CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Miscellaneous

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Spindzele » 19 Jan 2010, 21:00

maksis wrote:
Spindzele wrote:Komentārus lasot vispār žoklis atkārās... :shock: Briesmas.. Rigtīga ragana... :evil:

Par bulterjeriem arī spriežat, palasot komentārus pēc rakstiņa delfos vai tml.? :evil:

Nē, nespriežu tikai pēc komentāriem! ;) Kā, jau ir zināms Rēzeknē ir tiek audzēti suņi priekš robežu sargāšanas, un bija tāda lieta, ka suns savainojās un bija nepieciešama steidzama palīdzība kad aizbrauca uz vet klīniku vetārstes reakcija- "Šitādi kranči robežu arī māk sargāt"? Un tāds pretīgs smīns.. Nelabi paliek. Un starp citu- runājot par bulterjeriem- Pret viņiem ir radusies īpaša mīlestība, lai ticētu tādām lietām! ;)
Image
User avatar
Spindzele
Puppy
Puppy
 
Posts: 294
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby maksis » 19 Jan 2010, 21:26

madzhy wrote:
maksis wrote:dabūtu par sevi dzirdēt ne visai patīkamas lietas. :twisted:


Un kopš kura laika tas būtu normāli? :shock: Vetārsta un klienta saskarsmē? Vismaz es vedu savu suni pie ārsta tad, kad man viņu vajag ārstēt, nevis klausīties ārsta subjektīvās refleksijas par savu personību :twisted:

Es uzskatu, ka cilvēkam, kas moka savu dzīvnieku un nenodrošina viņam savlaicīgu ārstēšanu, vets ir ne tikai tiesīgs kaut ko aizrādīt, bet tas ir pat viņa pienākums. Cik zināms, mūsu valstī neviena cita institūcija tādiem "niekiem" nepievērš uzmanību.
Par konkrēto gadījumu ar krančiem robežsardzē neko nezinu, blakus nestāvēju, bet mans krancis Džeta no Jolantas ir saņēmusi tādu pašu attieksmi kā mani citi, šķirnīgie dzīvnieki.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby undd » 19 Jan 2010, 21:42

maksis wrote:Es uzskatu, ka cilvēkam, kas moka savu dzīvnieku un nenodrošina viņam savlaicīgu ārstēšanu, vets ir ne tikai tiesīgs kaut ko aizrādīt, bet tas ir pat viņa pienākums.


pilnībā piekrītu
kad mans sīkais kaķis norāva pamatīgu vīrusu, jo es sava skopuma dēļ viņu vienīgo nebiju sapotējusi, no Bokvaldes gluži lidojošu kaķi nedabūju, bet viņa izteikti norādīja uz to, ko par tādām kā es domā, un viņai dotajā situācijā bija pilnīga taisnība, kaut jutos es tajā brīdī briesmīgi, i kaķa veselības dēļ, kurš likās, ka tulīt izbeigsies, gan vetārstes attieksmes dēļ - pret mani, ne pret kaķi.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Noise » 19 Jan 2010, 21:47

palasot komentaarus... aizdomaajos... parasti jau ''sliktie veti'' aarstee visu ko vajag un ko nevajag - jo taa tachu ir peljnja :roll: nevis suutiitu tos prom
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Spindzele » 19 Jan 2010, 21:50

maksis wrote:Es uzskatu, ka cilvēkam, kas moka savu dzīvnieku un nenodrošina viņam savlaicīgu ārstēšanu, vets ir ne tikai tiesīgs kaut ko aizrādīt, bet tas ir pat viņa pienākums.

Par to es Jums piekrītu, bet, ja var ticēt lasītajiem komentāriem apvainojumi, bija jāuzklausa arī par suņa izcelšanos, jeb ciltsrakstiem.
Image
User avatar
Spindzele
Puppy
Puppy
 
Posts: 294
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby madzhy » 19 Jan 2010, 22:00

.. Nu Spindzeles piemērs par nievājošu attieksmi pret krančiem kā reiz izskan arī citos komentāros..
maksis- personiska pazīstamība takš var mainīt attieksmi pret Tavu "kranci"
undd- viss saprotams, bet cik nopratu, cilvēki cepās par neadekvātu, klaji rupju attieksmi, nevis aizrādījumu
Es ne-ap-sū-dzu, bet arī neaizstāvu, runājot par līdzīgām, bet citām situācijām, nekā norādījuši "rūgto pieredzi saņēmušie"
Te vēl raksts saistībā ar pirmo čp - krimināllietu.. no vidus konkrētāks txt
http://lat.rv.lv/engine/print.php?newsi ... ews_page=1
Last edited by madzhy on 19 Jan 2010, 22:11, edited 2 times in total.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 19 Jan 2010, 22:02

maksis wrote:Es uzskatu, ka cilvēkam, kas moka savu dzīvnieku un nenodrošina viņam savlaicīgu ārstēšanu, vets ir ne tikai tiesīgs kaut ko aizrādīt, bet tas ir pat viņa pienākums.

Es gan gluži nevaru piekrist. Aizrādīt var dažādi. Ne obligāti cilvēku morāli ar mēsliem vajag noliet.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby undd » 19 Jan 2010, 22:21

palielam varbūt kaitinoši ieciklējoties uz manu "a bullīšiem", es tomēr ļoti kategoriski skatos uz šādiem te apvainojumiem kopumā
palasot pie katra šāda raksta par tiem pašiem bulterjeriem, tur 99% komentāri ir, a es zinu, jā, viņi tādi un šitādi, bet reāli, cik kurš ko zin, izņemot kādu kārtējo rakstu iekš VZ vai DP sižeta?
es neaizstāvu nevienu no pusēm, jo klāt nestāvēju, tikai zinu, kādi mēdz būt raksti un kādi komentāri
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby FANE » 20 Jan 2010, 14:27

Vetārsti arī ir tikai cilvēki! Ja mēs visi būtu tik ideāli, kā vēlamies, lai izturas pret mums, vai būtu tik rūpigi saimnieki, kā vēlamies, lai būtu vetārsti - mēs jau sen dzīvotu Ulubelē!Image
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby madzhy » 21 Jan 2010, 00:02

Šovakar googlojos viskautko.. Interesanti, vai kāds te ir smēķējis elektronisko cigareti? :mrgreen:
http://www.elektrocigarete.lv/lv_sakums.php
http://www.thecigarete.com/
http://www.youtube.com/watch?v=rFMa4nMg ... re=related
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby LondLond » 21 Jan 2010, 00:07

madzhy wrote:
maksis wrote:dabūtu par sevi dzirdēt ne visai patīkamas lietas. :twisted:


Un kopš kura laika tas būtu normāli? :shock: Vetārsta un klienta saskarsmē? Vismaz es vedu savu suni pie ārsta tad, kad man viņu vajag ārstēt, nevis klausīties ārsta subjektīvās refleksijas par savu personību :twisted:


Visu šo lasot piekrītu FANE pēdējam postam. Ārsti, tāpat kā jebkuru citu profesiju parstāvji, ir cilvēki. Arī es neticu, ka cilvēks, kas izvēlējies mācīties un strādāt par vetārstu, varētu tā rīkoties ar kaķa līķīti. Turklāt tās smīnīgās spindzeles "liecība" arī manī ticību nevieš. Man arī ir bijuši klienti, pret kuriem neesmu izturējusies tik jauki, kā gribētos, bet ir arī tādi klienti, kas ir bezgala laimīgi par manis sniegtajiem pakalpojumiem un sadarbību ar mani.

Vai tu, madzhy, ja, piemēram, būtu.. nu es nez.. sistēmu administrators, vēlētos saņemt zvanu 6dien 8:00 no uzņēmuma darbinieka ar teikstu "a kā lai e-pastam pievieno failu?"? Vai arī tu tomēr būtu nedaudz īgna?
Ja cilvēks dara savu darbu, tas nenozīmē, ka viņs tev ir kaut ko parādā. Tā ir vērtību apmaiņa - viņa darbs pret tavu naudu, nevis par piecīti tu vari nopirkt visu viņa laiku līdz mūža galam un viņam jābūt laimīgam, ka tu vispār viņam pievērsi savu šausmīgi īpašo uzmanību.

P.S. Klāt nebiju, tātad nespriežu, un jau kādu laiku cenšos nepiespriest nāvessodu cilvēkam, par kura vainu "viena tante teica", jo var gadīties aplauzties.
User avatar
LondLond
Baby
Baby
 
Posts: 49
Joined: 13 Jan 2010, 12:52

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby madzhy » 21 Jan 2010, 00:33

.. Nu tad man jāqoutē pašai savs posts: " Es ne-ap-sū-dzu, bet arī neaizstāvu, runājot par līdzīgām, BET citām situācijām, nekā norādījuši "rūgto pieredzi saņēmušie"
Kaķa mešana pa muguru vai gandrīz jebkura atsauksme pie raksta, kas pasniegta kā klientu pieredze, nav vienlīdzīga zvanam nelaikā ar attiecīgas attieksmes saņemšanu! Tas šeit tika minēts kā piemērs vispārīgi, bet tas neatbilst komentētāju konkrēti rakstītajai pieredzei, kur bija norādīts uz ne-šķirnes suņu un viņu saimnieku zākāšanu par suņa izcelsmi VIEN utml. neadekvātām situācijām!
Var jau būt, ka visi komenti ir izdomāti un šausmīgi subjektīvi :o
Bet tas par šķirnes suņu diskriminēšanu kā tādu ntajos komentos bija
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby madzhy » 21 Jan 2010, 01:07

LondLond wrote:Visu šo lasot piekrītu FANE pēdējam postam. Ārsti, tāpat kā jebkuru citu profesiju parstāvji, ir cilvēki. Arī es neticu, ka cilvēks, kas izvēlējies mācīties un strādāt par vetārstu, varētu tā rīkoties ar kaķa līķīti.


Ui, nu jau es teikšu vispārīgi, bet par šito tu vari maldīties. :oops: Man nav ilūzijas, kā var izturēties dažs ārsts pret dzīvnieku, piemēram, kad viņa saimnieks nav klāt. Stacionārā vai pēc eitanizācijas.. Man paziņa stāstīja- redzējis, kā vienā klīnikā saimnieka klātbūtnē eitanizēts suns tiek nests uz rokām,- tikko ārā pa durvīm, tā blaukc, suns ar blīkšķi uz grīdas un tālāk tiek vilkts līdz uzglabātuvei. Tā tas var notikt, nebrīnos, ka pēc n prakses gadiem ārstam katrs vauva vai kis-kis nešķiet utji putjināms, gan jau arī katrs līķītis var nelikties kā nabaga gaistoša dvēselīte, bet vairāk jau kā utilizējams materiāls.. :? Cits jautājums, kur robeža familiārai un vēsai attieksmei un klaji neētiskai rīcībai. Žēl, bet šķiet, ka taisnību uzzināt nevarēs.
Nu jā, tā meiča video gan bija tāda jocīga- moš aiz mulsuma, vai melošanas.. :roll:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Elbe » 21 Jan 2010, 08:13

Tai sižetā par kaķi meituks jutās kā debesu eņģelis, kas pacēlis nabadziņu un atnesis glābt, bet neapdomājis, ka par glābšanu kādam ir jāmaksā, jo arī vetārstam izmaksas kaut kā ir jākompensē. No tā arī viss kašķis - skuķene savā labdares oreolā jutās nenovērtēta, bet vetārste - "piedurta"
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Linda B. » 21 Jan 2010, 09:36

Mazliet iejaukšos :oops:
Kāds nezin kā no biksēm var dabūt ārā nagu lakas noņēmēju?Visur,kur viņš uzlija apkārt ir tumša kontūra :?
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby OrlandoSeaHorse » 21 Jan 2010, 09:46

Bunny wrote:Mazliet iejaukšos :oops:
Kāds nezin kā no biksēm var dabūt ārā nagu lakas noņēmēju?Visur,kur viņš uzlija apkārt ir tumša kontūra :?
Ar vēl vairāk nagu lakas noņēmēju, kuru izkalo ar ūdeni? Pareizāk - kas par kontūru? Nagu lakas paliekas vai bikšu krāsa? Ja bikšu krāsa, tad varbūt lai paliek, par savām pūlēm dabūsi lielu gaišu pleķi maza tumša vietā. Varbūt tur var dekoratīvu aplikāciju uzšūt pāri? Defektu par efektu taisīt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Safohouse » 21 Jan 2010, 09:54

OrlandoSeaHorse wrote:
Bunny wrote:Mazliet iejaukšos :oops:
Kāds nezin kā no biksēm var dabūt ārā nagu lakas noņēmēju?Visur,kur viņš uzlija apkārt ir tumša kontūra :?
Ar vēl vairāk nagu lakas noņēmēju, kuru izkalo ar ūdeni? Pareizāk - kas par kontūru? Nagu lakas paliekas vai bikšu krāsa? Ja bikšu krāsa, tad varbūt lai paliek, par savām pūlēm dabūsi lielu gaišu pleķi maza tumša vietā. Varbūt tur var dekoratīvu aplikāciju uzšūt pāri? Defektu par efektu taisīt.

Kur Tu biji agrāk??? :D :D :D Tieši tā arī sabojāju vienus džinsus.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby FANE » 21 Jan 2010, 10:44

BY Madzhy-
- nebrīnos, ka pēc n prakses gadiem ārstam katrs vauva vai kis-kis nešķiet utji putjināms, gan jau arī katrs līķītis var nelikties kā nabaga gaistoša dvēselīte, bet vairāk jau kā utilizējams materiāls.. :? Cits jautājums, kur robeža familiārai un vēsai attieksmei un klaji neētiskai rīcībai.

Image N -tie prakses gadi nav attaisnojumss cinismam, ar ko diemžēl saskaramies dažu vetārstu un diemžēl arī mediķu praksē! Bet ir taču tik ļoti daudz labu ārstu! Manā pieredzē ar vetārstiem(15.g) ir tikai viena kundze, pie kuras es neeju un neiešu( ''dogā"ne vienreiz vien lasīju par viņu cildinošas atsauksmes), bet par abiem pārējiem saviem vetiem varu teikt tikai to labāko! Tāpēc domāju, ka par jebkuru ārstu vajadzētu spriest tikai no savas pieredzes.Image
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 21 Jan 2010, 17:51

LondLond wrote: Arī es neticu, ka cilvēks, kas izvēlējies mācīties un strādāt par vetārstu, varētu tā rīkoties ar kaķa līķīti.

Nu tas tā diezgan naivi. viss ar laiku var maniīties. Jaunībā kad izvēlējās profesiju un mācijās var būt, ka tiešām to darija, jo ļoti mīlēja dzīvniekus un gribēja palīdzēt. Bet gadi iet un cilvēki mainās, var būt, ka ar laiku tas darbs ir tikai darbs, veids kā nopelnīt naudu.
Ne tik sen bija tas gadijums kad pa TV pat rādija to nodzērošos vetārstu kas suņus mocija un bendēja. Klīnikā visa grīda ar s**iem un asinīm.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby undd » 21 Jan 2010, 18:03

šis gan īsti nebūs par tēmu, bet no sērijas vetārsti dara tā un dara lūk ko, viena konkrēta vetārsta uz urrā pāro savus siāmas kaķus, šis nav dzirdēts no viena tante teica, pati personīgi kādu laiku atpakaļ bija salikusi sludinājumus, un tirgoja viņa šos kaķēnus par tīri smuku naudu, es savējo par nedaudz vairāk nopriku :roll:
un ir vēl šis tas, ko manā skatījumā normāls vetārsts nekad nedarītu, bet viņa pati diskusijās ir piedalījusies ar saviem gara darbiem
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests