CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Miscellaneous

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Janinja » 14 Jan 2010, 16:42

zukins wrote:
Janinja wrote:
zukins wrote:pie seriaaliem - man patiik Desperate Housevives (man ir visas 5 sezonas)


"Mājsaimniecēm" nu jau 6. sezona pusē :)


jaa, bet DVD (oficiaali) veel naf :)


nu tas gan, jā.. bet es jau tāda nepacietīga! :roll:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby silverequs » 14 Jan 2010, 16:46

Nevaru vien sagaidīt, kad būs turpinājumi maniem miļākajiem seriāliem Housam, V, un FlashForward... :cry:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby zukins » 14 Jan 2010, 17:16

Jautaajums datorguru! :!:
Vai fakts, ka interneta paarluuks - Internet Explorer - biezhi "atrod sevii probleemu" un pats paarstarteejas / paaarlaadee lapu vareetu noziimeet, ka datoraa ir viirus vai kaut kas tamliidziigs? Antiviirusa programma McAfee neko neatrod. :roll:
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby RuncZ » 14 Jan 2010, 17:21

Varētu nozīmēt, ka ir vīruss.. varētu nozīmēt, ka vīruss ir bijis, ir nodzēsts un palikušas tikai pēdas.. varētu nozīmēt arī, ka ir kāda vīrusveidīga programmiņa ielīdusi, kas pēc savas būtības nekvalificējas kā vīruss.. tur tiešām daudz iemeslu. Un ja tā godīgi, bez pārinstalēšanas reti kad izdodas tikt vaļā no šitādas problēmas. :/
RuncZ
 

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Maija_Dakota » 14 Jan 2010, 17:30

silverequs wrote:..kad būs turpinājumi maniem miļākajiem seriāliem Housam

+1, visas iepriekšējās sērijas ir noskatītas (saslimu ar viņu, kad mazos auklēju)
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby gilroy » 14 Jan 2010, 20:07

Es atkal te kaifoju ar to austrāļu grupu The Temper Trap - ir nu traki forši, tā kā uz Yes atsit.
Paklausījos vēl šo to no albuma conditions - dažas man patīk labāk pat par to populārāko - Sweet Disposition
http://www.youtube.com/watch?v=m3b9E1p9uOA
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby zukins » 14 Jan 2010, 20:15

gilroy, man arī patīk :)
būs jāpaklausās arī citas viņu diesmas, tas man vēl neapgūts lauciņš :)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby keiko » 15 Jan 2010, 07:52

Janinja wrote:
zukins wrote:pie seriaaliem - man patiik Desperate Housevives (man ir visas 5 sezonas)


"Mājsaimniecēm" nu jau 6. sezona pusē :)

es jau 6. skatos, bet tā nākošās sērijas gaidīšana... nav forši, īpaši kā sanāca aizpagājušo gandrīz mēnesi gaidīt.
Pasaulē nav neviena cita dzīve būtne, kura spēj dot tādu beznosacījuma mīlestību kā suns.
keiko
Baby
Baby
 
Posts: 62
Joined: 14 Jan 2010, 22:03

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby zukins » 15 Jan 2010, 09:32

keiko wrote:es jau 6. skatos, bet tā nākošās sērijas gaidīšana... nav forši, īpaši kā sanāca aizpagājušo gandrīz mēnesi gaidīt.


taapeec es taa pacietiigi pagaidu, pagaidu - briidii, kad ir visas seerijas - tas taa kaartiigi, pa kaadaam 5 vienaa reizee, lai nav jaamokaas ar nedeelju / meeneshu ilgu gaidiishanu :mrgreen:

keiko, kur Tu vinhjas skaties - online kaut kur vai novelc? vai varbuut LV jau raada 6-to sezonu?
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby silverequs » 15 Jan 2010, 11:18

Super, tikko paklausījos Temper trap, ļoti forša mūzika, varbūt vēl kādam ir kas iesakāms no mūzikas, man vienkārši audio krīze iestājusies datorā, nezinu vairs, ko gribu klausīties. p.s. man patīk visi stili, vienkārši ir atsevišķas dziesmas kas man patīk vairāk, ir kuras mazāk...
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby zukins » 15 Jan 2010, 14:24

Man atsuutiija - noleemu padaliities :)
Forumieshi, lai jums izdevies 2010! http://lossofsoul.com/info/2010.htm :)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Eta » 15 Jan 2010, 19:59

Tikko noskatiijos filmu THE BLIND SIDE.. Es jau labu laiku neesmu viegli saraudinama, bet shoreiz ta vilka, ta vilka.. :cry:
P.S. Lielajiem kino kritikiem iesaku neskatities :mrgreen:
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 16 Jan 2010, 11:14

Noise wrote:
agich wrote:Kādu laiciņu atpakaļ čatā tika runāts par vampīrfilmām un seriāliem. Vakar sadomāju to True Blood pačolēt. :D Vispār seriāls nenormāli lipīgs, kā sāc skatīties tā pēc tam nevar no PC nost noiet. Līdz 05:30 skatijos. :lol: Šodien turpinājums sekos. :mrgreen:


he he, nu ko es teicu :D pirmaa sezona man bija pa TV iesaakta skatiit, kad atradu netaa, tad piebeidzu to un otro dazhu dienu laikaa :mrgreen:

Žēl, ka tik ilgi tagad trešā sezona jāgaida. :D :?
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Noise » 16 Jan 2010, 12:06

agich wrote:
Noise wrote:
agich wrote:Kādu laiciņu atpakaļ čatā tika runāts par vampīrfilmām un seriāliem. Vakar sadomāju to True Blood pačolēt. :D Vispār seriāls nenormāli lipīgs, kā sāc skatīties tā pēc tam nevar no PC nost noiet. Līdz 05:30 skatijos. :lol: Šodien turpinājums sekos. :mrgreen:


he he, nu ko es teicu :D pirmaa sezona man bija pa TV iesaakta skatiit, kad atradu netaa, tad piebeidzu to un otro dazhu dienu laikaa :mrgreen:

Žēl, ka tik ilgi tagad trešā sezona jāgaida. :D :?


saac lasiit graamatas :twisted: Charlaine Harris saucaas autore, treshaa sezona buus balstiita uz graamatu ''Club Dead''
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 16 Jan 2010, 16:52

es vispār esmu nenormāli slinka uz lasīšanu, netceros kad pēdējo reizi kādu grāmatu līdz beigām izlasiju. :oops: ja nu kaut ko lasu, tad pārsvarā tikai par ar suņiem saistītām lietām. :D
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Laura » 17 Jan 2010, 18:55

Klau... man tāds jautājums par internetu... (neko nesaprotu)
Vārdu sakot - LV lapas iet normāli, ātri, bet, piemēram, Facebook, īpaši vakaros, velkas kā nelaime... nenormāli lēni!
Gribētos provaideru pabaidīt ar atteikšanos no viņa pakalpojumiem, bet kā pierādīt, kas tas, par ko maksājam, nav tas, ko saņemam? Resp., maksājam par bezierobežojumu kabeli, bet saņemam šito bremzējošo mēslu. Trakākais, ka pa nakti un no rīta viss ir ok, bet, līdzko no skolas mājās savelkas šitie najauki filmu vilcēji, tā ir beigas!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Robins » 17 Jan 2010, 19:59

Parasti jau interneta provaideri garantē kaut kādu ātrumu tikai līdz sevīm - kāds pēc tam ir tālāk (galvenokārt - uz ārzemēm), to man liekas reti kurš norāda. Un kāds nu ir, tāds ir tas ārzemju pieslēgums - šaubos, vai pēc piedraudēšanas kas varētu mainīties. Ja tur būtu kāds ierobežojums uzlikts, tad visticamāk nebūtu ātrāk arī naktīs un no rīta.
Tāpēc, ja ātrums neapmierina, faktiski vienīgais risinājums parasti ir pieslēgties citam provaiderim.
Var jau pirms tam mēģināt patestēt, piemēram te: http://www.speedtest.net/ , un strīdēties ar provaideri, bet šaubos, vai tas ko dos...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Laura » 17 Jan 2010, 22:24

Paldies, beidzot reāls padoms!
Man rāda šitādu: Down: 5,25 Mb/s, Up: 1,05 Mb/s, Ping 28. WTF?
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Robins » 17 Jan 2010, 23:00

Nav ne vainas, bet tas visticamāk ir Latvijas serveris. (Man (Lattelecom) rāda sliktākus ciparus - down 3,58, up 0,45, ping 17).
Paņem New Server, izvēlies kādas ārzemes, un notestē vēlreiz.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 18 Jan 2010, 19:16

Cerams, ka visi sev svarīgo info no dogs.lv šķirņu sadaļas bija paspējuši pārkopēt. Nu jau tā ir pavisam pazudusi, ne tikai slēgta. Zēl, ka palaidu garām to faktu, ka viņu dzēsīs, citādi vismaz būtu pārkopējusi infu par boseroniem uz šejieni. tagad jāmeklē no jauna. :?
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 6 guests