiska :D

Drīzāk tad pircēju gaumes ir vienādas. Vai finansiālās iespējas, ja visi pērk to vienu visvislētāko. Te jau arī visas nāk no viena veikala Arlonā, bet katrs tomēr izvēlas sev atbilstošo. Protams, var atpazīt, ka tās ir Ikea mēbeles, 100x veikalā redzētas, bet mani tas nesatrauc, nedomāju, ka tas būtu kas slēpjams. Man, piem., ļoti nepatīk "Skandināvu stils", tādu es ne par ko. Kādreiz es domāju, ka Ikea arī nekā cita nav. Izrādās, ka ir gan un man dzīvokļa iekārtojums drīzāk tā kā uz japāņu klasiku velk, bet ar trakiem akcentiem.
Ikea ir 20 km, Jysk ir ap 100 km. Izvēle skaidra. Praktiski nav starpības, uz kuru Ikea bodi braukt, visur tā prece ir dabūjama un cenas neatšķiras, ja nu vienīgi kādreiz kādu lietu ļoti izpērk, piem., kad es atjaunoju garāžas plauktus, es viena pati izpirku visus mazos plauktiņus, pat 2 nepietika, bija jāpiebrauc pēc laiciņa. Bet tad atkal bija. Re, kur manas garāžas bilde, vai tiešām ir tāda pati kā visiem citiem?
Image
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: IKEA mēbeles

Postby Robins » 16 Jan 2013, 15:07

OrlandoSeaHorse wrote: Re, kur manas garāžas bilde, vai tiešām ir tāda pati kā visiem citiem?


Jā, viens pret vienu, tikai manējā tās skapja durvis ar spoguli stāv labajā pusē. ;)
IKEA produktu klāsts ir tik liels, ka līdz "kā visiem" ir ļoti tālu, un piekrītu, ka tad tā ir pašu pircēju vaina - neko izdomāt nevar, tikai paskatās kataloga lapu un visu tā arī nopērk, saliek.
Bet cenas dažādos IKEA gan atšķirās. UK ir citi cipari kā Zviedrijā, bet Polijā būtiski vislētāk.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: IKEA mēbeles

Postby peecis » 16 Jan 2013, 15:23

OrlandoSeaHorse wrote:
peecis wrote:....
Re, kur manas garāžas bilde, vai tiešām ir tāda pati kā visiem citiem?

nekā personīga, bet cik nu garāža, cik nepraktiska noliktava :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: IKEA mēbeles

Postby OrlandoSeaHorse » 16 Jan 2013, 16:15

peecis wrote:nekā personīga, bet cik nu garāža, cik nepraktiska noliktava :D

Auto tur dzīvo, tātad garāža. Taisnība, noliktavas funkcija jāsamazina, miskaste arī ēst prasa. Bet priekš 4 m slackline vietas pietiek, kas arī bija vajadzīgs. Pareizi, tagad tur ir arī daudzkrāsaini paklājiņi suņiem. No Ikea.
Es jau cenas salīdzinu sev sasniedzamajos veikalos - BE, FR, šķiet, ka arī DE ir tas pats.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: IKEA mēbeles

Postby zukins » 16 Jan 2013, 20:40

Par Ikea, pavasarī / vasarā vērsies vaļā IKEA Viļlņā ;) Angārs jau uzcelts, top pievadceļi utt. Būs tuvāk kā līdz Varšavai braukt.
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron