Mobilie telefoni

Miscellaneous

Mobilie telefoni

Postby eldberg » 14 Dec 2011, 15:35

Varbūt var diskutēt chata sadaļā, bet tad nebūs vienviet uzreiz kur apskatīties... search ar nekas nebija... tātad...

Ieteikumi:
Ja pirksi jaunu telefonu, specifikācijas labi salīdzināt ir: specifikācijas labi ir salīdzināt: http://www.gsmarena.com/compare.php3
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mobilie telefoni

Postby eldberg » 14 Dec 2011, 15:36

Mana "spāpe": Kam ir pieredze ar Samsung Galaxy S vai S plus vai W telefoniem? Taisos tādu (W modeli gan) pirkt... Alternatīva bija SonyEriccson Arc S... bet tas ir dārgāks... Ja ir alternatīvas, izsakieties... Ābolus neņemšu un Nokia ar Symbian-u ar ne... par labu patreiz atdzīstu Androīdu tikai.
Es lietoju papildus programmas ne tikai zvanu un sms-oju...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Mobilie telefoni

Postby olleta » 14 Dec 2011, 15:45

Tad pie reizes jautājums, vai kāds lieto LG optimus sol?
kādas atsauksmes? :)
gribu no brāļa pārpirkt, bet nekad nav bijusi cita marka kā Nokia un Samsung!
User avatar
olleta
Puppy
Puppy
 
Posts: 250
Joined: 14 Jan 2010, 20:19

Re: Mobilie telefoni

Postby OrlandoSeaHorse » 14 Dec 2011, 16:20

Iesaku apskatīt Motorola Defy, labs, izturīgs, "piesiets" operatoram, pat nebija dārgs. http://www.motorola.com/Consumers/XW-EN ... DEFY-XW-EN
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Mobilie telefoni

Postby vipdu » 14 Dec 2011, 16:58

Manam vectēvam nopirka Samsung Galaxy (tik nezinu kuru laikam S). Likās jau kā pensionārs ar tādu tiks galā, bet viņam patīk, apguva ātri, esot labs un nekādas sūdzības neesot. Tēvam ir kaut kāda nokia (tām gan nav android sistēma). Man ne diez ko, baigi aizkrāmēts ekrāns, bet citādi tēvs apmierināts. Man un brālim ir HTC (man rhyme brālim sensation). Esmu nenormāli apmierināta (brālis tāpat). No visiem telefona modeļiem, kas bijuši šis man patīk vislabāk (no nokias, samsung, LG un erikson). Vienīgi padārgi un ja bailes ņemt mazcenu tad uzreiz tādu naudu izdot bieži negribas.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Mobilie telefoni

Postby Ivettta » 14 Dec 2011, 19:58

eldberg wrote:Mana "spāpe": Kam ir pieredze ar Samsung Galaxy S vai S plus vai W telefoniem? Taisos tādu (W modeli gan) pirkt... Alternatīva bija SonyEriccson Arc S... bet tas ir dārgāks... Ja ir alternatīvas, izsakieties... Ābolus neņemšu un Nokia ar Symbian-u ar ne... par labu patreiz atdzīstu Androīdu tikai.
Es lietoju papildus programmas ne tikai zvanu un sms-oju...

elberg aizraksti Agy, vina noteikti ieteiks ko, jo strada "telefonu" sfeeraa! :)
P.s. - I phone...meesls..peec pashas pieredzes..un puisha pieredzes...
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Mobilie telefoni

Postby eldberg » 15 Dec 2011, 12:56

Lai arī tikai 2.68% suni.lv apmeklējumu ir no mobilajām ierīcēm, tomēr pa pēdējo mēnesi ir ienākuši apmeklētāji ar 64 dažādām ierīcēm :)
Kādam tak ir viedoklis, kas labs kas ne skārienjūtīgajiem telefoniem...
Vismaz vienam ir Galaxy S, to rāda statistika :D
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Mobilie telefoni

Postby energy » 15 Dec 2011, 19:41

Es tos lielos skārienjūtīgos paneļus nespēju nosaukt par mobiliem telefoniem. It kā visas ierīces ar laiku kļūst mazākas, bet mobilie nez kapēc nē - pēdējā laikā paliek ar vien lielāki.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Mobilie telefoni

Postby Kokars » 15 Dec 2011, 20:24

energy , bet lielāki jau paliek tāpēc, lai būtu ērtāk pārskatīt, uzspiest.. Televizori jau arī paliek lielāki - lai lielāka bilde!! Datora monitoriem tas pats.. ;)


Es lietoju samsung galaxy gio - apmierina - vismaz suni.lv no autobusa var ieiet - ko gan vairāk vajag(sms un zvani)? ^^
ImageImage
ImageImage
User avatar
Kokars
Puppy
Puppy
 
Posts: 199
Images: 14
Joined: 12 Apr 2010, 18:32
Location: Bolderāja

Re: Mobilie telefoni

Postby Torijs » 15 Dec 2011, 21:05

energy wrote:Es tos lielos skārienjūtīgos paneļus nespēju nosaukt par mobiliem telefoniem. It kā visas ierīces ar laiku kļūst mazākas, bet mobilie nez kapēc nē - pēdējā laikā paliek ar vien lielāki.

Par manu Samsungu (GT I 9000) arī smējās: ka nākamreiz, droši vien, pirkšu televizoru... Vismaz nav jāliek brilles, var izlasīt suņus.lv Jau vairāk kā gadu, bet baterija joprojām tur 5-7 dienas, kolēģe savu "ābolu" lādē katru nakti. Nesūdzos... visas fīčas ne tuvu neizmantoju.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Mobilie telefoni

Postby vipdu » 16 Dec 2011, 08:43

Es HTC arī lādēju katru nakti (vai katru otro), bet es jau visu laiku klausos mūziku, kad jāgaida bērns no kāpēču skolas paspēlēju spēlīti utt., kas izlādē pamatīgi. Ja izmanto tikai lai lasītu rakstus vai zvanītu tad arī turēja pie dienām 5.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Mobilie telefoni

Postby eldberg » 17 Dec 2011, 08:55

bez atsauksmēm nopirku Samsung Galaxy W. ir ĻOTI ok. Priecājos ka nepārmaksāju, izvēloties Samsung Galaxy S Pls vai Sony Ericsson Arc S.... tie paši dzelži, bet dārgāki (ok, nedadz lielāki ekrāni par 0.3 un 0.5 collām)...

Prikola pēc biju izvilcis laukā savu Siemens ME45... ziniet... ja jūs 100% tikai zvaniet un SMSojiet.... nepērciet neko dārgu, nav tā vērts!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Mobilie telefoni

Postby bosiite » 28 Dec 2011, 14:21

vēl bez sms rakstīšanas/zvanīšanas man ir svarīgi GPS funkcija.
pašai ir gan E51, gan E52. esmu apmierināta.
Testēju tos skārienjūtīgos, bet nu neaizrāva.
tad jau labāk blackberrys
bosiite
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 24 Feb 2010, 13:20

Re: Mobilie telefoni

Postby ajame » 28 Dec 2011, 14:48

Es jau apmēram 2 gadus lietoju iPhone. Un tiešām- neko labāku vēlēties nevaru. Patīk, ļoti.
Sākumā bija grūti pierast, bet tagad, paspaidot citus telefonus, saprotu, ka tie pārējie nav priekš manis. :)
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Mobilie telefoni

Postby Retrīvers » 28 Dec 2011, 18:26

Kādas atsauksmes par Sony Ericsson Xperia Arc S?
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Mobilie telefoni

Postby zukins » 28 Dec 2011, 18:38

Par Arc S neko nepateikšu, bet varu pasūdzēties par SE Xperia Mini Pro. Manai Xperiai bieži nenostrādā modinātājs. Pie tam, nevis regulāri vai pastāvīgi, bet laiku pa laikam, vismaz 1x mēnesī :velnins: Pārbaudu pati uzliekot uz laiku pēc 10min - strādā. Nākamajā rītā arī, aiznākamajā arī un tad pēc divām ned. nestrādā. Tad mēnesi strādā un pēc tam atkal kādā nejauši izvēlētā brīdī nenostrādā. Neesmu pamanījusi nekādu likumsakarību starp nestrādāšanas reizēm. Turklāt nevis es nedzirdu - modinātājs gluži vienkārši nenostrādā. Tas TĀ tracina, ka es arī esmu jauna tel. meklējumos, bet pārsvarā piedāvājumā esošie lielie tačskrīni neuzrunā - man vajag tel. kuru izmēru ziņā varu nēsāt kabatā - nelielā kabatā...
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Mobilie telefoni

Postby Kokars » 28 Dec 2011, 20:31

nezinu, vai manas vainas dēļ vai arī tiešām neiet, bet arī samsung galaxy ace modinātājs reizēm nestrādā.. Iespējams, pa miegam izslēdzu.. bet lai izslēgtu vajag paroli ievadīt(lai atbloķētu un ir nevis cipariņi, bet ganjāvelk pirksts pa ekrānu) un tad vajag uzspiest atslēgt.. Nu nezinu.. no rīta vienmēr bija izsaukuma zīmīte uz modinātāja virsū...
Jau kādu mēnesi tas beidzies. agrāk gan bija katru otro dienu.. beidzās, kad pagriezu skaļāk..
ImageImage
ImageImage
User avatar
Kokars
Puppy
Puppy
 
Posts: 199
Images: 14
Joined: 12 Apr 2010, 18:32
Location: Bolderāja

Re: Mobilie telefoni

Postby Torijs » 28 Dec 2011, 22:56

Torijs wrote: Nesūdzos... visas fīčas ne tuvu neizmantoju.

Atlika paplātīties... nepagāja ne 10 dienas kā "atkodās" displejs. Meistars teica, ka displejs vien maksā 90-100.- ls +darbs 10-15.-ls :lamajas: Tad nav vērts remontēt.
Retrīvers wrote:Kādas atsauksmes par Sony Ericsson Xperia Arc S?

Vakar nopirku, pagaidām, cik esmu izčikinājusi,-nav ne vainas. Dažas fīčas ir labākas kā Galaxy, plānāks, ērtāks rokā, vizuāli arī smukāks, bet labāk jau neslavēšu, ka atkal kaut kas nenotiek :kanepe:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Mobilie telefoni

Postby vipdu » 29 Dec 2011, 08:52

Man vecajiem telefoniem gan samsungam (neatceros kāds), gan LG čoklitam šādi uzvedās modinātāji, tos gan bija viegli atslēgt, bet es dienas laikā pārbaudīju un tie tiešām nenozvana. Tad vajadzēja izslēgt un atkal ieslēgt telefonu un tad atkal kādu laiku darbojās. Vēl arī fotoaparāts tos bieži uzkāra un bija jārestartē. Runāju ar cilvēkiem kam ir LG tagad (tikai jaunāki modeļi), daļa arī tieši šīs vainas minēja, tāpēc tādu pabaidījos pirkt (bet es jau arī pērku mazcenas un tiem bieži ir vairāk vainas nekā tādiem pašiem modeļiem ne mazcenas - to man apstiprināja arī draudzene no Trodeks veikala).
Par GPS savam tagadējam HTC varu pateikt, ka tam gan varēja būt labāks, nokia GPS man liekas ērtāks. Es pirms iegādājos skārienjūtīgo arī domāju nez kā būs pierast, bet jau pēc 5 min, likās, ka šis telefons man ir bijis sazin cik ilgi un šķita ļoti ērts. Vīrs gan ar to galīgi netiek galā, pat pacelt klausuli ir problēmas :D
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Mobilie telefoni

Postby Kokars » 29 Dec 2011, 10:01

Torijs wrote:
Torijs wrote: Nesūdzos... visas fīčas ne tuvu neizmantoju.

Atlika paplātīties... nepagāja ne 10 dienas kā "atkodās" displejs. Meistars teica, ka displejs vien maksā 90-100.



90-100 ls? :OOOOO
Kur ta tik dārgi? iphonam, kuram jau tā ir ĻOTI dārgi ekrāni, maksā 70ls..
ImageImage
ImageImage
User avatar
Kokars
Puppy
Puppy
 
Posts: 199
Images: 14
Joined: 12 Apr 2010, 18:32
Location: Bolderāja

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests