CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Miscellaneous

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Cilveeks » 21 Jan 2010, 18:45

undd es zinu par ko Tu raksti :mrgreen: Pats paradoksālākais, ka šī persona kaķus pārdeva nevakcinētus, ja saimnieks vēlējas, tad par papildus samaksu viņa bija ar mieru savakcinēt. Viņa vēl gribēja ,,cēlu darbu" izdarīt - adoptēt runci, kurš meklēja mājas un uzņemties runča kastrāciju, lai mājas meklētāji netērē līdzekļus manipulāciju veikšanai. Labi, ka viņai neizdevās adoptēt runčuku...
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 21 Jan 2010, 18:49

un par šo man arī ir ko piebilst. :D
Šodien pastaigas laikā satiku vienu onku, kamēr suņi dauzijās, tikmēr mēs papļāpājām. Tad nu šodien uzzināju vēl šo to jaunu par vienu(kaut kā nobremzēju un neuzjautāju kura no abām tā ir) no mūsu vetārstēm. Lieta tāda, viņa ticot tam, ka cilvēki kad nomirst reinkarnējas suņa veidolā, mājās viņai esot ap 20 suņiem. Tas arī nav viena tante teica, jo cilvēks pats taisijās no viņas pirkt fokša kucēnu. Par to, vai kucēni tiek pārdoti ar c/r kaut kā paprasīt neiedomājos, bet nu ļoti šaubos, vai tie pa 50ls ir ar c/r. :roll:
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Laura » 21 Jan 2010, 19:09

Es zinu, par kuru no divām tas ir... Viņa man pati stāstīja šo teoriju par reinkarnāciju. Jā, un fokši ir ar c/r, tikai nezinu, kādas organizācijas.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby undd » 21 Jan 2010, 19:14

Cilveeks, pareizi, bija arī šāds fakts : ) Kaut kad no senākām diskusijām draugos vēl atmiņā palicis viņas teiktais, ka visi klaiņojošie suņi, kas nonāk pie viņas, momentā tiek midzināti, tā kā pastāvot iespēja, ka šie slimi ar trakumsērgu, ja tā tiešām ir taisnība, ko pati stāstījusi, domāju, ka baldoniešiem stipri vajadzētu pieskatīt savus mīluļus, nedod dies kāds noklīst....
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Eta » 21 Jan 2010, 21:11

Help! Ka var nomaksat no ru saita pasutijumu, tur priekshapmaksa, novelk naudu ievadot kartes parametrus. Tikai tagad daleca, ka gan jau ka vajag lai man RUR stavetu, bet tas izskatas LVL konts (man gan Parexa kko citu teica, kad veru valja!). vienvardsakot - man konts neljauj konvertet no LVL uz RUR un ta ru saita sistema pati attiecigus latus nenovelk :(
Ko darit? Ir kadam kads ieteikums?
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby emy » 22 Jan 2010, 00:45

par vetiem man jau sena sāpe un godīgi sakot vairs nevienam tā īsti neuzticos (diemžēl bez veta arī iztikt gan nevar) Grūti spriest par konkrēto gadījumu, jo bieži vien patiesība ir kaut kur pa vidu, tomēr esmu piedzīvojusi šoku vetklīnikā, kuru daudzi jo daudzi par labu sauc un kurai kādu laiku uzticējos. Man vajadzēja sunītei izņemt bumbuli piena dziedzerī. Aizvedu sunci, atstāju, noteiktajā laikā braucu pakaļ un... mana sunīte pustransā, pusnarkozē, sēdēja klīnikā uz grīdas stūrītī (ne visai tīrā) un nenormāli drebēja un steberēja mazliet man pretī. Dakteri tikmēr turpat tajā istabā pie vaļējām durvīm jau šuva kaķi. Tas vēl nebūtu nekas. Pēc tam mans vīra tēvs, kas bija ilggadējs vetārsts un pasniedzējs apskatījis šuvi teica, ka neko tik briesmīgu sen neesot redzējis - šuvums bija padrausmīgs, paviršs, sliktāk kā pirmkursniekiem sanāk. Ok sadzija jau. Bet... pēc gada tika konstatēts, ka sunītei slikti ar nierēm un klīnikā, kurā pēc tam biju, teica, ka nedrīkst veciem sunčiem veikt operācijas neuztaisot analīzes, ka tā narkoze var smagi ietekmēt, ja jau sākušās problēmas ar nierēm, bet man jau neviens agrāk to nestāstīja. Griezt vajag? Ok - maksā tik. Izmeklēt, analīzes - nekā tamlīdzīga. Ai, vēl viskaut ko stāstīja dakteri pēc tam un viskautkādas vēl nianses toreiz klīnikā pieredzēju. Tā sāpe par to šausmīgi paviršo attieksmi pret sunīti, par vienīgo interesi - paņemt naudu, man joprojām ir palikusi. Un joprojām domāju, ka bija iespējams laicīgi atklāt problēmas un bija iespējams padarīt suņa mūžu garāku. Tāpēc slaveno Kalnciemielas klīniku nevienam un nemūžam neieteiktu. bet katram jau sava pieredze. Un vēl esmu pieredzējusi, kā nu jau citā klīnikā katru dienu cits ārsts un cita medmāsa, kas liek sistēmu un lai arī katru dienu saku, ka manam sunim šausmīga alerģija pret cerukālu - tik un tā katru dienu mēģina to iešpricēt. kaut kartiņai jau beigās ar sarkanu uzrakstīts, ka šito nedrīkst. Kas tas ir šausmīga notrulināšanās darbā? Nepatika pret savu darbu? paviršība? konveijers? un tad nav brīnums, ka kaķēna līķīti var arī mest. Galu galā - darba materiāls.profesionālais cinisms.
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby zukins » 22 Jan 2010, 09:53

vieniigaa negatiivaa pieredze man bija daudzie vetu apmekleejumi pirms Merilinai notieca diagnozi kaajai, tur gan naacaas dzirdet tekstu "nav jau izstaazhu suns, tad jau nevajag opereet".

jaasaka (TTT) visaa visumaa man liidz shim ar vetiem ir veicies, savu darbu ir padariijushi labi un attieksme bijusi laba, ar visu to, ka ar ridzbeka traumaam abas reizes ieradaamies briivdienaas: vienreiz sveetdienas veelaa vakaraa, vienreiz 18-tajaa novembrii neilgi pirms saluuta. peec operaacijas RR atguuties tika ljauts mieriigi un siltumaa, bet Merilina peec vinjas plaanveida operaacijas pat bija ietiita sedzinjaa.

manupraat veti arii ri tikai cilveeki un arii darbaa notrulinaas - taa, diemzheel, notiek. redzot neizmeerojamo cilveeku "stulbumu" (domaaju, ka daudzi ir saskaarushies savaa profesionaalajaa darbiibaa ar situaacijaam, kad teiciens "uz pasaules iedziivotaaju skaits nemitiigi pieaug, bet sapraata daudzums paliek nemainiigs" liekas patiess), pieljauju, ka kaadaa briidii ir gruuti notureeties - bet vajadzeetu. jaavar. :)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Noise » 24 Jan 2010, 13:20

man liela laime, vakar vakaraa aizeju uz darbu un uzzinu, ka man no pirmdienas pusotras nedeeljas atvaljinaajums :D vieniigaa shkrobe, ja buutu zinaajusi, buutu ko ieplaanojusi :roll:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby brex » 24 Jan 2010, 13:31

Noise wrote:man liela laime, vakar vakaraa aizeju uz darbu un uzzinu, ka man no pirmdienas pusotras nedeeljas atvaljinaajums :D vieniigaa shkrobe, ja buutu zinaajusi, buutu ko ieplaanojusi :roll:


Laimiga Tu!!! Apskauzu!! Mekle atri kadu pedeja briza piedavajumu uz sultajam zemem :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Noise » 24 Jan 2010, 13:48

brex wrote:
Noise wrote:man liela laime, vakar vakaraa aizeju uz darbu un uzzinu, ka man no pirmdienas pusotras nedeeljas atvaljinaajums :D vieniigaa shkrobe, ja buutu zinaajusi, buutu ko ieplaanojusi :roll:


Laimiga Tu!!! Apskauzu!! Mekle atri kadu pedeja briza piedavajumu uz sultajam zemem :)


kaadas siltaas zemes :mrgreen: biju domaajusi izstaades. katraa zinjaa, jebkas ir labaaks kaa vilkties uz darbu :D
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Linda B. » 25 Jan 2010, 22:15

ĻOTI,ĻOTI vajag palīdzību!
Kur lai atrod "Dāvāja Māriņa" notis?Rīt skolā jāspēlē,bet ir šis tas piemirsies :roll:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby undd » 25 Jan 2010, 23:18

MicRec piedāvā iegādāties par 11.99 Ls, citas iespējas neatradu

http://www.micrec.lv/shop/other/?id=179272
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Noise » 27 Jan 2010, 16:07

silto zemju alternatiiva atvaljinaajuma laikaa :twisted:

muusu dziivojamaa istaba

ImageImage

ImageImage

Image

Image

burviigi. vakar paarnaakot no hendlinga mani sagaidiija shis jaukais paarsteigums. shodien sazvaniiju muusu dziivoklja kompaaniju, teica, ka 24 stundu laikaa ar mums sazinaasies. nogaidiishu ar ceriibaam, ka taa arii buus, ja nee pienjemshu drastiskaakas metodes.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Spindzele » 27 Jan 2010, 17:45

Mums arī šitas draud! Mums augšā neviens šobrīd nedzīvo, un tur kanalizācija laikam aizsalusi, un viss nākot uz augšu. Šobrīd ir aizdomas, ka apsildāmā vate visu uzsūc! :twisted:
Image
User avatar
Spindzele
Puppy
Puppy
 
Posts: 294
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Laura » 27 Jan 2010, 23:20

Šausmīgi! Bet mums te vieniem kaimiņiem ir vēl trakāk, viņi izremontēja dzīvokli, bet pēc nedēļas viens duraks virs viņiem aizmiga ar cigareti zobos. Protams, dzīvoklis dega, ugunsdzēsēji darīja savu darbu, bet apakšējā dzīvokļa saimnieki raud vēl tagad.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby OrlandoSeaHorse » 28 Jan 2010, 09:51

Un durakam par to nekas? Izglaba taču šo? Tad lai maksā par postījumiem.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby BaibaB » 28 Jan 2010, 09:57

esmu nikna un man vajag radikālu risinājumu :evil: :evil:
izskatās, ka kaimiņš kaut kā pamanās man ik pa vairākiem mēnešiem zagt elektrību, kaut kā tas mērglis pieslēdzas pie manas elektrības (caur korķiem acīmredzot|) un man vairākas reizes gadā ir mēneši, kad rēķins ir 2x lielāks nekā parasti. ja decembrī maksāju 22 latus, tad tagad, janvārī sanāk, ka jāmaksā 48 :!: :!: :!: pat ar visu to, ka reizēm bērns ieslēdza elektrisko sildītāju, tas nevarēja saskriet divtik.

help! kā pārmācīt kaimiņu?
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby FANE » 28 Jan 2010, 10:18

BaibaB wrote:esmu nikna un man vajag radikālu risinājumu :evil: :evil:
izskatās, ka kaimiņš kaut kā pamanās man ik pa vairākiem mēnešiem zagt elektrību, kaut kā tas mērglis pieslēdzas pie manas elektrības (caur korķiem acīmredzot|) un man vairākas reizes gadā ir mēneši, kad rēķins ir 2x lielāks nekā parasti. ja decembrī maksāju 22 latus, tad tagad, janvārī sanāk, ka jāmaksā 48 :!: :!: :!: pat ar visu to, ka reizēm bērns ieslēdza elektrisko sildītāju, tas nevarēja saskriet divtik.

help! kā pārmācīt kaimiņu?

No savas pieredzes(jaunībā dzīvoju blokmājā Imantā) - kaimiņš zaga elektrību pieslēdzoties mūsu elektrības kontaktam no savas dzīvokļa puses(tie atrodas viens otram pretī)! Rezultātā mana mamma atslēdza korķus tieši tiem kontaktiem( sienām), kas bija kopīgi ar šo kaimiņu un voila! Mazliet apgrūtinoši - nācās izmantot pagarinātājus, jo kontaktu skaits samazinājās, bet toties par elektrību maksājām 2x mazāk! Image
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby BaibaB » 28 Jan 2010, 11:31

paldies, šo padomu ņemsim vērā.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Noise » 28 Jan 2010, 11:40

BaibaB wrote:paldies, šo padomu ņemsim vērā.


a shaadaa situaacija vai vispaar nevareetu iesaistiit policiju?
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron