Likumi, likumi

Miscellaneous

Re: Likumi, likumi

Postby BaibaB » 06 Mar 2010, 07:41

Saulpurene wrote:Elbe
tie viņu noteikumi
Vispār jau likumus un noteikumus neizgudro PVD.

PVD reizēm raksta MK noteikumus, bet pilnīgi noteikti izskata un sniedz priekšlikumus par noteikumu projektu, kuros runa ir par suņiem un kaķiem. paskatījos MK mājas lapā un atradu, ka šo noteikumu (kurus Saulpurene min) izskatīšanā MK sēdē kā uzaicinātā persona piedalījusies... V.Klučniece. :)
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Likumi, likumi

Postby link » 06 Mar 2010, 09:40

BaibaB wrote:izskatīšanā MK sēdē kā uzaicinātā persona piedalījusies... V.Klučniece. :)


:kanepe: :kanepe: :kanepe:
link
 

Re: Likumi, likumi

Postby vuks » 06 Mar 2010, 14:04

Es ar ar Viju vakar par šo tēmu runāju... viņa ir iesniegusi pilnīgi citus aprēķinus ( ar normāliem audzētāja izdevumiem klāt, kur tā lielā peļņa vairs nekādi nesanāk), bet baidos, vai tas kādu interesēs, jo cilvēks parastais redz tik peļņu, peļņu kucēnus tirgojot, bet liekas, ka suņi nekad neslimo, vienmēr viss notiek kā plānots un jābaro ar laikam nav.
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Likumi, likumi

Postby Saulpurene » 06 Mar 2010, 14:08

Elbe
Uz varžacīm uzkāpu?
Nē, kāpēc. :)
Bet saprotu, ka Tu gan esi uzšūmējusies, it kā kāds būtu uzkāpis.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Likumi, likumi

Postby ezhuks » 06 Mar 2010, 15:52

A vai tad slabo uztaisiit vienu liigumu kuraa viss tiek reaali atspoguljots, tobish, es ar sho suni paaroju un apmaksa ir taada un otrs liigums - prieksh PVD, kuraa noraadu, ka par paarojumu suns sanjems kuceenu dziivsvaraa un nekaada nauda nefiguree. Un ko tad man tam PVD vai VIDam ar kuceeniem nodokljus maksaat, ja man nauda nefiguree? Da vispaar var falshos liigumus biezaa slaanii sacept - iepuutiet man vienaa vietaa, bet PVD jau nu neskries uz aarvalstiim miestu X mekleet pieraadiijumus, ka manis iesniegtaa papiirelja paraksta autors tieshaam dziivo miestaa X un tieshaam sanjems kuceenu par paarojumu.
Tas viss ir fufelis. Un baisi aizvainojosh fufelis.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Likumi, likumi

Postby ezhuks » 06 Mar 2010, 15:54

Man arii jau PVD zvaniija un intereseejaas vai kuceenu var nopirkt. Cereeja mani piekjert ar kupeetiem kuceeniem, bet saimnieki savu suniiti kaa reizi dienu pirms PVD zvana atrada un beidzot panjeema pie sevis. Un kad es vinjus meegjinaaju paarsuutiit (nu kaa klientu) uz citu metienu, kur ir ne-kupeeti, tad interese pazuda vienaa acumirklii. Nevajadzeeja vairaak kuceenu.
Dariit vinjiem tajaa PVD vairs nav ko, tad nu ar suudiem kraameejas.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Likumi, likumi

Postby BaibaB » 06 Mar 2010, 16:54

falšos līgumus vēl var saslēgt ar vietējiem, kuri izprot situāciju, bet ar ārzemju audzētāju diez vai tas izdosies. nesapratīs.

vispār absurds, ka valsts spiež cilvēkus uz nelikumībām, jo ir izdoti idiotiski normatīvie akti. :histerija:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Likumi, likumi

Postby BaibaB » 06 Mar 2010, 16:58

vuks wrote:Es ar ar Viju vakar par šo tēmu runāju... viņa ir iesniegusi pilnīgi citus aprēķinus

kur viņa tos aprēķinus iesniegusi? likuma izstrādātājiem?
ja tie nav ņēmuši vērā, var taču pastrādāt ar presi, sniegt interviju, uzrakstīt rakstu... ir taču vairāki veidi, kā paust savu viedokli.

starp citu, es zinu gadījumus, kas sabiedriskās organizācijas ir apturējušas MK noteikumu pieņemšanu MK, jo nav bijis ņemts vērā viņu viedoklis.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Likumi, likumi

Postby gilroy » 06 Mar 2010, 17:09

Man šķiet, ka prātīgāk būtu apelēt pie VID veselā saprāta (un jābūt tādam būtu, jābūt). Lai kā nerēķinātu, kopā saskaitot, no suņu audzēšanas Latvijā neviens bagāts nekļūs. Varbūt kāds gada laikā iegūs 200 latu peļņu, no kuras varētu maksāt nodokli, bet to tāpat būs grūti pierādīt, jo kā pārbaudīs, vai iesniegtais rēķins par lielveikalā pirkto gaļiņu ir ielikts suņa vai pašu vēderos :)

Respektīvi, ieviešot šādu nodokli, valsts izredzes kaut ko tiešām iekasēt reālos nodokļos būs tuvu nullei, bet darba apjpms - pamatīgs. Līdz ar to ierēdņu algās ieguldītie līdzekļi noteikti neatmaksāsies, nemaz nerunājot par nodokļu iebirumu valsts kabatā.

Ieviešot šādu nodokli, valsts neko neiegūtu.

Savukārt TIRGOTĀJS (ne tikai Zooveikals, bet jebkurš pārpircējs....) Tirgotāji jau tāpat maksā nodokļus, bet paŗpircējus aiz rokas noķert - atkal grūti. Tad jau jāķer aiz rokas katrs, kurš savu veco somu/bufeti/TV i-netā tirgo un vispār aiziesim līdz marasmam.

Audzētājiem vnk valstij jāpierāda, ka liela peļņa, pat teorētiski, vispār nav iespējama, un dažus cilvēkus ar pārsimt latu (labākajā gadījumā) peļņu apliekot ar ienākuma nodokli VALSTIJ NEATMAKSĀJAS nodokļa ieviešana un menedžēšana.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Likumi, likumi

Postby Saulpurene » 06 Mar 2010, 21:02

ezhuk, nauda/ienākumi par kucēniem un pirkšanas/pārdošanas līgumi nav PVD kompetence.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Likumi, likumi

Postby ingo » 06 Mar 2010, 21:21

ezhuks wrote: un otrs liigums - prieksh PVD, kuraa noraadu, ka par paarojumu suns sanjems kuceenu dziivsvaraa un nekaada nauda nefiguree. Un ko tad man tam PVD vai VIDam ar kuceeniem nodokljus maksaat, ja man nauda nefiguree?


Arī barterdarījumus nodokļu vajadzībām novērtē naudā, tā kā šāda veida līgums nebūs izeja no situācijas. Bet citādi- papīrs pacieš visu un mūsu kontrolējošajām iestādēm galvenais lai papīri būtu kārtībā ;)
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Likumi, likumi

Postby Elbe » 06 Mar 2010, 22:34

Khi! Khi! Ja tik viņi paši saprastu, kad ir kārtībā un kad nav :kanepe: Un ja vēl zinātu, kā ir jābūt!
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Likumi, likumi

Postby Greylove » 10 Mar 2010, 10:42

http://woman.delfi.lv/pets/information/ ... d=30478393 Šeit ir V. Klučinieces atbildes raksts, kas ir šodienas "Dienā".
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Likumi, likumi

Postby BaibaB » 10 Mar 2010, 10:49

Greylove wrote:V. Klučinieces atbildes raksts

man gluži labi patika. varēja būt gludāk nostrādāts, bet iesākumam ir ok. man patika salīdzinājums ar pastamarku kolekcionāriem un citiem hobiju īpašniekiem.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Likumi, likumi

Postby maksis » 10 Mar 2010, 10:54

Nav slikti uzrakstīts. Tautai nenovīdība no tā gan nemazināsies, bet vismaz paskaidrots ir.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Likumi, likumi

Postby Maija_Dakota » 10 Mar 2010, 13:05

:lasu: es tikai priecājos, ka šis atbildes raksts ir tapis
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Likumi, likumi

Postby madzhy » 10 Mar 2010, 13:18

Jā, man ļoti patika šis raksts/atbilde- ar punktiem uz visiem i. Vismaz kāds atsvars valdošajam viedoklim par suņu audzēšanu.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Likumi, likumi

Postby murkata » 01 Apr 2010, 09:01

no āgentūras LETA

Atļaus astes apgriešanu vairākām suņu šķirnēm, bet aizliedz mājās turēt čūskas
Rīga, 31.marts, LETA. Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas paredz turpmāk dot tiesības praktizējošam veterinārārstam atļaut izdarīt astes apgriešanu vairāku suņu šķirnēm.

Astes drīkstēs apgriezt asspalvainajiem un gludspalvainajiem foksterjeriem, krievu medību spanieliem, vācu asspalvainajiem un īsspalvainajiem putnusuņiem, vācu medību terjeriem un Velsas terjeriem.

Pašlaik likumā ir aizliegta jebkāda dzīvnieku izskatu pārveidojoša operācija, taču atbildīgā Saeimas komisija, uzklausot ekspertus, radīja izņēmumu, jo nereti medību suņiem astes tiek smagi traumētas.

Likuma grozījumos turpmāk paredzēts aizliegts piedalīties sacensībās, izsolēs un tirgos, kā arī demonstrēt publiskā izstādē mājas dzīvnieku, kam veikta izskatu pārveidojoša operācija, izņemot dzīvnieku, kuram šīs operācijas nepieciešamību apliecina praktizējošs veterinārārsts, kā arī iepriekš minēto šķirņu suņiem, kuriem atļauta astes apgriešana.

Turpmāk mājās tiks aizliegts turēt čūskas. Likumā tika noteikts, ka savvaļas indīgos un plēsīgos dzīvniekus, primātus, jūras zīdītājus, kā arī dzīvniekus, kuri jābaro ar dzīviem siltasiņu dzīvniekiem, aizliegts turēt kā mājas (istabas) dzīvniekus.

Saeima šodien noraidīja 12 deputātu iesniegtos priekšlikumus grozījumiem Dzīvnieku aizsardzības likumā. Deputāti no dažādām Saeimā pārstāvētām partijām vēlējās aizliegt pagājušajā gadā Saeimā steidzamības kārtā atļauto lopu kaušanu pēc islāma tradīcijām, tā saukto košera metodi, kad lopam notecina asinis, to neapdullinot.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Likumi, likumi

Postby BaibaB » 01 Apr 2010, 11:07

murkata wrote:Likumā tika noteikts, ka savvaļas indīgos un plēsīgos dzīvniekus, primātus, jūras zīdītājus, kā arī dzīvniekus, kuri jābaro ar dzīviem siltasiņu dzīvniekiem, aizliegts turēt kā mājas (istabas) dzīvniekus.


labi vēl, ka neaizliedza mājas dzīvniekiem (suņiem) pašiem ķert peles un žurkas. :aizsvilstas: :sajucis:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Likumi, likumi

Postby irituska » 01 Apr 2010, 12:56

Ui, i' nerunā - aizliegs vēl ar' :soks: Un tad saimniekam nāksies bargas soda naudas par katru noķerto žurci...
Klau, kā tur bija ar suņu laišanu/ nelaišanu no pavadas Rīgā? Silts laiciņš iestājies, pašvaldības policisti izlīduši no migām, tagad ķersta parciņos likumpārkāpējus :chura:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest